Anna Bombala[hgroup]

Anna Bombała

Zastępca Dyrektora redakcji „Handel w praktyce”

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Anna Bombała – szkoleniowiec, coach, handlowiec, praktyk. Autorka publikacji dla profesjonalistów z zakresu sprzedaży i prowadzenia sklepów. Od 2001 r. współprowadzi firmę consultingową Berger & Berger, oferującą szkolenia dla sprzedawców m.in.: w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, sprzedaży odzieży w dużych rozmiarach. Zajmuje się doradztwem dla właścicieli firm handlowych w zakresie organizacji i zarządzania sklepami, hurtowniami oraz budowania działów sprzedaży bezpośredniej w firmach produkcyjnych czyli szkolenie i organizacja pracy sprzedawców – konsultantów. Dziennikarka, od 2001 członek SDRP. Autorka publikacji prasowych i książki  „Vademecum sprzedawcy”.   Współpracuje z portalem „Handel w praktyce”(handelwpraktyce.pl).

[/toggle]


colombie[hgroup]

Francois Colombie

Przewodniczący Rady Nadzorczej Auchan Polska i Ukraina

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Francois Colombié pracuje w grupie Auchan od 38 lat. Po przyjeździe do Polski w 1999 roku odpowiadał za rozwój handlu detalicznego Auchan w Polsce, w Rosji i na Ukrainie. Obecnie pełni obowiązki Prezesa Auchan Retail Polska i Auchan Retail Ukraina.
Poza licznymi obowiązkami, zwłaszcza we Francuskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Polsce, której był prezesem, Francois Colombié z zaangażowaniem bronił i promował inicjatywy na rzecz akcjonariatu pracowniczego.
Od 2000 roku wprowadził i nadal rozwija program akcjonariatu pracowniczego, który w 2017 roku obejmie 22 tysiące pracowników Auchan w Polsce, co daje firmie jedno z pierwszych miejsc wśród dużych pracodawców wprowadzających ten model dzielenia się wśród swoich współpracowników.

[/toggle]


Monika Dąbrowska

[hgroup]

Monika Dąbrowska

Prezes Zarządu, Polska Organizacja Franczyzodawców

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej (Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, Zarządzanie i Marketing). Od roku 1998  pracuje w firmie McDonald’s Polska Sp. z o.o., gdzie od 10 lat zajmuje się franczyzą, obecnie na stanowisku Franchising Manager.

W ostatnich latach odpowiadała za rekrutację franczyzobiorców oraz zajmowała się licznymi projektami realizowanymi w restauracjach prowadzonych przez partnerów sieci. W roku 2008 została wybrana na stanowisko Prezes Polskiej Organizacji Franczyzodawców. Odpowiada za zarządzanie i rozwój organizacji już 4-tą kadencję. W tym czasie ilość firm zrzeszonych w POF zwiększyła się trzykrotnie, a sama organizacja została wprowadzona do struktur międzynarodowych – World Franchise Counsel oraz European Franchise Federation.

[/toggle]


tomasz dmowski[hgroup]

Tomasz Dymowski

Dyrektor Departamentu Bankowości Detalicznej, Raiffeisen Bank Polska S.A.

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego. Związany od zawsze z bankowością detaliczną, doświadczenie zdobywał m.in. w Nordea Bank, Bank Millennium, Deutsche Bank, Kredyt Bank, BZ WBK. Obecnie zarządza ofertą detaliczną Raiffeisen Polbank, obszarem CRM oraz rozwojem bankowości internetowej i mobilnej.

[/toggle]


Grzegorz Furtak

[hgroup]

Grzegorz Furtak

Założyciel pricingLAB, Ekspert w dziedzinie pricingu, strategii sprzedażowych oraz modeli monetyzacji w przedsiębiorstwie

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Założyciel pricingLAB. Ekspert w dziedzinie pricingu, staretegii monetyzacji oraz strategii sprzedażowych. Praktyk biznesu z 25-letnim doświadczeniem. Przez 15 lat pełnił funkcje Executive: Prezesa Zarządu, Dyrektora Zarządzającego, Dyrektora Sprzedaży w międzynarodowych organizacjach. Prelegent na licznych konferencjach i warsztatach poświęconych zagadnieniom pricingu i sprzedaży.

[/toggle]


Kaniowski[hgroup]

Tomasz Kaniowski

Dyrektor Zarządzający Augere Health Food Fund

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Dyrektor Zarządzający Augere Health Food Fund, specjalizuje się w finansach przedsiębiorstw, ocenie projektów inwestycyjnych oraz w powoływaniu nowych funduszy inwestycyjnych grupy. Uczestniczył w realizacjach ponad stu transakcji, w tym publicznych i prywatnych emisji papierów wartościowych.
Augere Health Food Fund Managing Director, specializes in corporate finance, investment projects assessment, and the appointment of new group investment funds. He took part in preparing and launching over 100 transactions , including public and private issues of securities.

[/toggle]


Mira

[hgroup]

Mira Kantor-Pikus, Executive MBA

Partner, Head of Equity Debt & Structured Finance, Capital Markets – Poland, Cushman & Wakefield

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Mira Kantor-Pikus jest Partnerem w firmie Cushman & Wakefield. Od ponad 4 lat kieruje zespołem ds. doradztwa strategicznego w ramach działu Rynków Kapitałowych. Ma ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w bankowości, branży inwestycyjnej, finansowaniu zarówno nieruchomości, jak i firm. Doradza klientom polskim i międzynarodowym w zakresie długu, struktur funduszowych, pozyskiwaniu kapitału, zarządzaniu długiem oraz restrukturyzacjach. Wcześniej pracowała w ING Lease, gdzie  była odpowiedzialna m.in. za projekty deweloperskie i finansowanie strukturyzowane w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz w Banku Austria, gdzie doradzała w zakresie finansowania korporacyjnego. Brała udział w wielu transakcjach na rynku nieruchomości, zajmowała się doradztwem dłużnym i zarządzaniem długiem dotyczącym portfeli nieruchomościowych oraz pojedynczych aktywów, a także tworzeniem strategii funduszowych oraz finansowaniem strukturyzowanym dla polskich i międzynarodowych klientów.

