miroslaw-bielinskiMirosław Bieliński

Prezes Zarządu Energa SA

Mirosław Bieliński, absolwent Wydziału Ekonomiki Produkcji oraz Podyplomowego Studium Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2008 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu ENERGA SA, spółki zarządzającej Grupą ENERGA. Kiedy obejmował stanowisko wynik EBITDA Grupy wynosił 675 mln zł. W 2011 r. – już ponad dwukrotnie więcej, czyli prawie 1,5 mld zł.


ronald_binkofski pictRonald Binkofski

Dyrektor Generalny Microsoft Polska

Ronald Binkofski ma blisko 20-letnie doświadczenie w branży IT. Z firmą Microsoft jest związany od 2006 roku. Przez 4 lata kierował działami Nowych Technologii – Developer and Platform Group (marzec 2006 r. – październik 2008 r. ) oraz Marketingu i Operacji – Marketing and Operations (październik 2008 r. – październik 2010 r.),


Michal.ChalaczkiewiczMichał Chałaczkiewicz

Dyrektor Montagu Private Equity

Michał dołączył do Montagu w lutym 2008r. po ponad 4 latach pracy dla funduszu private equity Innova Capital w Warszawie. Wcześniej, przez 2 lata był zatrudniony w dziale corporate finance Ernst & Young oraz Andersen.


Maciej_FilipkowskiMaciej Filipkowski

Wiceprezes, IT and Mobile Division, Samsung Electronics Poland

Maciej Filipkowski dołączył do zespołu Samsung Electronic Polska w lutym 2013r. i objął funkcję wiceprezesa i szefa działu IT i Mobile. Jest ekspertem w dziedzinie biznesu z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży rozrywkowej oraz elektroniki konsumenckiej.


Olga.Grygier.SiddonsOlga Grygier-Siddons

Prezes Zarządu PwC w Polsce

Od lipca 2009 stoi na czele PwC w Polsce. Urodzona w Polsce, ale ponad 20 lat spędziła w Wielkiej Brytanii. Z PwC związana od 1991 roku. Posiada doświadczenie w doradztwie dla rządów i wiodących międzynarodowych koncernów z sektora energetycznego i infrastruktury oraz szeroką wiedzę i praktykę w zakresie prywatyzacji, fuzji i przejęć, restrukturyzacji i PPP, zdobyte w Wielkiej Brytanii, Polsce i innych krajach Europy Środkowej.


DLOKRGrzegorz Hajdarowicz

Prezes Zarządu Gremi Media

Założyciel i główny udziałowiec grupy kapitałowej GREMI, w skład której wchodzą: Jupiter NFI SA, KCI SA, Gremi Media SA, Dragmor Sp. z o.o., Gremi Film oraz Presspublica Sp. z o.o. Konsul Honorowy Republiki Brazylii w Małopolsce i na Śląsku.


Linda_Hand_elavonLinda Hand

Senior Vice President, European Operations Elavon

Linda Hand pełni funkcję Senior Vice President, European Operations w firmie Elavon. Z firmą Elavon związana jest od 8 lat, w tym czasie pracowała w Irlandii, Meksyku oraz Polsce. Linda jest odpowiedzialna za Front Office, Back Office oraz POS Services w całej Europie. Jej wcześniejsze doświadczenie zawodowe obejmuje firmy takie jak Dell (Technical Support Management), Xerox (Financial Services Management) oraz Lotus Notes (Operations Microsoft Account Management and RM).


pawe jagus mayPaweł Jaguś

Prezes Zarządu Qumak Sekom

Paweł Jaguś posiada wyższe wykształcenie techniczne. Ukończył krakowską AGH. Jednakże jego prawdziwą pasją od samego początku pracy zawodowej jest zarządzanie. Po studiach rozpoczął pracę w przemyśle, w laboratorium elektronicznym, gdzie błyskawicznie z pozycji młodego specjalisty został liderem grupy badawczej realizującej projekty z zakresu energoelektroniki.


wojciech.kostrzewaWojciech Kostrzewa

Prezes Zarządu Grupy ITI

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu w Kilonii w Niemczech. W latach 1988 – 1991 był pracownikiem naukowym Instytutu Gospodarki Światowej w Kilonii. W okresie 1989 – 1991 pełnił funkcję Doradcy Ministra Finansów, prof. Leszka Balcerowicza. W latach 1990 – 1995 był Prezesem Polskiego Banku Rozwoju S.A.


