Partner Złoty

 

Alfavox współpracuje z firmami na 4 kontynentach tworząc rozwiązania najwyższej jakości na rynku zaawansowanych platform Customer Experience. Jako dostawca rozwiązań doskonale identyfikuje potrzeby współczesnego klienta i dostarcza rozwiązania gwarantujące wzrost biznesu do 70%. Systemy Alfavox, oparte o moduły Business Intelligence, Data Analytics oraz Machine Learning, zostały zaprojektowane tak, aby łatwo integrowały się z ekosystemem IT klienta, w tym z narzędziami takimi jak: CRM, ERP, Workflow. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Customer Experience, Video Chat, Contact Center, Workforce Management, Predictive Dialer. Swoją ofertę kieruje do takich sektorów rynku jak: bankowość i finanse, outsourcing, call center, biura obsługi klienta, energetyka i gazownictwo.


Partnerzy

 

[one_half]

[/one_half]

[one_half_last]

7R jest ogólnopolskim, dynamicznie rozwijającym się deweloperem działającym na rynku nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2009 roku, niezmiennie pozostaje firmą o 100% polskim kapitale.Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni magazynowych. Oprócz głównego biura w Krakowie posiadamy również oddziały w Warszawie ,Gdańsku, dzięki czemu nasi pracownicy mogą sprawnie realizować inwestycje dla klientów z całej Polski.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Z myślą o dalszym rozwoju działalności stale powiększamy nasz bank ziemi, zabezpieczając najbardziej strategiczne lokalizacje w kraju. Od początku działalności zrealizowaliśmy projekty o łącznej powierzchni 300 000 m2. Aktualnie kolejne ponad 600 000 m2 znajduje się w procesie inwestycyjnym. Realizujemy centra magazynowe i przemysłowe przeznaczone dla wielu najemców oraz obiekty typu Build To Suit. W naszym portfolio znajdują się zarówno wielkopowierzchniowe parki logistyczne, jak i miejskie magazyny Small Business Unit tworzące pionierską w Polsce sieć 7R City Flex Last Mile Logistics. W portfolio najemców 7R znajdują się firmy reprezentujące branże, m.in. z sektora logistyki, e-commerce, retail czy przedstawiciele lekkiej produkcji. Nasz w pełni zintegrowany zespół deweloperski, w tym własny dział projektowy, pozwalają w szybki sposób reagować na oczekiwania klientów, a co za tym idzie dostarczać im rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
algotech
[/one_half]

[one_half_last]

Algotech Polska jest dostawcą oraz integratorem rozwiązań teleinformatycznych wspierających procesy tworzenia i implementacji doświadczenia Klienta. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy o zasięgu europejskim działającej od 1992 roku.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Jako grupa tworzymy unikalne kompetencje w zakresie prowadzenia złożonych projektów biznesowych. Wspomagamy naszych Klientów we wdrożeniu zmian, co jest charakterystyczną cechą dla projektów informatycznych w obszarze aplikacji biznesowych.Jesteśmy uznanym partnerem sprawdzonych dostawców technologii dla rozwiązań wspierających tworzenie tzw. Customer Journey. Nasza domena to wsparcie komunikacji i interakcji, które są kluczowymi elementami budowania zadowolenia Klienta.Jako pierwsi w Polsce wdrażaliśmy rozwiązania w obszarze biometrii. Wspieramy rynek oraz uczestniczymy w pracach otwierających polskie ramy prawne na zastosowanie tych technologii w procesach biznesowych. W roku 2018 skupiamy się na wsparciu transformacji cyfrowej naszych Klientów poprzez proponowanie technologii podpisu elektronicznego/biometrycznego i Digital Signage.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

[/one_half]

[one_half_last]

