Partner Główny

pko

PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego, podstawowym dostawcą usług finansowych dla wszystkich segmentów klientów. Od lat nieprzerwalnie zwiększa swoją wartość dla akcjonariuszy, wypracowując solidne i stabilne zyski oraz utrwalając udziały rynkowe w kluczowych kategoriach biznesowych. Strategia Banku koncentruje się na potrzebach klientów, a ewolucja modelu biznesowego jest wynikiem digitalizacji życia społecznego i gospodarczego.

Bank inwestuje w innowacyjne produkty i rozwiązania organizacyjne, tworzy nowe standardy na rynku. Od połowy poprzedniej dekady systematycznie zwiększa zaangażowanie w finansowanie największych firm i samorządów. Dzięki bogatej ofercie, zindywidualizowanemu podejściu do potrzeb klientów oraz profesjonalnej obsłudze wypracował wizerunek wiodącego partnera polskiej przedsiębiorczości, finansując zarówno bieżącą działalność firm, jak i ich przyszłe przedsięwzięcia.

Partner Złoty


[one_half]

Engie

[/one_half]

[one_half_last]

ENGIE, jako część międzynarodowej grupy, jest dostawcą efektywnych i innowacyjnych rozwiązań, bazujących na szerokim doświadczeniu i wiedzy, zdobytych w Polsce i na świecie.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Świadczymy usługi w obszarach wykonawstwa i obsługi infrastruktury obiektów budowlanych, odnawialnych źródeł energii, sprzedaży i optymalizacji zakupów i zużycia energii oraz gazu ziemnego, z zastosowaniem wysoko rozwiniętych technologii cyfrowych. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Dostarczamy naszym Klientom energię w postaci ciepła, elektryczności i gazu. Świadczymy usługi serwisowe i inwestycyjne w obszarze infrastruktury ciepłowniczej i elektroenergetycznej. Aktywnie działamy na rynku Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.

[/toggle]

[/one_half_last]

 


 

[one_half]

Future Pipe

[/one_half]

[one_half_last]

Future Pipe Industries jest światowym liderem w dziedzinie inżynieryjnych, efektywnych rur z włókna szklanego. Mamy 13 fabryk i 20 biur sprzedaży na czterech kontynentach, współpracujemy z największymi firmami z branży budowlanej.
Posiadamy najszerszą na świecie ofertę systemów rur z włókna szklanego; Future Pipe Industries zbudowało solidną renomę w zakresie projektowania, wytwarzania i instalowania niestandardowych rozwiązań w zakresie rurociągów dla wiodących firm w dziedzinie infrastruktury, ropy i gazu, przemysłu, gospodarki wodnej i morskiej.

[/one_half_last]


[one_half]

Future Pipe

[/one_half]

[one_half_last]

NASK SA jest wiodącym operatorem telekomunikacyjnym i dostawcą zaawansowanych usług i nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych o kluczowym znaczeniu dla biznesu i sektora publicznego, które z powodzeniem zaspokaja rosnące potrzeby telekomunikacyjne i technologiczne przedsiębiorstw.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]
Zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego w otoczeniu technologicznym klienta jest strategicznym celem NASK SA, dlatego firma kładzie duży nacisk na zaawansowane usługi bezpieczeństwa IT, w tym NASK SA SOC – SECURITY OPERATIONS CENTER, zapewniając specjalistów i całodobowy monitoring systemów i sieci . Jego skuteczność oparta jest na wysokiej klasy specjalistach z wieloletnim doświadczeniem w radzeniu sobie z incydentami bezpieczeństwa. Zespół NASK SA SOC składa się z inżynierów, analityków bezpieczeństwa i ekspertów zorganizowanych na wielu poziomach kompetencji.

