[box_header]

Patronat Honorowy

[/box_header]
[box_content]

mir

[/box_content]
[box_header]

Partner Strategiczny

[/box_header]
[box_content]

budimex

Budimex istnieje od ponad 40 lat, a jego realizacje można spotkać w kilkudziesięciu krajach na trzech kontynentach. Obecnie, jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno – usługowe Budimex koncentruje się na rynku polskim.

Jako generalny wykonawca firma działa w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej; budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Firma stopniowo zwiększa swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

Od 1995 roku spółka notowana jest na warszawskiej GPW, a od roku 2011 wchodzi w skład indeksu RESPECT – najbardziej odpowiedzialnych spółek giełdowych. Jej inwestorem strategicznym jest hiszpańska firma o globalnym zasięgu – Ferrovial. Grupa Budimex zatrudnia ponad 5 tys. osób i współpracuje rocznie z 11 tys. kontrahentów. Do Grupy Budimex należą: Budimex Nieruchomości oraz Mostostal Kraków.

[/box_content]
[box_header]

Partnerzy Główni

[/box_header]

[box_content]

doka

Doka należy do wiodących na świecie przedsiębiorstw w branży projektowania, produkcji oraz sprzedaży techniki deskowania we wszystkich sektorach budownictwa. Utrzymując ponad 160 zakładów dystrybucyjnych i logistycznych w ponad 70 krajach, Doka Group dysponuje sprawną siecią dystrybucyjną, która gwarantuje szybką i profesjonalną dostawę materiałów oraz serwis techniczny, niezależnie od wielkości i złożoności inwestycji.

Doka Group jest przedsiębiorstwem koncernu Umdasch Group, zatrudniającym na całym świecie ponad 6000 pracowników.
Najwyższej jakości deskowania z charakterystycznym żółto-niebieskim logo są obecne w Polsce od 1993 roku. Doka Polska posiada aktualnie 4 filie i zatrudnia ponad 120 pracowników.

[/box_content]
[box_content]

pkp

Grupa PKP CARGO jest liderem kolejowych przewozów towarowych w Polsce i drugim największym operatorem w Unii Europejskiej. Powstała w 2001 roku. W zakresie usług logistycznych wykorzystuje transport lądowy (kolejowy i samochodowy) oraz morski (promowy).

Posiada największą flotę kolejowego taboru towarowego w Polsce. Dziennie przewoźnik uruchamia średnio tysiąc pociągów i obsługuje kilka tysięcy klientów. Świadczy samodzielne przewozy towarowe na terenie Polski, Słowacji, Czech, Niemiec, Austrii, Belgii, Holandii, Węgier i Litwy.W skład Grupy PKP CARGO wchodzą spółki zależne, m.in. Cargosped (odpowiedzialna za przewozy intermodalne), PS Trade Trans (krajowa i międzynarodowa spedycja kolejowa) oraz PKP CARGOTABOR (jedna z największych spółek taborowych na świecie). W 2013 roku Grupa PKP CARGO osiągnęła 4,8 mld zł przychodów i 65 mln zł zysku netto, przewożąc 114 mln ton ładunków.30 października 2013 roku PKP CARGO zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, stając się pierwszym kolejowym przewoźnikiem towarowym w UE notowanym na giełdzie. Wartość oferty publicznej, w której PKP S.A. sprzedała niemal 50 procent akcji PKP CARGO, wyniosła 1,42 mld zł. Spółka obecnie wchodzi w skład indeksu mWIG40. Jej głównym akcjonariuszem pozostaje PKP S.A.

Grupa PKP CARGO prowadzi aktywną działalność z zakresu CSR. Stosuje standardy odpowiedzialnej polityki pracowniczej, realizuje szereg działań na rzecz ochrony środowiska, jest także mecenasem zabytków techniki kolejowej, zgromadzonych m.in. w unikalnej na skalę europejską Parowozowni Wolsztyn.

[/box_content]
[box_header]

Partner Executive Club

[/box_header]

[box_content]

bzwbk

Bank Zachodni WBK jest trzecią siłą sektora bankowego w Polsce. Coraz silniejszą pozycję zawdzięcza dynamicznemu rozwojowi, dobrym produktom, innowacyjności, konsekwentnemu budowaniu marki i stałemu dążeniu do perfekcji w relacjach z klientami.

