ec_logo_180x100pt

Executive Club to elitarna organizacja zrzeszająca wyłącznie top management, najbardziej prestiżowe forum kadry menedżerskiej, którego celem jest integracja oraz wymiana doświadczeń przedstawicieli świata biznesu. Jako jedna z pierwszych tego typu organizacji w Polsce, Executive Club łączy ludzi związanych z rozmaitymi sektorami gospodarki. Spotkania klubowe organizowane począwszy od 2005 roku oscylują wokół kluczowych zagadnień gospodarczych i politycznych. Naszymi prelegentami są zawsze wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, spotkania cieszą się bardzo dużym uznaniem świata biznesu i odbijają szerokim echem w mediach.

Głównym wyróżnikiem Executive Club jest jego elitarność i selektywność. Bazując na pozyskanej wiedzy i doświadczeniach zebraliśmy grupę najwyższej klasy menedżerów wybranych wyłącznie w oparciu o rekomendacje oraz unikalne osiągnięcia zawodowe. Każdy nowy Członek akceptowany jest przez Radę Klubu.

[divider type=”classic-2″]

Współorganizator

pzpb

Jesteśmy ogólnopolską organizacją zrzeszającą ponad 70 największych firm z branży budowlanej. Reprezentujemy interesy firm budowlanych działających na krajowym rynku budowlanym. Przedsiębiorstwa, które przestąpią do PZPB mają możliwość: uczestniczenia w kształtowaniu i tworzeniu rozwiązań systemowych dotyczących całego sektora budowlanego, promocji w zakresie szkoleń, konferencji i spotkań organizowanych przez Związek, zgłaszania swoich postulatów i wniosków. Nasze cele: ochrona praw i reprezentowanie interesów członków wobec organów władzy administracji państwowej, pomoc w sprawach organizacyjnych i prawnych związanych z działalnością w kraju i za granicą, współpraca z organizacjami pracodawców krajów Unii Europejskiej, prowadzenie szkoleń i konferencji na bieżące tematy rynku budowlanego, współpraca w zakresie rozwoju szkolnictwa zawodowego, realizacja programów unijnych.