Jesteśmy liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie. Do naszych klientów należą tacy giganci światowego przemysłu jak: VW, Eisenmann, FIAT, OPEL, 3M, MAN, Lila Logistik, Asi Group, Budizol, DB Schenker, Tesla; czy prestiżowe uczelnie – Politechnika Śląska i Politechnika Częstochowska.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Nasze rozwiązania wyróżnia intuicyjność, niezawodność i innowacyjność. Przenosimy doświadczenia i know-how zdobyte w branży przemysłowej na obszar inteligentnej automatyki stosowanej w biznesie, życiu codziennym i miastach. W centrum naszych działań zawsze znajduje się człowiek i jego potrzeby. Działamy wszędzie tam, gdzie trzeba oswoić technologię i uczynić ją bardziej użyteczną. Gdzie liczy się pomysł i praktyczny wymiar projektu. Naszym celem jest uczynienie przestrzeni miejskiej bardziej przystępnej. Wymyślenie jej na nowo. Dla Ciebie.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa Arche to polska sieć hotelowa mająca w swoim portfolio 11 niezwykłych obiektów. Hotele Grupy Arche to nowoczesne budynki w centrach miast: Arche Hotel Częstochowa****, Hotel Puławska Residence***, Arche Hotel Siedlce**, Arche Hotel Lublin***, Arche Hotel Poloneza***, Arche Hotel Krakowska**** oraz Arche Residence Łódź.
Do grupy Hoteli Arche należą także zmodernizowane zabytki, które zostały uratowane od ruiny.
Do tych hoteli, które zdobyły również liczne nagrody należą: Zamek Janów Podlaski****, Hotel Tobaco***w Łodzi, Pałac i Folwark Łochów**** oraz Koszary Arche Hotel*** w Górze Kalwarii.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

W minionym roku Arche otworzyło 5 spośród powyższych obiektów, dzięki czemu, w całej Grupie liczba oferowanych pokoi wzrosła do ponad 3 tysięcy.
Za każdym hotelem stoi indywidualne podejście do Gościa, świetny serwis jak również nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Ten fakt został zauważony i doceniony przyznaniem nagrody głównej
w rankingu 7 NAJ „ Hotelarza” w kategorii Sieć Roku. Grupa Arche nie zatrzymuje się, w tym roku planuje otwarcie zabytkowego obiektu Cukrownia Żnin oraz miejskiego Arche Hotel Geologiczna
w Warszawie. Dodatkowo rozpoczyna budowę kolejnych 9 hoteli.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

[/one_half]

[one_half_last]

Arcadis jest wiodącą, globalną firmą projektowo-doradczą dla środowiska naturalnego i obiektów budowlanych. Poprzez umiejętne zastosowanie wiedzy i usług z zakresu projektowania, konsultingu, inżynierii oraz zarządzania projektami, dostarczamy naszym klientom wyjątkowe i jednocześnie zrównoważone środowiskowo rezultaty obejmujące cały cykl życia obiektów. Arcadis to 27 000 specjalistów obecnych w ponad 70 krajach, którzy generują roczny dochód w wysokości 3,3 miliardów euro. Arcadis. Poprawiamy jakość życia.

[/one_half_last]


[one_half]

ca_poziome

[/one_half]

[one_half_last]
[/one_half_last]


[one_half]

[/one_half]

[one_half_last]

HOCHTIEF Polska jest jedną ze spółek globalnego koncernu budowlanego HOCHTIEF. Na rynku polskim firma działa od ponad dwudziestu lat, łącząc międzynarodowe kompetencje z lokalnym doświadczeniem. HOCHTIEF Polska specjalizuje się w kompleksowej realizacji obiektów kubaturowych i infrastrukturalnych, a wraz z HOCHTIEF PPP Solutions oferuje prowadzenie projektów w modelu PPP w sektorze infrastruktury socjalnej.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Wśród obiektów wykonanych przez spółkę znajdują się m.in. kompleks biurowy Business Garden w Warszawie, apartamentowiec Cosmopolitan przy ul. Twardej w Warszawie, Zespół Jednostek Skarbowych w Poznaniu, centrum handlowe Supersam w Katowicach, terminal portu lotniczego we Wrocławiu czy budynki biurowo-usługowe w Centrum Praskim Koneser. HOCHTIEF Polska dostarcza swoim Klientom efektywne rozwiązania techniczne i ekonomiczne na każdym etapie realizacji projektu, dbając o wysokie standardy współpracy ze wszystkimi uczestnikami procesu budowlanego. Więcej informacji na stronie www.hochtief.pl