[/toggle]

[/one_half_last]

 


 

[one_half]

toyota

[/one_half]

[one_half_last]

Toyota Motor Poland jest oficjalnym dystrybutorem marek Toyota i Lexus w Polsce, działającym na rynku od 1991 roku. To zespół ponad 100 specjalistów i managerów, współpracujący z 63 autoryzowanymi dealerami. Toyota jest drugą najczęściej wybieraną marką przez polskich klientów i najpopularniejszą marką wśród nabywców indywidualnych.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]
Toyota jest także liderem polskiego rynku hybryd, w którym ma 92-procentowy udział. Od 2004 roku firma sprzedała w Polsce ponad 40 000 hybryd.
Zaangażowanie Toyoty w naszym kraju obejmuje także produkcję silników i przekładni w dwóch śląskich fabrykach. W tym roku Toyota rozpoczęła w nich uruchamianie produkcji nowych silników i przekładni do napędów hybrydowych. To zwiększyło poziom inwestycji Toyoty w fabryki w Polsce do 4,5 miliarda zł.

[/toggle]
[/one_half_last]

Partnerzy


 

[one_half]
Apagroup

[/one_half]

[one_half_last]

Jesteśmy liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie. Do naszych klientów należą tacy giganci światowego przemysłu jak: VW, Eisenmann, FIAT, OPEL, 3M, MAN, Lila Logistik, Asi Group, Budizol, DB Schenker, Tesla; czy prestiżowe uczelnie – Politechnika Śląska i Politechnika Częstochowska.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Nasze rozwiązania wyróżnia intuicyjność, niezawodność i innowacyjność. Przenosimy doświadczenia i know-how zdobyte w branży przemysłowej na obszar inteligentnej automatyki stosowanej w biznesie, życiu codziennym i miastach. W centrum naszych działań zawsze znajduje się człowiek i jego potrzeby. Działamy wszędzie tam, gdzie trzeba oswoić technologię i uczynić ją bardziej użyteczną. Gdzie liczy się pomysł i praktyczny wymiar projektu. Naszym celem jest uczynienie przestrzeni miejskiej bardziej przystępnej. Wymyślenie jej na nowo. Dla Ciebie.

APA Group
Your City. Reinvented.
[/toggle]
[/one_half_last]

 


[one_half]
autoland

[/one_half]

[one_half_last]

W Autolandzie pracujemy w uproszczonej, płaskiej strukturze, koncentrując się na tym co potrafimy najlepiej: dostarczaniu naszym klientom najwyższej jakości płynów eksploatacyjnych i kosmetyków samochodowych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]
Wyróżniają nas doświadczeni pracownicy i ich kompetencje w zakresie zarządzania łańcuchem wartości w obszarze dostaw, handlu, prac badawczych dla których wsparciem są nasze wypracowane długoterminowe relacje.
Budujemy swoją pozycję rynkową opierającą się na strategii odpowiedzialności za nasze produkty, odpowiedzialności za środowisko pracy oraz środowisko naturalne. Świadomie wdrożyliśmy systemy zarządzania zgodne z normami ISO 14001:2004 i ISO 9001:2008.
Prowadzimy działalność w sposób etyczny i oczekujemy od naszych pracowników, dostawców i partnerów biznesowych przestrzegania tych zasad.
Mamy precyzyjny cel – prowadzić biznes odpowiedzialny społecznie. Staramy się opierać na uniwersalnych wartościach, takich jak uczciwość, odpowiedzialność, współpraca, etyka. Oznacza to, że szanujemy zarówno naszych klientów, konkurencję, jak i wszystkich innych, z którymi mamy kontakt. Podejmując decyzje rozważamy ich wpływ na pracowników, rynek, środowisko i społeczności lokalne, w których funkcjonujemy.

[/toggle]
[/one_half_last]

 


[one_half]

dow_logo_300x80px
[/one_half]

[one_half_last]

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju, który inicjuje i realizuje programy służące wzrostowi ekonomicznemu Polski. Stanowi centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Rozwija systemy poręczeń i gwarancji mające na celu pobudzanie przedsiębiorczości. Angażuje się w programy służące poprawie sytuacji na rynku mieszkaniowym i dostępu Polaków do mieszkań. Zarządza programami europejskimi i dystrybuuje środki unijne w skali krajowej i regionalnej. Jest instytucją wiodącą w procesie konsolidacji finansów publicznych.

