robRobert Audsley
Programme Manager, Transportation Business Group, CH2M HILL UK

Od stycznia 2012r. Robert jest starszym konsultantem w CH2M HILL w dziale transportu w regionie europejskim. Obecnie pracuje dla konsorcjum Transcend powstałego dla potrzeb realizacji Programu Crossrail, z ramienia CH2M HILL, gdzie jest odpowiedzialny za nadzór prac projektowych związanych z budową centralnego odcinka linii metra pomiędzy Farringdon i portalami wschodniego tunelu.


slawomir.barczakSławomir Barczak
Członek Zarządu Mota-Engil Central Europe

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Od 2001 roku związany z międzynarodową grupą budowlaną Mota-Engil. Obecnie Członek Zarządu Mota-Engil Central Europe, odpowiedzialny za Obszar Produkcji na terenie Polski.


dariusz_blocherDariusz Blocher
Prezes Zarządu, Dyrektor generalny Budimex

Absolwent Wydziału Mechaniki i Budowy Maszyn Politechniki Częstochowskiej i IESE Business School w Barcelonie (program Advance Management Program). Po studiach podjął pracę w Fabryce Kotłów Przemysłowych Ahlstrom – Fakop. W latach 1993 – 1994 pracował w firmie dystrybucyjnej „Proman” s.c. w Katowicach na stanowisku kierownika oddziału.


grzegorz.banasiukGrzegorz Banasiuk
Gide Loyrette Nouel

Grzegorz Banasiuk specjalizuje się w zamówieniach publicznych oraz w projektach prywatyzacyjnych, szczególnie w sektorze energetycznym, infrastrukturalnym i transportowym. Ponadto zajmuje się zagadnieniami procesowymi o charakterze administracyjnym oraz cywilnym. Prawnik rekomendowany przez Chambers Europe w dziedzinie Zamówień Publicznych.


krzysztofcelinskiKrzysztof Celiński
Dyrektor Oddziału CH2M HILL (Halcrow Group Sp. z o.o. Oddział w Polsce)

Krzysztof Celiński jest absolwentem Wydziału Transportu na Politechnice Warszawskiej na specjalności Kolejowe Systemy Sygnalizacyjne. Posiada ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w sektorze infrastruktury transportowej, we współpracy z organami regulacyjnymi w Polsce i Europie związanymi z sektorem kolejowym.


adam.filutowskiAdam Filutowski
Dyrektor Zarządzający ds. Informatyki i Telekomunikacji Grupy PKP

Absolwent Politechniki Warszawskiej oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada dyplom MBA SGH. Od początku kariery zawodowej związany ze Spółkami Skarbu Państwa, w tym z grupą kapitałową Banku PKO BP. W 2003-2008r. pracował w Spółce PKO BP Finat jako Zastępca Dyrektora Biura Informatyki. W 2008r. w Spółce PKO TFI S.A. objął stanowisko Dyrektora Departamentu Informatyki.


grendowiczMariusz Grendowicz
Prezes Zarządu PIR S.A.

Bankowiec z 30-letnim stażem. Studiował Ekonomikę Transportu na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył studia bankowe w Wielkiej Brytanii i uzyskał dyplom z Bankowości Międzynarodowej w The Chartered Institute of Bankers w Londynie.


hardingJon Harding
A-one+ Programme Delivery Manager, CH2M HILL

Jon Harding jest doradcą z ponad 20-letnim doświadczeniem w sektorze drogowym ze szczególnym uwzględnieniem usług zarządzania i utrzymania dróg. Posiada uprawnienia budowlane w specjalności drogowej i jest członkiem brytyjskiej Institution of Civil Engineers.


halamekNicolas Halamek
Dyrektor Zarządzający Alstom Transport Polska

Po ukończeniu w 1995 r. Uniwersytetu Lumière Lyon II na kierunku Ekonomia, Marketing i Zarządzanie Strategiczne w Biznesie oraz ukończeniu w roku 1996 studiów podyplomowych o kierunku Finanse i Zarządzanie Strategiczne w biznesie na Uniwersytecie Reims Champagne-Ardenne, w roku 1997 rozpoczął pracę zawodową w ALSTOM Konstal S.A. na stanowisku Kontrolera Finansowego, obejmując następnie stanowisko Kierownika Projektu.


jagusPaweł Jaguś
Prezes Zarządu Qumak S.A.