J_Krawiec_300Jacek Krawiec

Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W latach 1992 – 1997 pracował w Banku PEKAO SA oraz firmach konsultingowych Ernst & Young i Price Waterhouse. W 1998 r. był odpowiedzialny za rynek polski w brytyjskim oddziale japońskiego banku inwestycyjnego Nomura plc w Londynie. W okresie 1998 – 2002 pełnił funkcję Prezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego w Impexmetal SA.


zbigniew krzyszto 4Zbigniew Krzysztoń

Dyrektor Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi PGNiG S.A.

Zbigniew Krzysztoń – od maja 2012 Dyrektor Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi PGNiG S.A. Wcześniej przez wiele lat zatrudniony na różnych stanowiskach menedżerskich m.in. w Telekomunikacji Polskiej, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Rozwoju i Rekrutacji Pracowników oraz w PTK – Centertel


Jan_Kulczyk_maledr Jan Kulczyk

Przewodniczący Rady Nadzorczej Kulczyk Investments

Międzynarodowy biznesmen. Przewodniczący Rady Nadzorczej Kulczyk Investments, międzynarodowego domu inwestycyjnego działającego w sektorze energii, ropy naftowej i gazu, surowców mineralnych, infrastruktury i nieruchomości.


Aster.PapazyanAster Papazyan

Dyrektor Generalny Dell w Polsce

Aster Papazyan ma ponad 20 lat doświadczenia w biznesie popartego licznymi sukcesami osiągniętymi w branży ICT i FMCG. W firmie Dell pracuje od 2006 roku. Przed objęciem obecnego stanowiska dyrektora generalnego, kierował sprzedażą polskiego oddziału Dell, w tym rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz kanału partnerskiego.


ppereira0044Pedro Pereira da Silva

COO Grupy Jeronimo Martins oraz Country Manager na Polskę i Portugalię

Pedro Pereira da Silva jest absolwentem Uczelni Ekonomicznej – Universidade Nova w Lizbonie. Od 1990 roku związny z Grupą Jeronimo Martins, gdzie zajmował rózne stanowiska menedżerskie, w tym pełnił funkcję Dyrektora Generalnego Oddziału JM na Maderze, odpowiadając za Supermarkety Pingo Doce i hurtownię Cash and Carry Recheio.


iwona_srokadr Iwona Sroka

Prezes Zarządu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie uzyskała stopień doktora nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. Od wielu lat związana z rynkiem finansowym w Polsce. Odpowiada za prowadzenie dwóch kluczowych instytucji obsługujących rynek kapitałowy: centralnego depozytu papierów wartościowych (KDPW) oraz izby rozliczeniowej (KDPW_CCP).


peter.tilsPeter Tils

Dyrektor Generalny na Europę Środkową i Wschodnią

W roku 1977 został zatrudniony w Deutsche Bank, gdzie między innymi był szefem przedstawicielstwa banku w Meksyku oraz współkierował oddziałem Deutsche Bank w Göttingen. Na początku lat 90 przewodniczył Bankowej Komisji Doradczej zajmującej się zadłużeniem zagranicznym Bułgarii w wysokości 10 miliardów USD.


H.Wirth_zdjeciedr hab. inż. Herbert W. Wirth

Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź S.A.

Dr hab. inż. Herbert Wirth jest absolwentem Wydzialu Geologiczno-Poszukiwawczego AGH w Krakowie. Jest również członkiem Polskiej Akademii Nauk oraz Szwedzkiej Królewskiej Akademii Nauk Technicznych.