logo_cigno

Cigno Consulting to prężnie działająca firma specjalizująca się w kompleksowym doradztwie personalnym. Selekcja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla zarządzania oraz szeroki zakres doradztwa organizacyjnego czynią Cigno Consulting firmą wszechstronną i elastycznie reagującą na potrzeby klienta.

Profesjonalizm, skuteczność i doskonała znajomość międzynarodowego i lokalnego rynku pracy to atuty, dzięki którym Cigno Consulting jest partnerem godnym zaufania. Wysoko wykwalifikowany zespół pracowników gwarantuje wykonanie usług według najwyższych standardów rynkowych.

Cigno Consulting jest polskim partnerem wiodącej grupy Marlar International Search Network. Jako członek MISN pozostaje w ścisłym kontakcie z czołowymi firmami specjalizującymi się w executive search na świecie. Doskonaląc proces selekcji i rekrutacji kandydatów Cigno Consulting wyspecjalizowało się w czterech obszarach: inżynierii i budownictwie, FMCG, chemii i farmacji oraz finansach i bankowości.

ec_logo

Executive Club powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie na elitarną organizację, która zrzesza wyłącznie top management. Klub jest platformą służącą wymianie poglądów i doświadczeń biznesowych oraz nawiązywaniu nowych kontaktów dla przedstawicieli managementu najwyższego szczebla.
Począwszy od 2005 roku tematami cyklicznych spotkań i konferencji organizowanych przez Klub są zagadnienia kluczowe dla biznesu. Prelegentami są wybitni specjaliści w swoich dziedzinach. Po części merytorycznej następuje część nieformalna, gdzie członkowie mają możliwość spędzenia czasu w elitarnym towarzystwie oraz nawiązania kontaktów biznesowych.
Głównym wyróżnikiem Executive Club jest jego elitarność i selektywność. Bazując na pozyskanej wiedzy i doświadczeniach zebraliśmy grupę najwyższej klasy menedżerów wybranych wyłącznie w oparciu o rekomendacje oraz unikalne osiągnięcia zawodowe. Każdy nowy Członek akceptowany jest przez Radę Klubu.

 

logo_pkd