Partnerzy Główni


www.dentons.com

Dentons jest największą na świecie firmą prawniczą, oferującą najwyższej jakości doradztwo prawne i biznesowe. Za innowacyjne osiągnięcia w zakresie świadczenia usług prawnych, w tym m.in. stworzenie Nextlaw Labs oraz Nextlaw Global Referral Network, Dentons jest regularnie rekomendowany przez wiodące informatory biznesowe i prawnicze i zajmuje pozycję lidera w zestawieniu „Indeks Elitarnych Globalnych Firm Acritas”. Jest także zdobywcą nagrody BTI Client Service 30 Award. Dzięki policentrycznemu podejściu oraz zapewnianiu klientom dostępu do najbardziej utalentowanych prawników na całym świecie, Dentons rzuca wyzwanie istniejącym standardom obsługi prawnej w społecznościach, w których funkcjonuje. www.dentons.com.


lafarge
Lafarge jest jednym z wiodących producentów cementu, kruszyw i betonu na polskim rynku. Oferuje szeroki wachlarz usług oraz rozwiązań dla budownictwa, infrastruktury, przemysłu paliwowego oraz gazownictwa. Jest częścią globalnego koncernu LafargeHolcim, a w Polsce działa od ponad 20 lat. Lafarge w Polsce posiada 60 zakładów na terenie całego kraju, m.in.: cementownie, kopalnie i przeładownie kruszyw oraz wytwórnie betonu i zatrudnia ponad 1 500 osób. Dzięki połączeniu wiedzy eksperckiej oraz innowacyjnych rozwiązań oferuje kompleksowe podejście do projektów budowlanych na każdym etapie ich realizacji. Firma koncentruje się na Kliencie, dąży do ciągłego rozwoju oraz stawia na nieustanne doskonalenie produktów, rozwiązań i usług. Lafarge w Polsce utrzymuje najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i etyki. Realizuje politykę zrównoważonego rozwoju, łącząc działalność przemysłową z szacunkiem dla pracowników, lokalnych społeczności i środowiska naturalnego. Rozwiązania firmy posiadają certyfikację zgodną ze standardem ISO 14001 oraz certyfikatem BES 6001.

Partnerzy Złoci


Future Pipe

Future Pipe Industries jest światowym liderem w dziedzinie inżynieryjnych, efektywnych rur z włókna szklanego. Mamy 13 fabryk i 20 biur sprzedaży na czterech kontynentach, współpracujemy z największymi firmami z branży budowlanej. Posiadamy najszerszą na świecie ofertę systemów rur z włókna szklanego; Future Pipe Industries zbudowało solidną renomę w zakresie projektowania, wytwarzania i instalowania niestandardowych rozwiązań w zakresie rurociągów dla wiodących firm w dziedzinie infrastruktury, ropy i gazu, przemysłu, gospodarki wodnej i morskiej.


strabag

STRABAG jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, lidera w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii z silnym kapitałem własnym. STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie  inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, inżynieryjnego i infrastrukturalnego. Jako generalny wykonawca oferuje swoje usługi w zakresie infrastruktury drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, energetycznego, przemysłowego i ochrony środowiska. Kompleksowa oferta STRABAG obejmuje także roboty modernizacyjne i utrzymaniowe sieci dróg krajowych i lokalnych. W obszarze budownictwa ogólnego STRABAG realizuje centra usługowo-handlowe, budynki użyteczności publicznej, hale magazynowe, centra logistyczne, osiedla mieszkaniowe oraz obiekty przemysłowe. Spółka zajmuje się również modernizacją i konserwacją obiektów zabytkowych. Laboratoria należące do koncernu czuwają nad utrzymaniem najwyższych standardów jakości, prowadząc prace badawcze i wdrażając innowacyjne technologie. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. Wysoki udział kapitału własnego powoduje, że firma jest stabilnym partnerem dla inwestorów. W Polsce STRABAG zatrudnia blisko 5 tys. osób.

Partnerzy


[one_half]

bolix [/one_half]

[one_half_last]

Ponad 100 milionów metrów kwadratowych ocieplonych elewacji materiałami marki BOLIX – to nasz dotychczasowy dorobek. Liczba ta przekłada się na na 600 tys. średniej wielkości domów jednorodzinnych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

BOLIX jest wiodącym polskim producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w produkcji systemów elewacyjnych. Marka BOLIX istnieje już od 1991 roku i jest synonimem wysokiej jakości rozwiązań budowlanych.

