Strategic Partner

orlen big

PKN ORLEN to lider branży rafineryjno-petrochemicznej w Europie Środkowo-Wschodniej, zarządzający największą siecią stacji paliw w regionie. Koncern konsekwentnie rozwija segment poszukiwań i wydobycia węglowodorów w kraju, a poprzez swoją spółkę ORLEN Upstream Canada jest obecny na jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie rynków wydobywczych Ameryki Północnej.
Buduje też aktywa i rozwija kompetencje w zakresie kogeneracyjnej energetyki opartej na gazie, której zadaniem jest wzmocnienie efektywności produkcji paliw i petrochemikaliów oraz sprzedaż energii. Sztandarowe inwestycje w tym zakresie to budowa elektrociepłowni parowo-gazowych we Włocławku i Płocku, które do 2017 r. zwiększą potencjał energetyczny Grupy ORLEN o 1,1 GWe.

Main Partners


[one_half]

pfizer1

[/one_half]

[one_half_last]

Pfizer Inc. to największa na świecie prywatna organizacja zajmująca się badaniami biomedycznymi. Odkrywamy i opracowujemy innowacyjne leki oraz szczepionki, które pozwalają ludziom cieszyć się dłuższym i zdrowszym życiem.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Współpracujemy z licznymi partnerami w świecie nauki i przemysłu, dając dostęp do nowatorskich metod badań i nowych technologii, przeznaczając na badania kliniczne ponad 7 mld USD rocznie. Obecna w Polsce od 1958, oferuje leki w kardiologii, neurologii, reumatologii, okulistyce, endokrynologii, urologii, onkologii, chorobach zakaźnych i układu oddechowego. Prowadzi także badania kliniczne.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
synthos
[/one_half]

[one_half_last]

Grupa Kapitałowa Synthos S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie producentem kauczuków emulsyjnych oraz wiodącym europejskim producentem polistyrenu do spieniania.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Firma dostarcza zaawansowane technologicznie produkty najwyższej jakości. Firma od kilku lat inwestuje w dział R&D, który z sukcesem opracowuje innowacyjne technologie i produkty i wdraża je w życie. Dział rozwoju i badań skupia się przede wszystkim na czterech strategicznych obszarach działalności firmy: kauczukach syntetycznych, tworzywach polistyrenowych oraz dyspersjach i klejach. Najnowszą działalnością firmy jest obszar Agro – środki ochrony roślin, ze szczególnym uwzględnieniem polskich sadów.[/toggle]
[/one_half_last]

Gold Partners


[one_half]
payu

[/one_half]

[one_half_last]

PayU to globalny dostawca usług płatniczych dla e-biznesów.
Firma jest liderem rynku płatności internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej i procesuje transakcje dla kilkudziesięciu tysięcy merchantów w regionie, w tym m.in. dla partnerów takich jak: Allegro, AmRest, AVON, Blue Air, MAKRO, Orange, PKP Intercity, PLAY, Showroom.pl, TUi, Virgin Mobile.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Zakres usług płatniczych oferowanych przez PayU obejmuje m.in. płatności jednym kliknięciem, płatności mobilne w aplikacji sklepu, całkowicie online-owe raty. PayU charakteryzuje najwyższa rozpoznawalność i zaufanie do marki wśród kupujących. W Polsce co trzeci internauta, który kupuje przez Internet, korzysta z płatności PayU.
Właścicielem międzynarodowej grupy PayU, działającej w 16 krajach na czterech kontynentach, jest południowoafrykański koncern Naspers, który pod względem liczby obsługiwanych klientów w e-commerce zajmuje trzecią pozycję na świecie i charakteryzuje się największą dynamiką wzrostu.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
payu

[/one_half]

[one_half_last]

