Tadeusz_Brach[hgroup]

Tadeusz Brach

Zastępca kanclerza, Szkoła Główna Handlowa, Prezes Polskiego Oddziału Instytutu Zarządzania Nieruchomościami IREM

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Doświadczony praktyk zarządzania nieruchomościami, wykładowca akademicki, ekspert w zakresie zarządzania nieruchomościami publicznymi.
Od 2013 r. zarządza nieruchomościami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a od 2016 r. pełni funkcję Zastępcy Kanclerza SGH. Przez 10 lat zarządzał portfelem nieruchomości Grupy PZU. Nadzorował także duże procesy inwestycyjne (m.in. budowę Centrum Biurowo-Bankowego Kaskada oraz Osiedla Dębina w Warszawie). W latach 2012-2017 pełnił funkcję prezesa polskiego oddziału stowarzyszenia zrzeszającego dyplomowanych zarządców nieruchomości – Institute of Real Estate Management (IREM®) z siedzibą w Chicago.
Wieloletni wykładowca w zakresie zarządzania nieruchomościami (m.in. SGH i AWF w Warszawie) oraz autor kilkunastu programów szkoleniowych. Posiadacz międzynarodowych certyfikatów CPM (Certified Property Manager) oraz CCIM (Certified Commercial Investment Member). Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

[/toggle]


Halina_Brdulak[hgroup]

Dr hab. Halina Brdulak

Prof. nadzw. SGH – Katedra Zarządzania Międzynarodowego, Kolegium Gospodarki Światowej, Szkoła Główna Handlowa

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Profesor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Członkini Rady Naukowej Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Rady Programowej miesięcznika „Gospodarka Materiałowa i Logistyka”, kwartalnika „Transport and Logistics”, „Kobieta i Biznes”, „Logistyka Odzysku”. Członkini Rady Programowej United Nations Global Compact oraz ekspertka UN Global Compact w zakresie odpowiedzialnego transportu. Członkini Polskiego Towarzystwa Logistycznego. Współtwórczyni cyklu konferencji TRANS -Wspólna Europa na SGH.
Autorka corocznego rankingu firm branży transport-spedycja-logistyka (TSL), publikowanego w Dzienniku. Gazecie Prawnej (edycja 23). Inicjatorka wdrożenia zarządzania Lean w branży TSL w Polsce. Kierowniczka i inicjatorka podyplomowych studiów „Lean w usługach”. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularno-naukowych dotyczących logistyki, handlu zagranicznego, negocjacji, zrównoważonego rozwoju, wpływu zmian demograficznych i procesów urbanizacji na zarządzanie. Przez 6 lat prezeska Międzynarodowego Forum Kobiet (MFK) skupiającego właścicielki małego i średniego biznesu. Obecnie honorowa prezeska MFK. Współpracuje z Polską Izbą Spedycji i Logistyki. Globtroterka, joginka, miłośniczka żeglarstwa i turystyki rowerowej.

[/toggle]


Bartłomiej_Czuba[hgroup]

Bartłomiej Czuba

Wicedyrektor Departamentu Finansowania Strukturalnego i Mezzanine, mBank SA

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Od 2002 roku pracuje w bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej (BRE Bank, Bank Zachodni WBK, mBank) w obszarach inwestycji kapitałowych, finansowania lewarowanego, finansowania fuzji i przejęć, obligacji, finansowania nieruchomości komercyjnych oraz instrumentów mezzanine. Od 2011 roku był zaangażowany w kilkadziesiąt projektów finansowania magazynów.

[/toggle]


Robert-Dobrzycki[hgroup]

