Partner Strategiczny

GTC logo

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Środkowej i Wschodniej. Od powstania w 1994 r. Grupa zrealizowała 66 najwyższej jakości, nowoczesne, obiekty biurowe i handlowe z łączną powierzchnią całkowitą wynoszącą blisko1,2 miliona m kw. w całej Europie Środkowej i Wschodniej.
Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 36 budynków komercyjnych oferujących 614.000 m kw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie i Zagrzebiu. Ponadto Grupa realizuje 349.000 m kw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Środkowej i Wschodniej, z których 110.000 jest w trakcie budowy.
Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie WIG30 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu. Walory spółki wchodzą także w skład międzynarodowego indeksu Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 index.

 


Partnerzy Główni

cushmanwakefield

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera najemców i właścicieli nieruchomości w realizacji ich planów biznesowych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości oraz zatrudnia 48 tysięcy pracowników w ok. 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2017 roku jej przychody wyniosły 6,9 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, doradztwo i inne.


PANATTONI


Partnerzy Złoci

SKANSKA

Oferta Canon dla biznesu łączy rozwiązania do druku i obsługi elektronicznych oraz papierowych dokumentów firmowych. Doradzamy, jak maksymalizować wydajność na każdym etapie ich przetwarzania – od optymalizacji procesów, takich jak obsługa faktur, po rozwiązania do zarządzania skomplikowanymi procesami dla księgowości, działu obsługi przesyłek czy HR.

Wścisły związek pomiędzy naszymi technologiami sprzętu i oprogramowania umożliwia zabezpieczenie dokumentów w trakcie ich obiegu i zmian na każdym etapie życia informacji. Dzięki technologicznemu DNA, doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy na temat procesów biznesowych, świadczymy także usługi outsourcingu i doradztwa zarządczego.


canon

Skanska jest jedną z wiodących firm deweloperskich i budowlanych w Europie. Poza Skandynawią, firma działa w zakresie budownictwa ogólnego i inżynieryjnego w Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach i na Słowacji. W Europie Środkowo-Wschodniej buduje nieruchomości komercyjne w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech, a w Pradze i Warszawie również mieszkania.

Skanska działa w zgodzie z globalnymi trendami urbanizacji oraz zrównoważonego rozwoju. Wprowadzała na rynek Europy Środkowo-Wschodniej pionierskie rozwiązania, takie jak certyfikacje budynków LEED i WELL. Jest pierwszym na świecie deweloperem, który na skalę komercyjną będzie pokrywał biurowce półprzezroczystymi ogniwami fotowoltaicznymi z perowskitów. Technologia perowskitowa to korzyści dla deweloperów, najemców budynków i społeczności: atrakcyjne koszty wdrożenia, mniejsze zużycie i koszty energii oraz niższy ślad węglowy.
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na krótsze umowy najmu, Skanska zainwestowała w największą sieć elastycznych powierzchni biurowych w Polsce – Business Link. Zgodnie z planem ekspansji zakładającym uruchomienie biur w 10 budnykach Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej, w 2018 roku Business Link otworzy swoje pierwsze zagraniczne biuro w Pradze.
W 2017 roku Skanska osiągnęła 37 mld SEK przychodu i zatrudniała około 16 000 pracowników w Europie.


Partnerzy

[one_half]

APA Group
[/one_half]

[one_half_last]

Jesteśmy liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie. Do naszych klientów należą tacy giganci światowego przemysłu jak: VW, Eisenmann, FIAT, OPEL, 3M, MAN, Lila Logistik, Asi Group, Budizol, DB Schenker, Tesla; czy prestiżowe uczelnie – Politechnika Śląska i Politechnika Częstochowska.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Nasze rozwiązania wyróżnia intuicyjność, niezawodność i innowacyjność. Przenosimy doświadczenia i know-how zdobyte w branży przemysłowej na obszar inteligentnej automatyki stosowanej w biznesie, życiu codziennym i miastach. W centrum naszych działań zawsze znajduje się człowiek i jego potrzeby. Działamy wszędzie tam, gdzie trzeba oswoić technologię i uczynić ją bardziej użyteczną. Gdzie liczy się pomysł i praktyczny wymiar projektu. Naszym celem jest uczynienie przestrzeni miejskiej bardziej przystępnej. Wymyślenie jej na nowo. Dla Ciebie.

APA Group
Your City. Reinvented.
[/toggle]
[/one_half_last]

[one_half]

Print
[/one_half]

[one_half_last]

CFE jako generalny wykonawca, należący do belgijskiego lidera – Grupy CFE, istnieje na polskim rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. Firma posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów przemysłowych, mieszkaniowych, handlowo-usługowych oraz hotelarskich, realizowanych przy użyciu nowoczesnych technologii i najwyższej jakości materiałów.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Przez wszystkie lata swojej działalności w Polsce, zasłużenie zdobyliśmy reputację profesjonalnej, rzetelnej i elastycznej firmy, mając zawsze na uwadze interesy klienta i szanując swoich partnerów i podwykonawców. Nasze podstawowe wartości takie jak szacunek, profesjonalizm, elastyczność, praca zespołowa i niezależność są tym, co nas wyróżnia i co tworzy solidny fundament dalszego rozwoju.