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich spółek, która od 60 lat działa nieprzerwanie na rynku gier liczbowych i loterii pieniężnych.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Dysponuje siecią ponad 15 tysięcy punktów sprzedaży pracujących w systemie online. Wykorzystuje on najnowsze rozwiązania techniczne, umożliwiające między innymi zawieranie zakładów w czasie rzeczywistym.
Totalizator Sportowy to firma odpowiedzialna społecznie, która stale się rozwija by wyprzedzać potrzeby rynku i klientów, dbając jednocześnie o pełne bezpieczeństwo oferowanych produktów.
Dzięki Totalizatorowi Sportowemu rzesze Polaków mogły i nadal mogą cieszyć się z wygranych, setki, jeśli nie tysiące, mogły zrealizować nawet najśmielsze marzenia, a miliony uczestniczyły w wydarzeniach kulturalnych lub korzystały z obiektów sportowych, które powstały dzięki funduszom przekazywanym przez Spółkę.

[/toggle]
[/one_half_last]

Partners


[one_half]
areva
[/one_half]

[one_half_last]

Francuska firma AREVA dostarcza produkty i usługi o bardzo wysokiej wartości dodanej dla elektrowni jądrowych na całym świecie.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Grupa udziela wsparcia w całym procesie jądrowym, począwszy od wydobycia uranu, poprzez projektowanie reaktorów i usługi związane z ich eksploatacją, po recykling wypalonego paliwa jądrowego.

Doświadczenia firmy AREVA, doskonała znajomość zaawansowanych technologicznie procedur i najwyższe wymagania firmy w dziedzinie bezpieczeństwa są wysoko cenione przez producentów energii  na całym świecie.

41 000 pracowników firmy AREVA przyczynia się do tworzenia modelu energetycznego przyszłości : zaopatrywania szerokiej rzeszy odbiorców  w coraz pewniejszą, coraz czystszą i coraz tańszą energię.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

auchan

[/one_half]

[one_half_last]

Auchan został założony ponad 50 lat temu we Francji przez Gerard Mulliez.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Pierwszy hipermarket Auchan w Polsce powstał w 1996 roku. Właścicielami Grupy Auchan jest Rodzina Mulliez (posiada 88% kapitału) oraz pracownicy firmy, do których należy 12 % kapitału w ramach akcjonariatu pracowniczego.
Na koniec 2015 roku, po zakończeniu integracji z firmą Real, Auchan w Polsce będzie zatrudniać ponad 22 tysiące współpracowników w 80 sklepach.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

bzwbk

[/one_half]

[one_half_last]

Bank Zachodni WBK jest trzecią siłą sektora bankowego w Polsce. Coraz silniejszą pozycję zawdzięcza dynamicznemu rozwojowi, dobrym produktom, innowacyjności, konsekwentnemu budowaniu marki i stałemu dążeniu do perfekcji w relacjach z klientami.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

W roku 2011 Bank Zachodni WBK dołączył do międzynarodowej Grupy Santander, która obsługuje ponad 100 mln klientów, w 14 tysiącach oddziałów, w 30 krajach świata. Jest obecna m.in. w Hiszpanii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Portugalii, USA, Chile, Brazylii, Argentynie, Puerto Rico, Peru i Meksyku. Dzięki różnorodności rynków jest to jedna z największych grup finansowych świata i największa instytucja finansowa w strefie euro.[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
bmw
[/one_half]

[one_half_last]

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI i Rolls-Royce, jest jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Ten międzynarodowy koncern obejmuje 30 zakładów produkcyjnych i montażowych w 14 krajach oraz międzynarodową sieć dystrybutorów z przedstawicielstwami w ponad 140 krajach.

W roku 2015 firma BMW Group sprzedała około 2,247 mln samochodów oraz niemal 137 000 motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem za rok finansowy 2014 wyniósł ok. 8,71 mld euro, a obroty wyniosły 80,40 mld euro. Na dzień 31 grudnia 2014 r. globalne zatrudnienie w przedsiębiorstwie wynosiło 116 324 pracowników.

