Coorganizer


pwc-K100

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 236 tysięcy osób dostarczających naszym klientom najwyższą jakość usług. PwC w Polsce jest obecne od ponad 26 lat. Obecnie posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, a także Centrum Kompetencyjne w Gdańsku oraz dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. Spółki PwC  w Polsce zatrudniają prawie 4 500 osób. Dowiedz się więcej na www.pwc.pl.

Main Partner


audi

Grupa Audi  jest czołowym na świecie producentem samochodów i motocykli w segmencie premium. Produkty koncernu obecne są na rynkach ponad stu krajów całego świata, a produkcja odbywa się w 16 fabrykach w 12 państwach.  Filozofia marki zawiera się w sloganie – „Przewaga dzięki technice”, a historia jest nierozerwalnie związana z historią całej motoryzacji.

Dziś cztery pierścienie nie tylko są symbolem przewagi technicznej, jaką Audi ma nad innymi markami samochodów. Są też gwarancją pionierskich rozwiązań, jak napęd na cztery koła quattro,  perfekcji w każdym detalu oraz najwyższych standardów jakościowych.

Audi to również rozpoznawalny na całym świecie sportowy charakter, obecny zwłaszcza w modelach RS testowanych w ekstremalnych warunkach torów wyścigowych. Ale przede wszystkim – to symbol prestiżu, czego dowodzą pozycja marki na rynku, liczne nagrody branżowe oraz sukcesy w sportach motorowych.

Więcej na www.audi.pl


pko

PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego, podstawowym dostawcą usług finansowych dla wszystkich segmentów klientów. Od lat nieprzerwalnie zwiększa swoją wartość dla akcjonariuszy, wypracowując solidne i stabilne zyski oraz utrwalając udziały rynkowe w kluczowych kategoriach biznesowych. Strategia Banku koncentruje się na potrzebach klientów, a ewolucja modelu biznesowego jest wynikiem digitalizacji życia społecznego i gospodarczego.

Bank inwestuje w innowacyjne produkty i rozwiązania organizacyjne, tworzy nowe standardy na rynku. Od połowy poprzedniej dekady systematycznie zwiększa zaangażowanie w finansowanie największych firm i samorządów. Dzięki bogatej ofercie, zindywidualizowanemu podejściu do potrzeb klientów oraz profesjonalnej obsłudze wypracował wizerunek wiodącego partnera polskiej przedsiębiorczości, finansując zarówno bieżącą działalność firm, jak i ich przyszłe przedsięwzięcia.

Professional Partner


Micro

Partners


[one_half]
Algotech

[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]


[one_half]
Alwernia

[/one_half]

[one_half_last]

„Alwernia” SA to Spółka o ponad 90-letniej tradycji mająca znaczący wkład w rozwój gospodarczy regionu, o bardzo wysokim potencjale rozwojowym i stanowiąca gospodarczą wizytówkę Województwa Małopolskiego, działająca zgodnie z obowiązującym prawem i zasadami etyki biznesowej. Tradycje przedsiębiorstwa sięgają przełomu lat 1923/24, kiedy to w ramach budowy podwalin polskiego przemysłu chemicznego uruchomiono w Alwerni prywatną fabrykę chemiczną. Obecnie jedynym akcjonariuszem Spółki jest „Alwernia Invest Sp. z o.o, spółka celowa należąca do międzynarodowej Grupy KERMAS, zajmującej się między innymi produkcją i dystrybucją chromu.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Przez lata globalnych i lokalnych kryzysów oraz transformacji gospodarczych firma zawsze wychodziła obronną ręką, a dziś należy do czołowych zakładów produkujących związki fosforowe w Polsce.
„Alwernia” S.A. jest liczącą się na rynku europejskim firmą produkującą wyroby dla odbiorców polskich i zagranicznych różnych branż gospodarki. Wytwarzane produkty znajdują zastosowanie przede wszystkim w: przemyśle spożywczym, ogrodnictwie i rolnictwie, produkcji farb i lakierów oraz garbarstwie. Spółka specjalizuje się w produkcji związków fosforu i znacznie powiększyła swoją ofertę handlową w tym profilu. Produkuje między innymi kwas fosforowy, fosforany spożywcze, fosforany techniczne i fosforany paszowe.