[/toggle]
[/one_half_last]

[one_half]

kinnarps
[/one_half]

[one_half_last]

KINNARPS to firma skupiona na rozwiązaniach do przestrzeni biurowej.Kinnarps zapewnia rozwiązania w zakresie wyposażenia przestrzeni biurowej i obiektów użyteczności publicznej. System wartości spółki charakteryzuje się wysoką jakością produktów i niskim poziomem oddziaływania na środowisko – od surowców po gotowe rozwiązania dla przestrzeni pracy.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Obecnie firma Kinnarps jest jednym z największych dostawców rozwiązań w zakresie wyposażenia przestrzeni biurowej. Prowadzi sprzedaż w około 40 krajach, a obroty grupy w roku finansowym 2016/2017 wyniosły około 4,0 miliardów koron szwedzkich. Założona w 1942 roku przez Jarla i Evy Andersonów. Pozostaje firmą rodzinną, którą obecnie zarządzają dzieci i wnuki założycieli.

[/toggle]

[/one_half_last]

[one_half]

kinnarps
[/one_half]

[one_half_last]

Jesteśmy polską kancelarią prawną, doskonale rozumiejącą potrzeby oraz możliwości lokalnego rynku i jednocześnie oferującą międzynarodowy standard usług. Pracujemy dla największych polskich i zagranicznych firm, dla sektora publicznego i samorządów.
Prawo jest naszą pasją. Myślimy i pracujemy niestereotypowo, więc znajdujemy rozwiązania tam, gdzie inni rozłożyli ręce. Z każdym Klientem pracujemy inaczej, dostosowujemy się do jego potrzeb i wymagań. Mamy unikalne doświadczenie biznesowe, które pozwala nam poznać i zrozumieć cele oraz model biznesowy naszych Klientów.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Naszym celem jest wygrana, to ona napędza nas do działania i daje naszym Klientom satysfakcję z naszych usług.
Wierzymy, że nasza wiedza i bogate doświadczenie, zdobyte także w międzynarodowych kancelariach prawnych, połączone z entuzjazmem, kreatywnością, elastycznością oraz świeżym spojrzeniem, jest doskonałą receptą na sukces.
Choć nasza Kancelaria świadczy doradztwo w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego, to mamy jednak kilka wiodących specjalności, w szczególności: fuzje i przejęcia, nieruchomości, infrastruktura, prawo administracyjne i publiczne, prawo bankowe oraz prawo procesowe.
Oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie inwestycji nieruchomościowych. W naszym portfolio znajdują się wielorakie projekty, od małych działek, poprzez centra handlowe, studia filmowe, fabryki, aż po największe biurowce w centrum Warszawy. Od lat nasza praktyka nieruchomościowa jest wyróżniana w prestiżowym rankingu EMEA Legal 500.
Oferujemy usługi doradztwa w zakresie nieruchomości oraz inwestycji budowlanych obejmujące m.in.:
– badania due diligence nieruchomości,
– doradztwo przy nabywaniu i sprzedaży nieruchomości (w tym transakcje share deal),
– przygotowanie oraz negocjowanie umów najmów oraz dzierżaw, a także kompleksowych komercjalizacji,
– przygotowanie oraz negocjowanie, w ramach procesów budowlanych, kontraktów z generalnymi wykonawcami, w tym kontraktów według standardów FIDIC i NEC,
– przygotowanie oraz negocjowanie umów z inżynierami kontraktu oraz na zarządzanie projektem,
– doradztwo w postępowaniach przetargowych, postępowaniach administracyjnych i sadowych dotyczących m.in.: pozwoleń na budowę, warunków zabudowy, decyzji środowiskowych oraz ochrony środowiska.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

lyreco
[/one_half]

[one_half_last]