W roku 2011 Bank Zachodni WBK dołączył do międzynarodowej Grupy Santander, która obsługuje ponad 100 mln klientów, w 14 tysiącach oddziałów, w 30 krajach świata. Jest obecna m.in. w Hiszpanii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Portugalii, USA, Chile, Brazylii, Argentynie, Puerto Rico, Peru i Meksyku. Dzięki różnorodności rynków jest to jedna z największych grup finansowych świata i największa instytucja finansowa w strefie euro.

[/box_content]
[box_header]

Partnerzy

[/box_header]

[box_content]

 

alindaAlinda Capital Partners is one of the world’s largest and most experienced infrastructure investment firms.

We are long-term investors in infrastructure with an operational improvement focus. We use the skills of our senior industry executives with operating experience to make operational improvements in the companies we acquire, and we provide capital for their growth.

[/box_content]
[box_content]

bolix

BOLIX jest wiodącym polskim producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w produkcji systemów elewacyjnych. Marka BOLIX istnieje już od 1991 roku i jest synonimem wysokiej jakości rozwiązań budowlanych za przystępną cenę.

Ponad 80 milionów metrów kwadratowych ocieplonych elewacji materiałami marki BOLIX – to nasz dotychczasowy dorobek. Liczbę tę można przeliczyć na 530 tys. średniej wielkości domów jednorodzinnych. Rocznie, przy użyciu klejów, tynków czy farb marki BOLIX wykańczanych jest ok. 4,5 mln metrów kwadratowych elewacji. Z udziałem ok. 10% rynku, rok do roku zajmujemy czołowe miejsca w segmencie systemów dociepleń w Polsce.

[/box_content]
[box_content]

cigno baner 1

Cigno Consulting to prężnie działająca firma zajmująca się kompleksowym doradztwem personalnym, obecna na polskim rynku od dziesięciu lat . Główna specjalizacja firmy to selekcja i rekrutacja personelu na stanowiska wyższego i średniego szczebla oraz doradztwo organizacyjne (w tym profile kompetencyjne, budowanie struktur organizacyjnych i wsparcie działów HR).

Nasza metodologia została doceniona przez instytucje unijne i uzyskała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz – jako jedyna w swojej branży – programu „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” w ramach wspierania biznesu elektronicznego. W efekcie Cigno Consulting Group stało się jedną z najbardziej innowacyjnych firm doradztwa personalnego na polskim rynku.

Dzięki dofinansowaniu unijnemu nasza oferta cenowa jest niezwykle konkurencyjna w relacji cena do jakości świadczonych usług w porównaniu do innych podmiotów z branży. Wysoko wykwalifikowany zespół pracowników gwarantuje wykonanie usług według najwyższych standardów rynkowych. Cigno Consulting jest polskim partnerem wiodącej grupy Marlar International Search Network (MISN). Jako członek MISN pozostajemy w ścisłym kontakcie z czołowymi firmami specjalizującymi się w działaniach Executive Search na świecie.
Poprzez proces ciągłego doskonalenia procesów selekcji i rekrutacji, a także współpracę z prezesami i dyrektorami HR dużych organizacji Cigno Consulting osiąga znacząco wyższe od średniej rynkowej wskaźniki skuteczności mierzonej jako szybkość realizowanych procesów jak i poziom zadowolenia firm z pozyskanych kandydatów. Realizujemy też wyjątkowo trudne projekty na stanowiska, które wymagają znalezienia osób o kwalifikacjach unikalnych w skali globalnej.

[/box_content]
[box_content]

 

Spółka Erbud powstała w 1990 roku, od 2007 roku notowana jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
Grupa Erbud jest jedną z czołowych firm budowlanych w Polsce.Świadczy usługi generalnego wykonawstwa i podwykonawcze w segmencie komercyjnym, użyteczności publicznej, energetycznym, mieszkaniowym oraz inżynieryjno-drogowym na terenie Polski oraz innych krajów europejskich, w tym głównie: w Niemczech i Belgii.
Do grupy Erbud należą: PBDI, Budlex, Erbud Industry, GWI oraz Erbud International.