Jest prezesem giełdowej spółki Qumak S.A. – jednej z czołowych firm na rynku nowoczesnych technologii teleinformatycznych i infrastrukturalnych. Firma wdraża innowacyjne projekty dla sektora prywatnego i publicznego, oferując m.in. nowoczesne narzędzia informatyczne.


????????????????????????????????????Michał Jaworski
Wiceprezes, Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji; Dyrektor ds. Strategii Technologicznej, Microsoft Polska

Wiceprezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji odpowiedzialny za sprawy rozwoju rynku teleinformatycznego. W Izbie reprezentuje Microsoft sp. z o.o., w którym to przedsiębiorstwie pracuje od 1994 roku. Absolwent Politechniki Warszawskiej, wydziału Mechaniki Precyzyjnej.


wojciech.kowalewskiWojciech Kowalewski
Członek Zarządu Siemens Sp. z o.o., Dyrektor Działu Prawnego i Compliance

Radca prawny, od ponad 10 lat związany z grupą Siemens w Polsce. Kieruje pracą zespołu prawników obsługujących działania biznesowe Siemens w zakresie infrastruktury, energetyki, przemysłu oraz ochrony zdrowia. Zapewniał wsparcie prawne w wielu projektach realizowanych w tych sektorach, w szczególności w obszarze zamówień publicznych, jak również w licznych transakcjach M&A.


maciej.korbasiewiczMaciej Korbasiewicz
Prezes Zarządu Bolix S.A.

Absolwent Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach, uczestnik programu American Management Association w Watertown w Stanach Zjednoczonych. Doświadczenie menedżerskie zdobywał w Polsce, Japonii i USA.


latawiecTomasz Latawiec
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców

Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydział Inżynierii Lądowej. Wiceprezes Sądu Arbitrażowego przy SIDiR. Ekspert i Rozjemca z listy SIDiR. Arbiter Sądu Arbitrażowego przy SIDiR. Członek Zespołu d/s Tłumaczeń i Opracowań Warunków Kontraktowych FIDIC, Kolegium Redakcyjnego Biuletynu Informacyjnego SIDiR „Konsultant”, Zespołu Redakcyjnego „Wydawnictwa Inżynieria”.


michalowski_120x180Marek Michałowski
Prezes Zarządu Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa

Marek Michałowski jest absolwentem Wydziału Finansów i Statystyki Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (obecnie Szkoła Główna Handlowa) w Warszawie. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta. Pracę zawodową rozpoczął w Budimeksie w 1978 r. Od roku 1990 członek Zarządu Budimeksu SA i dyrektor ds. ekonomiczno-finansowych.


antonioManuel António Mota
Dyrektor Generalny Mota-Engil Central Europe S.A.

Absolwent Wydziału Budownictwa na Uniwersytecie Londyńskim (UCL), były specjalista ds. rozwoju rynku i Członek Zarządu Mota-Engil Angola, odpowiedzialny za obszary: nieruchomości, usługi i środowisko, jednostki sprzętowe.


mleczak

Krzysztof Mleczak
Prezes Zarządu EXITO BROKER Spółka z o.o.

Studiował zarządzanie w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. H. Chodkowskiej w Warszawie.
 Absolwent Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Z rynkiem ubezpieczeniowym związany od 1993 roku.