Robert Dobrzycki

Partner Zarządzający, Panattoni Europe

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Robert Dobrzycki na stanowisku Chief Executive Officer nadzoruje działalność firmy na terenie Polski, Czech, Słowacji, Niemiec, Rumunii, a od niedawna również Wielkiej Brytanii, gdzie drogą fuzji powstała nowa spółka deweloperska pod nazwą First Panattoni, dysponująca kapitałem w wysokości 300 mln funtów na zakup gruntów oraz realizację projektów budowlanych o charakterze spekulacyjnym na terenie Wielkiej Brytanii.
Dobrzycki otworzył środkowoeuropejski oddział firmy w 2005 roku i to pod jego kierownictwem firma Panattoni Europe osiągnęła pozycję lidera na polskim rynku i zbudowała szeroko rozpoznawalną markę w Europie Środkowej.
Na przestrzeni 12 lat pod kierownictwem Dobrzyckiego firma Panattoni Europe zbudowała w Polsce ponad 4,7 miliona metrów kwadratowych powierzchni magazynowej z istniejących obecnie 13 mln metrów kwadratowych. W 2018 r. Panattoni został uznany za najbardziej aktywnego dewelopera w Europie przez magazyn Property EU. Wielkość portfolio zarządzanego obecnie przez firmę w Europie sięga 6,1 mln metrów kwadratowych.
Oprócz Polski Panattoni Europe ma swoje przedstawicielstwa w Wielkiej Brytanii, Czechach, Luksemburgu, Niemczech i w Rumunii.
Ponadto firma przeciera nowe szlaki w segmencie build-to-suit, realizując liczne projekty przemysłowe w specjalnych strefach ekonomicznych na terenie Polski.
Do grona kluczowych najemców zaliczyć można takie firmy jak Amazon, Hennes & Mauritz, BSH, Castorama, Arvato services Polska, DSV, Faurecia, Intermarché, Leroy Merlin, ND Logistics, Dachser, Schenker, Tesco, GE, Johnson Electric, Kellogg, TNT oraz wiele innych.Systematycznie prowadzona strategia rozwoju jest doceniana przez rynek, który w ciągu ostatnich lat wyróżnił Panattoni wieloma nagrodami. W latach 2008, 2009, 2011, 2012, 2103, 2014 oraz 2015 Dobrzycki otrzymał tytuł Osobowości Roku/Personality of the Year oraz Przywódcy Roku/Leadership of the Year w konkursie CIJ Awards. W 2010 został wybrany na Profesjonalistę Branży/Industry Professional of the Year 2009 przez członków jury kapituły konkursu CEE Real Estate Quality Awards, zaś w 2015 r. tytuł Profesjonalisty Roku/Professional of the Year zdobył w konkursie Europa Property CEE Real Estate Awards. Oprócz tego, Panattoni zdobył nagrodę CEEQA w kategorii Przemysłowy Deweloper Roku/Industrial Developer of the Year w 2012, 2016, 2017, 2018 r., a w konkursie Eurobuild Awards 2010 został uznany za Przemysłowego Dewelopera Dekady/Industrial developer of the decade 2000-2010 na Polskę. W maju 2017 r. portal PropertyEU ogłosił ranking, w którym Panattoni został największym deweloperem przemysłowym w Europie. Jak dotąd Panattoni Europe pod kierownictwem Dobrzyckiego ma na swoim koncie ponad 66 nagród zdobytych w licznych konkursach. Po 12 latach intensywnej pracy jest bezapelacyjnym liderem rynku deweloperskiego.

[/toggle]


Grzegorz-Furtak[hgroup]

Grzegorz Furtak

Założyciel pricingLAB

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Ekspert w dziedzinie pricingu, staretegii monetyzacji oraz strategii sprzedażowych. Praktyk biznesu z 25-letnim doświadczeniem. Przez 15 lat pełnił funkcje Executive: Prezesa Zarządu, Dyrektora Zarządzającego, Dyrektora Sprzedaży w międzynarodowych organizacjach. Prelegent na licznych konferencjach i warsztatach poświęconych zagadnieniom pricingu i sprzedaży.

[/toggle]


Mirosław_Januszko[hgroup]

Mirosław Januszko

Dyrektor Zarządzający, 6B47 Poland

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Doświadczony menedżer z 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Od sierpnia 2014 roku zajmuje stanowisko CEO spółki 6B47 Poland. Wcześniej, od 2007 roku, był członkiem zarządu Polonia Property Funds oraz Peakside Capital, gdzie odpowiadał m. in. za stworzenie i zarządznie Funduszem Polonia Property Fund II, który kupił portfel centrów outletowych Fashion House w Sosnowcu, Gdańsku oraz Warszawie. Portfel ten został sprzedany w 2017 roku do Deutsche Asset Management. Jest absolwentem Wydziałów Inżynierii Lądowej oraz Inzynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej, a także Sheffield Hallam Univeristy, gdzie po ukończeniu studiów uzyskał członkowstwo RICS.