[/one_half_last]


[one_half]

bosch

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług. Zatrudnia około 390 000 pracowników na całym świecie. W 2016 roku spółka wygenerowała obrót w wysokości 73,1 mld euro. Firma prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods, oraz Energy and Building Technology.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Jako wiodące przedsiębiorstwo IoT, Bosch oferuje innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów (Smart Homes), inteligentnych miast (Smart Cities) oraz zintegrowanej w sieci mobilności i zintegrowanego przemysłu. Wykorzystując swoje doświadczenie w technologii sensorów, oprogramowania i usług, Bosch oferuje swoim klientom zintegrowane rozwiązania z jednego źródła. Strategicznym celem Grupy Bosch jest dostarczanie rozwiązań dla świata zintegrowanego w internecie. Innowacyjne produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia, jednocześnie budząc entuzjazm użytkowników. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas”.
Z uwzględnieniem dystrybutorów i partnerów serwisowych, Bosch prowadzi sprzedaż i produkcję niemal we wszystkich krajach świata. Podstawą przyszłego wzrostu przedsiębiorstwa jest innowacyjność. Bosch zatrudnia 59 000 pracowników w działach badań i rozwoju w 120 ośrodkach R&D na całym świecie.

Wiecej: www.bosch.com, www.iot.bosch.com
[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
Canon_logo_cmyk
[/one_half]

[one_half_last]

Oferta Canon dla biznesu łączy rozwiązania do druku i obsługi elektronicznych oraz papierowych dokumentów firmowych. Doradzamy, jak maksymalizować wydajność na każdym etapie ich przetwarzania – od optymalizacji procesów, takich jak obsługa faktur, po rozwiązania do zarządzania skomplikowanymi procesami dla księgowości, działu obsługi przesyłek czy HR. Ścisły związek pomiędzy naszymi technologiami sprzętu i oprogramowania umożliwia zabezpieczenie dokumentów w trakcie ich obiegu i zmian na każdym etapie życia informacji. Dzięki technologicznemu DNA, doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy na temat procesów biznesowych, świadczymy także usługi outsourcingu i doradztwa zarządczego.

Więcej na www.canon.pl/biznes

[/one_half_last]

 


[one_half]

toyota

[/one_half]

[one_half_last]

Cigno Consulting to prężnie działająca firma zajmująca się kompleksowym doradztwem personalnym, obecna na polskim rynku od dziesięciu lat.Główna specjalizacja firmy to selekcja i rekrutacja personelu na stanowiska wyższego i średniego szczebla oraz doradztwo organizacyjne (w tym profile kompetencyjne, budowanie struktur organizacyjnych i wsparcie działów HR).

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]
Nasza metodologia została doceniona przez instytucje unijne i uzyskała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz – jako jedyna w swojej branży – programu „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” w ramach wspierania biznesu elektronicznego. W efekcie Cigno Consulting Group stało się jedną z najbardziej innowacyjnych firm doradztwa personalnego na polskim rynku.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half][/one_half]

[one_half_last]

Tworzymy największą polską kancelarię prawniczą. Od 1993 roku nasi eksperci doradzają polskim i zagranicznym klientom z niemal wszystkich branż gospodarki. Nasza reputacja i marka to wartość, na którą składa się zaufanie i satysfakcja klientów oraz efektywna praca prawników i ekspertów podatkowych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Wyróżnikiem usług świadczonych przez DZP jest zrozumienie zarówno prawnych, jak i biznesowych potrzeb klientów oraz wieloletnie doświadczenie i wiedza specjalistów. Szeroka sieć powiązań i relacji z kancelariami zagranicznymi pozwala na doradztwo zarówno dla polskich firm zainteresowanych operowaniem na rynku międzynarodowym, jak i firm zagranicznych planujących inwestycje w Polsce. Obecnie w naszych biurach pracuje ponad 150 ekspertów różnych specjalizacji. Kancelaria ma swoją siedzibę w Warszawie i biura w Poznaniu i Wrocławiu.

