Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu “Diamenty Polskiej Infrastruktury” podczas wieczornej gali rozdania nagród, która odbędzie się 19 lutego 2015 roku w hotelu Sheraton w Warszawie.

Aby wziąć udział w gali rozdania nagród zapraszamy do rejestracji.

“Diamenty Polskiej Infrastruktury” zostaną przyznane w następujących kategoriach.

KATEGORIE NAGRÓD:

Top Executive

Nagroda za biegłość w praktykach biznesowych, wysokie wyniki finansowe, ponadprzeciętną jakość prowadzenia firmy oraz innowacyjność w działaniu dla kształtowania doskonałego ładu korporacyjnego

Lider Innowacji Roku

Podmiot, który wprowadził na rynek produkt lub rozwiązanie technologiczne o nowatorskim charakterze, unikatowe co najmniej w skali kraju – przykład wdrażania postępu w technologii, produkcji czy operacji

Lider Odpowiedzialności Społecznej Roku

Podmiot kierujący się w swoim działaniu odpowiedzialnością, dbałością o interesy społeczne i ochronę środowiska.

Efektywność w zarządzaniu

Podmiot działający w branży, który dzięki skutecznemu i stabilnemu zarządzaniu stale podnosi swoją efektywność, będący wzorem w obszarze strategii biznesowych, realizacji planów, współpracy z inwestorami.

Podmiot Finansujący Roku

Podmiot wyróżniający się wzorową współpracą w dziedzinie finansowania inwestycji oraz usług ubezpieczeniowych w obszarze infrastruktury.

Doradca Roku

Podmiot wyróżniający się najwyższymi standardami usług doradczych oraz prawnych, wyspecjalizowany we współpracy z branżą infrastruktury

Inwestycja roku

Nagroda dla Wykonawcy i Inwestora, którzy dzięki efektywnej współpracy zrealizowali inwestycję o istotnym znaczeniu dla rozwoju polskiej infrastruktury.

Projekt roku

Nagroda dla biura projektowego za projekt zrealizowany w branży kolejowej lub drogowej o przełomowym charakterze co najmniej w skali kraju.