Przedmiotem działalności Spółki jest produkcja podstawowych chemikaliów nieorganicznych.

Produkty możemy podzielić na 4 następujące profile produkcyjne:

  • związki fosforu
  • nawozy i inne związki nieorganiczne
  • uniepalniacze bezhalogenowe na bazie melaminy: ECORET
  • związki chromu: garbnik chromowy “CHROMAL”, zielony tlenek chromu,

Spółka rozwija własną działalność badawczo – rozwojową w zakresie opracowania nowych oraz zmodyfikowanych technologii i produktów. „Alwernia” SA posiada certyfikaty: Systemu Zarządzania Jakością( ISO 9001),Systemu Zarządzania Środowiskowego (ISO 14001), Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności ( ISO 22000).

Profesjonalizm działania oraz wysoka jakość oferowanych produktów sprawiły, że firma jest jednym z liderów w swojej dziedzinie nie tylko w Polsce ale też w Europie. „Alwernia” SA zdobywa wymagające rynki Europy i świata co potwierdza jej sukces komercyjny i zaufanie do firmy.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
Apagroup

[/one_half]

[one_half_last]

Jesteśmy liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie. Do naszych klientów należą tacy giganci światowego przemysłu jak: VW, Eisenmann, FIAT, OPEL, 3M, MAN, Lila Logistik, Asi Group, Budizol, DB Schenker, Tesla; czy prestiżowe uczelnie – Politechnika Śląska i Politechnika Częstochowska.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Nasze rozwiązania wyróżnia intuicyjność, niezawodność i innowacyjność. Przenosimy doświadczenia i know-how zdobyte w branży przemysłowej na obszar inteligentnej automatyki stosowanej w biznesie, życiu codziennym i miastach. W centrum naszych działań zawsze znajduje się człowiek i jego potrzeby. Działamy wszędzie tam, gdzie trzeba oswoić technologię i uczynić ją bardziej użyteczną. Gdzie liczy się pomysł i praktyczny wymiar projektu. Naszym celem jest uczynienie przestrzeni miejskiej bardziej przystępnej. Wymyślenie jej na nowo. Dla Ciebie.

APA Group
Your City. Reinvented.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
Autoland

[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]


[one_half]
BASF

[/one_half]

[one_half_last]

Portfolio BASF w Polsce obejmuje chemię przemysłową, tworzywa sztuczne, środki ochrony roślin, chemię budowlaną (w tym domieszki do betonu), lakiery oraz katalizatory samochodowe. Jesteśmy w Polsce partnerem firm z bardzo wielu gałęzi przemysłu. Zatrudniamy tu ponad 600 pracowników, a obroty grupy w Polsce w 2014 roku wyniosły 770 milionów Euro. Prowadzimy m.in. zakłady w Środzie Śląskiej koło Wrocławia (katalizatory), w Myślenicach koło Krakowa.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Jesteśmy dumni ze współpracy z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie i Ogrodami Doświadczeń Humanitarium we Wrocławiu. Od 2010 roku BASF Polska jest wyłącznym partnerem laboratorium chemicznego dla dzieci i młodzieży w CNK odwiedzanego rocznie przez 10 tys. osób. Podobna umowa zawarta została w 2014 roku z Humanitarium, a w kwietniu tego roku otworzyliśmy laboratorium dla uczniów warszawskiej szkoły im. Willy’ego Brandta. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, dążącą do lepszej ochrony klimatu i promującą inteligentną energię (smart energy). W 2015 roku świętujemy w Polsce i na świecie 150 lat istnienia. To dla nas szczególny rok, podczas którego chcemy zainicjować dyskusje na temat największych wyzwań ludzkości. Nasz jubileusz obchodzimy wspólnie z czterema polskimi uczelniami. Uniwersytety Warszawski i Wrocławski oraz Politechniki Warszawska i Wrocławska w 2015 także świętują okrągłe rocznice swoich wydziałów chemicznych. Wspólnie połączyliśmy siły i “inteligentną energię” na rzecz promocji chemii w Polsce. Odwiedź nas w związku z tym na Creator Space Online (https://creator-space.basf.com/) i podziel się swoimi pomysłami. Więcej informacji na www.basf.pl oraz na naszym profilu na Facebook.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

dow_logo_300x80px

[/one_half]