[/toggle]

[/one_half_last]

 

 

 


[one_half]
Fracht
[/one_half]

[one_half_last]

Fracht FWO Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Fracht – globalnej sieci ponad 70 firm logistycznych i spedycyjnych, których właścicielem jest szwajcarska firma Fracht AG.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Grupa działa od 1955 roku, na rynku polskim obecna jest od 2006 roku. Działalność spółki Fracht FWO Polska obejmuje świadczenie kompleksowych rozwiązań w zakresie frachtu morskiego, drogowego, lotniczego a także Project Cargo oraz relokacji urządzeń przemysłowych i linii produkcyjnych, zarówno w relacjach lokalnych, jak i globalnych.
Nasze największe atuty to kadra doświadczonych fachowców oraz stabilność i najwyższy profesjonalizm, poparty ponad sześćdziesięcioletnią obecnością Grupy Fracht na światowym rynku.

[/toggle]
[/one_half_last]

 


[one_half]

toyota

[/one_half]

[one_half_last]

Ghelamco Poland to lider rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i pionier w dziedzinie zrównoważonego budownictwa i innowacji. Przez 27 lat, jako inwestor, deweloper i generalny wykonawca, firma ugruntowała swoją pozycję na polskim rynku dostarczając 1,1 mln mkw. najwyższej klasy powierzchni biurowej, mieszkaniowej, handlowej i magazynowej.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Ghelamco to także jedyny deweloper w Polsce, który postrzega zrównoważone budownictwo w szerszej perspektywie i aktywnie działa na rzecz kształtowania przestrzeni publicznej. Firma wspiera rewitalizacji całych dzielnic, kreując obszary wartościowe dla miasta, jak plac Europejski. Realizuje również jeden z najbardziej spektakularnych i wymagających projektów mieszkaniowych w mieście, czyli restaurację dwóch przedwojennych kamienic przy ulicy Foksal 13/15, które już niebawem na powrót staną się eleganckimi śródmiejskimi rezydencjami.

[/toggle]

[/one_half_last]

 


[one_half]

toyota

[/one_half]

[one_half_last]

ING Bank Śląski S.A. jest obecny na polskim rynku od 1989 roku, a od 1994 roku jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych S.A.W ciągu swej działalności, ING Bank Śląski S.A. zdobył pozycję jednego z największych banków w Polsce, obsługując ponad 4,5 mln klientów.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Grupa świadczy swoje usługi w obszarze bankowości detalicznej oraz korporacyjnej, leasingu, faktoringu oraz rynków pieniężnych i kapitałowych.
Bank inspiruje klientów do bycia o krok do przodu w życiu i biznesie dostarczając narzędzia, dzięki którym bankowość staje się przyjazna i transparentna: rozbudowaną sieć placówek, sieć bankomatów oraz wpłatomatów oraz nowoczesne kanały zdalnej obsługi, w tym bankowość internetową i mobilną, zapewniające klientom dostęp do usług 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Przewagi konkurencyjne:
-Umiejętność szybkiego wzrostu organicznego • Innowacyjne kanały obsługi klientów • Wysoka rozpoznawalność marki Banku • Silna baza kapitałowa i wysoka płynność.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

ka

[/one_half]

[one_half_last]

Kongsberg Automotive to norweski holding, działający w branży motoryzacyjnej od ponad 50 lat. Produkuje się tu, m.in. maty grzewcze, systemy wentylowania foteli samochodowych, regulacji podparcia lędźwiowego, a także masażu, które są montowane w większości pojazdów na świecie, takich marek jak: Volvo, BMW, Daimler, Jaguar, Land Rover, Volkswagen, Audi, Porche, Ferrari, GM, Renault, Citroen, Peugeot, FIAT, Toyota, Maserati czy Bentley.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

