Main Partner


pfizer1

Pfizer to wiodąca prywatna firma farmaceutyczna, zajmująca się badaniami biomedycznymi, na które przeznacza ok. 7 mld dolarów. Ponad 90 tys. osób pracuje w 58 placówkach produkcyjnych na całym świecie. W laboratoriach w USA, Europie i Japonii około 12,5 tysiąca naukowców realizuje kilkaset nowatorskich projektów badawczych. Produkty firmy są dostępne w ponad 150 krajach – 9 z 50 najczęściej przepisywanych na świecie leków to właśnie preparaty Pfizer.

W Polsce obecna od 1958 r., dziś  jest zdecydowanie jedną z najważniejszych i największych firm farmaceutycznych w kraju, mając aż 90 zarejestrowanych produktów medycznych.

Pfizer koncentruje się nie tylko na tworzeniu pionierskich leków, ale odpowiada na potrzeby pacjentów i środowisk medycznych, dzieląc się wiedzą na temat nowoczesnych metod terapeutycznych. Prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne we współpracy z organizacjami zrzeszającymi pacjentów i lekarzy, angażuje się w realizację programów profilaktycznych, wierząc, że współpraca w obrębie ochrony zdrowia jest kluczowa dla przyspieszenia tempa innowacji. Innowacyjne rozwiązania przyczyniają się przede wszystkim do wydłużenia i poprawy jakości życia pacjentów. Korzyści z tego są znacznie szersze, gdyż obejmują skalę makro: większą produktywność czyli większe przychody z tytułu pracy, a mniejsze koszty społeczne dla systemu ochrony zdrowotnej.

Pfizer jest sygnatariuszem kodeksów branżowych, które zawierają wytyczne dotyczące etycznej i przejrzystej współpracy ze środowiskiem medycznym. Firma promuje także politykę różnorodności, tolerancji i równouprawnienia, wspierając m.in. aktywną rolę kobiet w biznesie. W firmie działa program wolontariatu, w którym pracownicy zgłaszają, a następnie realizują projekty ze wsparciem finansowym firmy.

Gold Partner


xerox

Xerox (NYSE: XRX) to lider w dostarczaniu rozwiązań technologicznych, którego wartość szacuje się na 11 miliardów USD. Dzięki innowacyjnym produktom firma zmienia sposób, w jaki komunikuje się i pracuje świat. Wiedza ekspertów Xerox pomaga  zwiększać produktywność, maksymalizować zyski i podnosić poziom satysfakcji z wykonywania codziennych obowiązków służbowych. Xerox świadczy usługi na rzecz firm z sektora MŚP, dużych rozmiarów organizacji, rządów, a także przedsiębiorstw z branży poligraficznej i ich partnerów.

Rozumiemy, że różne organizacje nadają inny priorytet poszczególnym procesom biznesowym lub biurowym. W naszych działaniach skupiamy się zarówno na usługach związanych z papierem, jak i technologiami cyfrowymi. Bierzemy pod uwagę, że nasze rozwiązania musza odpowiadać osobom pracującym w biurze i poza nim. Indywidualnie i zespołowo. Każdego dnia na całym świecie, w ponad 160 krajach, nasza technologia, oprogramowanie i pracownicy odpowiadają na to zapotrzebowanie. Automatyzujemy, personalizujemy, łączymy, analizujemy i zabezpieczamy informacje, żeby nasi klienci mogli rozwijać się jeszcze szybciej. Więcej informacji znajduje się na stronie www.xerox.com.

Partners


[one_half]