Wysoki standard realizowanych przez Erbud inwestycji potwierdzają posiadane certyfikaty: ISO, AQAP oraz BS OHSAS. Erbud wyróżnia się wykonawstwem wielu prestiżowych obiektów zarówno w kraju, jak i za granicą.

[/box_content]
[box_content]

gide

Warszawskie biuro Gide Loyrette Nouel powstało w 1990 r. jako jedna z pierwszych międzynarodowych kancelarii prawnych w Polsce. Obecnie zatrudnia około 40 prawników i doradców podatkowych, którzy doradzają zarówno spółkom lokalnym, jak i zagranicznym inwestorom.

Dzięki współpracy z ekspertami z 16 biur kancelarii na całym świecie jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną najbardziej złożonych międzynarodowych projektów. Klientami warszawskiego biura kancelarii są między innymi instytucje finansowe, banki, firmy ubezpieczeniowe, inwestorzy zagraniczni, spółki i inne przedsiębiorstwa krajowe, w tym spółki Skarbu Państwa oraz instytucje z sektora publicznego.

[/box_content]
[box_content]

lafarge

Lafarge to światowy lider w produkcji materiałów budowlanych, zatrudniający 64.000 pracowników w 62 krajach. W 2013 roku Grupa odnotowała sprzedaż na poziomie 15,2 mld euro. Zajmuje czołowe pozycje we wszystkich branżach swojej działalności: w produkcji cementu, kruszyw i beton. Włącza się w budowę miast na całym świecie poprzez oferowanie innowacyjnych rozwiązań dla budownictwa mieszkaniowego, trwałej zabudowy miejskiej, solidnych rozwiązań budowlanych i lepszej komunikacji miedzy miastami. Innowacyjność jest jednym z priorytetów firmy, która aktywnie wspiera zrównoważone budownictwo i architektoniczną kreatywność. W Polsce Lafarge prowadzi działalność od 1995 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.lafarge.pl

[/box_content]
[box_content]

nord2

NORD PARTNER Sp. z o.o – to jedna z największych niezależnych firm brokerskich, działająca na rynku krajowym od 1998 roku. Spółka zatrudnia ponad 140 osób, w tym 90 licencjonowanych brokerów ubezpieczeniowych, specjalizujących się w różnych dziedzinach ubezpieczeń, otwartych na potrzeby klienta i zapewniających profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Nord Partner działa poprzez sieć 22 oddziałów na terenie całego kraju. Tworzymy programy ubezpieczeniowe „szyte na miarę” dla naszych klientów m.in. z sektora energetyki, chemii, farmaceutyków oraz finansów. Dysponujemy szeroką wiedzą na temat krajowego rynku ubezpieczeniowego, a także posiadamy praktyczne doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi rynkami, umiejętnie wykorzystując je z korzyścią dla naszych polskich i międzynarodowych klientów.

Budujemy długoterminowe relacje z naszymi klientami na bazie wzajemnego zaufania, bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

[/box_content]
[box_content]

sks

 

Kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak jest jedną z czołowych firm prawniczych w Polsce świadczących usługi prawne dla polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych.

Kancelaria powstała w 1991 r. w Warszawie i obecnie zatrudnia ponad studwudziestoosobowy zespół prawników, gwarantując najwyższy standard obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Atutem kancelarii jest połączenie dogłębnej wiedzy z wieloletnim doświadczeniem i kreatywnością w doradztwie prawnym, które umożliwiają rozwiązywanie najtrudniejszych problemów prawnych pojawiających się przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Od wielu lat kancelaria i jej prawnicy są rekomendowani w rankingach i publikacjach międzynarodowych wydawnictw specjalistycznych.

[/box_content]
[box_content]

strabag

STRABAG jest obecna w Polsce od 1985 roku. Przy zatrudnieniu w Polsce ponad 5 tys. pracowników, roczne obroty Grupy w 2013 r. wyniosły blisko 800 mln Euro. Jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, lidera w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii z silnym kapitałem własnym.

Oferuje pełen zakres usług budowlanych, wykwalifikowaną kadrę, wysokiej jakości materiały oraz najnowszej generacji park maszynowy. W 2013 r. przy zatrudnieniu 73 tys. pracowników koncern osiągnął obroty o. 14 mld Euro.

Jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, lidera w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii z silnym kapitałem własnym. Oferuje pełen zakres usług budowlanych, wykwalifikowaną kadrę, wysokiej jakości materiały oraz najnowszej generacji park maszynowy. W 2013 r. przy zatrudnieniu 73 tys. pracowników koncern osiągnął obroty o. 14 mld Euro.

[/box_content]
[box_content]
trakcja

 

TINES CAPITAL GROUP jest międzynarodowym holdingiem aktywnym w obszarze rynków Europy i Azji. Do głównego trzonu działalności grupy należy produkcja nowoczesnych systemów bezpodsypkowych nawierzchni szynowych dla kolei, metra i tramwajów, specjalistycznej chemii budowlanej dla infrastruktury i przemysłu oraz technologii kompozytowych. Firma zajmuje się również badaniami i rozwojem innowacyjnych rozwiązań oraz ich transferem na międzynarodowe rynki. Biura i zakłady produkcyjne firmy zlokalizowane są w Polsce, na Ukrainie, w Kazachstanie, Białorusi i Rosji.

Firma TINES CAPITAL GROUP brała udział w wielu prestiżowych inwestycjach związanych z infrastrukturą szynową w Europie i Azji. Systemowe rozwiązania oferowane przez grupę doceniane są za innowacyjność, bezpieczeństwo, niskie koszty eksploatacji i długotrwałość. W Polsce technologie firmy zostały wykorzystane przy budowie i modernizacji wielu torów szlakowych, dworców i obiektów inżynieryjnych dla kolei, w tym. m.in. tunelu kolejowego na Okęcie, tunelu średnicowego w Warszawie oraz dworców w Katowicach i Wrocławiu. Spółki Grupy wykonały i dostarczyły kilometry nowoczesnych torowisk dla tramwajów w kilkunastu polskich miastach. Również odcinek bielański pierwszej linii oraz cała druga linia warszawskiego metra oparte są na konstrukcjach nawierzchni oferowanych przez firmę.

TINES CAPITAL GROUP to marka o międzynarodowym zasięgu. Jej wyjątkowe rozwiązania zostały wykorzystane m.in. przy rozbudowie i modernizacji metra w Kijowie, St. Petersburgu, Mińsku i Ałmaty oraz torowisk tramwajowych w Rosji i na Ukrainie. Obecnie spółki zaangażowane są w realizacje m.in. nawierzchni kolejowej dedykowanej pociągom dużych prędkości (KDP) dla Dworca Łódź Fabryczna oraz odcinka testowego torowiska dla Kolei Rosyjskich (RŻD) w Szczerbince, jako przyszłego rozwiązania dla KDP w Rosji oraz w metrach dla takich miast regionu jak Baku, Charków czy Dniepropietrowsk.

Do TINES CAPITAL GROUP należą spółki: TINES Megachemie, TINES Neoxe, TINES Railway, TINES TTRail i TINES Engineering. Dynamiczna ekspansja spółek grupy na rynkach Europy i Azji oparta jest o produkcję nowoczesnych technologii dla infrastruktury kolejowo-drogowej i przemysłowej, tworzonych z myślą o przyszłych pokoleniach.

 

[/box_content]
[box_content]

trakcja

 

Trakcja PRKiI S.A. jest jednym z największych podmiotów działających w branży modernizacji linii kolejowych i budownictwa infrastrukturalnego w Polsce. Firma wykonuje wiele kluczowych kontraktów związanych z modernizacją infrastruktury kolejowej w Polsce. Jest również aktywna w branży miejskiego transportu szynowego, drogowej, mostowej i energetycznej.

Podmioty zależne od Trakcja PRKiI prowadzą działalność w zakresie przygotowania studiów wykonalności i dokumentacji projektowej, utrzymania infrastruktury kolejowej, jak również budownictwa mieszkaniowego i kubaturowego.

[/box_content]
[box_content]

wkb

Sześćdziesięcioosobowy zespół prawników kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr świadczy kompleksowe usługi prawne z zakresu prawa gospodarczego m.in. w dziedzinie prawa zamówień publicznych, energetycznego, konkurencji, korporacyjnego, własności intelektualnej, nieruchomości oraz ochrony środowiska.