Działając w 42 krajach na 4 kontynentach, Lyreco plasuje się wśród światowych liderów w dziedzinie dostarczania rozwiązań dla biur i miejsc pracy. Obecne w Polsce od 1998 roku obejmuje swoją siecią dostaw obszar całego kraju i jest największą firmą biuro-serwisową w Polsce. Strategia Lyreco opiera się na połączeniu sił i wspólnym użytkowaniu systemów.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie pracowników wszystkich filii, Grupa Lyreco jest w stanie zaoferować lokalnym i międzynarodowym klientom taki sam zakres usług i produktów na całym świecie. Mając w stałej dostępności prawie 8000 produktów, w każdym roku wprowadzanych jest do oferty około 1000 nowości. Od markowych artykułów po ekskluzywne produkty marki własnej Lyreco w alternatywnych cenach. Rozszerzając swoją ofertę, Lyreco wprowadziło w ostatnich latach do swojego katalogu rozwiązania w kilku nowych obszarach: BHP – Produkty Ochrony Osobistej, Print Services – usługa druku, a także Nespresso Business Solutions jako wyłączny dystrybutor marki Nespresso. Niezależnie od tego, jakiej wielkości jest firma, Lyreco jest w stanie zapewnić najwyższy standard zarządzania zakupami, w celu osiągnięcia założonych celów, bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów. Dzięki wyjątkowym ludziom i rozwiązaniom technologicznym gwarantuje dostawę o bezkonkurencyjnym współczynniku realizacji 99,7%. Od wielu lat realizujemy strategię społecznej odpowiedzialności biznesu. Już w roku 2004 przystąpiliśmy do inicjatywy ONZ – United Nations Global Compact. Jest to zobowiązanie do dostosowania w swoich działaniach i strategii dziesięciu powszechnie przyjętych zasad w zakresie praw człowieka, pracy, ochrony środowiska i przeciwdziałania korupcji. W roku 2012 przygotowaliśmy i wdrażamy pięcioletnią strategię zrównoważonego działania EKO PRZYSZŁOŚĆ w Polsce i na całym świecie. Naszą misją jest bycie najlepszym dostawcą rozwiązań dla biznesu w zakresie tworzenia efektywnego środowiska pracy i zapewnienie w przyszłości zrównoważonego rozwoju dla wszystkich interesariuszy. Strategia oparta jest na 3 filarach, w których określiliśmy i realizujemy nasze zobowiązania i sprawdzamy ich realizację poprzez zdefiniowane wskaźniki sukcesu (KPI).

[/toggle]
[/one_half_last]

[one_half]

Print

[/one_half]

[one_half_last]

Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa ponad 20 lat, oferując pełen zakres usług bezpieczeństwa – od usług ochrony fizycznej, przez obsługę gotówki, konwoje, zabezpieczenia techniczne i monitoring po ratownictwo.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Firma zatrudnia około 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 350 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień, w tym dwie nagrody Superbrands.
Świadczy usługi w każdym z segmentów rynku – ochronie fizycznej, monitoringu i obsłudze gotówki. Zapewnia ochronę fizyczną ponad 3200 obiektów, usługi monitoringu świadczy dla ok. 60 tysięcy Klientów. Wśród Klientów Konsalnetu są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, jednostki wojskowe a także porty lotnicze.

[/toggle]
[/one_half_last]

[one_half]

marvipol
[/one_half]

[one_half_last]

Marvipol Development to jeden z wiodących polskich deweloperów, działający na rynku od 22 lat. Obecnie realizuje oraz przygotowuje do realizacji inwestycje mieszkaniowe z 258 tys. m² PUM/PUU oraz jest zaangażowany w budowę i komercjalizację 8 projektów magazynowych z 344 tys. m² GLA.

[/one_half_last]

[one_half]

ROBYG
[/one_half]

[one_half_last]

Grupa ROBYG jest polskim deweloperem działającym w Warszawie i Gdańsku. Firma posiada również tereny inwestycyjne we Wrocławiu, gdzie wkrótce rozpocznie działalność. Grupa ROBYG działa od 2000 roku, a obecnie jest jednym z liderów wśród polskich deweloperów pod względem liczby zakontraktowanych mieszkań. W ciągu ponad 17 lat działalności firma sprzedała około 18 000 lokali.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Grupa ROBYG w 2017 roku osiągnęła przychody w wysokości około 738 mln zł, a zysk netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej wyniósł około 110 mln zł. EBIT wyniósł około 174 mln zł.
Grupa ROBYG w całym 2017 roku zakontraktowała rekordową w historii spółki liczbę około 3470 lokali netto w Warszawie i Gdańsku. Liczba zakontraktowanych lokali wzrosła wobec 2016 roku o 17%.
Grupa ROBYG pozyskała inwestora strategicznego Bricks Acquisitions Limited – spółkę pośrednio należącą do Goldman Sachs. W związku z pozyskaniem przez Bricks Acquisitions Limited 100% akcji spółki, została podjęta decyzja o wycofaniu akcji spółki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Jednocześnie ROBYG jest nadal obecny na rynku finansowym ze względu na emisje obligacji.
Misją Grupy ROBYG jest przede wszystkim budowanie mieszkań, które składają się na całe osiedla oraz społeczności lokalne. Firma aktywnie angażuje się również w życie dzielnic, w których realizowane są jej projekty. Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie klientów ROBYG wspiera ich na każdym etapie transakcji. Jednym z kluczowych aspektów działalności prowadzonej przez ROBYG jest odpowiadanie na potrzeby rynku oraz dostarczanie mieszkań zarówno z sektora popularnego, jak i o podwyższonym standardzie. To, dlatego – z zachowaniem najwyższej staranności i dbałości o detal – od ponad 17 lat spółka zmienia polską architekturę, kształtując trendy w branży mieszkaniowej. Najważniejszym celem Grupy jest zapewnienie klientom wysokiego poziomu komfortu. W związku z tym, każdą z inwestycji wyróżnia doskonała lokalizacja oraz łatwy dostęp do otaczającej ją infrastruktury. ROBYG jako jeden z pierwszych deweloperów w Polsce wprowadził do swoich lokali system Smart House. Jest to innowacyjne rozwiązanie technologiczne w cenie mieszkania, które zagwarantuje Tobie oraz Twoim bliskim bezpieczeństwo i najwyższy komfort mieszkania. Zaawansowane systemy obejmujące czujniki, wskaźniki, a także inne urządzenia sterujące, pozwolą Ci w łatwy sposób zdalnie zaprogramować i kontrolować sprzęty elektryczne i elektroniczne znajdujące się w Twoim mieszkaniu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym, inteligentnemu wyposażeniu lokali, a także wykorzystaniu wysokiej, jakości materiałów wykończeniowych, oferowane przez Grupę ROBYG mieszkania łączą w sobie funkcjonalność i estetykę odpowiadające oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