arche

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa Arche powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, która od roku 1991 świadczy profesjonalne usługi deweloperskie. Przez ten czas powstało wiele interesujących projektów i inwestycji w Warszawie oraz Łodzi. Łącznie wybudowano ponad 6000 domów i mieszkań.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Obecnie w ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania w Piasecznie pod Warszawą oraz mieszkania i apartamenty w Warszawie w prestiżowych dzielnicach Wilanów i Ursynów, a także mieszkania i lofty na terenie osiedla Tobaco Park i inwestycji Matejki w Łodzi. W swojej ofercie Arche poza mieszkaniami posiada apartamenty oraz pokoje hotelowe w systemie Condo w Warszawie, Lublinie, Łodzi i Częstochowie.
Grupa Arche w swoim portfolio posiada również 8 hoteli. Część z nich zlokalizowana jest w obiektach zabytkowych: Pałac Łochów, Pałac Sieniawa k. Rzeszowa, Hotel Tobaco w Łodzi, Zamek Biskupi Janów Podlaski. Pozostałe to hotele miejskie: Hotel Puławska Residence w Warszawie, Arche Hotele w Siedlcach i Częstochowie, Apartamenty Hotelowe w Konstancinie-Jeziornie.
Poza działalnością deweloperską i hotelową Grupa Arche zarządza siecią barów Kuchnia za ścianą w Warszawie oraz Parkiem Handlowym w Siedlcach. Projekty Arche otrzymały wiele wyróżnień i nagród zarówno w branży deweloperskiej, hotelowej jak i gastronomicznej.
Arche stale wspiera Fundację Leny Grochowskiej, przekazując 1 % swojego przychodu na sprowadzanie repatriantów z Kazachstanu.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

auchan

[/one_half]

[one_half_last]

Auchan został założony ponad 50 lat temu we Francji przez Gerard Mulliez.
Pierwszy hipermarket Auchan w Polsce powstał w 1996 roku.
Właścicielami Grupy Auchan jest Rodzina Mulliez (posiada 88% kapitału) oraz pracownicy firmy, do których należy 12 % kapitału w ramach akcjonariatu pracowniczego. Auchan Retail Polska to trzy kanały sprzedaży: hipermarkety Auchan (75), supermarkety Simply (33), kanał sprzedaży elektronicznej  AuchanDirect.pl  oraz 21,000  współpracowników.

[/one_half_last]


[one_half]

audi

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa Audi  jest czołowym na świecie producentem samochodów i motocykli w segmencie premium. Produkty koncernu obecne są na rynkach ponad stu krajów całego świata, a produkcja odbywa się w 16 fabrykach w 12 państwach.  Filozofia marki zawiera się w sloganie – „Przewaga dzięki technice”, a historia jest nierozerwalnie związana z historią całej motoryzacji.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Dziś cztery pierścienie nie tylko są symbolem przewagi technicznej, jaką Audi ma nad innymi markami samochodów. Są też gwarancją pionierskich rozwiązań, jak napęd na cztery koła quattro,  perfekcji w każdym detalu oraz najwyższych standardów jakościowych.

Audi to również rozpoznawalny na całym świecie sportowy charakter, obecny zwłaszcza w modelach RS testowanych w ekstremalnych warunkach torów wyścigowych. Ale przede wszystkim – to symbol prestiżu, czego dowodzą pozycja marki na rynku, liczne nagrody branżowe oraz sukcesy w sportach motorowych.

Więcej na www.audi.pl

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

http://www.cushmanwakefield.pl/

[/one_half]

[one_half_last]

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera klientów w podejmowaniu decyzji wpływających na sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i spędzają wolny czas. Fachowa wiedza i doświadczenie 43 tysięcy pracowników w ponad 60 krajach stanowią nieocenioną pomoc dla najemców i inwestorów zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych na świecie. Jej przychody są szacowane na 5 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą pośrednictwo w wynajmie powierzchni, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, zarządzanie obiektami (C&W Services), globalna obsługa najemców, zarządzanie inwestycjami i aktywami (DTZ Investors) oraz usługi w zakresie realizacji projektów i inwestycji deweloperskich, reprezentacji najemców, wyceny i doradztwa. Więcej informacji na stronie www.cushmanwakefield.com oraz na Twitterze: @CushWake.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
elavon

[/one_half]

[one_half_last]

Elavon — globalny lider w obsłudze płatności bezgotówkowych od ponad 20 lat. Zapewnia nowoczesne i efektywne rozwiązania płatnicze dla wszystkich rodzajów płatności i każdego środowiska ich przetwarzania.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Wyznacza standardy pod względem wygody dokonywania płatności, ich przetwarzania oraz innowacyjności. Elavon cieszy się zaufaniem ponad 1,3 mln klientów z całego świata: od międzynarodowych korporacji po małe przedsiębiorstwa. W Polsce działa od 10 lat i świadczy usługi ponad 20 tys. firm. Będąc w pierwszej 5 globalnych dostawców usług płatniczych i mając wsparcie US Bank, piątego największego banku komercyjnego w USA, jest partnerem, który pomaga firmom się rozwijać.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
emitel_logo_300x80px
[/one_half]

