Partner Premium

Emka

Metro Warszawskie Sp. z o.o. to stołeczne przedsiębiorstwo świadczące usługi komunikacyjne. Jego podstawową działalnością jest świadczenie usług przewozowych metrem, bieżące utrzymanie i eksploatacja infrastruktury oraz zastępstwo inwestycyjne i nadzór nad pracami budowlanymi przy rozbudowie sieci stołecznego metra. Funkcję inwestora zastępczego Spółka sprawuje w imieniu i na rzecz miasta Stołecznego Warszawy poprzez nadzór nad całością procesu inwestycyjnego począwszy od etapu przygotowania inwestycji poprzez organizację i realizację procesu inwestycyjnego aż po rozliczenie zadań.

Po otwarciu dla pasażerów centralnego odcinka II linii metra, w marcu 2015 roku, warszawskie metro zapewnia swoim pasażerom bezpieczny i punktualny przejazd na trasie o łącznej długości 29 kilometrów łączącej dzielnice północne i południowe oraz wschodnie i zachodnie Stolicy. Kolejnym etapem budowy II linii warszawskiego metra będzie jego rozbudowa o sześć stacji, trzech w kierunku Woli oraz trzech w kierunku Targówka.

Partnerzy Główni


[one_half]

doka

[/one_half]

[one_half_last]

Doka należy do wiodących na świecie przedsiębiorstw w branży projektowania, produkcji oraz sprzedaży techniki deskowania we wszystkich sektorach budownictwa.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Utrzymując ponad 160 zakładów dystrybucyjnych i logistycznych w ponad 70 krajach, Doka Group dysponuje sprawną siecią dystrybucyjną, która gwarantuje szybką i profesjonalną dostawę materiałów oraz serwis techniczny, niezależnie od wielkości i złożoności inwestycji.

Doka Group jest przedsiębiorstwem koncernu Umdasch Group, zatrudniającym na całym świecie ponad 6000 pracowników.
Najwyższej jakości deskowania z charakterystycznym żółto-niebieskim logo są obecne w Polsce od 1993 roku. Doka Polska posiada aktualnie 4 filie i zatrudnia ponad 120 pracowników.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

lafarge
[/one_half]

[one_half_last]

LafargeHolcim to światowy lider w produkcji materiałów budowlanych zatrudniający 115 000 pracowników w 90 krajach.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Głównym priorytetem firmy jest wdrażanie nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań dla budownictwa. LafargeHolcim służy swoim wewnętrznym i zewnętrznym Klientom, dostarczając rozwiązania najwyższej klasy, dopasowane do ich potrzeb, czyniąc to bezpiecznie i etycznie jako jeden zespół. LafargeHolcim realizuje politykę zrównoważonego rozwoju, łączącą działalność przemysłową z szacunkiem dla środowiska naturalnego, pracowników i społeczności lokalnych. Firma zajmuje czołowe miejsce w Europie pod względem standardów budownictwa ekologicznego w zakresie certyfikacji systemów BREEAM i LEED, posiada też certyfikacje zgodne z ISO 14001 i BES 6001. W Polsce, jako Lafarge, firma obecna jest od 1995 roku. Więcej na stronie: www.lafarge.pl[/toggle]

[/one_half_last]

Partner Executive Club


[one_half]

orlen big

[/one_half]

[one_half_last]
PKN ORLEN to lider branży rafineryjno-petrochemicznej w Europie Środkowo-Wschodniej, zarządzający największą siecią stacji paliw w regionie.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Koncern konsekwentnie rozwija segment poszukiwań i wydobycia węglowodorów w kraju, a poprzez swoją spółkę ORLEN Upstream Canada jest obecny na jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie rynków wydobywczych Ameryki Północnej.
Buduje też aktywa i rozwija kompetencje w zakresie kogeneracyjnej energetyki opartej na gazie, której zadaniem jest wzmocnienie efektywności produkcji paliw i petrochemikaliów oraz sprzedaż energii. Sztandarowe inwestycje w tym zakresie to budowa elektrociepłowni parowo-gazowych we Włocławku i Płocku, które do 2017r zwiększą potencjał energetyczny Grupy ORLEN o 1,1 GWe
[/toggle]
[/one_half_last]

Partnerzy Konferencji


[one_half]

alstom

[/one_half]

[one_half_last]

