Partner Główny

lafarge
Lafarge jest jednym z wiodących producentów cementu, kruszyw i betonu na polskim rynku. Oferuje szeroki wachlarz usług oraz rozwiązań dla budownictwa, infrastruktury, przemysłu paliwowego oraz gazownictwa. Jest częścią globalnego koncernu LafargeHolcim, a w Polsce działa od ponad 20 lat. Lafarge w Polsce posiada 60 zakładów na terenie całego kraju, m.in.: cementownie, kopalnie i przeładownie kruszyw oraz wytwórnie betonu i zatrudnia ponad 1 500 osób. Dzięki połączeniu wiedzy eksperckiej oraz innowacyjnych rozwiązań oferuje kompleksowe podejście do projektów budowlanych na każdym etapie ich realizacji. Firma koncentruje się na Kliencie, dąży do ciągłego rozwoju oraz stawia na nieustanne doskonalenie produktów, rozwiązań i usług. Lafarge w Polsce utrzymuje najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i etyki. Realizuje politykę zrównoważonego rozwoju, łącząc działalność przemysłową z szacunkiem dla pracowników, lokalnych społeczności i środowiska naturalnego. Rozwiązania firmy posiadają certyfikację zgodną ze standardem ISO 14001 oraz certyfikatem BES 6001.

Partnerzy


[one_half]

APA Group

[/one_half]

[one_half_last]

Jesteśmy liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie. Do naszych klientów należą tacy giganci światowego przemysłu jak: VW, Eisenmann, FIAT, OPEL, 3M, MAN, Lila Logistik, Asi Group, Budizol, DB Schenker, Tesla; czy prestiżowe uczelnie – Politechnika Śląska i Politechnika Częstochowska.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]
Nasze rozwiązania wyróżnia intuicyjność, niezawodność i innowacyjność. Przenosimy doświadczenia i know-how zdobyte w branży przemysłowej na obszar inteligentnej automatyki stosowanej w biznesie, życiu codziennym i miastach. W centrum naszych działań zawsze znajduje się człowiek i jego potrzeby. Działamy wszędzie tam, gdzie trzeba oswoić technologię i uczynić ją bardziej użyteczną. Gdzie liczy się pomysł i praktyczny wymiar projektu. Naszym celem jest uczynienie przestrzeni miejskiej bardziej przystępnej. Wymyślenie jej na nowo. Dla Ciebie.
[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

DSK-kanceler

[/one_half]

[one_half_last]

DSK to wiodąca, nowoczesna kancelaria świadcząca usługi doradztwa prawnego oraz podatkowego. Nasz zespół liczy ponad 50 osób, w tym ponad 30 prawników i składa się z radców prawnych, adwokatów, doradców podatkowych, doradców restrukturyzacyjnych i europejskich rzeczników patentowych, a także specjalistów z innych dziedzin. Szczególnie duże doświadczenie posiadamy w zakresie prowadzenia dużych projektów infrastrukturalnych i budowlanych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

DSK Kancelaria wyróżnia na rynku prawniczym możliwość obsługi inwestycji przez zespół prawny działający ze wsparciem inżynierów. Nasz Klient uzyskuje kompleksową poradę związaną z przebiegiem inwestycji, a nie wyłącznie ocenę formalnoprawną. Zapewniamy dostosowanie do dynamiki procesu inwestycyjnego, obecność na terenie inwestycji oraz ukierunkowanie na optymalizację finansową kontraktu.

[/toggle]
[/one_half_last]

 


[one_half]

DZP

[/one_half]

[one_half_last]

DZP tworzy największą polską kancelarię prawniczą. Od 1993 roku ich eksperci doradzają polskim i zagranicznym klientom z niemal wszystkich branż gospodarki. Reputacja i marka DZP to wartość, na którą składa się zaufanie i satysfakcja klientów oraz efektywna praca prawników i ekspertów podatkowych. Wyróżnikiem usług świadczonych przez DZP jest zrozumienie zarówno prawnych, jak i biznesowych potrzeb klientów oraz wieloletnie doświadczenie i wiedza specjalistów.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Szeroka sieć powiązań i relacji z kancelariami zagranicznymi pozwala na doradztwo zarówno dla polskich firm zainteresowanych operowaniem na rynku międzynarodowym, jak i firm zagranicznych planujących inwestycje w Polsce. Obecnie w biurach kancelarii pracuje ponad 150 ekspertów różnych specjalizacji. Kancelaria ma swoją siedzibę w Warszawie i biura w Poznaniu i Wrocławiu.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half] egis [/one_half] [one_half_last]

