[box_header]

Coorganizer

[/box_header]

[box_content]
pwc_logo_300x80px
PwC jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi doradcze. Korzystając z wiedzy i kwalifikacji blisko 195.000 pracowników w 157 krajach, budujemy relacje z klientami dzięki usługom świadczonym w oparciu o zasady najwyższej jakości, przejrzystości i uczciwości w działaniu. W Polsce PwC zatrudnia zespół ponad 2000 specjalistów i kadry wspierającej w siedmiu miastach: w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Nasza oferta jest kierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki-zarówno
do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.
PwC cieszy się opinią znakomitego pracodawcy. Od kilku lat zdobywamy wszystkie najważniejsze nagrody przyznawane przez środowisko akademickie – jesteśmy Pracodawcą Roku w rankingu AIESEC Polska, a także Idealnym Pracodawcą w badaniu Universum Student Survey.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. W roku 2005 PwC założyła Fundację „Podaruj siebie”, której celem statutowym jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. W jej działania aktywnie angażują się nasi pracownicy. Promujemy zachowania i postawy proekologiczne i prospołeczne, podejmujemy działania w zakresie wyrównywania szans w środowisku pracy, przestrzegamy zasad etyki i przejrzystości działań biznesowych. Współdziałamy z organizacjami biznesowymi, angażując się w działalność mającą na celu promowanie przedsiębiorczości. Doradzamy również pro bono inicjatywom społecznym, za co zostaliśmy wyróżnieni nagrodą im. Jacka Kuronia.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z informacjami o naszej firmie, która na świecie działa już ponad 150 lat, w Polsce zaś jest obecna od 1990 roku.

[/toggle]

[/box_content]

[box_header]

Strategic Partners

[/box_header]

[box_content]

anwil

ANWIL jest jednym z największych polskich przedsiębiorstw w sektorze Wielkiej Syntezy Chemicznej. Jedyny w Polsce i Czechach producent polichlorku winylu oraz drugi co do wielkości wytwórca nawozów azotowych w Polsce. Ugruntowaną pozycję na krajowych i międzynarodowych rynkach zawdzięcza przede wszystkim najwyższej jakości produktów i europejskim standardom obsługi klienta.

Ich potwierdzeniem jest nagroda Quality International 2014, przyznana przez Kapitułę Programu, odbywającego się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Ministerstwa Gospodarki, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskie Forum ISO 9000. Swoją przewagę konkurencyjną buduje w oparciu o kapitał ludzki, doskonałość operacyjną oraz wartości, które stanowią fundament działań wszystkich obszarów firmy.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Dużym atutem ANWIL jest korzystna lokalizacja. Położenie kompleksu produkcyjnego w centrum kraju pozwala optymalizować koszty logistyki i transportu zarówno w zakresie pozyskiwania surowców, jak i sprzedaży produktów.

ANWIL szczególną uwagę przywiązuje do działań na rzecz dobra wspólnego, inicjując i prowadząc liczne projekty zarówno proekologiczne, jak i prospołeczne. Ma to swoje odzwierciedlenie we wdrażanych systemach zarządzania środowiskowego oraz inwestowaniu w nowatorskie, przyjazne środowisku technologie.

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest jednym z fundamentalnych elementów prowadzonej przez firmę działalności. ANWIL od lat wspomaga liczne inicjatywy, których nadrzędnym celem jest poprawa funkcjonowania obszaru ochrony zdrowia, bezpieczeństwa, edukacji i wychowania oraz sportu. Wyrazem szczególnych starań o dobre sąsiedztwo z lokalną społecznością jest powołanie Fundacji ANWIL dla Włocławka.

ANWIL w 100% należy do Grupy ORLEN, wiodącej grupy przemysłowo-energetycznej w Europie Środkowo-Wschodniej.

[/toggle]

[/box_content]

[box_content]

azoty3

Grupa Azoty to jedna z kluczowych europejskich grup z branży chemicznej, obecna w sektorze nawozów azotowych i wieloskładnikowych, tworzyw konstrukcyjnych, a także alkoholi OXO i plastyfikatorów.