[one_half_last]

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju, który inicjuje i realizuje programy służące wzrostowi ekonomicznemu Polski. Stanowi centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Rozwija systemy poręczeń i gwarancji mające na celu pobudzanie przedsiębiorczości. Angażuje się w programy służące poprawie sytuacji na rynku mieszkaniowym i dostępu Polaków do mieszkań. Zarządza programami europejskimi i dystrybuuje środki unijne w skali krajowej i regionalnej. Jest instytucją wiodącą w procesie konsolidacji finansów publicznych.

[/one_half_last]


[one_half]

bosch

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług. Zatrudnia około 390 000 pracowników na całym świecie. W 2016 roku spółka wygenerowała obrót w wysokości 73,1 mld euro. Firma prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods, oraz Energy and Building Technology.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Jako wiodące przedsiębiorstwo IoT, Bosch oferuje innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów (Smart Homes), inteligentnych miast (Smart Cities) oraz zintegrowanej w sieci mobilności i zintegrowanego przemysłu. Wykorzystując swoje doświadczenie w technologii sensorów, oprogramowania i usług, Bosch oferuje swoim klientom zintegrowane rozwiązania z jednego źródła. Strategicznym celem Grupy Bosch jest dostarczanie rozwiązań dla świata zintegrowanego w internecie. Innowacyjne produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia, jednocześnie budząc entuzjazm użytkowników. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas”.
Z uwzględnieniem dystrybutorów i partnerów serwisowych, Bosch prowadzi sprzedaż i produkcję niemal we wszystkich krajach świata. Podstawą przyszłego wzrostu przedsiębiorstwa jest innowacyjność. Bosch zatrudnia 59 000 pracowników w działach badań i rozwoju w 120 ośrodkach R&D na całym świecie.

Wiecej: www.bosch.com, www.iot.bosch.com
[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
Canon_logo_cmyk
[/one_half]

[one_half_last]

Oferta Canon dla biznesu łączy rozwiązania do druku i obsługi elektronicznych oraz papierowych dokumentów firmowych. Doradzamy, jak maksymalizować wydajność na każdym etapie ich przetwarzania – od optymalizacji procesów, takich jak obsługa faktur, po rozwiązania do zarządzania skomplikowanymi procesami dla księgowości, działu obsługi przesyłek czy HR. Ścisły związek pomiędzy naszymi technologiami sprzętu i oprogramowania umożliwia zabezpieczenie dokumentów w trakcie ich obiegu i zmian na każdym etapie życia informacji. Dzięki technologicznemu DNA, doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy na temat procesów biznesowych, świadczymy także usługi outsourcingu i doradztwa zarządczego.

Więcej na www.canon.pl/biznes

[/one_half_last]


[one_half]
cigno baner 1

[/one_half]

[one_half_last]

Cigno Consulting to prężnie działająca firma zajmująca się kompleksowym doradztwem personalnym, obecna na polskim rynku od dziesięciu lat.

Główna specjalizacja firmy to selekcja i rekrutacja personelu na stanowiska wyższego i średniego szczebla oraz doradztwo organizacyjne (w tym profile kompetencyjne, budowanie struktur organizacyjnych i wsparcie działów HR).