[/toggle]


Mira-Kantor-Pikus[hgroup]

Mira Kantor-Pikus

Partner, Szef Doradztwa funduszowego, dłużnego i finansowania strukturyzowanego, Rynki Kapitałowe, Cuchman&Wakefield

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Mira Kantor-Pikus jest Partnerem w Cushman & Wakefield i jest odpowiedzialna od 5 lat za doradztwo strategiczne w ramach Rynków Kapitałowych skupione na struckturach kapitałowych, aranżacji długu, feasibility study dot. projektów deweloperskich, pozyskiwaniu kapitału, zarządzaniu długiem, restrukturyzacji oraz wsparciu przy tworzeniu struktur funduszowych. Mira ma ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe w bankowości, branży inwestycyjnej, finansowaniu tak nieruchomości jak i firm. Przed dołączeniem do Departamentu Rynków Kapitałowych Mira pracowała wiele lat w ING Lease na kierowniczych stanowiskach i była min. odpowiedzialna za finansowanie strukturyzowane w Europie Centralnej i Wschodniej. Mira uczestniczyła w zamykaniu wielu transakcji nieruchomościowych, doradztwie dłużnym i zarządzaniu długiem tak dotyczącym portfela nieruchomościowego dla funduszy jak i pojedynczych aktywów, tworzeniu strategii funduszowych oraz tworzeniu rozwiązań opartych na finansowaniu strukturyzowanym tak dla polskich jak i międzynarodowych klientów. Mira posiada dyplom Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej. Dodatkowo Mira ukończyła Podyplomowe Studium Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Mira posiada także tytuł Executive MBA.

[/toggle]


Bogdan_Klepacki[hgroup]

Prof. Bogdan Klepacki

Kierownik Katedry Logistyki SGGW w Warszawie

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Twórca kierunku studiów „logistyka” na macierzystej Uczelni, były prorektor SGGW i dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych. Doktor honoris causa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, profesor honorowy dwóch uniwersytetów ukraińskich (Kijów, Lwów). Autor ponad 500 artykułów i książek z zakresu ekonomii, zarządzania i logistyki, zwłaszcza organizacji i ekonomiki przedsiębiorstw, efektywności ich zmian, organizacyjnych i ekonomicznych uwarunkowań postępu, przystosowania przedsiębiorstw do zmiennych warunków gospodarowania, a także agrologistyki, jako szansy rozwoju przedsiębiorstw i gospodarki narodowej. Promotor w 27 zakończonych przewodach doktorskich, Współpracował z uczelniami z kilkunastu państw, brał udział z referatem zamawianym w kilkunastu konferencjach (kongresach) zagranicznych, a także jako Visiting professor lub invited speaker. Kierował 2 tematami badawczymi we współpracy z UE i FAO, projektem Klaster Innowacji w Agrobiznesie oraz 9 innymi grantami. Wyróżniony odznakami honorowymi wielu uniwersytetów polskich i zagranicznych (w tym: w Kijowie, Lwowie, Żytomierzu, Pradze, Nitrze i Gödöllő). Członek m.in. Komitetu Nauk Ekonomicznych PAN i Polskiego Towarzystwa Logistycznego.

[/toggle]


Andrzej-Kozłowski[hgroup]

Andrzej Kozłowski

Członek Zarządu, CEO Airfreight Seafreight & Rail, ROHLIG SUUS Logistics SA

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Od stycznia 2011 członek zarządu ROHLIG SUUS Logistics odpowiedziany za zarządzanie i rozwój strategiczny produktu morskiego i lotniczego oraz przewozów intermodalnych. Pełni nadzór nad rosyjskim oddziałem spółki oraz nad rozwojem projektu GoEast, prowadzonym w ramach strategii ekspansji międzynarodowej na kierunki wschodnie. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu w obszarze spedycji międzynarodowej i logistyki kontraktowej. Biegle włada językiem angielskim i rosyjskim. Jest absolwentem warszawskiej SGH. [/toggle]


Agnieszka-Nowak[hgroup]

Agnieszka Nowak

Dyrektor Generalny Galerii Północnej, Globe Trade Centre

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Dyrektor Generalny Galerii Północnej od sierpnia 2016. Przygotowała centrum handlowe do otwarcia, zabezpieczyła wszystkie istotne usługi, zbudowała strategię zarządzania oraz zatrudniła zespół. Wcześniej pracowała jako Dyrektor Zarządzająca Esentai Mall w Ałmaty w Kazachstanie. Była odpowiedzialna za strategiczny rozwój mający na celu maksymalizację osiągniętych wyników projektu, w szczególności w zakresie planowania i realizacji strategii marketingowej projektu. Poprzednio pracowała jako Dyrektor do spraw Marketingu w Galerii Handlowej w Petersburgu, w Rosji. Rozpoczęła karierę związaną z branżami centrów handlowych w 2006 roku jako Dyrektor Marketingu Manufaktury w Łodzi. Nagrodzona licznymi nagrodami Solal Marketing Awards za skuteczne i innowacyjne rozwiązania marketingowe. Od 2013 roku Członek jury konkursowego ISCS SOLAL.