Egis Projects Polska stanowi część międzynarodowej Grupy Egis, kontrolowanej przez Caisse des Dépôts, która jest publiczną instytucją finansową utworzoną ponad 200 lat temu, w 1816 roku. Grupa obecna jest w blisko 120 krajach na świecie i zatrudnia łącznie 13 600 pracowników. Jest liderem w zakresie nowych technologii stosowanych w transporcie oraz wiodącym partnerem w projektach drogowych z zakresu partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP).

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Ma niezrównane doświadczenie w budowie i integracji systemów stosowanych przy zarządzaniu autostradami, tunelami i lotniskami na całym świecie. Infrastrukturze miejskiej dostarcza z kolei rozwiązania z dziedziny: projektowania, dostawy, instalacji i zarządzania bezobsługowymi wypożyczalniami rowerów miejskich (klasycznych i elektrycznych).
W zakresie infrastruktury drogowej i lotniskowej oferta firmy powiększona jest o strukturyzację projektów, inwestycje kapitałowe, systemy „pod klucz”, obsługę oraz usługi w zakresie mobilności.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half] EIB [/one_half] [one_half_last]

EIB S.A. jest brokerem ubezpieczeniowym – polską firmą, która od 25 lat działa na rynku ubezpieczeń korporacyjnych. Specjalizuje się w zabezpieczaniu ryzyk związanych z procesami inwestycyjnymi. Programy ubezpieczeniowe tworzone przez EIB chronią największe inwestycje w kraju o jednostkowej wartości wielu miliardów złotych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Firma ma bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów zaangażowanych w inwestycję. Świadczy usługi w zakresie ubezpieczenia ryzyk budowy, odpowiedzialności cywilnej i gwarancji ubezpieczeniowych. Na przestrzeni ostatnich 10 lat EIB zawarło ponad 5100 polis dla branży budowlanej (bez polis komunikacyjnych). Skutecznie wspiera też swoich klientów w procesie likwidacji szkód. Tylko od 2010 r. EIB zlikwidowało ponad 260 szkód związanych z tą branżą o łącznej wysokości roszczeń wynoszącej prawie 100 000 000 zł.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

EY_logo_300x80px

[/one_half]

[one_half_last]

Eurovia to międzynarodowy lider w zakresie budownictwa drogowego i kolejowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych reprezentuje Grupę VINCI w 16 krajach na całym świecie. To wiodący wykonawca w dziedzinie robót publicznych, rozwijający szeroka gamę produktów i technologii poświęconych realizacji inwestycji drogowych i zagospodarowaniu przestrzeni miejskich. Eurovia zajmuje również pierwsze miejsce na liście francuskich producentów kruszywa drogowego oraz materiałów pochodzących z recyklingu.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Eurovia w Polsce to 35 lokalizacji i ponad 1300 pracowników zatrudnionych w głównych obszarach działalności firmy, jakimi są:

  • budownictwo drogowe i kolejowe
  • serwis i utrzymanie infrastruktury drogowej,
  • produkcja kruszyw,
  • produkcja mieszanek mineralno-asfaltowych, emulsji i asfaltów modyfikowanych.

Wypracowane przez Eurovia rozwiązania w zakresie technologii, stanowią odpowiedź na pojawiające się najczęściej potrzeby klientów. Siłą firmy są doskonali specjaliści bardzo dobrze znający lokalne problemy oraz wsparcie ośrodka rozwojowo-badawczego w Bordoux we Francji, jednego z najlepiej wyposażonych tego typu ośrodków na świecie.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

EY

[/one_half]

[one_half_last]

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Nasza wiedza oraz świadczone przez nas najwyższej jakości usługi przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych i w gospodarkach całego świata. W szeregach EY rozwijają się utalentowani liderzy zarządzający zgranymi zespołami, których celem jest spełnianie obietnic składanych przez markę EY. W ten sposób przyczyniamy się do budowy sprawniej funkcjonującego świata. Robimy to dla naszych klientów, społeczności, w których żyjemy i dla nas samych.
Nazwa EY odnosi się do firm członkowskich Ernst & Young Global Limited, z których każda stanowi osobny podmiot prawny. Ernst & Young Global Limited, brytyjska spółka z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji (company limited by guarantee) nie świadczy usług na rzecz klientów.