Alstom – promotor zrównoważonego transportu, rozwija i dystrybuuje kompleksowe usługi, urządzenia i systemy dla sektora kolejowego.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Alstom zarządza systemami transportowymi, w tym taborem kolejowym, sygnalizacją, utrzymaniem, modernizacją, infrastrukturą oraz oferuje zintegrowane rozwiązania transportowe. Alstom Transport jest obecny w ponad 60 krajach, zatrudniając 32 000 pracowników. W Polsce reprezentowany jest przez Alstom Konstal S.A z siedzibą w Chorzowie – jednego z największych producentów taboru kolejowego dla europejskich operatorów. Alstom w Polsce zatrudnia ponad 1100 pracowników w chorzowskiej fabryce taboru szynowego oraz w Centrum Serwisowym Pendolino w Warszawie.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
bzwbk
[/one_half]

[one_half_last]

Bank Zachodni WBK jest trzecią siłą sektora bankowego w Polsce. Coraz silniejszą pozycję zawdzięcza dynamicznemu rozwojowi, dobrym produktom, innowacyjności, konsekwentnemu budowaniu marki i stałemu dążeniu do perfekcji w relacjach z klientami.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

W roku 2011 Bank Zachodni WBK dołączył do międzynarodowej Grupy Santander, która obsługuje ponad 100 mln klientów, w 14 tysiącach oddziałów, w 30 krajach świata. Jest obecna m.in. w Hiszpanii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Portugalii, USA, Chile, Brazylii, Argentynie, Puerto Rico, Peru i Meksyku. Dzięki różnorodności rynków jest to jedna z największych grup finansowych świata i największa instytucja finansowa w strefie euro.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

bolix

[/one_half]

[one_half_last]

BOLIX jest wiodącym polskim producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w produkcji systemów elewacyjnych. Marka BOLIX istnieje już od 1991 roku i jest synonimem wysokiej jakości rozwiązań budowlanych za przystępną cenę.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Ponad 80 milionów metrów kwadratowych ocieplonych elewacji materiałami marki BOLIX – to nasz dotychczasowy dorobek. Liczbę tę można przeliczyć na 530 tys. średniej wielkości domów jednorodzinnych. Rocznie, przy użyciu klejów, tynków czy farb marki BOLIX wykańczanych jest ok. 4,5 mln metrów kwadratowych elewacji. Z udziałem ok. 10% rynku, rok do roku zajmujemy czołowe miejsca w segmencie systemów dociepleń w Polsce.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
cms_logo_300x80px
[/one_half]

[one_half_last]

CMS jest cieszącą się uznaniem międzynarodową kancelarią prawniczą świadczącą kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe na rzecz przedsiębiorstw, instytucji finansowych oraz organów administracji.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej doświadczonych międzynarodowych kancelarii w Polsce – działamy na polskim rynku od 20 lat. W warszawskim biurze CMS pracuje 140 prawników, którzy doradzają klientom działającym we wszystkich kluczowych sektorach gospodarki. Zakres naszej działalności obejmuje m.in. praktyki takie jak: bankowość i finanse, fuzje i przejęcia, infrastruktura i finansowanie projektów, nowe technologie, ochrona konkurencji i konsumentów, ochrona środowiska, nieruchomości i budownictwo, podatki, zamówienia publiczne, rozwiązywanie sporów, prawo energetyczne, gospodarcze, korporacyjne, farmaceutyczne, prawo pracy i ochrona własności intelektualnej i danych osobowych.

W skład zespołu Infrastruktury i Finansowania Projektów wchodzi 18 partnerów i 54 prawników zaangażowanych w pełnym wymiarze czasu. To czyni z nas jeden z największych zespołów dedykowanych projektom infrastrukturalnym w kancelariach europejskich. Departamentem IPF w Polsce oraz praktyką IPF w Europie Środkowowschodniej kieruje Wadim Kurpias, Partner, obsługujący wyłącznie projekty infrastrukturalne, w  tym  projekty realizowane w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Nasz zespół świadczy usługi doradztwa prawnego na rzecz inwestorów prywatnych i publicznych oraz podmiotów finansujących inwestycje, między innymi w następującym zakresie: finansowania projektów infrastrukturalnych, partnerstwa publiczno-prywatnego, prawa budowlanego i zagospodarowania przestrzennego, zamówień publicznych, prawa korporacyjnego i struktur podatkowych oraz prawa ochrony środowiska. Posiadamy odpowiednie zasoby potrzebne do świadczenia profesjonalnego doradztwa prawnego na najwyższym poziomie, bez względu na wielkość projektów, czy też stopień ich skomplikowania.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

 

cigno baner 1

[/one_half]

[one_half_last]

Cigno Consulting to prężnie działająca firma zajmująca się kompleksowym doradztwem personalnym, obecna na polskim rynku od dziesięciu lat.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Główna specjalizacja firmy to selekcja i rekrutacja personelu na stanowiska wyższego i średniego szczebla oraz doradztwo organizacyjne (w tym profile kompetencyjne, budowanie struktur organizacyjnych i wsparcie działów HR).

