C-_Users_l_01
Uroczyste wręczenie „Diamentów Polskiej Infrastruktury” jest zwieńczeniem konferencji „Infrastruktura Polska”. Celem konkursu jest uhonorowanie tych osób i firm z branż infrastruktury i budownictwa, które wyróżniły się osiągnięciami, wyjątkową efektywnością biznesową i innowacyjnością, a tym samym przyczyniły się do rozwoju sektora w Polsce. W tym roku Kapituła Konkursowa wyłoni laureatów w 8 kategoriach.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas wieczornej gali rozdania nagród, która odbędzie się 23 lutego 2016 roku w hotelu Sheraton w Warszawie.

Aby wziąć udział w gali rozdania nagród zapraszamy do rejestracji.

 

W celu zgłoszenia kandydatury prosimy o kontakt z panią Alicją Wilińską, alicjawilinska@executive-club.com.pl, 510 105 477.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 5.02.2016

Pobierz formularz zgłoszeniowy

“Diamenty Polskiej Infrastruktury” zostaną przyznane w następujących kategoriach.

[box_header]

KATEGORIE NAGRÓD:

[/box_header]

[box_content]

Top Executive

Nagroda za biegłość w praktykach biznesowych, wysokie wyniki finansowe, ponadprzeciętną jakość prowadzenia firmy oraz innowacyjność w działaniu dla kształtowania doskonałego ładu korporacyjnego

Lider Innowacji Roku

Podmiot, który wprowadził na rynek produkt lub rozwiązanie technologiczne o nowatorskim charakterze, unikatowe co najmniej w skali kraju – przykład wdrażania postępu w technologii, produkcji czy operacji

Lider Odpowiedzialności Społecznej Roku

Podmiot kierujący się w swoim działaniu odpowiedzialnością, dbałością o interesy społeczne i ochronę środowiska.

Efektywność w zarządzaniu

Podmiot działający w branży, który dzięki skutecznemu i stabilnemu zarządzaniu stale podnosi swoją efektywność, będący wzorem w obszarze strategii biznesowych, realizacji planów, współpracy z inwestorami.

Podmiot Finansujący Roku

Podmiot wyróżniający się wzorową współpracą w dziedzinie finansowania inwestycji oraz usług ubezpieczeniowych w obszarze infrastruktury.

Doradca Roku

Podmiot wyróżniający się najwyższymi standardami usług doradczych oraz prawnych, wyspecjalizowany we współpracy z branżą infrastruktury

Inwestycja roku

Nagroda dla Wykonawcy i Inwestora, którzy dzięki efektywnej współpracy zrealizowali inwestycję o istotnym znaczeniu dla rozwoju polskiej infrastruktury.

Projekt roku

Nagroda dla biura projektowego za projekt zrealizowany w branży kolejowej lub drogowej o przełomowym charakterze co najmniej w skali kraju.
[/box_content]