Sukces BMW Group jest oparty na konsekwentnych działaniach, długoterminowanych celach oraz podejmowaniu odpowiedzialnych działań. Dlatego też przedsiębiorstwo stworzyło politykę równowagi ekologicznej i społecznej w całym łańcuchu dostaw, pełnej odpowiedzialności za produkt i jasnych zobowiązań do oszczędzania zasobów, która to stanowi integralną część jego strategii rozwoju.

www.bmwgroup.com

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

elavon

[/one_half]

[one_half_last]

Elavon — globalny lider w obsłudze płatności bezgotówkowych od ponad 20 lat. Zapewnia nowoczesne i efektywne rozwiązania płatnicze dla wszystkich rodzajów płatności i każdego środowiska ich przetwarzania.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Wyznacza standardy pod względem wygody dokonywania płatności, ich przetwarzania oraz innowacyjności. Elavon cieszy się zaufaniem ponad 1,3 mln klientów z całego świata: od międzynarodowych korporacji po małe przedsiębiorstwa. W Polsce działa od 10 lat i świadczy usługi ponad 20 tys. firm. Będąc w pierwszej 5 globalnych dostawców usług płatniczych i mając wsparcie US Bank, piątego największego banku komercyjnego w USA, jest partnerem, który pomaga firmom się rozwijać.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
emitel_logo_300x80px
[/one_half]

[one_half_last]

EmiTel to wiodący operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. EmiTel jest krajowym liderem w zakresie prac związanych m.in. z cyfryzacją emisji radiowo-telewizyjnych, jak również rozwojem usług bazujących na nowoczesnych systemach łączności bezprzewodowej.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Firma z sukcesem wdrożyła sieć telewizji cyfrowej DVB-T w Polsce, prowadzi prace nad radiofonią cyfrową DAB+, a także dynamicznie rozwija usługi na bazie technologii Ethernet i IP, takie jak wirtualne sieci prywatne VPN, dostęp do Internetu, rozwiązania dostarczania treści multimedialnych, Digital Signage oraz zarządzany transfer plików FiDex. Oferta firmy obejmuje także projektowanie, instalację i doradztwo techniczne w systemach radiodyfuzyjnych i radiotelekomunikacyjnych oraz wynajem infrastruktury na potrzeby nadawców i operatorów. Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania oraz zastosowanie najnowszych technologii to podstawowe cechy oferty firmy.
[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
Google
[/one_half]

[one_half_last]

Google oficjalnie wystartowało w Polsce w 2006 r., kiedy to działalność rozpoczęło biuro w Warszawie. Obecnie biura Google działają w dwóch miastach: Warszawie i we Wrocławiu. W Warszawie pracują polskie zespoły biznesowe, a od 2011 r. także grupa inżynierów, łącznie ponad 200 osób. Wrocław to jedno z centrów obsługi klientów reklamowych Google z całej Europy.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Google założyli w 1998 r. doktoranci Uniwersytetu Stanforda Larry Page i Sergey Brin. Misją Google od samego początku jest porządkowanie światowych zasobów informacji oraz czynienie ich powszechnie dostępnymi i użytecznymi. Innowacje Google w dziedzinie wyszukiwania w internecie oferują milionom ludzi na całym świecie codzienny dostęp do informacji. Rozwiązania technologiczne Google obejmują także m. in. systemy reklamowe, wideo w internecie, przeglądarkę i system operacyjny, platformę i usługi mobilne, aplikacje, usługi społecznościowe.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
ms
[/one_half]

[one_half_last]

MasterCard (NYSE:MA), www.mastercard.com, jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach.
Produkty i rozwiązania MasterCard ułatwiają codzienne funkcjonowanie działalności handlowej, takiej jak zakupy, podróże, prowadzenie firmy i zarządzanie finansami. Sprawiają, że są one bezpieczniejsze i sprawniejsze dla każdego użytkownika. Śledź nas na Twitterze @MasterCardNews, przyłącz się do dyskusji na CashlessPioneers Blog oraz zapisz się, aby otrzymywać najnowszy biuletyn od Engagement Bureau.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
nowystyl
[/one_half]

[one_half_last]