[/toggle]

[/one_half_last]

[one_half]

ROBYG
[/one_half]

[one_half_last]

ROHLIG SUUS Logistics jest liderem kompleksowych rozwiązań logistycznych w Polsce. Od blisko 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i łańcuchami dostaw. Od 2006 roku jesteśmy w 100% polską spółką, obecnie zatrudniającą ponad 1400 pracowników w 24 oddziałach w Polsce i Europie.Osiągamy przychody na poziomie 842 mln złotych.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Globalny fracht morski i lotniczy realizujemy w strategicznym partnerstwie z międzynarodową grupą Röhlig & Co. obecną na całym świecie. Paletę usług globalnych dopełnia fracht intermodalny i kolejowy, ze szczególnym uwzględnieniem kierunków blisko i daleko wschodnich.
W Polsce zbudowaliśmy własny system dystrybucji drobnicowej o zdolności realizacji dostaw w 24 h, zaś w Europie partnerski system drobnicowy obsługujący około 200 regularnych połączeń drogowych tygodniowo.
Logistykę kontraktową (usługi magazynowe i dodane) realizujemy w centrach logistycznych o powierzchni ponad 200 000 m2 wyposażonych w zaawansowane technologie i proekologiczne rozwiązania.
Odpowiadamy na potrzeby rynku, pomagając naszym klientom zwiększać konkurencyjność i wydajność operacji. Nieustannie rozwijamy się jako organizacja. Podnosimy nasze kompetencje i wprowadzamy wartościowe dla rynku rozwiązania.

[/toggle]
[/one_half_last]

[one_half]
Vivenge_logoX

[/one_half]

[one_half_last]

U podstaw naszego sukcesu leży poszanowanie Klienta i stała budowa relacji z rynkiem, ze szczególnym naciskiem na jakość obsługi i przyjacielskie relacje międzyludzkie, jak też na reprezentowane wartości biznesowe. Mimo, że skutki światowych zmian geopolitycznych, ogólny niepokój o przyszłość i niestabilność polityki państwa zostawiają ślady obserwowane w gospodarce polskiej w 2016 roku, nie spowolnia to naszego tempa wzrostu i zwiększania przychodów ze sprzedaży. W skali globalnej Polska i polski kapitał wciąż niezmiennie przyciąga uwagę jako centrum stabilności finansowej i gospodarczej, co Vivenge wykorzystuje w kształtowaniu swojej strategii działań na rynkach zagranicznych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Dzięki naszym Partnerom i relacjom opartym na zaufaniu oraz wzajemnej współpracy, rozwijamy się budując silne społecznie i ekonomicznie przedsiębiorstwo. Szczególnie wdzięczni jesteśmy Klientom, dzięki którym jesteśmy dokładnie w tym miejscu historii naszej firmy. Rośniemy się dzięki Państwa zaufaniu. Uczymy się dzięki Państwa wyzwaniom. Rośniemy w siłę dzięki solidnej pracy. Z Waszą pomocą przyczyniamy się do wzrostu gospodarczego Polski i Europy. Jesteśmy dumni z naszego członkostwa w Światowej Organizacji Sekretarza Generalnego ONZ Global Compact Network Poland. Traktujemy je, jako wielkie zobowiązanie do bycia przykładem i liderem dobrych praktyk w naszej branży.

[/toggle]

[/one_half_last]


Partner Wspierający

wprost-nieruchomosci