[/toggle]


Beata_Osiecka[hgroup]

Beata Osiecka

Prezes Zarządu, Kinnarps Polska

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Jest absolwentką handlu zagranicznego w warszawskiej SGH.
Od maja 2000 roku jest Dyrektorem Zarządzającym i Prezesem Zarządu firmy Kinnarps Polska Sp. z o.o. Firma jest spółką-córką szwedzkiego koncernu Kinnarps AB – europejskiego lidera w dziedzinie wyposażania biur i obiektów użyteczności publicznej. Od 2016 pełni funkcję szefa regionu CEE.
Z marką Kinnarps związana jest od 20 lat, czyli od początku działalności firmy na rynku polskim. Kinnarps Polska obsługuje około 1000 klientów rocznie. Marka firmy jest synonimem eksperta w dziedzinach ergonomii, ekologii oraz tworzenia funkcjonalnego i przyjaznego środowiska pracy.

[/toggle]


Ryszard_Podgórski[hgroup]

Ryszard Podgórski

Wiceprezes Zarządu, Konsalnet Security

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Ryszard Podgórski z branżą security związany jest od 2000 roku, początkowo jako Dyrektor Operacyjny spółki, kolejno jako Członek Zarządu i Wiceprezes. W branży porządkowej od 2006 roku jako Wiceprezes Zarządu spółki zajmującej się usługami sprzątania, obecnie na stanowisku Prezesa Zarządu. Członek organizacji „Polskiego Związku Pracodawców Ochrona”, „Polskiej Izby Gospodarczej Czystości”, „Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych”, „Krajowej Izby Gospodarczej”. Czynnie uczestniczył w pracach związanych z optymalizacją kosztów. Brał udział w tworzeniu nowych rozwiązań w branży ochrony oraz nowoczesnych rozwiązań w sprzątaniu obiektów. Otwarty na innowacyjne rozwiązania w branży.

[/toggle]


artur-pollak[hgroup]

Artur Pollak

Prezes Zarządu, APA Group

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

ekspert w zakresie komputerowych systemów sterowania. Przewodził realizacji kilkunastu projektów związanych z automatyzacją skomplikowanych procesów technologicznych, tworząc fabryki określane mianem Industry 4.0 w Europie i Chinach, współpracując z takimi koncernami jak: VW, GM, Daimler oraz Siemens. Był konsultantem technicznym podczas budowy fabryki VW Poznań, gdzie odpowiadał za standaryzację i optymalizację procesu produkcyjnego. Obecnie pełni rolę Prezesa Zarządu APA Sp. z o.o. i APA Innovative Sp. z o.o, jest także Członkiem Rady Programowej Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej.

[/toggle]


Bartosz_Puzdowski[hgroup]

Bartosz Puzdrowski

Dyrektor Zarządzający, Marvipol Logistics

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Odpowiedzialny za inwestycje grupy Marvipol w projekty magazynowe. Doświadczony menedżer z 25-letnim stażem, zajmujący wysokie stanowiska zarządcze w czołowych spółkach z rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. Pełnił m.in. funkcje Członka Zarządu spółek z grupy Icon Real Estate w Polsce i Finlandii, Dyrektora Zarządzającego Segmentu Deweloperskiego w Grupie Marvipol, Prezesa Zarządu Polnord S.A., Dyrektora Generalnego na Polskę i Kraje Bałtyckie Avestus Real Estate – odpowiedzialnego m.in. za rozwój projektu Hala Koszyki, a także Dyrektora Działu Rozwoju ECE Projektmanagement Polska. Ostatnio, oprócz nadzoru nad projektami magazynowymi grupy Marvipol, uczestniczył w restrukturyzacji i rozwoju czołowego dewelopera mieszkaniowego w Rumunii. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego – kierunków: Filozofia, Business i Marketing, a także Warsaw Illinois Executive MBA.
Jest pomysłodawcą inwestowania przez Marvipol w projekty magazynowe, doprowadził do nawiązania współpracy z firmą Panattoni i nadzoruje realizację oraz sprzedaż tych projektów.