[/one_half_last]


[one_half]

tasbud

[/one_half]

[one_half_last]

F.B.I. TASBUD S.A. jest firmą realizującą inwestycje na polskim i zagranicznym rynku od niemal 35 lat. Generalny Wykonawca, z wyłącznie polskim kapitałem, prowadzi wszechstronną działalność
w zakresie budownictwa. Firma realizuje inwestycje z wielu sektorów, m.in.: budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej (obiekty biurowe, usługowe, wojskowe, szkoły, szpitale, domy kultury) oraz specjalistycznego. Spółka posiada własne biuro projektowe, co pozwala jej realizować inwestycje we wszystkich konwencjach: Design & Build (DB), Build, Design. F.B.I. TASBUD S.A. jest spółką wiodącą w F.B.I. TASBUD International Group.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Działalność eksportowa od samego początku istnienia firmy stanowi niezwykle istotny element w jej strategii biznesowej. W 2018 r. F.B.I. TASBUD International Group zintensyfikowała swoją aktywną działalność na rynku skandynawskim i z powodzeniem realizuje tam prestiżowe inwestycje, co zostało uwieńczone przejęciem spółki prawa szwedzkiego, która aktualnie również należy do F.B.I. TASBUD International Group. Firma realizuje w Szwecji obiekty kubaturowe w konwencji Design & Build, w technologii prefabrykowanej. Zakres usług oferowanych przez F.B.I. TASBUD International Group obejmuje realizację inwestycji w standardzie wykończenia „pod klucz”.
F.B.I. TASBUD S.A. jest zdobywcą licznych nagród, m.in. Honorowej Perły Polskiej Gospodarki przyznanej za Krzewienie Wartości Społecznych, Firmy Przyjaznej Młodym, Budowlanej Firmy Roku 2018, TopBuilder 2017, Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej, Eurofirma – Polska Firma, Europejska Jakość, Nagrody WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, Kreatora Budownictwa Roku 2018, Firmy Rodzinnej Roku 2018 – Kreator odpowiedzialności biznesowej i społecznej. F.B.I. TASBUD S.A. jest także członkiem wielu prestiżowych organizacji branżowych, m.in.: Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, Polskiego Klastra Eksporterów Budownictwa, Wschodniego Klastra Budowlanego, Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Budownictwa, Executive Club, OSWBZ oraz Inicjatywy Firm Rodzinnych.
Od wielu lat w firmie działa wyspecjalizowany Pion Naukowo-Badawczy, który aktywnie wspiera innowacyjne rozwiązania projektowe oraz z sukcesami angażuje się w świat nauki.W jego skład wchodzą profesorowie i naukowcy z wiodących uczelni technicznych w Polsce
i za granicą. Przedstawiciele Pionu Naukowo-Badawczego są autorami wielu wysoko punktowanych (m.in. przez Web of Science), uznanych publikacji naukowych z zakresu nowoczesnych technologii,a w tym sztucznej inteligencji. Pion Naukowo-Badawczy charakteryzuje się dualizmem w swojej działalności – łączy świat nauki i biznesu. Do jego flagowych zadań należy nieustanny rozwój sfery naukowej, chociażby poprzez nowatorskie publikacje oraz opracowywanie i implementację innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo techniczne i eksploatacyjne, obniżenie kosztów realizacji i utrzymania a podnoszących standard użytkowy obiektów w sferze biznesowej. F.B.I. TASBUD S.A. może się pochwalić licznymi wdrożonymi rozwiązaniami, które usprawniły prace na budowach, jak również podniosły bezpieczeństwo techniczne i gwarancyjne na realizowanych obiektach, obniżając tym samym koszty wykonania.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
KUKE
[/one_half]

[one_half_last]

KUKE od ponad 27 lat ubezpiecza transakcje handlowe polskich przedsiębiorców. Oferuje usługi zapewniające bezpieczną wymianę handlową zarówno w kraju, jak i za granicą. Działalność KUKE skupia się na ubezpieczaniu należności z tytułu sprzedaży towarów i usług z odroczonym terminem płatności. Jako jedyne KUKE oferuje produkty z gwarancjami Skarbu Państwa oraz ubezpiecza długoterminowe projekty eksportowe o charakterze inwestycyjnym, a spółka faktoringowa KUKE Finance finansuje zagraniczne i krajowe należności w ramach wszystkich dostępnych na rynku rodzajów faktoringu.

