Strategic Partner


Canon_logo_cmyk

Oferta Canon dla biznesu łączy rozwiązania do druku i obsługi elektronicznych oraz papierowych dokumentów firmowych. Doradzamy, jak maksymalizować wydajność na każdym etapie ich przetwarzania – od optymalizacji procesów, takich jak obsługa faktur, po rozwiązania do zarządzania skomplikowanymi procesami dla księgowości, działu obsługi przesyłek czy HR. Ścisły związek pomiędzy naszymi technologiami sprzętu i oprogramowania umożliwia zabezpieczenie dokumentów w trakcie ich obiegu i zmian na każdym etapie życia informacji. Dzięki technologicznemu DNA, doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy na temat procesów biznesowych, świadczymy także usługi outsourcingu i doradztwa zarządczego.
Więcej na www.canon.pl/biznes


pfizer1

Pfizer to wiodąca prywatna firma farmaceutyczna, zajmująca się badaniami biomedycznymi, na które przeznacza ok. 7 mld dolarów. Ponad 90 tys. osób pracuje w 58 placówkach produkcyjnych na całym świecie. W laboratoriach w USA, Europie i Japonii około 12,5 tysiąca naukowców realizuje kilkaset nowatorskich projektów badawczych. Produkty firmy są dostępne w ponad 150 krajach. W Polsce obecna od 1958 r., dziś  jest zdecydowanie jedną z najważniejszych i największych firm farmaceutycznych w kraju, mając ponad 100 zarejestrowanych produktów medycznych.

 Pfizer koncentruje się nie tylko na tworzeniu pionierskich leków, ale odpowiada na potrzeby pacjentów i środowisk medycznych, dzieląc się wiedzą na temat nowoczesnych metod terapeutycznych. Prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne we współpracy z organizacjami zrzeszającymi pacjentów i lekarzy, angażuje się w realizację programów profilaktycznych, wierząc, że współpraca w obrębie ochrony zdrowia jest kluczowa dla przyspieszenia tempa innowacji. Innowacyjne rozwiązania przyczyniają się przede wszystkim do wydłużenia i poprawy jakości życia pacjentów. Korzyści z tego są znacznie szersze, gdyż obejmują skalę makro: większą produktywność czyli większe przychody z tytułu pracy, a mniejsze koszty społeczne dla systemu ochrony zdrowotnej.

Professional Partner


cigno baner 1

Cigno Consulting to prężnie działająca firma zajmująca się kompleksowym doradztwem personalnym, obecna na polskim rynku od dziesięciu lat.

Główna specjalizacja firmy to selekcja i rekrutacja personelu na stanowiska wyższego i średniego szczebla oraz doradztwo organizacyjne (w tym profile kompetencyjne, budowanie struktur organizacyjnych i wsparcie działów HR).

Nasza metodologia została doceniona przez instytucje unijne i uzyskała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz – jako jedyna w swojej branży – programu „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” w ramach wspierania biznesu elektronicznego. W efekcie Cigno Consulting Group stało się jedną z najbardziej innowacyjnych firm doradztwa personalnego na polskim rynku.

Partners


[one_half]

 

Print

[/one_half]

[one_half_last]

Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa ponad 23 lat, oferując pełen zakres usług bezpieczeństwa – od usług ochrony fizycznej, przez obsługę gotówki, konwoje, zabezpieczenia techniczne i monitoring po ratownictwo. Od 2009r., większościowym udziałowcem firmy jest fundusz inwestycyjny Value 4 Capital Eastern Europe LP.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

W 2012r., po przejęciu jednego z konkurentów Konsalnet stał się największą firmą ochrony na polskim rynku. Firma zatrudnia 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień – m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner.

Świadczymy usługi w każdym z segmentów rynku security – ochrony fizycznej, monitoringu i obsługi gotówki. Dzięki temu możemy opracowywać i realizować usługi łączące poszczególne segmenty – co przy dużym doświadczeniu firmy pozwala na optymalizację kosztów ochrony. Zapewniamy ochronę fizyczną ponad 3700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 64 tysięcy obiektów stacjonarnych. W naszej ofercie jest także monitoring satelitarny pojazdów, których monitorujemy ponad 11 tysięcy. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe.
Czynnie uczestniczymy w procesie konsolidacji krajowego rynku ochrony – w ciągu ostatnich kilku lat dokonaliśmy akwizycji wielu firm ochrony w całym kraju.
Działalność prowadzimy na terenie całego kraju, poprzez sieć placówek regionalnych (oddziały i biura) w każdym z województw.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

 

xerox
[/one_half]

[one_half_last]