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

[/one_half]

[one_half_last]

hotelAG to grupa doświadczonych profesjonalistów z dziedziny hotelarstwa, działających na zasadzie Asset & Project Management. W ramach prowadzonych projektów hotelowych specjaliści hotelAG realizują kompleksowe działania zarówno z zakresu koncepcji funkcjonalnej jak i analizy finansowej, budowy, pre-openingu, otwarcia i zarządzania oraz sprzedaży, marketingu i PR.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

W skład zespołu hotelAG wchodzą hotelarze z pasją i dużym doświadczeniem w ramach swoich specjalizacji – począwszy od planowania, koncepcji i finansowania, poprzez budowę i działania operacyjne, aż po przygotowanie hotelu do otwarcia oraz dalszego zarządzania i realizacji przyjętej strategii sprzedażowo-marketingowej. W kwietniu tego roku grupa hotelAG otworzyła na warszawskim Mokotowie pierwszy w Polsce hotel marki Four Points by Sheraton, wchodzący w struktury Marriott International. Latem tego roku planowane jest otwarcie kolejnego obiektu, tym razem w systemie condo, 4-gwiazdkowego Seaside Park Hotel w Kołobrzegu.
W dalszych planach są inwestycje położone zarówno w miejskich lokalizacjach biznesowych jak i w górach i nad morzem. Doradcy zespołu współpracują także z zewnętrznymi inwestorami, zainteresowanymi wejściem w branżę hotelową i otwarciem hotelu lub szukają porady i pomocy w wybranych obszarach prowadzonej już działalności.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

[/one_half]

[one_half_last]

MDDP jest jedną z największych polskich firm świadczących kompleksowe usługi doradcze w zakresie podatków, doradztwa prawnego, corporate finance, business consultingu, outsourcingu, doradztwa finansowo-księgowego oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji. Zatrudniamy blisko 300 osób w biurach w Warszawie i Katowicach. Wśród naszych Klientów są czołowe koncerny międzynarodowe oraz największe polskie spółki ze wszystkich sektorów gospodarki. MDDP jest partnerem wiodących kancelarii oraz firm doradztwa podatkowego w Europie i na świecie.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

W 2018 r. MDDP otrzymała tytuł Najlepszej Firmy Doradztwa Podatkowego w Polsce w rankingu European Tax Awards organizowanym przez prestiżowy magazyn International Tax Review oraz Największej Firmy Doradztwa Podatkowego w rankingu Dziennika Gazety Prawnej. MDDP w 2017, 2018 i 2019 r. została wymieniona jako jedyna polska firma wśród liderów rynku doradztwa transakcyjnego w rankingu “Tax Transactional” przygotowanym przez International Tax Review. Projekty realizowane przez nasz Zespół Nieruchomości zostały nagrodzone przez dziennik Rzeczpospolita w kategorii „Transakcja roku” w Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego w 2018 i 2019 roku. Jedną z wiodących gałęzi usług MDDP jest doradztwo dla podmiotów działających na rynku nieruchomości. Świadczymy usługi m.in. firmom developerskim, funduszom inwestycyjnym, firmom leasingowym, prywatnym inwestorom – zarówno polskim i zagranicznym. W MDDP jesteśmy przekonani, że nie ma rzeczy niemożliwych, a rozwiązanie jest zawsze, nawet jeśli nie jest ono oczywiste. Staramy się oferować WIĘCEJ niż standard, bo wierzymy, że dziś standard to za mało. Aktywnie angażujemy się w tworzenie doktryny prawa podatkowego, prace legislacyjne na poziomie krajowym i europejskim oraz edukację młodych prawników i ekonomistów.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
Nord-1082
[/one_half]

[one_half_last]

