[box_header]

Strategic Partner

[/box_header]

[box_content]x_logo_300x80px

Pfizer Inc. to wiodąca firma biofarmaceutyczna na świecie. Preparaty firmy Pfizer są dostępne w ponad 150 krajach. Zajmujemy się też badaniami biomedycznymi. Współpracujemy z wieloma partnerami w świecie nauki i przemysłu, które umożliwiają dostęp do nowatorskich metod badań i nowych technologii. Posiadamy najwyższej klasy zaplecze naukowe. Na badania naukowe przeznaczamy rocznie około 7 mld USD.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Pfizer w Polsce jest obecny od 1958 roku. Dziś Pfizer Polska zajmuje wiodącą pozycję na liście największych firm farmaceutycznych w Polsce. Firma oferuje innowacyjne leki w wielu obszarach terapeutycznych, między innymi: kardiologii, neurologii, psychiatrii, reumatologii, okulistyce, endokrynologii, seksuologii, urologii, onkologii i chorobach zakaźnych. Oferta leków Pfizer obejmuje także szczepionki, leki bez recepty.

[/toggle]
[/box_content]

[box_content]
Totalizator_sportowy

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich spółek, która od 60 lat działa nieprzerwanie na rynku gier liczbowych i loterii pieniężnych. Dysponuje siecią niemal 15 tysięcy punktów sprzedaży pracujących w systemie online. Wykorzystuje on najnowsze rozwiązania techniczne, umożliwiające między innymi zawieranie zakładów w czasie rzeczywistym.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Totalizator Sportowy to firma odpowiedzialna społecznie, która stale się rozwija by wyprzedzać potrzeby rynku i klientów, dbając jednocześnie o pełne bezpieczeństwo oferowanych produktów.

Dzięki Totalizatorowi Sportowemu rzesze Polaków mogły i nadal mogą cieszyć się z wygranych, setki, jeśli nie tysiące, mogły zrealizować nawet najśmielsze marzenia, a miliony uczestniczyły w wydarzeniach kulturalnych lub korzystały z obiektów sportowych, które powstały dzięki funduszom przekazywanym przez Spółkę.
[/toggle]

[/box_content]

[box_header]

Gala Partners

[/box_header]

[box_content]

payu

ABC-Czepczyński Sp. z o.o. Sp. K.: firma wiodąca w grupie należących do Pana Artura Czepczyńskiego, z obrotami rzędu 90 mln zł w bieżącym roku, świadcząca usługi spedycji w transporcie drogowym (ładunki częściowe oraz cało pojazdowe a także transport chłodniczy). Właściciel systemu Safe CarGo®, który firma ABC-Czepczyński opracowała i wprowadziła w życie.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Jest to unikalny system weryfikacji współpracujących z ABC podwykonawców. Dzięki takiemu podejściu do bezpieczeństwa powierzonych ładunków, udało się nam pozyskać zaufanie średnich i dużych przedsiębiorstw na terenie kraju i poza nim. Więcej szczegółów na www.abc-czepczynski.pl

[/toggle]
[/box_content]

[box_content]
Print

Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa ponad 20 lat, oferując pełen zakres usług bezpieczeństwa – od usług ochrony fizycznej, przez obsługę gotówki, konwoje, zabezpieczenia techniczne i monitoring po ratownictwo.Firma zatrudnia około 25 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 350 pojazdów do transportu wartości pieniężnych),
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień, w tym dwie nagrody Superbrands.
Świadczy usługi w każdym z segmentów rynku – ochronie fizycznej, monitoringu i obsłudze gotówki. Zapewnia ochronę fizyczną ponad 3200 obiektów, usługi monitoringu świadczy dla ok. 60 tysięcy Klientów. Wśród Klientów Konsalnetu są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, jednostki wojskowe a także porty lotnicze.

[/toggle]

[/box_content]

[box_content]
payu

PayU to globalny dostawca usług płatniczych dla e-biznesów. Firma jest liderem rynku płatności internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej i procesuje transakcje dla kilkudziesięciu tysięcy merchantów w regionie, w tym m.in. dla partnerów takich jak: Allegro, AmRest, AVON, Blue Air, MAKRO, Orange, PKP Intercity, PLAY, Showroom.pl, TUi, Virgin Mobile.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Zakres usług płatniczych oferowanych przez PayU obejmuje m.in. płatności jednym kliknięciem, płatności mobilne w aplikacji sklepu, całkowicie online-owe raty. PayU charakteryzuje najwyższa rozpoznawalność i zaufanie do marki wśród kupujących. W Polsce co trzeci internauta, który kupuje przez Internet, korzysta z płatności PayU.
Właścicielem międzynarodowej grupy PayU, działającej w 16 krajach na czterech kontynentach, jest południowoafrykański koncern Naspers, który pod względem liczby obsługiwanych klientów w e-commerce zajmuje trzecią pozycję na świecie i charakteryzuje się największą dynamiką wzrostu.

[/toggle]
[/box_content]

[box_content]
pika
[/box_content]

[box_content]
Promedica24_Logo_Claim

Promedica24 to największy dostawca usług opieki domowej w Europie, który już od 10 lat wyznacza standardy w branży. Świadczy usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Polski, Niemiec i Anglii. W ich imieniu poszukuje i przygotowuje do pracy kandydatów, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Promedica24 posiada łącznie ponad 45 oddziałów w Polsce, Niemczech, Bułgarii, Rumunii i na Słowacji.