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Nasza metodologia została doceniona przez instytucje unijne i uzyskała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz – jako jedyna w swojej branży – programu „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” w ramach wspierania biznesu elektronicznego. W efekcie Cigno Consulting Group stało się jedną z najbardziej innowacyjnych firm doradztwa personalnego na polskim rynku.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

logo_ES_jpg

logo-2-osrodki

 

 

 

[/one_half]

[one_half_last]

Sieć szkół językowych Profi-Lingua i empik school to jedne z największych i najdłużej działających szkół językowych w Polsce. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku (blisko 50 lat) pozwoliło nam wypracować unikalne podejście do nauczania języków obcych dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Program naszych kursów uwzględnia indywidualne potrzeby każdego klienta, co pozwala na zwiększenie kompetencji pracowników i konkurencyjności firmy.  W naszej ofercie znajdują się zarówno kursy z języka ogólnego, a także z języka specjalistycznego,  w tym kursy  z zakresu medycyny, prawa,  biznesu czy finansów.  Kursy prowadzimy w siedzibie klienta (kursy zamknięte) jak również w placówkach na terenie całego kraju (kursy otwarte). Naszą kadrę tworzą wysoko wykwalifikowani lektorzy polscy i zagraniczni (native speakers) z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych.  W ofercie znajdują się kursy z popularnych języków europejskich angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego,  czy norweskiego i szwedzkiego, jak i orientalnych: japońskiego, arabskiego, chińskiego. W naszych szkołach można przygotować się i przystąpić do uznanych egzaminów międzynarodowych, jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym: Cambridge English Language Assessment, TELC, LCCI i PTE.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

 

Fluor

[/one_half]

[one_half_last]

Fluor w Gliwicach, jako część międzynarodowej korporacji Fluor, dzięki wiedzy i doświadczeniu swoich ekspertów realizuje zintegrowane usługi dla Klientów w Polsce i na świecie w zakresie studiów wykonalności, projektowania, kompletacji dostaw, kierownictwa budów, rozruchu oraz eksploatacji i obsługi instalacji rafineryjnych, petrochemicznych, chemicznych oraz energetycznych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Klienci polegają na wiedzy ponad 60 000 pracowników Fluor współpracujących globalnie, aby realizować inwestycje bezpiecznie, zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem oraz najwyższą oczekiwaną przez Klientów jakością.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

Future Pipe

[/one_half]

[one_half_last]

Future Pipe Industries jest światowym liderem w dziedzinie inżynieryjnych, efektywnych rur z włókna szklanego. Mamy 13 fabryk i 20 biur sprzedaży na czterech kontynentach, współpracujemy z największymi firmami z branży budowlanej.
Posiadamy najszerszą na świecie ofertę systemów rur z włókna szklanego; Future Pipe Industries zbudowało solidną renomę w zakresie projektowania, wytwarzania i instalowania niestandardowych rozwiązań w zakresie rurociągów dla wiodących firm w dziedzinie infrastruktury, ropy i gazu, przemysłu, gospodarki wodnej i morskiej.

[/one_half_last]


[one_half]

lyreco

[/one_half]

[one_half_last]

Działając w 42 krajach na 4 kontynentach, Lyreco plasuje się wśród światowych liderów w dziedzinie dostarczania rozwiązań dla biur i miejsc pracy. Obecne w Polsce od 1998 roku obejmuje swoją siecią dostaw obszar całego kraju i jest największą firmą biuro-serwisową w Polsce. Strategia Lyreco opiera się na połączeniu sił i wspólnym użytkowaniu systemów.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie pracowników wszystkich filii, Grupa Lyreco jest w stanie zaoferować lokalnym i międzynarodowym klientom taki sam zakres usług i produktów na całym świecie. Mając w stałej dostępności prawie 8000 produktów, w każdym roku wprowadzanych jest do oferty około 1000 nowości. Od markowych artykułów po ekskluzywne produkty marki własnej Lyreco w alternatywnych cenach. Rozszerzając swoją ofertę, Lyreco wprowadziło w ostatnich latach do swojego katalogu rozwiązania w kilku nowych obszarach: BHP – Produkty Ochrony Osobistej, Print Services – usługa druku, a także Nespresso Business Solutions jako wyłączny dystrybutor marki Nespresso. Niezależnie od tego, jakiej wielkości jest firma, Lyreco jest w stanie zapewnić najwyższy standard zarządzania zakupami, w celu osiągnięcia założonych celów, bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów. Dzięki wyjątkowym ludziom i rozwiązaniom technologicznym gwarantuje dostawę o bezkonkurencyjnym współczynniku realizacji 99,7%. Od wielu lat realizujemy strategię społecznej odpowiedzialności biznesu. Już w roku 2004 przystąpiliśmy do inicjatywy ONZ – United Nations Global Compact. Jest to zobowiązanie do dostosowania w swoich działaniach i strategii dziesięciu powszechnie przyjętych zasad w zakresie praw człowieka, pracy, ochrony środowiska i przeciwdziałania korupcji. W roku 2012 przygotowaliśmy i wdrażamy pięcioletnią strategię zrównoważonego działania EKO PRZYSZŁOŚĆ w Polsce i na całym świecie. Naszą misją jest bycie najlepszym dostawcą rozwiązań dla biznesu w zakresie tworzenia efektywnego środowiska pracy i zapewnienie w przyszłości zrównoważonego rozwoju dla wszystkich interesariuszy. Strategia oparta jest na 3 filarach, w których określiliśmy i realizujemy nasze zobowiązania i sprawdzamy ich realizację poprzez zdefiniowane wskaźniki sukcesu (KPI).