Xerox (NYSE: XRX) to lider w dostarczaniu rozwiązań technologicznych, którego wartość szacuje się na 11 miliardów USD. Dzięki innowacyjnym produktom firma zmienia sposób, w jaki komunikuje się i pracuje świat. Wiedza ekspertów Xerox pomaga  zwiększać produktywność, maksymalizować zyski i podnosić poziom satysfakcji z wykonywania codziennych obowiązków służbowych. Xerox świadczy usługi na rzecz firm z sektora MŚP, dużych rozmiarów organizacji, rządów, a także przedsiębiorstw z branży poligraficznej i ich partnerów.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Rozumiemy, że różne organizacje nadają inny priorytet poszczególnym procesom biznesowym lub biurowym. W naszych działaniach skupiamy się zarówno na usługach związanych z papierem, jak i technologiami cyfrowymi. Bierzemy pod uwagę, że nasze rozwiązania musza odpowiadać osobom pracującym w biurze i poza nim. Indywidualnie i zespołowo. Każdego dnia na całym świecie, w ponad 160 krajach, nasza technologia, oprogramowanie i pracownicy odpowiadają na to zapotrzebowanie. Automatyzujemy, personalizujemy, łączymy, analizujemy i zabezpieczamy informacje, żeby nasi klienci mogli rozwijać się jeszcze szybciej. Więcej informacji znajduje się na stronie www.xerox.com.

[/toggle]
[/one_half_last]

Gala Partners


[one_half]

arche

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa Arche powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, która od roku 1991 świadczy profesjonalne usługi deweloperskie. Przez ten czas powstało wiele interesujących projektów i inwestycji w Warszawie oraz Łodzi. Łącznie wybudowano ponad 6000 domów i mieszkań.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Obecnie w ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania w Piasecznie pod Warszawą oraz mieszkania i apartamenty w Warszawie w prestiżowych dzielnicach Wilanów i Ursynów, a także mieszkania i lofty na terenie osiedla Tobaco Park i inwestycji Matejki w Łodzi. W swojej ofercie Arche poza mieszkaniami posiada apartamenty oraz pokoje hotelowe w systemie Condo w Warszawie, Lublinie, Łodzi i Częstochowie.
Grupa Arche w swoim portfolio posiada również 8 hoteli. Część z nich zlokalizowana jest w obiektach zabytkowych: Pałac Łochów, Pałac Sieniawa k. Rzeszowa, Hotel Tobaco w Łodzi, Zamek Biskupi Janów Podlaski. Pozostałe to hotele miejskie: Hotel Puławska Residence w Warszawie, Arche Hotele w Siedlcach i Częstochowie, Apartamenty Hotelowe w Konstancinie-Jeziornie.
Poza działalnością deweloperską i hotelową Grupa Arche zarządza siecią barów Kuchnia za ścianą w Warszawie oraz Parkiem Handlowym w Siedlcach. Projekty Arche otrzymały wiele wyróżnień i nagród zarówno w branży deweloperskiej, hotelowej jak i gastronomicznej.
Arche stale wspiera Fundację Leny Grochowskiej, przekazując 1 % swojego przychodu na sprowadzanie repatriantów z Kazachstanu.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
BASF

[/one_half]

[one_half_last]

Portfolio BASF w Polsce obejmuje chemię przemysłową, tworzywa sztuczne, środki ochrony roślin, chemię budowlaną (w tym domieszki do betonu), lakiery oraz katalizatory samochodowe. Jesteśmy w Polsce partnerem firm z bardzo wielu gałęzi przemysłu. Zatrudniamy tu ponad 600 pracowników, a obroty grupy w Polsce w 2014 roku wyniosły 770 milionów Euro. Prowadzimy m.in. zakłady w Środzie Śląskiej koło Wrocławia (katalizatory), w Myślenicach koło Krakowa.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Jesteśmy dumni ze współpracy z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie i Ogrodami Doświadczeń Humanitarium we Wrocławiu. Od 2010 roku BASF Polska jest wyłącznym partnerem laboratorium chemicznego dla dzieci i młodzieży w CNK odwiedzanego rocznie przez 10 tys. osób. Podobna umowa zawarta została w 2014 roku z Humanitarium, a w kwietniu tego roku otworzyliśmy laboratorium dla uczniów warszawskiej szkoły im. Willy’ego Brandta. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, dążącą do lepszej ochrony klimatu i promującą inteligentną energię (smart energy). W 2015 roku świętujemy w Polsce i na świecie 150 lat istnienia. To dla nas szczególny rok, podczas którego chcemy zainicjować dyskusje na temat największych wyzwań ludzkości. Nasz jubileusz obchodzimy wspólnie z czterema polskimi uczelniami. Uniwersytety Warszawski i Wrocławski oraz Politechniki Warszawska i Wrocławska w 2015 także świętują okrągłe rocznice swoich wydziałów chemicznych. Wspólnie połączyliśmy siły i “inteligentną energię” na rzecz promocji chemii w Polsce. Odwiedź nas w związku z tym na Creator Space Online (https://creator-space.basf.com/) i podziel się swoimi pomysłami. Więcej informacji na www.basf.pl oraz na naszym profilu na Facebook.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

lyreco

[/one_half]