[one_half_last]

EmiTel to wiodący operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce.
EmiTel jest krajowym liderem w zakresie prac związanych m.in. z cyfryzacją emisji radiowo-telewizyjnych, jak również rozwojem usług bazujących na nowoczesnych systemach łączności bezprzewodowej.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Firma z sukcesem wdrożyła sieć telewizji cyfrowej DVB-T w Polsce, prowadzi prace nad radiofonią cyfrową DAB+.
Oferta firmy obejmuje także projektowanie, instalację i doradztwo techniczne w systemach radiodyfuzyjnych i radiotelekomunikacyjnych oraz wynajem infrastruktury na potrzeby nadawców i operatorów.
Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania oraz zastosowanie najnowszych technologii to podstawowe cechy oferty firmy.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

Google

[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]


[one_half]

 

 

HB

[/one_half]

[one_half_last]

HB Reavis to międzynarodowa grupa deweloperska założona w 1993 roku w Bratysławie i działająca w Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach, a także na Słowacji, Węgrzech oraz w Turcji. Dotychczas grupa zrealizowała ponad 917,5 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej, handlowo-rozrywkowej i logistycznej, a ponad 1 mln m kw. znajduje się obecnie w realizacji lub procesach przygotowawczych.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

HB Reavis wykorzystuje zintegrowany model biznesu, który obejmuje działania deweloperskie i wykonawcze oraz zarządzanie majątkiem i inwestycjami. Grupa zatrudnia ponad 600 osób i dysponuje aktywami w wysokości 2,1 mld euro, o wartości netto na poziomie 1,2 mld euro, co czyni ją liderem na globalnym rynku nieruchomości komercyjnych. Potwierdzeniem silnej pozycji HB Reavis są liczne wyróżnienia, m.in. tytuł „Najlepszego Projektu Architektonicznego Roku” dla inwestycji 33 Central w konkursie UK Property Awards oraz „Dewelopera Roku w Europie Środkowo-Wschodniej 2015” w CEE Quality Awards. Więcej informacji na www.hbreavis.com.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

ka

[/one_half]

[one_half_last]

Kongsberg Automotive to norweski holding, działający w branży motoryzacyjnej od ponad 50 lat. Produkuje się tu, m.in. maty grzewcze, systemy wentylowania foteli samochodowych, regulacji podparcia lędźwiowego, a także masażu, które są montowane w większości pojazdów na świecie, takich marek jak: Volvo, BMW, Daimler, Jaguar, Land Rover, Volkswagen, Audi, Porche, Ferrari, GM, Renault, Citroen, Peugeot, FIAT, Toyota, Maserati czy Bentley.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

W Polsce Kongsberg Automotive działa już od 16 lat w Pruszkowie i zatrudnia obecnie blisko 1500 pracowników. W swojej produkcji firma wykorzystuje najnowsze technologie, stąd część linii produkcyjnych jest wyposażona w roboty i w pełni zautomatyzowana. Kongsberg Automotive jest zakładem wyjątkowym pod względem innowacyjności i wyróżnia się na tle innych produkcji w naszym kraju. Drugi zakład koncernu otwarty w 2016 roku zlokalizowany jest w Koluszkach pod Łodzią.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
ms

[/one_half]

[one_half_last]

Mastercard  jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługuje najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach. Produkty i rozwiązania Mastercard ułatwiają codzienne funkcjonowanie działalności handlowej, takiej jak zakupy, podróże, prowadzenie firmy  i zarządzanie finansami. Sprawiają, że są one bezpieczniejsze i sprawniejsze dla każdego użytkownika.