Grupa Nowy Styl to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Unikatowy model biznesowy Grupy pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę wyposażania wnętrz w oparciu o dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Dzięki doświadczeniu oraz zapleczu technologiczno-produkcyjnemu każda oferta jest „szyta na miarę”.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Elastyczne podejście do Klienta, innowacyjność i otwarta na zmiany kultura organizacyjna Grupy doprowadziła ją na pozycję jednej z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w swojej branży w Europie. Z przychodami ze sprzedaży bliskimi 300 mln euro rocznie. Firma posiada własną, międzynarodową sieć dystrybucyjną obejmującą 19 lokalnych struktur sprzedaży na całym świecie (na wszystkich najważniejszych rynkach europejskich, a także w Stanach Zjednoczonych i na Bliskim Wschodzie). Zatrudniając lokalnych menedżerów i pracowników maksymalnie skutecznie dociera do klientów, dopasowując ofertę i zapewniając profesjonalny serwis.

Firma codziennie wyposaża nowe biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne. Na liście referencyjnej figurują m.in. wielkie międzynarodowe korporacje, instytucje kulturalne takie jak NOSPR czy Opera w Monachium, oraz wszystkie polskie stadiony, na których odbyły się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012 oraz 2 stadiony we Francji na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016 . Na krzesłach Grupy obradowali przywódcy państw podczas szczytu NATO w Lizbonie; zasiadają na nich urzędnicy w niemieckim Urzędzie Kanclerskim oraz publiczność w Leicester Square Theatre w Londynie, a w najbliższym czasie również na stadionie Olympique w Lyon.

Aby móc sprostać gustom i potrzebom Klientów na całym świecie, w portfolio Grupy znajduje się 6 marek produktowych: Nowy Styl, BN Office Solution, Grammer Office, Rohde & Grahl, Forum Seating i Sitag. Ofertę rozwiązań meblowych można zobaczyć w 25 showroomach zlokalizowanych m.in. w Warszawie, Londynie, Paryżu, Dusseldorfie, Monachium, Pradze, Bratysławie i Moskwie. Swoje produkty Grupa Nowy Styl wytwarza w kilkunastu zakładach produkcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze technologie, zlokalizowanych w Polsce, Niemczech, na Ukrainie i w Rosji.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

oracle

[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]


[one_half]

pwc_logo_300x80px

[/one_half]

[one_half_last]

PwC jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi doradcze. Korzystając z wiedzy i kwalifikacji blisko 195.000 pracowników w 157 krajach, budujemy relacje z klientami dzięki usługom świadczonym w oparciu o zasady najwyższej jakości, przejrzystości i uczciwości w działaniu.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]
W Polsce PwC zatrudnia zespół ponad 2000 specjalistów i kadry wspierającej w siedmiu miastach: w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie.

Nasza oferta jest kierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki-zarówno
do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.
PwC cieszy się opinią znakomitego pracodawcy. Od kilku lat zdobywamy wszystkie najważniejsze nagrody przyznawane przez środowisko akademickie – jesteśmy Pracodawcą Roku w rankingu AIESEC Polska, a także Idealnym Pracodawcą w badaniu Universum Student Survey.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. W roku 2005 PwC założyła Fundację „Podaruj siebie”, której celem statutowym jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. W jej działania aktywnie angażują się nasi pracownicy. Promujemy zachowania i postawy proekologiczne i prospołeczne, podejmujemy działania w zakresie wyrównywania szans w środowisku pracy, przestrzegamy zasad etyki i przejrzystości działań biznesowych. Współdziałamy z organizacjami biznesowymi, angażując się w działalność mającą na celu promowanie przedsiębiorczości. Doradzamy również pro bono inicjatywom społecznym, za co zostaliśmy wyróżnieni nagrodą im. Jacka Kuronia.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z informacjami o naszej firmie, która na świecie działa już ponad 150 lat, w Polsce zaś jest obecna od 1990 roku.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
pzu

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa PZU to największa instytucja finansowa w Polsce i jedna z największych w naszej części Europy. Jest to polska firma obecna również na Litwie, Łotwie, w Estonii oraz na Ukrainie. Grupa oferuje szeroki zakres usług ubezpieczeniowych.