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
Nord-1082
[/one_half]

[one_half_last]

NORD PARTNER Sp. z o.o – to jedna z największych niezależnych firm brokerskich, działająca na rynku krajowym od 1998 roku. Spółka zatrudnia ponad 140 osób, w tym 90 licencjonowanych brokerów ubezpieczeniowych, specjalizujących się w różnych dziedzinach ubezpieczeń, otwartych na potrzeby klienta i zapewniających profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Nord Partner działa poprzez sieć 22 oddziałów na terenie całego kraju. Tworzymy programy ubezpieczeniowe „szyte na miarę” dla naszych klientów m.in. z sektora energetyki, chemii, farmaceutyków oraz finansów. Dysponujemy szeroką wiedzą na temat krajowego rynku ubezpieczeniowego, a także posiadamy praktyczne doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi rynkami, umiejętnie wykorzystując je z korzyścią dla naszych polskich i międzynarodowych klientów.

Budujemy długoterminowe relacje z naszymi klientami na bazie wzajemnego zaufania, bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
Oknoplast
[/one_half]

[one_half_last]

Grupa OKNOPLAST to międzynarodowa firma, należąca do ścisłej czołówki producentów okien i drzwi z PVC w Europie. Prowadzi działalność na 13 rynkach: Austrii, Czech, Francji, Niemiec, Polski, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Włoch i Węgier. W czerwcu 2013 roku ogłoszono utworzenie Grupy OKNOPLAST, w skład której wchodzą trzy marki: OKNOPLAST, WnD i Aluhaus zapewniając jeszcze większe zróżnicowanie oferty produktowej i jej precyzyjne dopasowanie do potrzeb klientów.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]
OKNOPLAST
– Wyjątkowy design i ponadczasowy minimalizm produktów
– Innowacje i unikalne rozwiązania produktowe
– Najwyższy standard wyposażenia produktów
WnD
– Wysoki standard wyposażenia produktów
– Komponenty renomowanych dostawców
– Najlepsza relacja jakości do ceny
ALUHAUS
– Wyjątkowa stylistyka i design aluminiowych drzwi zewnętrznych
– Innowacyjne technologie
– Produkty o wysokich parametrach termicznych

Grupa OKNOPLAST działa w segmencie Premium. W portfolio grupy znajdują się okna i drzwi zewnętrzne PVC, rolety oraz szeroka gama dodatków i akcesoriów. Spółka uruchomiła również produkcję własnych pakietów szybowych. Jako jedna z nielicznych, Grupa OKNOPLAST oferuje autorskie rozwiązania, dostępne wyłącznie pod własną marką. Produkty grupy charakteryzują się zaawansowanymi rozwiązaniami w dziedzinie energooszczędności oraz najwyższą precyzją i niepowtarzalną estetyką wykonania. Produkowane przez Grupę OKNOPLAST okna i drzwi spełniają najwyższe standardy jakości i ekologii.