Spółka Grupa Azoty S.A. zgromadziła komplementarne spółki w tym m.in. Grupę Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A., Grupę Azoty Z.Ch. „Police” S.A., Grupę Azoty ZAK S.A. oraz Grupę Azoty ATT Polymers GmbH, o różnych tradycjach i specjalizacjach, aby wykorzystać ich potencjał do realizacji wspólnej strategii, tworząc grupę kapitałową Grupa Azoty.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 30 czerwca 2008 roku, nieprzerwalnie również bo od 19 listopada 2009 roku Spółka jest notowana w Respect Index, a od 19 lutego 2013 roku należy także do portfela indeksu MSCI Emerging Markets. Od 23 września 2013 roku Spółka wchodzi w skład indeksu WIG30 – indeksu największych i najbardziej wartościowych spółek na GPW.

[/toggle]
[/box_content]

[box_header]

Main Partners

[/box_header]

[box_content]

ciech

Ciech to jedna z największych polskich firm działająca nieprzerwanie od 1945 r. i obecnie jeden z liderów europejskiego rynku chemicznego o globalnym zasięgu działania. W jej skład wchodzi 7 spółek produkcyjnych jak również firmy handlowe oraz usługowe.

Podstawowymi segmentami działalności, zbudowanej przez Ciech, Grupy Chemicznej są: segment sodowy (zakłady produkcyjne w Polsce, Niemczech i Rumunii), segment organiczny (Zakłady Chemiczne Organika – Sarzyna oraz Ciech Pianki) oraz segment krzemiany i szkło (Vitrosilicon). Głównymi produktami Grupy są: soda kalcynowana i oczyszczona, sól, żywice poliestrowe i epoksydowe, środki ochrony roślin i produkty szklane oraz inne chemikalia mające zastosowanie w przemysłach: szklarskim, meblowym, spożywczym, budownictwie i rolnictwie. Od lutego 2005 r. Ciech notowany jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Największym akcjonariuszem spółki jest KI Chemistry (51,14%).
[/box_content]

[box_content]
pko

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego. Skonsolidowany zysk netto Banku za 2013 rok wyniósł 3,2 mld zł. Jest spółką krajową z największą wartością akcji w wolnym obrocie na GPW.

Jest również najsilniejszym wizerunkowo bankiem w kraju. Pozostaje najbardziej wartościową marką polskiej bankowości według prestiżowego magazynu „The Banker”. W Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2013 „Rzeczpospolitej” marka PKO pozostała najcenniejsza w kategorii finanse – jej wartość wyceniono na 3,7 mld złotych.
[/box_content]

[box_content]

synthos

SYNTHOS S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie producentem kauczuków emulsyjnych oraz wiodącym europejskim producentem polistyrenu do spieniania.

SYNTHOS S. A. dostarcza zaawansowane technologicznie produkty najwyższej jakości. Podstawowe grupy produktowe to kauczuki syntetyczne, tworzywa styrenowe, dyspersje, lateksy i kleje.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Dynamiczny rozwój spółki w ostatnich latach sprawił, że stała się ona przedsiębiorstwem konkurencyjnym i przyjaznym dla środowiska. SYNTHOS S. A. stara się sprostać potrzebom swoich klientów w zakresie surowców, półproduktów i gotowych produktów chemicznych. SYNTHOS S.A. wyrosła z firm chemicznych: Dwory S.A. oraz Kaucuk a.s. Obecna nazwa firmy ”SYNTHOS” (wprowadzona w 2007), stanowi połączenie dwóch wyrazów greckiego pochodzenia – synthesis (łączenie) i orthos (prawidłowy). Nazwa odzwierciedla misję Spółki, którą jest produkcja i dostarczanie produktów chemicznych do dalszego przetwarzania, służących przede wszystkim do rozwoju działalności naszych klientów. Nazwa nawiązuje również do natury działalności spółki w zakresie syntezy chemiczne.