 


paszkiewicz

Remigiusz Paszkiewicz
Prezes Zarządu PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

W latach 1994-2009 pracował w Biurze Projektów Petrochemii Płock S.A., Ministerstwie Finansów, NBP oraz PKN ORLEN. W latach 2010-2012 Prezes Zarządu ANWIL S.A. Z dniem 1 czerwca 2012 roku powołany na stanowisko Prezesa Zarządu PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.


zbigniew.rynasiewicz

Zbigniew Rynasiewicz

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju, pełnomocnik rządu do spraw Zarządzania Infrastrukturą Drogową.
Poseł na Sejm VII kadencji. Członek i współzałożyciel wielu stowarzyszeń i organizacji pozarządowych.


rolinski

Jan Roliński

Adwokat, partner

Współzałożyciel i partner w kancelarii WKB. Kieruje zespołem prawa zamówień publicznych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Odbył kurs z prawa angielskiego i europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim we współpracy z Uniwersytetem Cambridge. Jest arbitrem Sądu Arbitrażowego dla Domen Internetowych przy Krajowej Izby Informatyki i Telekomunikacji, członkiem Komisji Ligi Ekstraklasy SA.


stylinskiJan Styliński
Prezes Zarządu, Polski Związek Pracodawców Budownictwa

Jan Styliński pełni funkcję Prezesa Zarządu Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, zrzeszającego firmy reprezentujące około 70% potencjału wykonawczego w Polsce. Jest adwokatem, członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie, wspólnikiem w kancelarii adwokacko-radcowskiej.


swirski

Adam Świrski

Wiceprezes Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego

Adam P. Świrski ukończył Akademię Bankową w Wiedniu, studia na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowy program MBA University of Minnesota i SGH.


magda_taczanowska

Magda Taczanowska
Dyrektor Sektora Publicznego, Microsoft Polska

Magda Taczanowska objęła stanowisko Dyrektora Sektora Publicznego (Public Sector Lead) w Microsoft Polska z początkiem października 2013. W trakcie swojej ponad dwudziestoletniej kariery zawodowej była ściśle związana ze środowiskiem Sektora Publicznego rynku IT uczestnicząc w największych projektach informatycznych w polskiej administracji, a także w sektorze przemysłowo-usługowym i bankowo-finansowym.


ulatowskiMichał Ulatowski
Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Finansowy TORPOL S.A.

Michał Ulatowski – Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Finansowy TORPOL S.A. Absolwent Wydziałów Zarządzania oraz Ekonomii Akademii Ekonomicznej w Poznaniu – specjalista w dziedzinie zarządzania i marketingu finansów i rachunkowości przedsiębiorstw, a także bankowości. Obecnie odbywa aplikację na biegłego rewidenta.


wasilewski

Ireneusz Wasilewski
Dyrektor Zarządzający ds. Zarządzania Zasobami

 

 

 


lech_witecki_120x180px

Lech Witecki

Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Politechniki Radomskiej, specjalizacja – finanse. W latach 2007-2008 Prezes Zarządu Fundacji “Fundusz Współpracy” zajmującej się obsługą zagranicznych środków pomocowych.


zubelewicz

Józef Adam Zubelewicz
Prezes Zarządu Erbud SA

Józef Adam Zubelewicz od 34 lat związany z branżą budowlaną. Od 1999 roku pełni funkcję prezesa zarządu Erbud SA, gdzie odpowiada za rozwój działalności spółki w Polsce. Wcześniej związany z firmą Polservice Sp. z o.o., gdzie pełnił m.in. funkcję prokurenta spółki, dyrektora oddziału w Niemczech oraz kierownika działu Europy Zachodniej.


stanislaw.zmijan

Stanisław Żmijan
Przewodniczący Sejmowej Komisji Infrastruktury

Absolwent Wydziału Budownictwa Politechniki Lubelskiej. Przez całe życie związany z branżą drogową. Pracę zaczynał jako laborant w Rejonie Budowy Dróg w Lublinie. W 1984 rozpoczął pracę jako zastępca dyrektora Rejonu Dróg Publicznych we Włodawie. Od 1989 związany z Miedzyrzecem Podlaskim, gdzie został Dyrektorem Rejonu Dróg Publicznych.