[/one_half_last]


[one_half]

Orange

[/one_half]

[one_half_last]

Orange Polska jest częścią Orange – jednego z największych światowych operatorów telekomunikacyjnych, działającego w 29 krajach, gdzie obsługuje 247 mln klientów. Orange jest również jednym ze światowych liderów w zakresie usług telekomunikacyjnych, świadczonych pod marką Orange Business Services na rzecz międzynarodowych przedsiębiorstw.

[/one_half_last]


[one_half]

poldornd
[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]


[one_half]

pwc-K100

[/one_half]

[one_half_last]

PwC jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi doradcze. Naszym celem jest budowanie zaufania wśród społeczeństwa i rozwiązywanie istotnych problemów. Korzystając z wiedzy i kwalifikacji ponad 233 tysiące pracowników w 157 krajach, dostarczamy naszym klientom najwyższą jakość w zakresie audytu, doradztwa biznesowego oraz doradztwa podatkowego i prawnego. W Polsce PwC zatrudnia zespół ponad 3500 specjalistów i kadry wspierającej w ośmiu miastach: w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiu i Warszawie. Nasza oferta jest kierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki – zarówno do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

PwC cieszy się opinią znakomitego pracodawcy. Od kilku lat zdobywamy wszystkie najważniejsze nagrody przyznawane przez środowisko akademickie – jesteśmy Pracodawcą Roku w rankingu AIESEC Polska, a także Idealnym Pracodawcą w badaniu Universum Student Survey.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. W roku 2005 PwC założyła Fundację „Podaruj siebie”, której celem statutowym jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. W jej działania aktywnie angażują się nasi pracownicy. Promujemy zachowania i postawy proekologiczne i prospołeczne, podejmujemy działania w zakresie wyrównywania szans w środowisku pracy, przestrzegamy zasad etyki i przejrzystości działań biznesowych. Współdziałamy z organizacjami biznesowymi, angażując się w działalność mającą na celu promowanie przedsiębiorczości. Doradzamy również pro bono inicjatywom społecznym, za co zostaliśmy wyróżnieni nagrodą im. Jacka Kuronia.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z informacjami o naszej firmie, która na świecie działa już ponad 150 lat, w Polsce zaś jest obecna od 1990 roku.
[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
raiffeisen_polbank
[/one_half]

[one_half_last]

Raiffeisen Bank Polska S.A., obecny na rynku pod nazwą Raiffeisen Polbank, rozpoczął działalność w 1991 roku jako jedna z pierwszych instytucji finansowych z zagranicznym kapitałem, jakie pojawiły się w Polsce, wspierając demokratyczne i wolnorynkowe przemiany.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

W początkowym okresie Bank koncentrował się na wspieraniu rozwoju przedsiębiorstw oraz na obsłudze zamożnych klientów indywidualnych. Obecnie oferuje pełen zakres usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm – od mikro do największych korporacji. Zajmuje czołowe pozycje w wielu segmentach rynku finansowego, m.in. faktoringu, leasingu, wymiany walutowej, instrumentów finansowania handlu czy płatności.
W skład grupy kapitałowej Raiffeisen Bank Polska wchodzą: Raiffeisen Investment Polska Sp. z o.o., Raiffeisen Solutions Sp. z o.o. prowadząca internetowy kantor RKantor.com oraz Raiffeisen TFI S.A. Z usług Banku korzysta 800 tysięcy klientów za pośrednictwem sieci 300 placówek na terenie całej Polski. Bank oferuje posiadaczom rachunków także możliwość dokonywania transakcji poprzez nowoczesne centrum obsługi telefonicznej oraz systemy bankowości elektronicznej.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
Vivenge_logoX

[/one_half]

[one_half_last]