Doświadczenie kancelarii obejmuje ponadto doradztwo w projektach infrastrukturalnych oraz transakcjach na rynku fuzji i przejęć. Kancelaria posiada także doświadczony zespół prawników procesualistów. Prawnicy WKB są wysoko rekomendowani w zagranicznych rankingach usług prawniczych na świecie.

[/box_content]
[box_header]

Partner Technologiczny

[/box_header]
[box_content]

qumakQumak jest polską spółką giełdową, działającą na rynku nowoczesnych technologii teleinformatycznych. Projektuje, wdraża i serwisuje innowacyjne rozwiązania dla sektora prywatnego i publicznego, m.in. tworzy zaawansowane systemy do zarządzania dużymi organizacjami,buduje inteligentne i przyjazne środowisku obiekty, pracuje nad usprawnieniem komunikacji w aglomeracjach miejskich, tworząc inteligentne systemy transportowe, realizuje infrastrukturę lotniskową w portach lotniczych i lądowiska dla śmigłowców.

Spółka oferuje kompleksową obsługę wdrożeń w dwunastu obszarach technologicznych, w ramach których świadczy usługi obejmujące: konsulting i doradztwo, projektowanie i wdrażanie rozwiązań, wsparcie techniczne i serwisowe oraz rozbudowę rozwiązań w miarę zmieniających się potrzeb klienta.

[/box_content]
[box_header]

Partner Gali

[/box_header]
[box_content]

bolix

BOLIX jest wiodącym polskim producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w produkcji systemów elewacyjnych. Marka BOLIX istnieje już od 1991 roku i jest synonimem wysokiej jakości rozwiązań budowlanych za przystępną cenę.

Ponad 80 milionów metrów kwadratowych ocieplonych elewacji materiałami marki BOLIX – to nasz dotychczasowy dorobek. Liczbę tę można przeliczyć na 530 tys. średniej wielkości domów jednorodzinnych. Rocznie, przy użyciu klejów, tynków czy farb marki BOLIX wykańczanych jest ok. 4,5 mln metrów kwadratowych elewacji. Z udziałem ok. 10% rynku, rok do roku zajmujemy czołowe miejsca w segmencie systemów dociepleń w Polsce.

[/box_content]

[box_content]

infosys

Infosys BPO Poland jest największą poza granicami Indii filią Infosys Limited – giganta na międzynarodowym rynku nowoczesnych usług dla biznesu oraz globalnego dostawcy zintegrowanych usług doradztwa biznesowego i technologicznego, outsourcingu i IT.

Polskie centrum Infosys z siedzibą w Łodzi zatrudnia około 2000 specjalistów, świadczących usługi BPO i ITO dla klientów z 48 krajów świata w 24 językach. Do głównych obszarów specjalizacji centrum należą usługi finansowo- księgowe i zakupowe, obsługa procesów logistycznych, zarządzanie bazami danych oraz obsługa procesów zaawansowanych, takich jak: zarządzanie ryzykiem, obsługa podatkowa oraz transformacje biznesowe. Infosys BPO Poland jest jedną z firm założycielskich Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce (ABSL), największej organizacji branżowej w regionie Europy Środkowo – Wschodniej skupiającej firmy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

[/box_content]

[box_content]
qumak

Jesteśmy największą firmą oświetleniową na świecie. Szacuje się, że do 2025 roku liczba ludności na świecie zwiększy się o miliard. Nowe technologie i zastosowania podsycają zapotrzebowanie na oświetlenie, np. związane z oczyszczaniem, żywnością czy sprzętem medycznym.

Jesteśmy liderem w technologii LED. Oświetlenie odpowiada obecnie za 20% całkowitego zużycia energii na świecie 75% oświetlenia funkcjonalnego na świecie jest nieefektywne. Światowe zużycie energii elektrycznej może zostać zredukowane o 8% dzięki energooszczędnemu oświetleniu.

Opracowaliśmy systemy zintegrowanego i intelligentnego oświetlenia dla biur, sklepów, miast oraz domów. Postępująca cyfryzacja społeczeństwa. Dodatkowe rozwiązania i funkcje sterowania są możliwe, ponieważ punkty świetlne można ze sobą łączyć. Masowe przechodzenie na oświetlenie oparte na technologii LED. Integracja oprogramowania umożliwia tworzenie nowych funkcji, rozwiązań i usług.

[/box_content]