SYNTHOS S.A. zarządza dwiema firmami produkcyjnymi: Synthos Dwory 7 Sp. z o.o. S.K.A z siedzibą w Oświęcimiu i Synthos Kralupy a.s. z siedzibą w Kralupach (Czechy).

[/toggle]
[/box_content]

[box_header]

Gold Partners

[/box_header]

[box_content]

Portfolio BASF w Polsce obejmuje chemię przemysłową, tworzywa sztuczne, środki ochrony roślin, chemię budowlaną (w tym domieszki do betonu), lakiery oraz katalizatory samochodowe. Jesteśmy w Polsce partnerem firm z bardzo wielu gałęzi przemysłu. Zatrudniamy tu ponad 600 pracowników, a obroty grupy w Polsce w 2014 roku wyniosły 770 milionów Euro. Prowadzimy m.in. zakłady w Środzie Śląskiej koło Wrocławia (katalizatory), w Myślenicach koło Krakowa.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Jesteśmy dumni ze współpracy z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie i Ogrodami Doświadczeń Humanitarium we Wrocławiu. Od 2010 roku BASF Polska jest wyłącznym partnerem laboratorium chemicznego dla dzieci i młodzieży w CNK odwiedzanego rocznie przez 10 tys. osób. Podobna umowa zawarta została w 2014 roku z Humanitarium, a w kwietniu tego roku otworzyliśmy laboratorium dla uczniów warszawskiej szkoły im. Willy’ego Brandta. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, dążącą do lepszej ochrony klimatu i promującą inteligentną energię (smart energy). W 2015 roku świętujemy w Polsce i na świecie 150 lat istnienia. To dla nas szczególny rok, podczas którego chcemy zainicjować dyskusje na temat największych wyzwań ludzkości. Nasz jubileusz obchodzimy wspólnie z czterema polskimi uczelniami. Uniwersytety Warszawski i Wrocławski oraz Politechniki Warszawska i Wrocławska w 2015 także świętują okrągłe rocznice swoich wydziałów chemicznych. Wspólnie połączyliśmy siły i “inteligentną energię” na rzecz promocji chemii w Polsce. Odwiedź nas w związku z tym na Creator Space Online (https://creator-space.basf.com/) i podziel się swoimi pomysłami. Więcej informacji na www.basf.pl oraz na naszym profilu na Facebook.

[/toggle]
[/box_content]

[box_content]

Veolia Water Technologies Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy Veolia Water Technologies.
Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu w opracowanie i usprawnianie wielu technologii, w każdym związanym z wodą obszarze, Veolia stała się globalnym liderem w uzdatnianiu wody i oczyszczaniu ścieków.

Firma posiada najlepsze dostępne technologie oraz wiedzę jak je łączyć w celu stworzenia indywidualnych rozwiązań, które pomagają przemysłowi i klientom komunalnym zarządzać, optymalizować i odzyskiwać zasoby wody.
Łącząc doświadczenie i innowacyjność, Veolia Water Technologies oferuje rozwiązania technologiczne dopasowane do każdej sytuacji. Nasze portfolio obejmuje ponad 350 technologii. Zróżnicowane procesy uzdatniania wody w połączeniu z doskonałymi umiejętnościami zarządzania powodują, że często jesteśmy jedyną firmą zdolną zrealizować technologicznie zaawansowane przedsięwzięcia o dużej skali.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]
W Polsce działamy od 24 lat oferując najwyższą jakość usług i innowacyjne rozwiązania z zakresu oczyszczania ścieków komunalnych, przemysłowych i wód deszczowych, uzdatniania wody procesowej i pitnej oraz zaawansowanej przeróbki osadów ściekowych (w tym suszenie i spalanie). Specjalizujemy się w realizacji obiektów „pod klucz”, dostawach instalacji i systemów oraz w serwisie dostarczonych urządzeń i instalacji, często pomagając klientom w procesie inwestycyjnym.