NORD PARTNER to jedna z największych niezależnych firm brokerskich, działająca na rynku krajowym od 1998 roku. Spółka zatrudnia ponad 140 osób, w tym 90 licencjonowanych brokerów ubezpieczeniowych, specjalizujących się w różnych dziedzinach ubezpieczeń, otwartych na potrzeby klienta i zapewniających profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Nord Partner działa poprzez sieć 22 oddziałów na terenie całego kraju. Tworzymy programy ubezpieczeniowe „szyte na miarę” dla naszych klientów m.in. z sektora energetyki, chemii, farmaceutyków oraz finansów. Dysponujemy szeroką wiedzą na temat krajowego rynku ubezpieczeniowego, a także posiadamy praktyczne doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi rynkami, umiejętnie wykorzystując je z korzyścią dla naszych polskich i międzynarodowych klientów. Budujemy długoterminowe relacje z naszymi klientami na bazie wzajemnego zaufania, bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
Nord-1082
[/one_half]

[one_half_last]
[/one_half_last]


[one_half]

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia ok. 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów o wartości ok. 2,5 mld zł. Działalność Grupy Kapitałowej PHN skoncentrowana jest w Warszawie oraz największych regionalnych miastach m.in. w Poznaniu, Trójmieście, Łodzi oraz Wrocławiu. Ogólna powierzchnia GLA nieruchomości wchodzących w skład portfela nieruchomości Grupy Kapitałowej PHN wynosi około 320.000 mkw.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Spółka rozpoczęła swoją działalność w Europie Centralnej na początku 2006 roku. Obecnie deweloper prowadzi inwestycje w takich strategicznych lokalizacjach jak: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Poznań, Praga, Stryków, Tychy, Warszawa i Wrocław.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
PIKA
[/one_half]

[one_half_last]

PIKA jest uznanym ekspertem i twórcą nowoczesnych rozwiązań umożliwiających kompleksowy outsourcing procesów związanych z zarządzaniem informacjami biznesowymi. Od ponad 23 lat PIKA wspiera największe polskie przedsiębiorstwa w różnych segmentach rynku, wprowadzając innowacyjne systemy skutecznego zarządzania informacją i dokumentacją biznesową. Dzięki odważnemu stosowaniu nowoczesnych technologii PIKA jest dziś liderem w zakresie efektywnego, inteligentnego zarządzania informacją oraz obiegiem dokumentacji.

[/one_half_last]


[one_half]

[/one_half]

[one_half_last]

Safli to start up technologiczny. Skupiamy naszą pracę na zagadnieniach związanych z systemami IOT, systemami bezpieczeństwa dla budynków, ekonomii dzielenia oraz smart nieruchomości.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Widząc luki w systemach kontroli dostępu i możliwości jakie daje dzisiejsza technologia powstał koncept stworzenia zespołu młodych, kreatywnych ludzi, których celem jest rozwiązanie tego problemu. Powstaliśmy z chęci stworzenia nowego kierunku dla profesjonalnych rozwiązań IOT związanych z rynkiem nieruchomości komercyjnych oraz ekonomii dzielenia. Bazujemy na wiedzy i doświadczeniu, którą nasz team zdobył w wielu branżach tj. budownictwo, elektronika użytkowa i design.Dlaczego pies w naszym logo? Pies to symbol bezpieczeństwa co stanowi jedną z najważniejszych wartości Safli. Psy chroniły nas i komunikowały o niebezpieczeństwie przez wiele lat przed powstaniem odpowiednich technologii. Safli chce oddać im hołd wspierając organizacje non profit związane z pomocą psom.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

[/one_half]

[one_half_last]

SEGRO, spółka o statusie firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”), to wiodący właściciel, zarządca i deweloper nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych. Spółka jest właścicielem lub zarządcą portfela nieruchomości obejmującego 7 mln m2 o wartości 11 mld funtów. SEGRO świadczy swoje usługi klientom z różnych sektorów przemysłu. Nieruchomości firmy są skoncentrowane w obrębie kluczowych aglomeracji i węzłów transportowych w dziewięciu krajach Europy, głównie w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Polsce.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Spółka rozpoczęła swoją działalność w Europie Centralnej na początku 2006 roku. Obecnie deweloper prowadzi inwestycje w takich strategicznych lokalizacjach jak: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Poznań, Praga, Stryków, Tychy, Warszawa i Wrocław.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