[/one_half_last]


[one_half]

linklaters
[/one_half]

[one_half_last]

Linklaters jest międzynarodową kancelarią prawną prowadzącą działalność we wszystkich największych centrach biznesowych i finansowych na świecie. Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną, łącząc światowe doświadczenie z gruntowną znajomością polskiego prawa i uwarunkowań gospodarczych. Główne obszary specjalizacji warszawskiego biura Linklaters to: prawo korporacyjne oraz fuzje i przejęcia, private equity, bankowość i finanse oraz rynki kapitałowe, prawo konkurencji i UE, prawo nieruchomości i budowlane, prawo energetyczne i infrastrukturalne, prawo podatkowe, postępowania sądowe i arbitraż, prawo telekomunikacyjne oraz własność intelektualna.

[/one_half_last]


[one_half]

Metrostav

[/one_half]

[one_half_last]

Metrostav jest spółką budowlaną o szerokich kompetencjach i wieloletnim doświadczeniu, która zapewnia kompleksowe wykonanie i zarządzanie nawet najbardziej skomplikowanymi i wymagającymi realizacjami budowlanymi. Metrostav ma ugruntowaną pozycję w Europie w obszarze rekonstrukcji obiektów zabytkowych, budownictwa infrastrukturalnego, przemysłowego, mieszkaniowego i budynków użyteczności publicznej. Działa we wszystkich sektorach budownictwa. W Republice Czeskiej spółka szczególnie znana jest z budownictwa podziemnego – obsługuje niemal 50% wszystkich kontraktów tego typu.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Metrostav a.s. powstał w Czechach w roku 1990 na bazie państwowego przedsiębiorstwa budowlanego, które istniało od 1971 roku. Polski oddział spółki został utworzony w 2009 roku i należy do Dywizji 4 spółki, która specjalizuje się w infrastrukturze transportowej.Spółka wykonała jedną z największych warszawskich inwestycji ostatnich lat – modernizację mostu Gen. Grota-Roweckiego w Warszawie. Inwestycja obejmowała realizację 63 obiektów inżynierskich na ponad 4,5-kilometrowym odcinku trasy. Metrostav zrealizował również w Polsce zaawansowane technicznie projekty infrastrukturalne: most na Wyspie Sobieszewskiej oraz trasę ekspresowa S-7: Koszwały – Nowy Dwór Gdański. Aktualnie Spółka zajmuje się modernizacją węzła ulic Marsa i Żołnierskiej w Warszawie.W ostatnim dziesięcioleciu Grupa Metrostav dała się poznać na rynku światowym jako solidny oraz nowoczesny partner. Metrostav podejmuje się pracy w trudnych warunkach geologicznych m.in. w Szwecji, Norwegii i Islandii, gdzie niejednokrotnie pojawia się konieczność korzystania z innowacyjnych rozwiązań, a także rozwijania zarówno możliwości technicznych, jak i wiedzy oraz umiejętności. Realizowanie projektów w różnych miejscach świata pozwoliło firmie lepiej poznać charakterystykę oraz wymagania poszczególnych rynków.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

Emka

[/one_half]

[one_half_last]