Jakość naszych rozwiązań docenili eksperci nagradzając inwestycje w Rybniku i Tychach w konkursie „Budowa Roku”.
[/toggle]

[/box_content]

[box_header]

Professional Partner

[/box_header]

[box_content]

bcgm

The Boston Consulting Group jest globalną firmą doradztwa strategicznego. BCG zatrudnia absolwentów najlepszych uczelni biznesowych i technicznych oraz programów MBA m.in. Harvard Business School, IESE, INSEAD czy London Business School.

Konsultanci BCG współpracują z zarządami przedsiębiorstw ze wszystkich regionów świata i sektorów gospodarki, wspierając ich rozwój, transformacje, procesy fuzji i przejęć.

Podejście BCG łączy dogłębną znajomość firm i rynków oraz bliską współpracę z klientami na wszystkich poziomach ich organizacji, co pozwala im utrzymywać przewagę konkurencyjną, budować bardziej efektywne organizacje i osiągać długotrwałe rezultaty. BCG zostało założone w 1963 roku, dziś posiada 81 biur w 45 krajach. Więcej informacji dostępnych na stronie bcg.com.

[/box_content]

[box_header]

Partners

[/box_header]

[box_content]

dow_logo_300x80px

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju, który inicjuje i realizuje programy służące wzrostowi ekonomicznemu Polski. Stanowi centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Rozwija systemy poręczeń i gwarancji mające na celu pobudzanie przedsiębiorczości. Angażuje się w programy służące poprawie sytuacji na rynku mieszkaniowym i dostępu Polaków do mieszkań. Zarządza programami europejskimi i dystrybuuje środki unijne w skali krajowej i regionalnej. Jest instytucją wiodącą w procesie konsolidacji finansów publicznych.

[/box_content]

[box_content]

cigno baner 1

Cigno Consulting to prężnie działająca firma zajmująca się kompleksowym doradztwem personalnym, obecna na polskim rynku od dziesięciu lat . Główna specjalizacja firmy to selekcja i rekrutacja personelu na stanowiska wyższego i średniego szczebla oraz doradztwo organizacyjne (w tym profile kompetencyjne, budowanie struktur organizacyjnych i wsparcie działów HR).

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Nasza metodologia została doceniona przez instytucje unijne i uzyskała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz – jako jedyna w swojej branży – programu „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” w ramach wspierania biznesu elektronicznego. W efekcie Cigno Consulting Group stało się jedną z najbardziej innowacyjnych firm doradztwa personalnego na polskim rynku.

Dzięki dofinansowaniu unijnemu nasza oferta cenowa jest niezwykle konkurencyjna w relacji cena do jakości świadczonych usług w porównaniu do innych podmiotów z branży. Wysoko wykwalifikowany zespół pracowników gwarantuje wykonanie usług według najwyższych standardów rynkowych. Cigno Consulting jest polskim partnerem wiodącej grupy Marlar International Search Network (MISN). Jako członek MISN pozostajemy w ścisłym kontakcie z czołowymi firmami specjalizującymi się w działaniach Executive Search na świecie.
Poprzez proces ciągłego doskonalenia procesów selekcji i rekrutacji, a także współpracę z prezesami i dyrektorami HR dużych organizacji Cigno Consulting osiąga znacząco wyższe od średniej rynkowej wskaźniki skuteczności mierzonej jako szybkość realizowanych procesów jak i poziom zadowolenia firm z pozyskanych kandydatów. Realizujemy też wyjątkowo trudne projekty na stanowiska, które wymagają znalezienia osób o kwalifikacjach unikalnych w skali globalnej.

[/toggle]
[/box_content]

[box_content]

dow_logo_300x80px

Dow łączy ogromne możliwości nauki i technologii z “Pierwiastkiem ludzkim”. Celem tego połączenia jest niezmienne podnoszenie jakości jego elementów, niezbędne do osiągnięcia postępu.