W Polsce Kongsberg Automotive działa już od 16 lat w Pruszkowie i zatrudnia obecnie blisko 1500 pracowników. W swojej produkcji firma wykorzystuje najnowsze technologie, stąd część linii produkcyjnych jest wyposażona w roboty i w pełni zautomatyzowana. Kongsberg Automotive jest zakładem wyjątkowym pod względem innowacyjności i wyróżnia się na tle innych produkcji w naszym kraju. Drugi zakład koncernu otwarty w 2016 roku zlokalizowany jest w Koluszkach pod Łodzią.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

lyreco

[/one_half]

[one_half_last]

Historia Lyreco rozpoczęła się w roku 1926, kiedy Georges-Gaston Gaspard otworzył księgarnię w niewielkim miasteczku Valenciennes, na północy Francji. Z upływem lat rodzinna firma rozrastała się oferując coraz to nowe produkty i usługi, a także zwiększając swój zasięg geograficzny.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Dziś Lyreco nadal jest rodzinną firmą, a jednocześnie jednym z największych dostawców artykułów i usług dla miejsc pracy na całym świecie. Obsługujemy firmy w 42 krajach, na 4 kontynentach, oferując ten sam, najwyższy poziom obsługi i dostawę na następny dzień. Wzrost Lyreco opiera się na czterech podstawowych wartościach: PASJI, PERFEKCJI, SZACUNKU, SPRAWNOŚCI. To dzięki nim realizujemy naszą misję – UŁATWIAMY CODZIENNĄ PRACĘ.
Dzięki zaangażowaniu polskich pracowników i przedsiębiorców, wszystko czego potrzebujesz w pracy dociera wprost na Twoje biurko następnego dnia w całym kraju.

[/toggle]
[/one_half_last]

 


[one_half]

marvipol
[/one_half]

[one_half_last]

Marvipol Development to jeden z wiodących polskich deweloperów, działający na rynku od 22 lat. Obecnie realizuje oraz przygotowuje do realizacji inwestycje mieszkaniowe z 258 tys. m² PUM/PUU oraz jest zaangażowany w budowę i komercjalizację 8 projektów magazynowych z 344 tys. m² GLA.

[/one_half_last]

 


[one_half]
Micro
[/one_half]

[one_half_last]

MicroStrategy jest światowym liderem w dostarczaniu analitycznego i mobilnego oprogramowania dla przedsiębiorstw. Prekursor w dziedzinie BI oraz analityce, który umożliwia decydentom podejmowanie lepszych decyzji i zmianę sposobu, w jaki prowadzą biznes. Dostarcza klientom nie tylko światowej klasy software, ale także wsparcie ekspertów w implementacji unikalnej i inteligentnej aplikacji w każdej firmie. microstrategy.com.

[/one_half_last]


[one_half]
Nord-1082
[/one_half]

[one_half_last]

NORD PARTNER Sp. z o.o – to jedna z największych niezależnych firm brokerskich, działająca na rynku krajowym od 1998 roku. Spółka zatrudnia ponad 140 osób, w tym 90 licencjonowanych brokerów ubezpieczeniowych, specjalizujących się w różnych dziedzinach ubezpieczeń, otwartych na potrzeby klienta i zapewniających profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Nord Partner działa poprzez sieć 22 oddziałów na terenie całego kraju. Tworzymy programy ubezpieczeniowe „szyte na miarę” dla naszych klientów m.in. z sektora energetyki, chemii, farmaceutyków oraz finansów. Dysponujemy szeroką wiedzą na temat krajowego rynku ubezpieczeniowego, a także posiadamy praktyczne doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi rynkami, umiejętnie wykorzystując je z korzyścią dla naszych polskich i międzynarodowych klientów.