METRO WARSZAWSKIE SP. Z O.O.
Metro Warszawskie Sp. z o.o. to stołeczne przedsiębiorstwo świadczące usługi komunikacyjne. Jego podstawową działalnością jest świadczenie usług przewozowych metrem, bieżące utrzymanie i eksploatacja infrastruktury. Na dwóch liniach o łącznej długości 29 kilometrów zapewnia swoim pasażerom bezpieczny i punktualny przejazd. Kolejnym zadaniem Spółki jest wykonywanie, w imieniu i na rzecz miasta Stołecznego Warszawy funkcji inwestora zastępczego w procesie rozbudowy metra w Warszawie. Prowadzony jest nadzór nad całością procesu inwestycyjnego, począwszy od etapu przygotowania inwestycji poprzez organizację i realizację robót budowlano-montażowych, aż po rozliczenie zadań.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]
Po uruchomieniu centralnego odcinka II linii metra, w marcu 2015 roku, z usług warszawskiego metra korzysta dziennie ok 700 tysięcy pasażerów. W 2018 przewieźliśmy ok. 189 mln pasażerów. W prowadzonych od kilkunastu lat corocznych badaniach dotyczących zadowolenia pasażerów korzystających z warszawskiego metra przeważają zdecydowanie pozytywne opinie – w 2018 roku 97% ankietowanych było zadowolonych ze świadczonych przez Spółkę usług. Na wysokim poziomie wciąż utrzymuje się wysoka ocena związana z poczuciem bezpieczeństwa, w 2018 roku pozytywnie oceniło ten aspekt aż 96% badanych. Pracownicy Spółki odpowiedzialni za utrzymanie bezpieczeństwa w obiektach oraz pociągach metra uczestniczą w licznych szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje co wpływa na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa i komfortu wśród pasażerów warszawskiego metra.
Aktualnie w budowie, w różnych fazach realizacji jest 14 stacji ,16,4 kilometrów tuneli oraz nowa Stacja Techniczno-Postojowa.
[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

motaengil

[/one_half]

[one_half_last]

Mota-Engil Central Europe, jako jeden z największych Generalnych Wykonawców na polskim rynku budowlanym specjalizuje się w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, kolejowym oraz elektromechanicznym. Firma posiada szeroki wachlarz usług budowlanych, wyróżniających się wysoką jakością.
W ciągu swojej kilkudziesięcioletniej działalności w Polsce wybudowała setki kilometrów autostrad oraz dróg ekspresowych. Ma w swoim dorobku liczne kompleksy mieszkaniowe, budynki użyteczności publicznej, stacje elektroenergetyczne.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

W swoim portfolio posiada również jeden z nielicznych w Polsce, zrealizowany w formule PPP parking podziemny pod placem Nowy Targ we Wrocławiu oraz realizowany obecnie projekt budowy czterech parkingów podziemnych i naziemnych w Gdańsku, także w formule PPP. Jest też właścicielem prężnie prosperującej kopalni granitu w Górce Sobockiej. Jako silna i zdywersyfikowana spółka, jest także liderem w obszarach bezpieczeństwa pracy oraz społecznej odpowiedzialności biznesu. Firma stale promuje kulturę bezpieczeństwa nie tylko wśród swoich pracowników, ale także podwykonawców, działając m.in. poprzez Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, czego dowodem są stałe wyróżnienia Państwowej Inspekcji Pracy. Mota-Engil Central Europe jest laureatem prestiżowej nagrody w kategorii „Outstanding human capital investor”. A realizowana strategia rozwoju oraz społecznej odpowiedzialności biznesu pokazały, że Mota-Engil to firma odpowiedzialna, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom pracowników oraz społeczności lokalnych.
Mota-Engil Central Europe jest częścią Grupy Mota-Engil to międzynarodowa organizacja wywodząca się z Portugali, prowadząca działalność gospodarczą w zakresie budownictwa i zarządzania infrastrukturą w sektorach inżynierii i budowy, środowiska i usług środowiskowych, koncesji transportowych, projektów energetycznych i górnictwa. Jest obecna na 3 kontynentach, w 28 krajach, w 3 różnych obszarach geograficznych – w Europie, Afryce i Ameryce Łacińskiej.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

pbdi

[/one_half]

[one_half_last]

PBDI S.A. działa w sektorze budownictwa drogowego, inżynieryjnego oraz elektroenergetycznego na terenie całego kraju. Zakres usług Spółki obejmuje projektowanie i wykonanie fundamentów oraz robót elektroenergetycznych (w tym projekt i budowę stacji elektroenergetycznych oraz linii kablowych średniego i wysokiego napięcia) przy budowie farm wiatrowych a także dróg dojazdowych oraz placów manewrowych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Zdecydowana większość robót wykonywana jest własnymi siłami i przy użyciu własnego parku maszynowego. W tym obszarze spółka wykonuje m.in. drogowe roboty ziemne, rozbiórki, wyburzenia, wykopy pod budynki, zagospodarowanie materiałów z wykopów, niwelacje terenu, a także prace brukarskie, instalacje deszczowe, instalacje oświetlenia ulicznego, jak również roboty nawierzchniowe. Systematyczna modernizacja firmy oraz zakupy nowych maszyn i urządzeń pozwalają na stałe zwiększanie sprzedaży oraz osiąganie satysfakcjonującego poziomu rentowności. PBDI wykorzystuje posiadany specjalistyczny sprzęt do robót ziemnych i drogowych oraz produkowane we własnym zakresie masy bitumiczne. Firma zatrudnia łącznie około 350 osób – w tym wysokiej klasy menadżerów, wykwalifikowaną kadrę inżynierską oraz doświadczonych pracowników fizycznych. Spółka wchodzi w skład Grupy Erbud.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