Stawiamy na innowacyjność i jakość naszych produktów, dlatego wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem, który uzyskał Certyfikat ISO na zgodność z normami EN-ISO 9001:2000 i EN-ISO 14001:2004, przyznany przez firmę Global Group. Potwierdzeniem renomy firmy BOLIX i oferowanych przez nas rozwiązań jest przyznanie bezspoinowym systemom ociepleń marki BOLIX opartym na styropianie Europejskiej Aprobaty Technicznej (ETA). Ocieplenia i docieplenia BOLIX to rozwiązania przetestowane w wielu badaniach laboratoryjnych, charakteryzujące się parametrami znacznie przewyższającymi analogiczne parametry konkurencji.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half] egis [/one_half] [one_half_last]

Egis Projects Polska  stanowi część międzynarodowej Grupy Egis, kontrolowanej przez Caisse des Dépôts, która jest publiczną instytucją finansową utworzoną blisko 200 lat temu, w 1816 roku.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Grupa obecna jest w blisko 100 krajach na świecie i zatrudnia łącznie 13 000 pracowników. Jest liderem w zakresie nowych technologii stosowanych w transporcie oraz wiodącym partnerem w projektach drogowych z zakresu partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). Ma niezrównane doświadczenie w budowie i integracji systemów stosowanych przy zarządzaniu autostradami, tunelami i lotniskami na całym świecie. Infrastrukturze miejskiej dostarcza z kolei rozwiązania z dziedziny: projektowania, dostawy, instalacji i zarządzania systemami rowerowymi (klasycznymi i elektrycznymi), car-sharing, opartym na systemie wypożyczeń elektrycznych samochodów miejskich ze stacjami doładowującymi, jak również zarządzania elektronicznymi strefami miejskiego parkowania czy tworzenia i zarządzania strefami niskiej emisji spalin.

Misją spółki w Polsce jest obsługa i utrzymanie dróg i autostrad oraz systemy poboru opłat ETC.   [/toggle] [/one_half_last]


[one_half]
erbyd

[/one_half]

[one_half_last]

Spółka Erbud powstała w 1990 roku, od 2007 roku notowana jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa Erbud jest jedną z czołowych firm.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Świadczy usługi generalnego wykonawstwa i podwykonawcze w segmencie komercyjnym, użyteczności publicznej, energetycznym, mieszkaniowym oraz inżynieryjno-drogowym na terenie Polski oraz innych krajów europejskich, w tym głównie: w Niemczech i Belgii. Do grupy Erbud należą: PBDI, Erbud Industry, GWI oraz Erbud International. Wysoki standard realizowanych przez Erbud inwestycji potwierdzają posiadane certyfikaty: ISO, AQAP oraz BS OHSAS. Erbud wyróżnia się wykonawstwem wielu prestiżowych obiektów zarówno w kraju, jak i za granicą.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half] EY_logo_300x80px [/one_half] [one_half_last]

Eurovia, międzynarodowy lider w zakresie budownictwa drogowego i kolejowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych, reprezentuje Grupę Vinci w 15 krajach na całym świecie.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

To wiodący wykonawca w dziedzinie robót publicznych, rozwijający szeroką gamę produktów i technologii dedykowanych realizacji inwestycji drogowych i zagospodarowaniu przestrzeni miejskich. Zajmuje również pierwsze miejsce na liście francuskich producentów kruszywa drogowego oraz materiałów pochodzących z recyklingu.

Eurovia w Polsce to 35 lokalizacji i ponad tysiąc zatrudnionych pracowników zatrudnionych w głównych obszarach firmy:

 • budownictwo drogowe i kolejowe
 • produkcja mieszanek mineralno-asfaltowych, emulsji i asfaltów modyfikowanych,
 • produkcja kruszyw,
 • serwis i utrzymanie infrastruktury drogowej.

Dywersyfikacja działalności naszej organizacji oraz rozmieszczenie naszych oddziałów na terenie całego kraju pozwala na dostarczenie naszym klientom kompleksowej oferty.

Poprzez realizację lokalnych projektów wspieramy rozwój  oraz wzrost ekonomiczny regionów. Jesteśmy zawsze blisko naszych klientów i użytkowników naszych realizacji – od projektu, poprzez  wykonanie oraz późniejsze utrzymanie infrastruktury drogowej.

Wykonujemy także duże projekty w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Jako główny wykonawca realizujemy takie projekty jak budowa autostrad, obwodnic i dróg ekspresowych, wpływające na poprawę infrastruktury drogowej w skali całego kraju. W naszym portfolio znajdują się także obiekty inżynieryjne oraz realizacje na rzecz rozwoju infrastruktury kolejowej.

Mając na uwadze wyzwania związane z użytecznością w obszarze mobilności, łączymy w naszej pracy przemysł, technologię i kompetencję naszych specjalistów, aby dostarczyć optymalnych korzyści zarówno naszym klientom, jak i użytkownikom naszych realizacji.