Nasza metodologia została doceniona przez instytucje unijne i uzyskała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz – jako jedyna w swojej branży – programu „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” w ramach wspierania biznesu elektronicznego. W efekcie Cigno Consulting Group stało się jedną z najbardziej innowacyjnych firm doradztwa personalnego na polskim rynku.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
exito

[/one_half]

[one_half_last]

Ponad 20 osobowy zespół analityków i brokerów ubezpieczeniowych kancelarii EXITO BROKER, z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeń, służy swoim klientom serwisem doradczym, pośrednictwem i likwidacją szkód w zakresie ubezpieczeń przedsiębiorstw.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Nasza kompetencja obejmuje obsługę wszystkich ryzyk związanych funkcjonowaniem dużych przedsiębiorstw.
Specjalizujemy się w ubezpieczaniu kontraktów budowlanych, realizacji infrastrukturalnych oraz projektowych.
Od początku działalności, dostarczamy gwarancje ubezpieczeniowe, ubezpieczenia ryzyk budowy i montażu i OC kontraktów na największe inwestycje drogowe, kolejowe, energetyczne i deweloperskie w Polsce i na świecie.
Odpowiadając na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego, wprowadziliśmy na polski rynek, ubezpieczenia kontraktowych kar umownych, które posiadamy w naszej ofercie.[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
EY_logo_300x80px
[/one_half]

[one_half_last]

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Nasza wiedza oraz świadczone przez nas najwyższej jakości usługi przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych i w gospodarkach całego świata. W szeregach EY rozwijają się utalentowani liderzy zarządzający zgranymi zespołami, których celem jest spełnianie obietnic składanych przez markę EY. W ten sposób przyczyniamy się do budowy sprawniej funkcjonującego świata. Robimy to dla naszych klientów, społeczności, w których żyjemy i dla nas samych.[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
Fracht
[/one_half]

[one_half_last]

Fracht FWO Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Fracht – globalnej sieci ponad 70 firm logistycznych i spedycyjnych, których właścicielem jest szwajcarska firma Fracht AG.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Grupa działa od 1955 roku, na rynku polskim obecna jest od 2006 roku. Działalność spółki Fracht FWO Polska obejmuje świadczenie kompleksowych rozwiązań w zakresie frachtu morskiego, drogowego, lotniczego a także Project Cargo oraz relokacji urządzeń przemysłowych i linii produkcyjnych, zarówno w relacjach lokalnych, jak i globalnych.
Nasze największe atuty to kadra doświadczonych fachowców oraz stabilność i najwyższy profesjonalizm, poparty ponad sześćdziesięcioletnią obecnością Grupy Fracht na światowym rynku.
[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

Ids bud

[/one_half]

[one_half_last]

IDS-BUD S.A. to firma budowlana z dużym potencjałem wykonawczym, dobrze przygotowana do sprostania wyzwaniom, jakie niesie przyszłość.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

IDS-BUD S.A. pełni funkcję generalnego wykonawcy i świadczy usługi w zakresie budownictwa inżynieryjnego, kubaturowego, energetycznego oraz paliwowego. Obecnie firma może pochwalić się podpisanymi około 200 projektami budowlanymi, wśród których znajdują się takie inwestycje, jak budowa Treminala Naftowego w Gdańsku dla PERN „Przyjaźń”S.A., budowa linii 400 kV Ełk Bis – Granica RP dla PSE S.A. czy budowa Laboratorium Centralnego CEZAMAT dla Politechniki Warszawskiej. Profesjonalizm, wszechstronność, wysoka jakość usług i terminowość, w połączeniu z doświadczeniem i kwalifikacjami naszych pracowników są gwarancją sukcesu IDS-BUD S.A

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

sks

[/one_half]

[one_half_last]

Kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak jest jedną z czołowych firm prawniczych w Polsce świadczących usługi prawne dla polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Kancelaria powstała w 1991 r. w Warszawie i obecnie zatrudnia ponad studwudziestoosobowy zespół prawników, gwarantując najwyższy standard obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Atutem kancelarii jest połączenie dogłębnej wiedzy z wieloletnim doświadczeniem i kreatywnością w doradztwie prawnym, które umożliwiają rozwiązywanie najtrudniejszych problemów prawnych pojawiających się przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Od wielu lat kancelaria i jej prawnicy są rekomendowani w rankingach i publikacjach międzynarodowych wydawnictw specjalistycznych.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

strabag

[/one_half]

