[box_header]

Partner Strategiczny

[/box_header]

[box_content]

budimex

Budimex istnieje od ponad 40 lat, a jego realizacje można spotkać w kilkudziesięciu krajach na trzech kontynentach. Obecnie, jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno – usługowe Budimex koncentruje się na rynku polskim.

[/box_content]

[box_header]

Partnerzy Główni

[/box_header]

[box_content]

microsoft

Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą produktów i usług dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych. Wśród sztandarowych produktów oferowanych przez Microsoft jest system operacyjny Windows.

[/box_content]

[box_content]

mota

Mota-Engil Central Europe to międzynarodowa firma budowlana, część Grupy Mota-Engil. Z ponad 67-letnim doświadczeniem, Grupa obecna jest na trzech kontynentach, w 20 krajach, na trzech różnych obszarach geograficznych: w Europie, Afryce i Ameryce Łacińskiej.


[/box_content]

[box_header]

Partner Technologiczny

[/box_header]

[box_content]

qumak_logo_300x80px (1)

Qumak to polska spółka giełdowa projektująca, realizująca i serwisująca innowacyjne rozwiązania dla biznesu. Kompetencje informatyczne łączy z bogatym doświadczeniem technologiczno-infrastrukturalnym. Wiedza eksperckiej kadry i partnerstwo ze światowymi liderami technologicznymi sprawiają, że firma dysponuje unikalnym na polskim rynku potencjałem.

[/box_content]

[box_header]

Partnerzy

[/box_header]

[box_content]

bgk

Bank Gospodarstwa Krajowego to jedyny w Polsce bank państwowy. Jego misją jest wspieranie rządowych programów społeczno-gospodarczych oraz programów samorządności lokalnej i rozwoju regionalnego, realizowanych w szczególności z wykorzystaniem środków publicznych, pochodzących z funduszy Unii Europejskiej oraz międzynarodowych instytucji finansowych..


alstom

Alstom zatrudnia w Polsce ponad 3 tysiące pracowników w sektorach energetyki, sieci przesyłowych i transportu.


bolix

BOLIX jest wiodącym polskim producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w produkcji systemów elewacyjnych. Marka BOLIX istnieje już od 1991 roku i jest synonimem wysokiej jakości rozwiązań budowlanych za przystępną cenę.


cigno_logo_300x80px (1)
GCigno Consulting to prężnie działająca firma zajmująca się kompleksowym doradztwem personalnym, obecna na polskim rynku od ośmiu lat . Główna specjalizacja firmy to selekcja i rekrutacja personelu na stanowiska wyższego i średniego szczebla oraz doradztwo organizacyjne (w tym profile kompetencyjne, budowanie struktur organizacyjnych i wsparcie działów HR).

dragados

DRAGADOS wraz z grupą firm, których jest udziałowcem, tworzy w ramach Grupy ACS jedną z największych na świecie firm w sektorze usług budowlanych. Jest liderem sektora budowlanego w Hiszpanii, jedną z największych firm budowlanych w Europie, a także ma silną prezentację na pozostałych kontynentach.


erbud

Grupa Erbud jest jedną z czołowych firm budowlanych w Polsce z ponad 23-letnim doświadczeniem w branży. Świadczy usługi generalnego wykonawstwa i podwykonawcze w segmencie komercyjnym, użyteczności publicznej, energetycznym, mieszkaniowym oraz inżynieryjno-drogowym na terenie Polski oraz innych krajów europejskich.


eo

Eo Networks jest międzynarodową firmą informatyczną specjalizującą się w integracji systemów. Kluczowymi sektorami dla spółki są: finanse, telekomunikacja, media i sektor publiczny. eo Networks posiada kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i rozwoju innowacyjnego oprogramowania dla klientów o różnej wielkości.


 

exitoOd początku swojej działalności exito Broker Sp. z o. o. specjalizuje się w serwisie ubezpieczeniowym kontraktów infrastrukturalnych. Okres ostatnich kilku lat był szczególny z uwagi na znaczny wzrost zapotrzebowania na gwarancje zabezpieczenia ofert (wadia) i należytego wykonania kontraktów, a także gwarancje naprawy wad i usterek.


gide
Warszawskie biuro Gide Loyrette Nouel powstało w 1990 r. jako jedna z pierwszych międzynarodowych kancelarii prawnych w Polsce. Obecnie zatrudnia około 40 prawników i doradców podatkowych, którzy doradzają zarówno spółkom lokalnym, jak i zagranicznym inwestorom.

halcrow_logo_300x80px

Halcrow, CH2M HILL company, świadczy usługi planowania, projektowania i zarządzania w projektach budowy infrastruktury i obiektów budowlanych na całym świecie.


siemens_logo_300x80pxSiemens Sp. z o.o., polska spółka globalnego koncernu Siemens AG, istniejąca od 1991 roku, jest firmą z branż elektronicznej i elektrotechnicznej.


 

torpol

TORPOL S.A. od ponad 20 lat modernizuje szlaki i linie kolejowe dostosowując ich jakość i parametry do wymogów stawianych przez unijne i międzynarodowe przepisy o ruchu kolejowym.


wkb (1)

Sześćdziesięcioosobowy zespół prawników kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr świadczy kompleksowe usługi prawne z zakresu prawa gospodarczego m.in. w dziedzinie prawa zamówień publicznych, energetycznego, konkurencji, korporacyjnego, własności intelektualnej, nieruchomości oraz ochrony środowiska.

[/box_content]