[/toggle] [/one_half_last]


[one_half]

Euler

[/one_half]

[one_half_last]

Euler Hermes to światowy lider na rynku ubezpieczeń należności handlowych oraz jeden z liderów w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych i windykacji należności. Posiadająca ponad 100 lat doświadczenia firma oferuje klientom z sektora business-to-business (B2B) usługi finansowe, wspierające zarządzanie środkami pieniężnymi i należnościami.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Sieć wywiadowni gospodarczych śledzi i analizuje codzienne zmiany wypłacalności małych, średnich oraz międzynarodowych firm działających na rynkach odpowiadających za 92% światowego PKB. Firma posiada siedzibę główną w Paryżu i działa w ponad 50 krajach, gdzie zatrudnia ponad 5.800 pracowników. Euler Hermes jest spółką zależną Allianz, notowaną na giełdzie Euronext Paris (ELE.PA) oraz posiadającą rating AA przyznany przez Standard & Poor’s i Aa3 przez Moody’s. W 2016 roku skonsolidowane obroty firmy wyniosły 2,6 mld €, ubezpieczyła ona na całym świecie transakcje biznesowe o wartości wynoszącej na koniec 2016 roku 883 mld €.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half] exito [/one_half] [one_half_last]

Jesteśmy wiodącym brokerem ubezpieczeniowym branży budownictwa infrastrukturalnego.
Od 20 lat specjalizujemy się w obsłudze kontraktów budowlanych w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych,  ryzyk budowy i montażu, OC kontraktowej i ryzyk uzupełniających.
Koncentrujemy się na kompetentnym i odpowiedzialnym serwisie doradczym i konsultacyjnym w zakresie ubezpieczeń i likwidacji szkód, w tym roszczeń i regresów gwarancyjnych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Zaufało nam już ponad 700 przedsiębiorstw. Nasza kadra składa się z najlepszych brokerów ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych, potrafiących sprawnie i  oszczędnie obsłużyć każde przedsiębiorstwo i każdy plac budowy w dowolnym miejscu w Polsce. Obsługujemy również kontrakty zagraniczne, nawet w egzotycznych destynacjach.

Od 10 lat posiadamy certyfikat ISO 9001:2008. Jesteśmy laureatem konkursów SOLIDNA FIRMA, GAZELE BIZNESU,a w 2015 r. uzyskaliśmy tytuł DORADCY UBEZPIECZENIOWEGO ROKU w ramach konkursu – Diamenty Infrastruktury Polskiej.
Warto nam zaufać.

[/toggle] [/one_half_last]


[one_half] Ids bud [/one_half] [one_half_last] IDS-BUD S.A. to firma budowlana z dużym potencjałem wykonawczym, dobrze przygotowana do sprostania wyzwaniom, jakie niesie przyszłość.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

IDS-BUD S.A. pełni funkcję generalnego wykonawcy i świadczy usługi w zakresie budownictwa inżynieryjnego, kubaturowego, energetycznego oraz paliwowego. Obecnie firma może pochwalić się podpisanymi około 250 projektami budowlanymi, wśród których znajdują się takie inwestycje, jak budowa Terminala Naftowego w Gdańsku dla PERN S.A., budowa linii 400 kV Ełk Bis – Granica RP dla PSE S.A. ,budowa Laboratorium Centralnego CEZAMAT dla Politechniki Warszawskiej czy Budowa drogi ekspresowej s7 Kraków – Rabka Zdrój na odcinku Lubień – naprawa, od km 713+580 do ok. 721+170 dla GDDKiA. Profesjonalizm, wszechstronność, wysoka jakość usług i terminowość, w połączeniu z doświadczeniem i kwalifikacjami naszych pracowników są gwarancją sukcesu IDS-BUD S.A

[/toggle] [/one_half_last]


[one_half]

Koleje maz

[/one_half]

[one_half_last]

Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o. została powołana 29 lipca 2004 r. przez Samorząd Województwa Mazowieckiego (51% udziałów) oraz ówczesną spółkę „PKP Przewozy Regionalne” sp. z o.o. (49% udziałów). Działalność przewozową Spółka KM rozpoczęła 1 stycznia 2005 r. W styczniu 2008 r. jedynym właścicielem Spółki KM został Samorząd Województwa Mazowieckiego.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Prowadzone przez Spółkę KM inwestycje w tabor oraz w zaplecze techniczne dają jej miano najnowocześniejszego regionalnego kolejowego przewoźnika pasażerskiego w Polsce. Rozbudowana siatka obsługiwanych połączeń oraz atrakcyjna oferta handlowa sprawiają, że Spółka KM jest na drugim miejscu w Polsce pod względem liczby przewożonych pasażerów (62 miliony w 2017 r.). Spółka KM jest też innowacyjna – jako pierwszy polski pasażerski przewoźnik kolejowy wdrożyła Eco Driving – system teleinformatyczny wspomagający proces wydajnego zarządzania energią elektryczną podczas jazdy. Koleje Mazowieckie przewożą bezpiecznie, solidnie i na czas.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
KUKE
[/one_half]