Spółka łączy dziedzinę chemii i innowacyjność z zasadami trwałości, które pomogą zaradzić wielu problemom stanowiącym wielkie wyzwanie dla świata, takim jak zapotrzebowanie na czystą wodę, wytwarzanie energii odnawialnej i oszczędzanie energii oraz zwiększanie produktywności rolnictwa.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Zróżnicowana oferta produktów Dow – specjalistycznej chemii, materiałów zaawansowanych, produktów ochrony roślin i tworzyw sztucznych, będąca jedną z najlepszych w branży, zapewnia szeroki zakres produktów i rozwiązań technologicznych dla klientów w około 160 krajach, w szybko rozwijających się sektorach, takich jak elektronika, woda, energia, powłoki i rolnictwo.

W 2011 roku Dow wykazywał roczną sprzedaż $60 miliardów i zatrudniał na całym świecie około 52 000 pracowników. Powyżej 5 000 produktów firmy jest produkowanych w 197 zakładach w 36 krajach na całym świecie. O ile nie określono inaczej, stosowane poniżej określenia „Dow” i „Firma” oznaczają koncern The Dow Chemical Company oraz jego skonsolidowane jednostki zależne. Więcej informacji o Dow można znaleźć na stronie www.dow.com.
Dow w Polsce
Firma Dow jest obecna w Polsce od ponad 40 lat. Od oficjalnego otwarcia przedstawicielstwa w Warszawie w 1973 roku, zakres naszej działalności w Polsce znacząco się rozszerzył. Obecnie Polska jest drugim pod względem wielkości sprzedaży krajem w regionie w Europie Wschodniej, gdzie Dow rozwija swoją działalność. W 2011 roku Firma osiągnęła obrót w wysokości ponad pół miliarda dolarów i zatrudniała ponad 100 wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników.

Poza działalnością handlową w Warszawie, Spółka posiada w Łazach (10 km od Warszawy) “Polyurethane System House Service Center” [Centrum Serwisowe Systemów Poliuretanowych firmy Dow] wspierające klientów. W następstwie nabycia w 2009 roku spółki Rohm and Haas, Fima Dow jeszcze bardziej wzmocniła swoją pozycję na lokalnym rynku i rozszerza swą obecność w Polsce dzięki nowemu zakładowi produkcyjnemu w Dzierżoniowie, wybudowanemu przez spółkę joint venture SKC-HAAS w celu produkcji materiałów elektronicznych.

Dodatkowe informacje o Dow i Dow w Polsce są dostępne na stronie internetowej www.dow.com i www.doweasterneurope.com.
[/toggle]
[/box_content]

[box_content]

ERBUD INDUSTRY

Spółka Erbud powstała w 1990 roku, od 2007 roku notowana jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
Grupa Erbud jest jedną z czołowych firm budowlanych w Polsce.Świadczy usługi generalnego wykonawstwa i podwykonawcze w segmencie komercyjnym, użyteczności publicznej, energetycznym, mieszkaniowym oraz inżynieryjno-drogowym na terenie Polski oraz innych krajów europejskich, w tym głównie: w Niemczech i Belgii.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]
Do grupy Erbud należą: PBDI, Budlex, Erbud Industry, GWI oraz Erbud International.

Wysoki standard realizowanych przez Erbud inwestycji potwierdzają posiadane certyfikaty: ISO, AQAP oraz BS OHSAS. Erbud wyróżnia się wykonawstwem wielu prestiżowych obiektów zarówno w kraju, jak i za granicą.

[/toggle]

[/box_content]

[box_content]

http://www.fluor.com/pages/default.aspx

Biuro Fluor w Gliwicach, jako część międzynarodowej korporacji Fluor, dzięki wiedzy i doświadczeniu swoich ekspertów realizuje zintegrowane usługi dla Klientów w Polsce i na świecie w zakresie studiów wykonalności, projektowania, kompletacji dostaw, kierownictwa budów, rozruchu oraz eksploatacji i obsługi instalacji rafineryjnych, petrochemicznych, chemicznych oraz energetycznych.
Klienci polegają na wiedzy 40 000 pracowników Fluor współpracujących globalnie, aby realizować inwestycje bezpiecznie, zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem oraz najwyższą jakością oczekiwaną przez Klientów.