[/one_half]

[one_half_last]

VIVENGE to polski producent z blisko 25 letnim doświadczeniem oferujący wyposażenie meblowe sklepów i oznakowania reklamowe punktów sprzedaży. Ponad europejski zasięg sprzedaży, bardzo wysokie standardy technologiczne i ekologiczne, stały nacisk na innowacje produktowe i usługowe, a do tego bardzo mocno akcentowana rola odpowiedzialności społecznej – aż tyle i tylko tyle w jednej firmie. Pracujemy dla najbardziej wymagających światowych marek w Polsce, Europie i na świecie. Nasi Klienci to 54 brandów i realizacje w 11 krajach.

[/one_half_last]


[one_half]

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa Kapitałowa Waimea Holding SA od 2010 r. z powodzeniem realizuje projekty deweloperskie na terenie Polski. Funkcjonuje na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper specjalizujący się w budowie nowoczesnych powierzchni magazynowo – produkcyjnych oraz infrastruktury lotniskowej. Siłą firmy jest zgrany i doświadczony zespół, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzi do każdego projektu.

[/one_half_last]


[one_half]

[/one_half]

[one_half_last]

Yareal Polska, wiodący deweloper w Polsce i lider pod względem jakości, jest spółką należącą do Yareal International N.V., firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości.
Realizowane przez Yareal na polskim rynku projekty z zakresu nieruchomości mieszkaniowych i biurowych wyróżniają się niezmiennie najwyższym poziomem jakości i elastyczności wprowadzanych rozwiązań.
Długoterminowa strategia firmy oparta na zaangażowaniu i optymalnym dostosowaniu oferty do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów jest najlepszą gwarancją długoterminowego bezpieczeństwa i rosnącej z dnia na dzień wartości inwestycji.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Troska o zadowolenie Klienta, dbałość o najwyższą jakość i atrakcyjność projektów oraz niezawodność – to nasze wartości przewodnie. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez nasz zespół w Polsce i za granicą, zarówno w zakresie projektowania, jak i realizacji, są gwarantami jakości oraz zadowolenia ze wzrostu wartości naszych inwestycji. Wszystkie realizowane przez nas obiekty mieszkaniowe i biurowe charakteryzują się optymalnym doborem lokalizacji, odpowiednim otoczeniem, zachowując jednocześnie wyjątkową elastyczność, funkcjonalność i zgodność z najnowszymi kanonami jakości.
Również dzięki maksymalnej racjonalizacji przestrzeni użytkowej nasze projekty zapewniają nową jakość życia codziennego i nowe standardy pracy. Yareal Polska realizuje najwyższej jakości budynki mieszkaniowe we wszystkich segmentach rynku od ekskluzywnych apartamentów poprzez kameralne budynki o podwyższonym standardzie, aż po osiedla mieszkaniowe przeznaczone dla szerszej grupy odbiorców, jak również prestiżowe obiekty biurowo-komercyjne.
Yareal Polska jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich od listopada 2005 r.

[/toggle]
[/one_half_last]


Partnerzy Gali

 


ca_poziome


MDDP jest jedną z największych polskich firm świadczących kompleksowe usługi doradcze w zakresie podatków, doradztwa prawnego, corporate finance, business consultingu, outsourcingu, doradztwa finansowo-księgowego oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji. Zatrudniamy blisko 300 osób w biurach w Warszawie i Katowicach. Wśród naszych Klientów są czołowe koncerny międzynarodowe oraz największe polskie spółki ze wszystkich sektorów gospodarki. MDDP jest partnerem wiodących kancelarii oraz firm doradztwa podatkowego w Europie i na świecie.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