[/toggle]


Karasiewicz

[hgroup]

Grzegorz Karasiewicz

Kierownik katedry marketingu na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz jest prodziekanem ds. studenckich i jakości kształcenia, kierownikiem Katedry Marketingu i profesorem nadzwyczajnym na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Posiada tytuł profesora nauk ekonomicznych nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2014 roku, stopień doktora habilitowanego (2001 rok) i doktora (1994 rok) nauk ekonomicznych w zakresie nauk zarządzania. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (1988 rok) i Harvard Business School (PMD 69 – 1995 rok). Obecnie jego zainteresowania naukowe koncentrują się na następujących obszarach tematycznych: strategie internacjonalizacji przedsiębiorstw, strategie cenowe przedsiębiorstw, zmiany strukturalne w handlu detalicznym, internacjonalizacja handlu detalicznego artykułami spożywczymi, decyzje cenowe w przedsiębiorstwie. Prowadzi zajęcia z następujących przedmiotów: Zarządzanie Marketingowe, Marketingowe Strategie Cenowe, Marketing Międzynarodowy i Badania Marketingowe.

[/toggle]


Agaton
[hgroup]

Agaton Koziński

Redaktor, publicysta “Polska The Times”.

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Agaton Koziński – redaktor, publicysta “Polska The Times”. W przeszłości związany m.in. z Polską Agencją Prasową, Wprost. Był redaktorem naczelnym “Monitora Unii Europejskiej” i “Almanachu Energetycznego”. Regularny komentator tematyki politycznej i międzynarodowej w radio i telewizji

[/toggle]


Agnieszka Izabela Nowak [hgroup]

Agnieszka Izabela Nowak

Dyrektor Centrum Handlowego  Galeria Północna, GTC

[/hgroup]


Marcin Macieszczak

[hgroup]

Piotr Paszczyk

Prezes Zarządu, Grupa APN Promise

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Absolwent Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytecie Warszawskim. Związany ze spółką APN Promise od początków jej istnienia. Ma ponad 25-letnie doświadczenie w branży IT, gdzie buduje rozwiązania w oparciu o oprogramowanie i sprzęt znanych, sprawdzonych producentów oraz usługi własne.

Od roku 1992 odpowiedzialny za sprzedaż, od roku 1998 – Członek Zarządu, natomiast od roku 2008 – Prezes APN Promise Sp. z o.o. Od roku 2011 wraz ze zmianami w strukturze spółki sprawuje funkcję Prezesa APN Promise S.A.

Obecnie zarządza całą grupą, która składa się z kilkunastu spółek, takich jak: APN Promise S.A., Sevenet S.A., TTS Company Sp. z o.o., RET-ALL Sp. z o.o., Predictes Sp. z o.o., Alterkom Sp. z o.o., Supremo Sp. z o.o. oraz APN ISV-HUB Sp. z o. o.

[/toggle]


Rafał Trusiewicz[hgroup]

Artur Stachowski

Dyrektor Sprzedaży do Sektora Korporacje, Orange Polska

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Menedżer i lider zespołów z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu i sprzedaży.
Obecnie na stanowisku Dyrektora Sprzedaży do Sektora Korporacje w Orange Polska.
Odpowiada za realizację projektów i współpracę z największymi przedsiębiorstwami z branży Retail w Polsce i Europie.
Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich, w tym w Zarządach i Radach Nadzorczych kilku spółek.
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie i wiedzę z zakresu:

  • zarządzania dużymi zespołami i organizacją
  • zarządzania sprzedażą
  • zarządzania projektami
  • zarządzania procesami biznesowymi i organizacją
  • zarządzania zmianą i rozwojem biznesu
  • finansów i budżetowania
  • raportowania i analityki

[/toggle]


Rafał Trusiewicz[hgroup]

Rafał Trusiewicz

Prezes Zarządu, Katharsis Development

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Założyciel i Prezes spółki deweloperskiej Katharsis Development sp. z o.o., której celem stało się wprowadzenie nowej jakości w branży nieruchomości komercyjnych. Pomysłodawca marki HopStop – prężnie rozwijającej się polskiej sieci centrów handlowych typu convenience. Radca Prawny, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży rynku nieruchomości oraz ich komercjalizacji (Wybrany przez Magazyn “Forbes” jako jeden z pięciu najlepszych prawników w 2011). Pomysłodawca i autor koncepcji zagospodarowania terenów PKP. Członek prestiżowej kazachskiej organizacji KPLA. Absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Warszawskim, które ukończył z wyróżnieniem. Ukończył również studia z prawa angielskiego i prawa UE Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Uniwersytetem w Cambridge oraz studia z prawa amerykańskiego zorganizowane przez Uniwersytet Floryda. Stypendysta Uniwersytetu Europy Środkowej w Budapeszcie, otrzymał także stypendium Uniwersytetu Europy Środkowej na Uniwersytecie Oxford. Posiada dyplom World Law Institute z Cornell University. Na Uniwersytecie w Leiden uczestniczył w programie LL.M. dotyczącym Europejskiego Prawa Handlowego. Mecenas sztuki, filantrop

[/toggle]