U podstaw naszego sukcesu leży poszanowanie Klienta i stała budowa relacji z rynkiem, ze szczególnym naciskiem na jakość obsługi i przyjacielskie relacje międzyludzkie, jak też na reprezentowane wartości biznesowe. Mimo, że skutki światowych zmian geopolitycznych, ogólny niepokój o przyszłość i niestabilność polityki państwa zostawiają ślady obserwowane w gospodarce polskiej w 2016 roku, nie spowolnia to naszego tempa wzrostu i zwiększania przychodów ze sprzedaży. W skali globalnej Polska i polski kapitał wciąż niezmiennie przyciąga uwagę jako centrum stabilności finansowej i gospodarczej, co Vivenge wykorzystuje w kształtowaniu swojej strategii działań na rynkach zagranicznych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Dzięki naszym Partnerom i relacjom opartym na zaufaniu oraz wzajemnej współpracy, rozwijamy się budując silne społecznie i ekonomicznie przedsiębiorstwo. Szczególnie wdzięczni jesteśmy Klientom, dzięki którym jesteśmy dokładnie w tym miejscu historii naszej firmy. Rośniemy się dzięki Państwa zaufaniu. Uczymy się dzięki Państwa wyzwaniom. Rośniemy w siłę dzięki solidnej pracy. Z Waszą pomocą przyczyniamy się do wzrostu gospodarczego Polski i Europy. Jesteśmy dumni z naszego członkostwa w Światowej Organizacji Sekretarza Generalnego ONZ Global Compact Network Poland. Traktujemy je, jako wielkie zobowiązanie do bycia przykładem i liderem dobrych praktyk w naszej branży.

[/toggle]

[/one_half_last]

Gala Partners


[one_half]

gtc

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa GTC jest jedną z czołowych spółek sektora nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Od powstania w 1994 r. Grupa zajmuje się budowaniem nieruchomości biurowych i handlowych o wysokim standardzie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dziś GTC jest właścicielem i zarządcą 36 budynków komercyjnych oferujących blisko 600 000 m kw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii i na Węgrzech.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie WIG30 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu. Walory spółki wchodzą także w skład międzynarodowego indeksu Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 index.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

Kinnarps

[/one_half]

[one_half_last]

KINNARPS TO FIRMA SKUPIONA NA ROZWIĄZANIACH DO PRZESTRZENI BIUROWEJ.

Kinnarps jest obecnie największym dostawcą rozwiązań w zakresie wyposażenia przestrzeni biurowej w Europie i jednym z niewielu, którzy sami projektują, produkują, dostarczają i montują swoje produkty. W ciągu swojej 75 letniej historii stał się firmą o zasięgu globalnym, pozostając firmą rodzinną. System wartości spółki charakteryzuje się wysoką jakością produktów i niskim poziomem oddziaływania na środowisko – od surowców po gotowe rozwiązania dla przestrzeni pracy. W około 40 krajach świata oferuje kompleksowe rozwiązania dla powierzchni biurowych, a obroty grupy w roku finansowym 2014/2015 wyniosły około 3,8 miliardów koron szwedzkich.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Marka Kinnarps jest obecna w Polsce już od początku lat 90. XX w. Kinnarps Polska zatrudnia ponad 80 osób, które w 8. biurach handlowych w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Gdyni i Szczecinie służą klientom fachową wiedzą i doświadczeniem.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

lyreco

[/one_half]

[one_half_last]

Działając w 42 krajach na 4 kontynentach, Lyreco plasuje się wśród światowych liderów w dziedzinie dostarczania rozwiązań dla biur i miejsc pracy. Obecne w Polsce od 1998 roku obejmuje swoją siecią dostaw obszar całego kraju i jest największą firmą biuro-serwisową w Polsce. Strategia Lyreco opiera się na połączeniu sił i wspólnym użytkowaniu systemów.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie pracowników wszystkich filii, Grupa Lyreco jest w stanie zaoferować lokalnym i międzynarodowym klientom taki sam zakres usług i produktów na całym świecie. Mając w stałej dostępności prawie 8000 produktów, w każdym roku wprowadzanych jest do oferty około 1000 nowości. Od markowych artykułów po ekskluzywne produkty marki własnej Lyreco w alternatywnych cenach. Rozszerzając swoją ofertę, Lyreco wprowadziło w ostatnich latach do swojego katalogu rozwiązania w kilku nowych obszarach: BHP – Produkty Ochrony Osobistej, Print Services – usługa druku, a także Nespresso Business Solutions jako wyłączny dystrybutor marki Nespresso. Niezależnie od tego, jakiej wielkości jest firma, Lyreco jest w stanie zapewnić najwyższy standard zarządzania zakupami, w celu osiągnięcia założonych celów, bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów. Dzięki wyjątkowym ludziom i rozwiązaniom technologicznym gwarantuje dostawę o bezkonkurencyjnym współczynniku realizacji 99,7%. Od wielu lat realizujemy strategię społecznej odpowiedzialności biznesu. Już w roku 2004 przystąpiliśmy do inicjatywy ONZ – United Nations Global Compact. Jest to zobowiązanie do dostosowania w swoich działaniach i strategii dziesięciu powszechnie przyjętych zasad w zakresie praw człowieka, pracy, ochrony środowiska i przeciwdziałania korupcji. W roku 2012 przygotowaliśmy i wdrażamy pięcioletnią strategię zrównoważonego działania EKO PRZYSZŁOŚĆ w Polsce i na całym świecie. Naszą misją jest bycie najlepszym dostawcą rozwiązań dla biznesu w zakresie tworzenia efektywnego środowiska pracy i zapewnienie w przyszłości zrównoważonego rozwoju dla wszystkich interesariuszy. Strategia oparta jest na 3 filarach, w których określiliśmy i realizujemy nasze zobowiązania i sprawdzamy ich realizację poprzez zdefiniowane wskaźniki sukcesu (KPI).