Co drugi ubezpieczający się Polak wybiera PZU. Zarządza również funduszami emerytalnymi, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Obecnie Grupa PZU zabezpiecza przyszłość finansową 12 milionów Polaków. Firma spełnia najwyższe standardy odpowiedzialnego i zrównoważonego zarządzania, co potwierdza obecność PZU w składzie Indeksu RESPECT – indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Prowadzone na szeroką skalę działania w czterech obszarach: bezpieczeństwo, edukacja, zdrowie i kultura są wyrazem dbałości firmy o jej interesariuszy. Za działania społecznie zaangażowane Grupa PZU zdobyła główną nagrodę w najnowszej edycji konkursu „Liderzy Filantropii” w kategorii firm, które przekazały najwięcej pieniędzy na cele społeczne.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

tmobile

[/one_half]

[one_half_last]

T-Mobile Polska jest jednym z największych operatorów komórkowych w Polsce, obsługując prawie 15,7 mln klientów. Świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Dzięki rozpoczętej w 2014 r. integracji z GTS Poland może oferować w ramach swojego portfolio, oprócz usług mobilnych i stacjonarnych, także pełen pakiet usług ICT. Tym samym z operatora mobilnego T-Mobile Polska staje się operatorem zintegrowanym.

Klienci T-Mobile mają także możliwość korzystania z pełnej palety usług finansowych w ramach T-Mobile Usługi Bankowe – najbardziej zaawansowanego i innowacyjnego przykładu synergii banku i telekomu. Współzałożycielem i obecnie jedynym właścicielem T-Mobile Polska jest globalny koncern telekomunikacyjny – Grupa Deutsche Telekom (DT), do której należą m.in. T-Mobile i T-Systems.

T-Mobile Polska obejmuje niemal 100% populacji Polski zasięgiem swojej sieci 3G oraz ponad połowę populacji zasięgiem 4G LTE dzięki najnowocześniejszej, całkowicie zmodernizowanej infrastrukturze sieciowej. Jej doskonałość została potwierdzona w niezależnym badaniu jakości sieci.
[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

Ursus

[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]


[one_half]
xerox
[/one_half]

[one_half_last]

Xerox to globalny dostawca w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Poprzez wdrażanie naszej wiedzy i doświadczenia usprawniamy pracę tak, aby zapewnić większą produktywność, efektywność i personalizację. 130 000 naszych pracowników w 180 krajach tworzy innowacje i dostarcza usługi z zakresu procesów biznesowych, poligrafiki, oprogramowania oraz nowoczesnych rozwiązań.

[/toggle]
[/one_half_last]

Gala Partners


[one_half]

erbud

[/one_half]

[one_half_last]

Spółka Erbud powstała w 1990 roku, od 2007 roku notowana jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
Grupa Erbud jest jedną z czołowych firm budowlanych w Polsce.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Świadczy usługi generalnego wykonawstwa i podwykonawcze w segmencie komercyjnym, użyteczności publicznej, energetycznym, mieszkaniowym oraz inżynieryjno-drogowym na terenie Polski oraz innych krajów europejskich, w tym głównie: w Niemczech i Belgii.
Do grupy Erbud należą: PBDI, Budlex, Erbud Industry, GWI oraz Erbud International.

Wysoki standard realizowanych przez Erbud inwestycji potwierdzają posiadane certyfikaty: ISO, AQAP oraz BS OHSAS. Erbud wyróżnia się wykonawstwem wielu prestiżowych obiektów zarówno w kraju, jak i za granicą.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

euco

[/one_half]

[one_half_last]