pbdi
[/one_half]

[one_half_last]

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który łączy centra dużych miast oraz popularne ośrodki turystyczne w kraju, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Każdego dnia przewoźnik uruchamia około 380 pociągów. W ramach strategii taborowej „PKP Intercity – Kolej Dużych Inwestycji” Spółka kupi i zmodernizuje wagony, lokomotywy, składy zespolone oraz przebuduje stacje postojowe. Po zakończeniu największego w historii spółki programu inwestycyjnego, pociągi będą zestawione w blisko 80 proc. z nowego lub zmodernizowanego taboru.

[/one_half_last]


[one_half]

polimex

[/one_half]

[one_half_last]

Polimex-Mostostal S.A. to jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych, zajmuje się cynkowaniem oraz malowaniem konstrukcji stalowych.Firma działa na rynku od 1945 r. Spółka publiczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1997 roku.

[/one_half_last]

 


[one_half]

strabag

[/one_half]

[one_half_last]

STRABAG jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, lidera w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii z silnym kapitałem własnym. STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie  inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, inżynieryjnego i infrastrukturalnego. Jako generalny wykonawca oferuje swoje usługi w zakresie infrastruktury drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, energetycznego, przemysłowego i ochrony środowiska.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]
Kompleksowa oferta STRABAG obejmuje także roboty modernizacyjne i utrzymaniowe sieci dróg krajowych i lokalnych. W obszarze budownictwa ogólnego STRABAG realizuje centra usługowo-handlowe, budynki użyteczności publicznej, hale magazynowe, centra logistyczne, osiedla mieszkaniowe oraz obiekty przemysłowe. Spółka zajmuje się również modernizacją i konserwacją obiektów zabytkowych. Laboratoria należące do koncernu czuwają nad utrzymaniem najwyższych standardów jakości, prowadząc prace badawcze i wdrażając innowacyjne technologie. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. Wysoki udział kapitału własnego powoduje, że firma jest stabilnym partnerem dla inwestorów. W Polsce STRABAG zatrudnia blisko 5 tys. osób.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half] wkb [/one_half] [one_half_last]

Unibep SA z Bielska Podlaskiego jest obecnie jednym z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce, funkcjonującym na rynku od ponad 65 lat. To spółka z przewagą polskiego kapitału, od 2008 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Przez ponad 65 lat działalności firma stworzyła silną grupę kapitałową. Biznes Grupy Kapitałowej Unibep SA zbudowany jest na pięciu uzupełniających się segmentach:

  • generalne wykonawstwo Unibep SA w Polsce, w ramach którego głównym filarem jest budownictwo mieszkaniowe. Firma posiada silną pozycję na rynku warszawskim. Spółka realizuje też projekty związane z budownictwem komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe, handlowo–usługowe), a także z budownictwem przemysłowym. Generalne wykonawstwo jest realizowane przez podmiot dominujący Unibep SA.
  • generalne wykonawstwo za granicą (Rosja, Białoruś, Niemcy), głównie w zakresie budownictwa komercyjnego. Eksport usług budowlanych jest realizowany przez jednostkę dominującą Unibep SA oraz spółki i przedstawicielstwa obecne w krajach, gdzie prowadzona jest działalność.
  • działalność deweloperska, prowadzona za pośrednictwem spółki Unidevelopment SA. Obecnie prowadzone są inwestycje w Warszawie i Poznaniu.
  • produkcja modułów drewnianych do budowy i montażu domów wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej na rynku skandynawskim (głównie w Norwegii). Inwestycje realizowane przez Oddział Unihouse w Bielsku Podlaskim.
  • budownictwo drogowe i mostowe na terenie Polski północno–wschodniej, realizowane przez Oddział Drogowy Unibep SA. Od lipca 2015 roku Unibep SA jest 100-procentowym udziałowcem białostockiej firmy Budrex–Kobi, wysokospecjalistycznej spółki budującej mosty i przepusty drogowe na terenie niemal całej Polski.