[/toggle]


Mariusz_Rodak[hgroup]

Mariusz Rodak

Dyrektor Generalny, BPI Real Estate Poland

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Mariusz Rodak jest absolwentem Instytutu Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej i stypendystą Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Moguncji. Przed objęciem funkcji Dyrektora Generalnego w BPI, w latach 2011-2016 był Członkiem Zarządu spółki TREI Real Estate Poland Sp.zo.o, gdzie odpowiadał za zarządzanie i rozbudowę portfolio składającego się z ponad 100 nieruchomości handlowych. Wcześniej (2009-2011) w zespole Raiffeisen Evolution Project Development na stanowisku Project Development Senior Professional odpowiadał za zakup nieruchomości, organizację i zarządzanie procesem inwestycyjnym centrów handlowych. Z Raiffeisen Evolution Project Development był związany również w latach 2006 -2008. Później (2008-2009) był Dyrektorem Technicznym i Członkiem Zarządu w spółce Chmielna Development należącej do Kulczyk Real Estate Holding. Mariusz Rodak pracował także jako architekt Grupy PORR / UBM w Warszawie i w Wiedniu oraz współpracował z firmami Epstein, Jankil, JPM Design & Build. Prywatnie jest mężem i ojcem trójki dzieci, interesuje się rolnictwem ekstensywnym i fotografią. Biegle mówi po niemiecku i angielsku.

[/toggle]


Bartosz_Puzdowski[hgroup]

Dr hab. Krzysztof Rutkowski Prof. SGH

Kierownik Katedry Logistyki, Szkoła Główna Handlowa

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Profesor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Kierownik Katedry Logistyki. Wykładowca Community of European Management Schools, Adjunct Professor Carlsson School of Management, University of Minnesota. Były Przewodniczący Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Logistycznego oraz Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki. Niezależny ekspert i doradca wielu instytucji oraz firm krajowych i zagranicznych w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw.

[/toggle]


KrzysztofSiemieński[hgroup]

Christopher Siemienski

Szef Departamentu Rozwoju Biznesu i Marketingu, CFE Polska

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Urodzony w Kanadzie i z polskimi korzeniami, połowę swojego dzieciństwa spędził za granicą w takich krajach jak Holandia, Rosja, Słowacja, Austria, a teraz Polska. Jest absolwentem politologii i stosunków międzynarodowych z tytułem licencjata zdobytym na McGill University oraz tytułem magistra otrzymanym na Collegium Civitas. Mówi biegle po polsku, angielsku i francusku.
Christopher rozpoczął swoją karierę w doradztwie biznesowym, pracując jako analityk amerykańskiej firmy consultingowej Frost & Sullivan. Następnie dołączył do międzynarodowej firmy „project management” ARTELIA, gdzie był odpowiedzialny za rozwój biznesu w Polsce. To doświadczenie pozwoliło mu ostatecznie dołączyć do zespołu CFE Polska. Christopher jest obecnie szefem Komisji Rewizyjnej Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego. Jest żonaty z Magdaleną Siemieńską i ma dwoje dzieci – Michała i Aleksandrę.

[/toggle]


Joanna Sinkiewicz[hgroup]

Joanna Sinkiewicz

Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Cushman & Wakefield Polska

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Joanna Sinkiewicz jest Partnerem, Dyrektorem Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych w Cushman & Wakefield Polska. Odpowiada za koordynację pracy zespołu i wspiera kluczowe projekty magazynowe i produkcyjne prowadzone dla najemców na terenie całego kraju. Do jej zadań należy również utrzymanie relacji i współpraca z kluczowymi klientami.
Joanna ma długoletnie doświadczenie we współpracy z najemcami z różnych branż, są wśród nich operatorzy logistyczni, firmy dystrybucyjne, sieci sklepów, klienci farmaceutyczni, przedstawiciele sektora sprzedaży internetowej oraz firmy produkcyjne.
Joanna ukończyła wydział prawa na Uniwersytecie Warszawskim i jest także absolwentką Szkoły Głównej Handlowej – kierunek zarządzanie i marketing ze specjalizacją z zakresu gospodarki nieruchomościami. Posiada certyfikat CCIM (Certified Commercial Investment Member) oraz jest członkiem SIOR (Society of Industrial and Office Realtors) – amerykańskiej organizacji zrzeszającej.