Europejskie Centrum Odszkodowań SA (EuCO) jest liderem rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej. Wspiera osoby poszkodowane w wypadkach i ich bliskich w uzyskaniu należnych świadczeń od towarzystw ubezpieczeniowych.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Grupa Kapitałowa EuCO działa na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii. Od momentu powstania, w 2004 roku, EuCO pomogło 150 tysiącom osób i uzyskało dla nich ponad 1 mld złotych odszkodowań. Spółka współpracuje z ponad 25 tysiącami agentów oraz zatrudnia 200 pracowników w centrali w Legnicy. Od 2010 roku EuCO jest notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

EuCO wprowadza unikalne rozwiązania, które uplasowały firmę na pozycji lidera – zbudowało największą w regionie sieć sprzedaży agencyjnej, jako pierwsze w branży zdecydowało o reprezentowaniu klientów przed Sądami, kreuje nowe usługi – likwidację szkód rzeczowych i zadośćuczynienia.

EuCO jest laureatem licznych nagród, m.in. Diamentów Forbesa, Gazel Biznesu, Solidnej Firmy, Medalu Europejskiego.
EuCO prowadzi Fundację EuCO Dzieciom i jest jednym z największych darczyńców Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, za co zostało uhonorowane Medalem 15-lecia WOŚP. Było również głównym sponsorem reprezentacji Polski na Światowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Los Angeles 2015.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

leaseplan

[/one_half]

[one_half_last]

Polski oddział LeasePlan rozpoczął swoją działalność w 2001 roku i stanowi część globalnego koncernu LeasePlan Corporation N.V. – największego na świecie dostawcy usług zarządzania flotą i rozwiązań mobilnych dla użytkowników aut.[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Grupa LeasePlan zarządza flotą 1,55 miliona pojazdów i zatrudnia ponad 7 000 pracowników w 32 krajach.
Obecnie LeasePlan Polska administruje flotą ponad 25000 samochodów, dla blisko 1000 klientów. Zgodnie z danymi Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów LeasePlan zajmuje 1. pozycję na polskim rynku wynajmu długoterminowego.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
nowystyl
[/one_half]

[one_half_last]

Lyreco działa w 42 krajach na 4 kontynentach, będąc jednym z największych graczy na rynku dostarczania rozwiązań dla biur i miejsc pracy. W Polsce od 1998 roku, obejmuje swoją siecią dostaw obszar całego kraju i jest największą międzynarodową firmą biuro-serwisową w Polsce.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

W stałej dostępności znajduje się 12 000 produktów, w każdym roku wprowadzanych jest do oferty ponad 1000 nowości. Rozszerzając swoją ofertę, Lyreco wprowadziło w ostatnich latach do swojego katalogu produkty z kategorii Środków Ochrony Osobistej (BHP), Pieczątek personalizowanych, Upominków reklamowych i Akcesoriów wysyłkowych. Lyreco jest najlepszym dostawcą rozwiązań dla Biznesu w zakresie tworzenia efektywnego środowiska pracy, uwzględniającym zasady Zrównoważonego Rozwoju na każdym poziomie realizowanych działań. Niezawodny serwis, logistyka, indywidualne podejście do każdego klienta i osobista opieka reprezentanta handlowego to wyróżniki, dzięki którym Lyreco cieszy się opinią najlepszej firmy w swojej branży.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

nowystyl

[/one_half]

[one_half_last]
Stowarzyszenie Polska Wódka – Polish Vodka Association jest organizacją skupiającą producentów wyrobów spirytusowych oraz firmy, organizacje oraz instytucje powiązane z branżą spirytusową.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Głównym celem Stowarzyszenia Polska Wódka jest wspieranie i ochrona wizerunku wyrobów spirytusowych produkowanych w Polsce, zarówno w kraju i za granicą. Za nieodłączny element działań w tym kierunku uważamy inicjatywy ukierunkowane na wzmacnianie kultury odpowiedzialnego spożywania wyrobów spirytusowych.
Stowarzyszenie Polska Wódka podejmuje szerokie działania informacyjne, edukacyjne i promocyjne na temat definicji Polskiej Wódki/Polish Vodka, która obowiązuje od stycznia 2013 r. Od ponad trzech lat „Polską Wódką/Polish Vodka” można nazywać jedynie wódkę wyprodukowaną na terytorium Polski z tradycyjnych polskich zbóż: żyta, jęczmienia, owsa. pszenicy, pszenżyta albo ziemniaków, uprawianych w Polsce.
Stowarzyszenie Polska Wódka jest organizacją otwartą dla osób, firm i organizacji stawiających sobie za cel ochronę wartości związanych z polskim przemysłem spirytusowym.