[one_half_last]

Działając w 42 krajach na 4 kontynentach, Lyreco plasuje się wśród światowych liderów w dziedzinie dostarczania rozwiązań dla biur i miejsc pracy. Obecne w Polsce od 1998 roku obejmuje swoją siecią dostaw obszar całego kraju i jest największą firmą biuro-serwisową w Polsce. Strategia Lyreco opiera się na połączeniu sił i wspólnym użytkowaniu systemów.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie pracowników wszystkich filii, Grupa Lyreco jest w stanie zaoferować lokalnym i międzynarodowym klientom taki sam zakres usług i produktów na całym świecie. Mając w stałej dostępności prawie 8000 produktów, w każdym roku wprowadzanych jest do oferty około 1000 nowości. Od markowych artykułów po ekskluzywne produkty marki własnej Lyreco w alternatywnych cenach. Rozszerzając swoją ofertę, Lyreco wprowadziło w ostatnich latach do swojego katalogu rozwiązania w kilku nowych obszarach: BHP – Produkty Ochrony Osobistej, Print Services – usługa druku, a także Nespresso Business Solutions jako wyłączny dystrybutor marki Nespresso. Niezależnie od tego, jakiej wielkości jest firma, Lyreco jest w stanie zapewnić najwyższy standard zarządzania zakupami, w celu osiągnięcia założonych celów, bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów. Dzięki wyjątkowym ludziom i rozwiązaniom technologicznym gwarantuje dostawę o bezkonkurencyjnym współczynniku realizacji 99,7%. Od wielu lat realizujemy strategię społecznej odpowiedzialności biznesu. Już w roku 2004 przystąpiliśmy do inicjatywy ONZ – United Nations Global Compact. Jest to zobowiązanie do dostosowania w swoich działaniach i strategii dziesięciu powszechnie przyjętych zasad w zakresie praw człowieka, pracy, ochrony środowiska i przeciwdziałania korupcji. W roku 2012 przygotowaliśmy i wdrażamy pięcioletnią strategię zrównoważonego działania EKO PRZYSZŁOŚĆ w Polsce i na całym świecie. Naszą misją jest bycie najlepszym dostawcą rozwiązań dla biznesu w zakresie tworzenia efektywnego środowiska pracy i zapewnienie w przyszłości zrównoważonego rozwoju dla wszystkich interesariuszy. Strategia oparta jest na 3 filarach, w których określiliśmy i realizujemy nasze zobowiązania i sprawdzamy ich realizację poprzez zdefiniowane wskaźniki sukcesu (KPI).

[/toggle]
[/one_half_last]

 


[one_half]
Vivenge_logoX

[/one_half]

[one_half_last]

U podstaw naszego sukcesu leży poszanowanie Klienta i stała budowa relacji z rynkiem, ze szczególnym naciskiem na jakość obsługi i przyjacielskie relacje międzyludzkie, jak też na reprezentowane wartości biznesowe. Mimo, że skutki światowych zmian geopolitycznych, ogólny niepokój o przyszłość i niestabilność polityki państwa zostawiają ślady obserwowane w gospodarce polskiej w 2016 roku, nie spowolnia to naszego tempa wzrostu i zwiększania przychodów ze sprzedaży. W skali globalnej Polska i polski kapitał wciąż niezmiennie przyciąga uwagę jako centrum stabilności finansowej i gospodarczej, co Vivenge wykorzystuje w kształtowaniu swojej strategii działań na rynkach zagranicznych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Dzięki naszym Partnerom i relacjom opartym na zaufaniu oraz wzajemnej współpracy, rozwijamy się budując silne społecznie i ekonomicznie przedsiębiorstwo. Szczególnie wdzięczni jesteśmy Klientom, dzięki którym jesteśmy dokładnie w tym miejscu historii naszej firmy. Rośniemy się dzięki Państwa zaufaniu. Uczymy się dzięki Państwa wyzwaniom. Rośniemy w siłę dzięki solidnej pracy. Z Waszą pomocą przyczyniamy się do wzrostu gospodarczego Polski i Europy. Jesteśmy dumni z naszego członkostwa w Światowej Organizacji Sekretarza Generalnego ONZ Global Compact Network Poland. Traktujemy je, jako wielkie zobowiązanie do bycia przykładem i liderem dobrych praktyk w naszej branży.

[/toggle]

[/one_half_last]