[/box_content]

[box_content]

lotos

LOTOS to pionowo zintegrowany koncern naftowy, którego działalność ma istotne znaczenie dla bezpieczeństwa energetycznego Polski. LOTOS prowadzi aktywność w zakresie poszukiwań i wydobycia oraz przerobu ropy naftowej a także dystrybucji i sprzedaży szerokiego asortymentu produktów paliwowych.

Od 9 czerwca 2005 r. akcje Grupy LOTOS S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Poprzez spółki zależne – LOTOS Petrobaltic, LOTOS Norge oraz LOTOS Geonafta, koncern obecny jest na Morzu Bałtycki, Północnym oraz Norweskim, a także na Litwie, gdzie prowadzi poszukiwania i wydobycie ropy naftowej i gazu ziemnego ze złóż morskich i lądowych. LOTOS jest drugim największym producentem węglowodorów w Polsce i jedyną krajową firmą, która wydobywa ropę naftową i gaz ziemny na Bałtyku. LOTOS jest również największym producentem ropy naftowej na Litwie. Zgodnie ze strategią do 2015 r. LOTOS planuje wydobywać 1,2 mln ton ropy naftowej rocznie.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Po udanej realizacji Programu 10+ (największa polska inwestycja przemysłowa ostatnich 20 lat, warta 1,5 mld EUR) zdolności przerobowe rafinerii w Gdańsku wzrosły z 6 do 10,5 mln ton rocznie. Przedsiębiorstwo wzbogaciło się ponadto o najnowocześniejsze instalacje rafineryjne, służące pogłębionemu przerobowi ropy, dzięki którym LOTOS jest w stanie zaopatrzyć europejski rynek w dodatkowe ilości m.in. oleju napędowego. Dzięki udanej realizacji Programu 10+ rafineria LOTOSU dołączyła do grona najnowocześniejszych rafinerii w Europie.

LOTOS posiada jedną trzecią udziałów w krajowym rynku sprzedaży paliw. Dodatkowo koncern jest czołowym producentem i dostawcą olejów silnikowych oraz asfaltów drogowych, które sprzedawane są z powodzeniem zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

[/toggle]
[/box_content]

[box_content]

nord2 (1)

 NORD PARTNER Sp. z o.o – to jedna z największych niezależnych firm brokerskich, działająca na rynku krajowym od 1998 roku. Spółka zatrudnia ponad 140 osób, w tym 90 licencjonowanych brokerów ubezpieczeniowych, specjalizujących się w różnych dziedzinach ubezpieczeń, otwartych na potrzeby klienta i zapewniających profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Nord Partner działa poprzez sieć 22 oddziałów na terenie całego kraju. Tworzymy programy ubezpieczeniowe „szyte na miarę” dla naszych klientów m.in. z sektora energetyki, chemii, farmaceutyków oraz finansów. Dysponujemy szeroką wiedzą na temat krajowego rynku ubezpieczeniowego, a także posiadamy praktyczne doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi rynkami, umiejętnie wykorzystując je z korzyścią dla naszych polskich i międzynarodowych klientów.

Budujemy długoterminowe relacje z naszymi klientami na bazie wzajemnego zaufania, bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

[/box_content]

[box_content]
payu

PayU to globalny dostawca usług płatniczych dla e-biznesów. Firma jest liderem rynku płatności internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej i procesuje transakcje dla kilkudziesięciu tysięcy merchantów w regionie, w tym m.in. dla partnerów takich jak: Allegro, AmRest, AVON, Blue Air, MAKRO, Orange, PKP Intercity, PLAY, Showroom.pl, TUi, Virgin Mobile.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Zakres usług płatniczych oferowanych przez PayU obejmuje m.in. płatności jednym kliknięciem, płatności mobilne w aplikacji sklepu, całkowicie online-owe raty. PayU charakteryzuje najwyższa rozpoznawalność i zaufanie do marki wśród kupujących. W Polsce co trzeci internauta, który kupuje przez Internet, korzysta z płatności PayU.
Właścicielem międzynarodowej grupy PayU, działającej w 16 krajach na czterech kontynentach, jest południowoafrykański koncern Naspers, który pod względem liczby obsługiwanych klientów w e-commerce zajmuje trzecią pozycję na świecie i charakteryzuje się największą dynamiką wzrostu.