[one_half_last]

STRABAG jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, lidera w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii z silnym kapitałem własnym.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Na polskim rynku budowlanym działa od 30 lat. Działalność STRABAG obejmuje pełen zakres usług budowlanych. Realizuje najbardziej prestiżowe inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, inżynieryjnego i infrastrukturalnego. Będąc generalnym wykonawcą, oferuje usługi w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, energetycznego, przemysłowego i ochrony środowiska. Kompleksowa oferta STRABAG obejmuje także roboty modernizacyjne i utrzymaniowe sieci dróg krajowych i lokalnych. W obszarze budownictwa ogólnego STRABAG realizuje centra usługowo-handlowe, budynki użyteczności publicznej, hale magazynowe, centra logistyczne, osiedla mieszkaniowe oraz obiekty przemysłowe. Spółka zajmuje się również modernizacją i konserwacją obiektów zabytkowych. STRABAG oferuje doświadczenie i wiedzę koncernową. Laboratoria należące do koncernu czuwają nad utrzymaniem najwyższych standardów jakości, prowadząc prace badawcze i wdrażając nowe technologie. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych i własne wytwórnie betonu konstrukcyjnego oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. Będąc częścią międzynarodowego koncernu korzysta z całej gamy usług oferowanych przez wyspecjalizowane spółki koncernowe. Wysoki udział kapitału własnego powoduje, że firma jest stabilnym partnerem dla Inwestorów. Przy zatrudnieniu ok 5 tys. osób w całej Grupie, STRABAG rocznie generuje przychody na poziomie 800 mln EUR.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

 

trakcja
[/one_half]

[one_half_last]

TINES Capital Group to międzynarodowy holding aktywny na dynamicznie rozwijających się rynkach Europy, Afryki i Azji.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Podstawę działalności grupy stanowi produkcja zaawansowanych rozwiązań wykorzystywanych w budownictwie inżynieryjnym i przemysłowym oraz badania i rozwój innowacyjnych technologii wraz z ich transferem na międzynarodowe rynki. TINES to również kompleksowa realizacja odpowiedzialnych projektów infrastrukturalnych w zakresie projektowania, nadzoru i specjalistycznego wykonawstwa.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

transprojekt
[/one_half]

[one_half_last]

Transprojekt Gdański to jedno z największych biur projektowo – konsultingowych na polskim rynku zatrudniające obecnie ok. 200 osób, nasza historia sięga roku 1952.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Zatrudniamy własną kadrą we wszystkich branżach i działamy na terenie całej Polski. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji w sektorze budownictwa począwszy od etapu planowania (raporty oddziaływania na środowisko, studia wykonalności, analizy ekonomiczne, prognozy ruchu), poprzez projektowanie (projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze) aż do realizacji inwestycji (nadzór inwestorski i autorski) dla następujących branż:

• Drogi i Mosty
• Koleje i Tramwaje
• Architektura
• Lotniska
• Energetyka i Teletechnika
• Ochrona Środowiska i Zieleń
• Wod.-kan., gaz i ciepłociągi
• Geotechnika

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

wkb

[/one_half]

[one_half_last]

WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr jest wiodącą polską kancelarią prawną, świadczącą na najwyższym poziomie kompleksowe usługi prawne z zakresu kluczowych dziedzin prawa gospodarczego.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Prawnicy WKB doradzają m.in. w sprawach z zakresu zamówień publicznych, restrukturyzacji, prawa korporacyjnego, własności intelektualnej i TMT, prawa ubezpieczeniowego, energetycznego, nieruchomości, ochrony środowiska, pracy oraz ochrony konkurencji, posiadają też bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych i arbitrażowych. Wysoki poziom usług odzwierciedlają liczne rekomendacje w polskich i zagranicznych rankingach firm prawniczych, przyznawane zarówno kancelarii, jak i indywidualnym prawnikom.

Kancelaria wspiera klientów z wielu sektorów, w tym z branży energetycznej, transportowej, drogowej, lotniczej, budowlanej, gospodarowania odpadami oraz wodno-kanalizacyjnej, a także gospodarki komunalnej. Szeroki zakres specjalizacji i doskonała znajomość tych sektorów gospodarki pozwala prawnikom WKB z sukcesem doradzać w najbardziej złożonych inwestycjach infrastrukturalnych.

[/toggle]

[/one_half_last]

Networking Partner


[one_half]
Print
[/one_half]