[/box_content]

[box_content]
pwc_logo_300x80px

PwC jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi doradcze. Korzystając z wiedzy i kwalifikacji blisko 195.000 pracowników w 157 krajach, budujemy relacje z klientami dzięki usługom świadczonym w oparciu o zasady najwyższej jakości, przejrzystości i uczciwości w działaniu. W Polsce PwC zatrudnia zespół ponad 2000 specjalistów i kadry wspierającej w siedmiu miastach: w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Nasza oferta jest kierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki-zarówno
do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.
PwC cieszy się opinią znakomitego pracodawcy. Od kilku lat zdobywamy wszystkie najważniejsze nagrody przyznawane przez środowisko akademickie – jesteśmy Pracodawcą Roku w rankingu AIESEC Polska, a także Idealnym Pracodawcą w badaniu Universum Student Survey.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. W roku 2005 PwC założyła Fundację „Podaruj siebie”, której celem statutowym jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. W jej działania aktywnie angażują się nasi pracownicy. Promujemy zachowania i postawy proekologiczne i prospołeczne, podejmujemy działania w zakresie wyrównywania szans w środowisku pracy, przestrzegamy zasad etyki i przejrzystości działań biznesowych. Współdziałamy z organizacjami biznesowymi, angażując się w działalność mającą na celu promowanie przedsiębiorczości. Doradzamy również pro bono inicjatywom społecznym, za co zostaliśmy wyróżnieni nagrodą im. Jacka Kuronia.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z informacjami o naszej firmie, która na świecie działa już ponad 150 lat, w Polsce zaś jest obecna od 1990 roku.

[/toggle]

[/box_content]

[box_content]
Ruch logo_wzor
[/box_content]

[box_content]
Vivenge_logoX

Vivenge jest wiodącym krajowym producentem identyfikacji wizualnej. Działa w oparciu o jakość i efektywność, a udane wyniki naszej pracy są przyczynkiem nieustannego wzrostu Vivenge. Śmiało możemy powiedzieć, że Vivenge w ekscytujący sposób zwiększa regularnie swój udział w rynku, poprawiając z roku na rok wielkość sprzedaży w Polsce. U podstaw sukcesu naszej firmy leży dbanie o Klienta i stała budowa relacji z rynkiem, ze szczególnym naciskiem na jakość obsługi, jak też na reprezentowane wartości biznesowe.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Dzięki naszym Partnerom i relacjom opartym na zaufaniu oraz wzajemnej współpracy, rozwijamy się budując silne Vivenge. Szczególnie wdzięczna jestem naszym Klientom, dzięki którym dziś mogę się z Państwem spotkać na łamach tej specjalnej prezentacji przygotowanej na rok 2015. Rośniemy dzięki Państwa zaufaniu. Dzięki Wam tworzymy miejsca pracy. Z Waszą pomocą przyczyniamy się do wzrostu gospodarczego Polski. Vivenge od 2012 roku jest czynnym członkiem Inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ UNGC Poland. Nasz udział w tej wyjątkowej organizacji traktujemy jako zobowiązanie do bycia przykładem i liderem dobrych praktyk w branży reklamowej. Jako lider branży identyfikacji wizualnej w Polsce, ukierunkowaliśmy swoje działania na budowanie świadomości firm w zakresie odpowiedzialnych zachowań biznesowych i minimalizacji wpływu środowiskowego w branży i poza nią. Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą posiadającą certyfikat Brandbility Wise Company. Wierzymy, że kierowanie się społeczną odpowiedzialnością w budowaniu biznesu jest drogą ku poprawie efektywności i konkurencyjności polskich firm na rynku. Naszym celem zawsze było i będzie wzmacnianie wizerunku Klientów. Wkładamy w to zadanie nasze serca i swoje pasje.
Nasza nieustanna walka o sukces – jest walką o Państwa wygraną.

Katarzyna Rudnicka – Prezes Zarządu Vivenge
[/toggle]
[/box_content]

[box_header]

Networking Partner

[/box_header]

[box_content]

logo-sonriso-pion

SONRISO® biuro podróży dla wymagających, obsługujące klientów z terenu całej Polski. Klientami biura są zarówno osoby fizyczne z nieco zasobniejszym portfelem, jak również przedsiębiorstwa, planujące imprezy wyjazdowe przygotowane specjalnie dla swoich pracowników. Oferujemy wakacje w najdalszych zakątkach świata, jak również luksusowe rejsy po morzach i oceanach. Więcej informacji można znaleźć na www.sonriso.pl

[/box_content]

[box_header]

Technical Partner

[/box_header]

[box_content]
probrand_logo_tech_white 180KB

PRObrand to firma obecna na rynku od kilkunastu lat, specjalizująca się w bezpiecznej i komfortowej obsłudze technicznej konferencji, uroczystych gal i koncertów.

Wysokiej jakości sprzęt – nagłośnienie, oświetlenie i modne multimedia oraz profesjonalny, pełen pasji zespół techników i realizatorów pracują na długoterminowe relacje biznesowe i sukces klientów firmy PRObrand.

[/box_content]