Budujemy długoterminowe relacje z naszymi klientami na bazie wzajemnego zaufania, bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

[/toggle]
[/one_half_last]

 


[one_half]

PIKA

[/one_half]

[one_half_last]

Powszechne Towarzystwo Emerytalne Pocztylion-Arka zostało założone w 1998 roku po wprowadzeniu w Polsce drugiego, kapitałowego, filara systemu emerytalnego.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Głównymi akcjonariuszami Pocztylion-Arka są:
˗ BNP Paribas Cardiff: ubezpieczeniowy segment największego europejskiego banku,
˗ Invesco: jedna z największych amerykańskich firm inwestycyjnych zarządzająca globalnie aktywami o wartości ponad 900 miliardów dolarów,
˗ Poczta Polska: największy pracodawca w kraju, narodowy operator pocztowy obejmujący zasięgiem sieci sprzedaży całą Polskę.
Pocztylion-Arka PTE stosuje zasady etycznego inwestowania kierując się przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych również pozafinansowymi ocenami emitentów, przyjmując, że etyczne działania skuteczniej zwiększają wartość inwestycji długoterminowych.
Spółka zarządza środkami zgromadzonymi przez ponad pół miliona klientów o wartości 3 miliardów złotych.
Aktualna oferta Towarzystwa to Otwarty Fundusz Emerytalny Pocztylion i Dobrowolny Fundusz Emerytalny Pocztylion Plus, spółka oferować będzie również zarządzanie Pracowniczymi Planami Kapitałowymi.

[/toggle]
[/one_half_last]

 


[one_half]

Precia

[/one_half]

[one_half_last]
PRECIA MOLEN jest jednym z największych światowych producentów wag i systemów ważących dla przemysłu. Precia Polska Sp. z o.o. jest jedynym przedstawicielem koncernu PRECIA MOLEN na terenie Polski. Precia Polska Sp. z o.o. zapewnia precyzyjne i bezawaryjne działanie kluczowych procesów dozowania oraz pomiarów w przemyśle w największych zakładach w Polsce.

[/one_half_last]


[one_half]

Precia

[/one_half]

[one_half_last]

Sage jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem dla MŚP.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Od ponad 20 lat dostarcza polskim przedsiębiorstwom i menedżerom rozwiązań ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej. Eksperci firmy oferują wsparcie i pomoc, aby ułatwić Klientom skuteczne prowadzenie biznesu.
Lata doświadczeń, sprawdzone produkty i przynależność do wiarygodnej międzynarodowej organizacji, jaką jest Grupa Sage, daje gwarancję współpracy ze stabilnym partnerem o silnej pozycji rynkowej.

[/toggle]
[/one_half_last]

 

 


[one_half]

Precia

[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]

 


Partner Gali

[one_half]
Canon_logo_cmyk
[/one_half]

[one_half_last]

Alfavox, łącząc geniusz ludzkiego umysłu z najnowszymi osiągnięciami techniki, tworzy rozwiązania najwyższej jakości na europejskim rynku zaawansowanych platform dla systemów telekomunikacyjnych. Jako dostawca rozwiązań Customer Experience doskonale identyfikuje potrzeby współczesnego biznesu, biorąc za priorytet budowanie przewagi konkurencyjnej swoich klientów, uwzględniając przy tym ich wyjątkowość i indywidualizm.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Alfavox dostarcza rozwiązania gwarantujące wzrost biznesu o 70% (w tym 4-krotny wzrost konwersji) oraz tworzące trwałe relacje. Systemy Alfavox, oparte o moduły Business Intelligence, Data Analytics oraz Machine Learning, zostały zaprojektowane tak, aby łatwo integrowały się z ekosystemem IT klienta, w tym z narzędziami takimi jak: CRM, ERP, Workflow. Firma specjalizuje się w systemach klasy Video Contact Center, Video Chat, Contact Center, Workforce Management, Predictive Dialer. Swoją ofertę kieruje do takich sektorów rynku jak: bankowość i finanse, outsourcing, call center, biura obsługi klienta, energetyka i gazownictwo, administracja, służba zdrowia i inne.

Zapraszamy do współpracy: www.alfavox.com
[/toggle]

[/one_half_last]