Grupa Kapitałowa konsekwentnie dywersyfikuje swoją działalność i skutecznie rozwija się. Unibep SA oraz wszystkie podmioty z nim związane to solidny i godny zaufania partner biznesowy. Firma z Bielska Podlaskiego zrealizowała wiele ambitnych obiektów budowlanych zarówno w Polsce, jak też za granicą.

Pasja, wiedza, zaufanie — te wartości przyświecają bielskiej spółce od kilkudziesięciu lat. [/toggle] [/one_half_last]


 

Partner Główny Gali

Vivenge_logoX

VIVENGE to polski producent z 20 letnim doświadczeniem oferujący wyposażenie meblowe sklepów i oznakowania reklamowe punktów sprzedaży. Ponad europejski zasięg sprzedaży, bardzo wysokie standardy technologiczne i ekologiczne, stały nacisk na innowacje produktowe i usługowe, a do tego bardzo mocno akcentowana rola odpowiedzialności społecznej – aż tyle i tylko tyle w jednej firmie. Pracujemy dla najbardziej wymagających światowych marek w Polsce, Europie i na świecie. Nasi Klienci to 50 brandów w 9 krajach.

Partnerzy Gali


Kajima

Kajima Poland to generalny wykonawca z japońskim kapitałem, należący do międzynarodowej korporacji Kajima, światowego lidera w branży budowlanej i technologii budowlanych. Kajima Poland specjalizuje się w realizacjach obiektów kubaturowych głównie dla przemysłu i logistyki. Przez 17 lat obecności na polskim rynku zrealizowała ponad 100 obiektów – głównie hal magazynowo-logistycznych i zakładów przemysłowych. To nie wszystko, bo w swoim portfolio Kajima ma również centra handlowe, powierzchnie biurowe oraz obiekty edukacyjne.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]
Kajima Poland wprowadza na polski rynek japońskie standardy dotyczące staranności i terminowości wykonywanych robót, ścisłego przestrzegania BHP na budowach i dbałości o środowisko. Na etapie przygotowania projektu firma oferuje swoim klientom m.in. możliwość certyfikacji ich obiektów w międzynarodowych systemach BREEAM i LEED a także koordynację projektu w systemie BIM, umożliwiającym pogłębioną analizę dokumentacji w 3D i skrócenie całego procesu realizacji.
Tylko przez ostatnie 3 lata Kajima Poland została uhonorowana dziewięcioma nagrodami branżowymi i certyfikatami m.in. za tempo rozwoju spółki oraz wysoką jakość prowadzonych realizacji. Są to m.in. GAZELE BIZNESU, MANUFACTURING & LOGISTIC AWARDS, MANUFACTURING EXCELLENCE AWARDS oraz CEE INVESTMENT AWARDS. Również od trzech lat Kajima Poland jest certyfikowana przez firmę Euler Hermes jako ZŁOTY PŁATNIK. To potwierdzenie dobrych praktyk finansowych stosowanych przez firmę.
[/toggle]


wittchen

WITTCHEN to rodzinna firma z niemal trzydziestoletnią tradycją, oferująca najwyższej jakości wyroby ze skóry, w tym ekskluzywną galanterię skórzaną, buty oraz odzież. Na czele spółki stoi Jędrzej Wittchen, któremu od lat przyświeca motto: „Twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi, dla ludzi”.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Od 1991 roku firma umiejętnie łączy klasyczne fasony z najnowszymi trendami w modzie. Elegancja przeplata się z nowoczesnością, co widać zarówno w wiosenno-letnich, jak i jesienno-zimowych kolekcjach. Obecnie w sprzedaży dostępne są stylowe torebki, buty skórzane, kurtki oraz modne dodatki ze skóry. WITTCHEN oferuje również szeroki wybór bagażu dla podróżników, a także specjalne linie dla klientów biznesowych – kobiet i mężczyzn ceniących elegancję w klasycznym i nowoczesnym wydaniu.

[/toggle]