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

PIKA

[/one_half]

[one_half_last]

PIKA Sp. z o.o. jest uznanym ekspertem i twórcą nowoczesnych rozwiązań umożliwiających kompleksowy outsourcing procesów związanych z zarządzaniem informacjami biznesowymi.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Od ponad 23 lat PIKA Sp. z o.o. wspiera największe polskie przedsiębiorstwa w różnych segmentach rynku, wprowadzając innowacyjne systemy skutecznego zarządzania informacją i dokumentacją biznesową. Dzięki odważnemu stosowaniu nowoczesnych technologii PIKA jest dziś liderem w zakresie efektywnego, inteligentnego zarządzania informacją oraz obiegiem dokumentacji.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

nowystyl

[/one_half]

[one_half_last]
Stowarzyszenie Polska Wódka – Polish Vodka Association jest organizacją skupiającą producentów wyrobów spirytusowych oraz firmy, organizacje oraz instytucje powiązane z branżą spirytusową.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Głównym celem Stowarzyszenia Polska Wódka jest wspieranie i ochrona wizerunku wyrobów spirytusowych produkowanych w Polsce, zarówno w kraju i za granicą. Za nieodłączny element działań w tym kierunku uważamy inicjatywy ukierunkowane na wzmacnianie kultury odpowiedzialnego spożywania wyrobów spirytusowych.
Stowarzyszenie Polska Wódka podejmuje szerokie działania informacyjne, edukacyjne i promocyjne na temat definicji Polskiej Wódki/Polish Vodka, która obowiązuje od stycznia 2013 r. Od ponad trzech lat „Polską Wódką/Polish Vodka” można nazywać jedynie wódkę wyprodukowaną na terytorium Polski z tradycyjnych polskich zbóż: żyta, jęczmienia, owsa. pszenicy, pszenżyta albo ziemniaków, uprawianych w Polsce.
Stowarzyszenie Polska Wódka jest organizacją otwartą dla osób, firm i organizacji stawiających sobie za cel ochronę wartości związanych z polskim przemysłem spirytusowym.

[/toggle]

[/one_half_last]

Security Partner


[one_half]

Konsalnet

[/one_half]

[one_half_last]

Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa ponad 20 lat, oferując pełen zakres usług bezpieczeństwa – od usług ochrony fizycznej, przez obsługę gotówki, konwoje, zabezpieczenia techniczne i monitoring po ratownictwo.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Firma zatrudnia około 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 350 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień, w tym dwie nagrody Superbrands. Świadczy usługi w każdym z segmentów rynku – ochronie fizycznej, monitoringu i obsłudze gotówki. Zapewnia ochronę fizyczną ponad 3200 obiektów, usługi monitoringu świadczy dla ok. 60 tysięcy Klientów. Wśród Klientów Konsalnetu są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, jednostki wojskowe a także porty lotnicze.

[/toggle]

[/one_half_last]

Technical Partner


[one_half]
probrand_logo_tech_white 180KB
[/one_half]