[/toggle]


Tomasz-Szewczyk[hgroup]

Tomasz Szewczyk

Partner Zarządzający, Acteeum Central Europe

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

W latach 1999-2006 Tomasz pracował dla Royal Ahold, finalnie jako wiceprezes Real Estate Ahold Central Europe, odpowiadając za całą działalność związaną z nieruchomościami Ahold w Europie Środkowej. W tym czasie Ahold obsługiwało około 400 supermarketów Albert i hipermarketów Hypernova w Polsce, Czechach i na Słowacji. Tomasz zajmował się rozwojem licznych centrów handlowych, akwizycją i sprzedażą zarówno nieruchomości, jak i działalnością detaliczną.Tomasz Szewczyk dołączył do Grupy ACTEEUM w październiku 2006 roku. Od stycznia 2007 do września 2009 roku był krajowym dyrektorem zarządzającym w Turcji. Był odpowiedzialny za wszystkie działania związane z rozwojem ACTEEUM i zarządzanie centrami handlowymi w Turcji.Od września 2009 roku Tomasz jest Regionalnym Dyrektorem Zarządzającym ACTEEUM Central Europe oraz Partnerem Zarządzającym Grupy. Z wykształcenia jest inżynierem budownictwa, absolwentem Politechniki Krakowskiej.

[/toggle]


Przemysław-Wierzbicki[hgroup]

Przemysław Wierzbicki

Adwokat, KKLW Kurzyński Łyszyk Wierzbicki

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Adwokat wpisany w 2006 r. na listę prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie, przy której ukończył aplikację adwokacką (egzamin adwokacki z wyróżnieniem). Absolwent Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim (dyplom z wyróżnieniem).
Specjalizuje się w obsłudze prawnej obrotu gospodarczego, nowych technologiach oraz w sporach sądowych. Pasjonat blockchain-a i smart contract-ów.
Uznany ekspert w zakresie doradztwa prawnego związanego z obrotem nieruchomościami i działalnością deweloperską, jak również w zakresie sporów dotyczących nieruchomości. Doradzał krajowym i zagranicznym firmom, w tym firmom deweloperskim, w zakresie różnorodnych zagadnień prawnych związanych z problematyką działalności deweloperskiej.
W ramach prawie 16-letniej praktyki prawniczej miał okazję doradzać w zakresie:
a) kontraktów na przygotowanie i wdrożenie zaawansowanych systemów IT,
b) świadczenia usług opartych o rozwiązania chmurowe,
c) usług BIG DATA,
d) przetwarzania danych osobowych w systemach informatycznych,
e) prawa autorskiego do oprogramowania.
Uczestniczył w precedensowych postępowaniach sądowych, m.in. przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu oraz przed Trybunałem Konstytucyjnym. Ma doświadczenie w postępowaniach przed Urzędem Regulacji Energetyki (URE), Urzędem Komunikacji Elektronicznej (UKE), Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) oraz Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów (SOKiK).
Przed rozpoczęciem w 20017 r. własnej działalności pracował prze kilka lat w Kancelarii „Wierzbowski Eversheds”, gdzie uczestniczył w pracach zespołu TMT, w ramach których obsługiwał, m.in., grupę Telekomunikacja Polska S.A., spółkę Wirtualna Polska S.A.
Członek International Bar Association.
Jest autorem licznych artykułów w prasie. Publikował m.in. w: Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna, eurofenix (Dziennik INSOL Europe), Rynek Kolejowy, Kurier Kolejowy, Nowa Energia, Autostrady, Builder, Gazeta Ubezpieczeniowa, Rynek Turystyczny, Przegląd Prawa Handlowego, Przetargi Publiczne, Prawo Bankowe oraz Prawo Spółek.

[/toggle]


paulina-Żur[hgroup]

Paulina Żur

Dyrektor ds. zarządzania, Katharsis Development

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Głównym celem Pauliny Żur jest wprowadzenie nowego standardu jakości w branży nieruchomości komercyjnych. Prawnik z ponad 8 letnim doświadczeniem w branży nieruchomości, wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Spółka Katharsis Development planuje, wdraża i popularyzuje inwestycje w segmencie centrów convenience pod wspólną nazwą HopStop.

[/toggle]