Save the Date – wydarzenia Executive Club w 2021 roku

Przygotowaliśmy dla Państwa harmonogram, a także krótki opis debat i konferencji, które zaplanowaliśmy na 2021 rok. Wierzymy, że będziemy mogli spotkać się z Państwem i wspólnie uczestniczyć w wielu ciekawych panelach dyskusyjnych oraz licznych rozmowach networkingowych.

Konferencje Executive Club

 
Infrastruktura Polska i Budownictwo

XII edycja: 15 kwietnia 2021, Sheraton Grand Warsaw

Wydarzenie skierowane do generalnych wykonawców oraz sektora kolejowego. W wydarzeniu biorą udział reprezentanci Zarządów, Stowarzyszeń oraz Instytucji Państwowych związanych z sektorem infrastruktury i budownictwa. Zwieńczeniem konferencji jest uroczysta gala wręczenia ,,Diamentów Infrastruktury i Budownictwa”.

 

 

Executive Innovation Forum

IX edycja: 17 czerwca 2021, Sheraton Grand Warsaw

Forum liderów biznesu, którego celem jest dyskusja na temat strategii, nowych technologii oraz trendów kształtujących gospodarkę. Biorąc pod uwagę uniwersalną tematykę, wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem i skupia uwagę wielu sektorów gospodarki tj. przemysł, budownictwo, nieruchomości, usługi, nowe technologie oraz logistyka. Forum towarzyszy wieczorna gala rozdania „European Leadership Awards”.

 

Top Industry Summit

X edycja: 7 października 2021, The Westin Warsaw

Konferencja poświęcona sektorowi przemysłowemu. Tematami przewodnimi dyskusji panelowych są m.in. automatyzacja, robotyzacja oraz implementacja nowych rozwiązań oraz technologii w produkcji i logistyce. Ze względu na kooperacje przemysłu z wieloma branżami, wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców rozwiązań przemysłowych. Podsumowaniem konferencji jest gala rozdania „Diamentów Top Industry”.

 

Sustainable Economy Summit

VII edycja: 27 października 2021, Sheraton Grand Warsaw

Wyjątkowy projekt Executive Club, mający na celu promowanie oraz podkreślenie ogromnego znaczenia idei zrównoważonego rozwoju oraz odpowiedzialnego biznesu. Jest to wydarzenie unikatowe w skali kraju, które skupia liderów wielu sektorów gospodarki, ukierunkowanych na proekologiczne oraz prospołeczne rozwiązania. Części wieczornej tego wydarzenia, towarzyszy gala „Sustainable Economy Awards”.

Debaty Klubowe  

 
Szlachetne zdrowie

IV edycja: 21 kwietnia 2021, Hotel Bristol, Warszawa

Specjalna inicjatywa mająca na celu nawiązanie merytorycznej debaty, która poświęcona będzie kwestiom nurtującym wszystkich menedżerów i przedsiębiorców w dobie pandemii – jak dbać o zdrowie i odporność swoją oraz pracowników. Spotkanie ma również na celu dyskusję o tym jak usprawnić system ochrony zdrowia w Polsce oraz o innowacjach technologicznych, które są jego mocnym wsparciem. Do merytorycznej debaty zaproszeni będą wybitni eksperci z branży medycznej i farmaceutycznej.

 
Electromobility in Smart City

19 maja 2021, Hotel Bristol, Warszawa

 

Zrównoważony rozwój miast w dobie nieustannego postępu technologii stał się priorytetem dla dalszego rozwoju
gospodarczego kraju. Zainteresowanie innowacyjnym i technologicznie rozwiniętym miastem stwarza okazję do merytorycznej debaty o inteligentnych rozwiązaniach w służbie jego mieszkańców. Zaproszeni Prelegenci poruszą najbardziej aktualne zagadnienia związane z planem rozwoju polskich Smart Cities.

 
Digital Company

III edycja: wrzesień 2021

Wydarzenie adresowane do szerokiego grona osób decyzyjnych z wielu sektorów gospodarki. Tematyką przewodnią jest cyfrowa transformacja biznesu oraz cyfrowe kompetencje pracowników. Zwieńczeniem dyskusji panelowych jest kolacja połączona z wieczorem networkingowym.

 

Nieruchomości komercyjne

listopad 2021

Celem debaty zaproszonych ekspertów będzie wypracowanie innowacyjnych rozwiązań dla sektora nieruchomości
komercyjnych oraz wskazanie perspektywicznych kierunków rozwoju w kontekście zmian rynkowych, nowych technologii i globalnych trendów.

Udostępnij na swoim profilu