[/toggle]

[/one_half_last]

Institutional Partner


[one_half]

siemacha

[/one_half]

[one_half_last]

Stowarzyszenie SIEMACHA jest jedną z największych organizacji społecznych w Polsce, którą wyróżnia systemowa strategia pomocy, sieciowy charakter działania i silna tożsamość instytucjonalna.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Stowarzyszenie rozwija sieć nowoczesnych placówek, które zapewniają młodym ludziom warunki dynamicznego rozwoju osobistego i społecznego. SIEMACHA w pionierski sposób łączy wychowanie, sport i terapię w spójny system pedagogiczny. Wychowanie, dzięki dopełnieniu przez sport i terapię, zwiększa potencjał i efektywność. Sport, w kontekście wychowania i terapii, odzyskuje funkcję edukacyjną. Terapia natomiast, poprzez bliskość wychowania i sportu, staje się bardziej przystępna i wolna od piętnujących stereotypów. Z bezpłatnej oferty Stowarzyszenia korzysta ponad 2000 wychowanków dziennie, blisko 150 dzieci znajduje opiekę całodobową, a 500 młodych zawodników regularnie trenuje w Akademii Sportu Progres Jerzego Dudka

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

SOS

[/one_half]

[one_half_last]
Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce ma pod opieką 1456 dzieci i działa w Polsce już od 30 lat. W tym czasie powstały cztery Wioski, czyli osiedla domów dla rodzin SOS.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

W każdej rodzinie wychowuje się 5 – 8 dzieci. Bardzo często są to liczne, biologiczne rodzeństwa. W Wiosce odnajdują to czego nie zaznały w rodzinie pochodzenia – miłość i bezpieczeństwo. Do Wiosek SOS trafiają dzieci opuszczone i osierocone. W ciągu 30 lat działalności ponad 300 podopiecznych opuściło SOS Wioski Dziecięce, są dziś samodzielnymi, szczęśliwymi ludźmi. Ich historie są różne ale wszyscy zgodnie twierdzą, że  Wioski SOS odegrały w ich życiu kluczową rolę. Stowarzyszenie prowadzi również Programy Umacniania Rodziny, gdzie opiekunowie SOS robią wszystko by dzieci nie trafiały do opieki zastępczej. W ramach Programów działa 10 świetlic dla dzieci z rodzin ubogich i zagrożonych rozpadem, a także poradnie dla rodziców.

Sprawdź jak możesz pomóc: www.wioskisos.org

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

SOS

[/one_half]

[one_half_last]
Stowarzyszenie WIOSNA powstało w 2001 roku w Krakowie, jako organizacja pożytku publicznego, aby pomagać Polakom skutecznie i w mądry sposób pomagać sobie nawzajem.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Tworząc oraz doskonaląc systemy pomocowe, dzięki zaangażowaniu tysięcy wolontariuszy, daje możliwość dzielenia się z najbardziej potrzebującymi w taki sposób, aby pomoc nie uzależniała, ale stała się impulsem do zmiany. WIOSNA jest organizatorem SZLACHETNEJ PACZKI, która w 2015 roku połączyła w mądrym pomaganiu blisko milion osób oraz AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, która w roku akademickim 2015/2016 uczy 2000 dzieci, jak przechodzić od porażek w szkole, do sukcesów w życiu. Stowarzyszenie WIOSNA oferuje firmom szereg możliwości zaangażowania oraz współpracę opartą na relacji partnerskiej. Więcej na: www.szlachetnapaczka.pl

[/toggle]

[/one_half_last]

Technical Partner


[one_half]
probrand_logo_tech_white 180KB
[/one_half]