[/toggle]

[/box_content]

[box_content]

WEIL

Weil istnieje od 1931 roku i jest jedną z najbardziej znanych międzynarodowych firm prawniczych na rynku, która zapewnia kompleksową obsługę prawną klientom instytucjonalnym działającym we wszystkich sektorach gospodarki.
Kancelaria prowadzi działalność o zasięgu globalnym, a jej biura są zlokalizowanie w najważniejszych światowych centrach finansowych. Dzięki ich ścisłej współpracy Weil zapewnia swoim klientom najwyższy standard obsługi prawnej oraz plasuje się w czołówce firm prawniczych na świecie. W dwudziestu biurach Weil w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji pracuje około 1.100 prawników.

[/box_content]

[box_content]

 white

White & Case jest wiodącą międzynarodową firmą prawniczą, która ma swoje biura w największych centrach finansowych i przemysłowych świata. W Polsce jesteśmy obecni od 1991 roku.

Zapewniamy kompleksowe doradztwo prawne, pełną obsługę transakcji, prowadzenie spraw spornych i reprezentowanie w sądzie oraz codzienną pomoc w obsłudze prawnej spółek. Łączymy kompetencję w zakresie przepisów polskiego prawa, gruntowną znajomość realiów polskiej gospodarki z możliwościami, jakie oferuje międzynarodowy charakter naszej firmy. Zintegrowana sieć naszych biur i stała współpraca prawników z różnych krajów pozwala nam na obsługę nawet bardzo skomplikowanych, międzynarodowych transakcji.

[/box_content]
[box_header]

Main Gala Partner

[/box_header]
[box_content]
Print

PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. Spółka obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji i gospodarstw domowych.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Podstawowym celem strategii marketingowej PGE Obrót S.A. jest stałe doskonalenie standardów obsługi klienta, poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i stałą poprawę jakości świadczonych usług oraz dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb klientów i wymogów rynku. Spółka dąży do rozszerzenia oferty świadczonych usług w oparciu o produkty PGE.
[/toggle]

[/box_content]
[box_header]

Gala Partners

[/box_header]

[box_content]
Print

Dealdone jest firmą oferującą bezpieczny i mobilny dostęp do dokumentów poufnych dla klientów biznesowych w formie Virtual Data Room. Specjalizujemy się w technologiach umożliwiających obieg i pracę na dokumentach poufnych, których kontrola i bezpieczeństwo są krytyczne z punktu widzenia prowadzonych procesów biznesowych.

[/box_content]

[box_header]

Networking Partner

[/box_header]

[box_content]
Print

[/box_content]

[box_header]

Security Partner

[/box_header]

[box_content]
Print

Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa ponad 20 lat, oferując pełen zakres usług bezpieczeństwa – od usług ochrony fizycznej, przez obsługę gotówki, konwoje, zabezpieczenia techniczne i monitoring po ratownictwo.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Firma zatrudnia około 25 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 350 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień, w tym dwie nagrody Superbrands.
Świadczy usługi w każdym z segmentów rynku – ochronie fizycznej, monitoringu i obsłudze gotówki. Zapewnia ochronę fizyczną ponad 3200 obiektów, usługi monitoringu świadczy dla ok. 60 tysięcy Klientów. Wśród Klientów Konsalnetu są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, jednostki wojskowe a także porty lotnicze.

[/toggle]
[/box_content]

[box_header]

Technical Partner

[/box_header]

[box_content]
probrand_logo_tech_white 180KB

[/box_content]