W 2018 r. MDDP otrzymała tytuł Najlepszej Firmy Doradztwa Podatkowego w Polsce w rankingu European Tax Awards organizowanym przez prestiżowy magazyn International Tax Review oraz Największej Firmy Doradztwa Podatkowego w rankingu Dziennika Gazety Prawnej. MDDP w 2017, 2018 i 2019 r. została wymieniona jako jedyna polska firma wśród liderów rynku doradztwa transakcyjnego w rankingu “Tax Transactional” przygotowanym przez International Tax Review. Projekty realizowane przez nasz Zespół Nieruchomości zostały nagrodzone przez dziennik Rzeczpospolita w kategorii „Transakcja roku” w Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego w 2018 i 2019 roku. Jedną z wiodących gałęzi usług MDDP jest doradztwo dla podmiotów działających na rynku nieruchomości. Świadczymy usługi m.in. firmom developerskim, funduszom inwestycyjnym, firmom leasingowym, prywatnym inwestorom – zarówno polskim i zagranicznym. W MDDP jesteśmy przekonani, że nie ma rzeczy niemożliwych, a rozwiązanie jest zawsze, nawet jeśli nie jest ono oczywiste. Staramy się oferować WIĘCEJ niż standard, bo wierzymy, że dziś standard to za mało. Aktywnie angażujemy się w tworzenie doktryny prawa podatkowego, prace legislacyjne na poziomie krajowym i europejskim oraz edukację młodych prawników i ekonomistów.

[/toggle]


NORD PARTNER to jedna z największych niezależnych firm brokerskich, działająca na rynku krajowym od 1998 roku. Spółka zatrudnia ponad 140 osób, w tym 90 licencjonowanych brokerów ubezpieczeniowych, specjalizujących się w różnych dziedzinach ubezpieczeń, otwartych na potrzeby klienta i zapewniających profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Nord Partner działa poprzez sieć 22 oddziałów na terenie całego kraju. Tworzymy programy ubezpieczeniowe „szyte na miarę” dla naszych klientów m.in. z sektora energetyki, chemii, farmaceutyków oraz finansów. Dysponujemy szeroką wiedzą na temat krajowego rynku ubezpieczeniowego, a także posiadamy praktyczne doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi rynkami, umiejętnie wykorzystując je z korzyścią dla naszych polskich i międzynarodowych klientów. Budujemy długoterminowe relacje z naszymi klientami na bazie wzajemnego zaufania, bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

[/toggle]


PIKA jest uznanym ekspertem i twórcą nowoczesnych rozwiązań umożliwiających kompleksowy outsourcing procesów związanych z zarządzaniem informacjami biznesowymi.Od ponad 23 lat PIKA wspiera największe polskie przedsiębiorstwa w różnych segmentach rynku, wprowadzając innowacyjne systemy skutecznego zarządzania informacją i dokumentacją biznesową. Dzięki odważnemu stosowaniu nowoczesnych technologii PIKA jest dziś liderem w zakresie efektywnego, inteligentnego zarządzania informacją oraz obiegiem dokumentacji.


Grupa Kapitałowa Waimea Holding SA od 2010 r. z powodzeniem realizuje projekty deweloperskie na terenie Polski. Funkcjonuje na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper specjalizujący się w budowie nowoczesnych powierzchni magazynowo – produkcyjnych oraz infrastruktury lotniskowej. Siłą firmy jest zgrany i doświadczony zespół, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzi do każdego projektu.


wittchen

WITTCHEN to rodzinna firma z niemal trzydziestoletnią tradycją, oferująca najwyższej jakości wyroby ze skóry, w tym ekskluzywną galanterię skórzaną, buty oraz odzież. Na czele spółki stoi Jędrzej Wittchen, któremu od lat przyświeca motto: „Twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi, dla ludzi”.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Od 1991 roku firma umiejętnie łączy klasyczne fasony z najnowszymi trendami w modzie. Elegancja przeplata się z nowoczesnością, co widać zarówno w wiosenno-letnich, jak i jesienno-zimowych kolekcjach. Obecnie w sprzedaży dostępne są stylowe torebki, buty skórzane, kurtki oraz modne dodatki ze skóry. WITTCHEN oferuje również szeroki wybór bagażu dla podróżników, a także specjalne linie dla klientów biznesowych – kobiet i mężczyzn ceniących elegancję w klasycznym i nowoczesnym wydaniu.

[/toggle]


Partner Techniczny

EventAV