Grupa OKNOPLAST jest posiadaczem licznych prestiżowych wyróżnień i nagród m.in. Złoty Champion Budowlana Marka Roku (2016), Najlepszy eksporter w konkursie Orły Eksportu Województwa Małopolskiego (2016), National Champion w konkursie European Awards (2014/2015), „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” (2013).

Siedziba Grupy OKNOPLAST zlokalizowana jest w Ochmanowie pod Krakowem. Aktualnie w firmie pracuje 1500 osób.

Więcej informacji na stronie: www.oknoplast.com.pl

[/toggle]

 

[/one_half_last]


[one_half]
pfizer1
[/one_half]

[one_half_last]

Pfizer to wiodąca prywatna firma farmaceutyczna, zajmująca się badaniami biomedycznymi, na które przeznacza ok. 7 mld dolarów. Ponad 90 tys. osób pracuje w 58 placówkach produkcyjnych na całym świecie. W laboratoriach w USA, Europie i Japonii około 12,5 tysiąca naukowców realizuje kilkaset nowatorskich projektów badawczych. Produkty firmy są dostępne w ponad 150 krajach. W Polsce obecna od 1958 r., dziś  jest zdecydowanie jedną z najważniejszych i największych firm farmaceutycznych w kraju, mając ponad 100 zarejestrowanych produktów medycznych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Pfizer koncentruje się nie tylko na tworzeniu pionierskich leków, ale odpowiada na potrzeby pacjentów i środowisk medycznych, dzieląc się wiedzą na temat nowoczesnych metod terapeutycznych. Prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne we współpracy z organizacjami zrzeszającymi pacjentów i lekarzy, angażuje się w realizację programów profilaktycznych, wierząc, że współpraca w obrębie ochrony zdrowia jest kluczowa dla przyspieszenia tempa innowacji. Innowacyjne rozwiązania przyczyniają się przede wszystkim do wydłużenia i poprawy jakości życia pacjentów. Korzyści z tego są znacznie szersze, gdyż obejmują skalę makro: większą produktywność czyli większe przychody z tytułu pracy, a mniejsze koszty społeczne dla systemu ochrony zdrowotnej.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

Precia

[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]


[one_half]
Vivenge_logoX

[/one_half]

[one_half_last]

U podstaw naszego sukcesu leży poszanowanie Klienta i stała budowa relacji z rynkiem, ze szczególnym naciskiem na jakość obsługi i przyjacielskie relacje międzyludzkie, jak też na reprezentowane wartości biznesowe. Mimo, że skutki światowych zmian geopolitycznych, ogólny niepokój o przyszłość i niestabilność polityki państwa zostawiają ślady obserwowane w gospodarce polskiej w 2016 roku, nie spowolnia to naszego tempa wzrostu i zwiększania przychodów ze sprzedaży. W skali globalnej Polska i polski kapitał wciąż niezmiennie przyciąga uwagę jako centrum stabilności finansowej i gospodarczej, co Vivenge wykorzystuje w kształtowaniu swojej strategii działań na rynkach zagranicznych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Dzięki naszym Partnerom i relacjom opartym na zaufaniu oraz wzajemnej współpracy, rozwijamy się budując silne społecznie i ekonomicznie przedsiębiorstwo. Szczególnie wdzięczni jesteśmy Klientom, dzięki którym jesteśmy dokładnie w tym miejscu historii naszej firmy. Rośniemy się dzięki Państwa zaufaniu. Uczymy się dzięki Państwa wyzwaniom. Rośniemy w siłę dzięki solidnej pracy. Z Waszą pomocą przyczyniamy się do wzrostu gospodarczego Polski i Europy. Jesteśmy dumni z naszego członkostwa w Światowej Organizacji Sekretarza Generalnego ONZ Global Compact Network Poland. Traktujemy je, jako wielkie zobowiązanie do bycia przykładem i liderem dobrych praktyk w naszej branży.

[/toggle]

[/one_half_last]

Gala Partner


[one_half]

Erbud

[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]