[one_half_last]

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych Spółka Akcyjna
Od ponad 25 lat ubezpieczamy transakcje handlowe polskich przedsiębiorców. Oferujemy usługi zapewniające bezpieczną wymianę handlową zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasza działalność skupia się na ubezpieczaniu należności z tytułu sprzedaży towarów i usług z odroczonym terminem płatności, a także na udzielaniu gwarancji ubezpieczeniowych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

 • Jesteśmy firmą polską. Naszymi akcjonariuszami są Skarb Państwa reprezentowany przez Ministra Rozwoju i Bank Gospodarstwa Krajowego.
 • Jako jedyny ubezpieczyciel w Polsce mamy prawo do oferowania ubezpieczeń eksportowych gwarantowanych przez Skarb Państwa, które zapewniają bezpieczeństwo w handlu na rynkach podwyższonego ryzyka politycznego.
 • Jako jedyni w kraju ubezpieczamy długoterminowe projekty eksportowe o charakterze inwestycyjnym, finansowane kredytem o okresie spłaty dwóch i więcej lat.
 • Ułatwiamy firmom dostęp do zewnętrznego finansowania. Nasza spółka faktoringowa KUKE Finance S.A. finansuje zagraniczne i krajowe należności w ramach wszystkich dostępnych na rynku rodzajów faktoringu – ze szczególnym uwzględnieniem faktoringu pełnego, czyli z przejęciem ryzyka niewypłacalności kontrahenta.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

 

Emka [/one_half] [one_half_last]

METRO WARSZAWSKIE SP. Z O.O.

 • 100% udziałów Spółki należy do Miasta Stołecznego Warszawy
 • od 23 lat operator jedynego metra w Polsce
 • świadczy najwyższej klasy usługi komunikacyjne zapewniając  przewozy pasażerskie
 • inwestor zastępczy budo­wy metra w Warszawie – przygotowuje i nadzoruje miliardowe inwestycje samorządu m.st. Warszawy
 • laureat międzynarodowych nagród i wyróżnień, m.in. nagrody główne w kategoriach Najlepszy program utrzymania i Nagroda specjalna za zaangażowanie na rzecz ochrony środowiska w międzynarodowym konkursie Metro Awards 2009 oraz nagroda główna w kategorii Najlepiej udoskonalane metro w międzynarodowym konkursie Metro Awards 2011.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

 • od 13 lat poddaje się systematycznej ocenie pasażerów – 96% pozytywnych opinii. Wysoki poziom opinii pozytywnych dotyczących elementów związanych z obsługą pasażerów: bezpieczeństwo (93%), punktualność (93%) oraz czystość na stacjach (94%), w wagonach (88%)
 • Zapewnia wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Aktualna infrastruktura: 

Linia M1 – łącząca północ i południe Warszawy pełną projektowaną długość osiągnęła w roku 2008, gdy do użytku oddana została ostatnia stacja – A23 Młociny. Po raz pierwszy pasażerowie pojechali metrem w Warszawie w kwietniu 1995 roku na odcinku łączącym centrum miasta z jego południowymi dzielnicami, na trasie Kabaty – Politechnika.
Całkowita długość linii – 22,7 km
Łączna liczba stacji – 21
Całkowity czas przejazdu – 39 min
Najpopularniejsza stacja – Plac Wilsona

 Centralny odcinek Linii M2 – łączący prawo- i lewobrzeżną Warszawę odcinek oddany został do użytku pasażerów w marcu 2015 roku.
Całkowita długość odcinka- 6,3 km
Łączna liczba stacji – 7
Całkowity czas przejazdu – 11 min
Najpopularniejsza stacja – Centrum Nauki Kopernik.

 Położona w południowej części Ursynowa, w sąsiedztwie Lasu Kabackiego Stacja Techniczno – Postojowa (STP) to główna siedziba operatora pełniąca funkcję warsztatowo-techniczną dla linii M1 i M2. Na terenie stacji zlokalizowana jest między innymi główna hala elektrowozowni z zapleczem technicznym, hala postojowo-przeglądowa, automatyczna myjnia, komora odkurzania podwozi taboru oraz Centralna Dyspozytornia obsługująca I i II linię metra. Stacja wykonuje naprawy i przeglądy taboru oraz zapewnia miejsca postojowe dla taboru metra.
Łączna powierzchnia STP – 32 h
Łączna długość  torów – 24 km
Długość toru prób – 1200 m

 Rozbudowa: kolejnym etapem budowy metra w Warszawie jest rozbudowa centralnego odcinka linii M2 o sześć nowych stacji, trzech w kierunku zachodnim oraz trzech w kierunku wschodnim – północnym. I etap odcinka zachodniego oraz wschodniego – północnego realizowany jest równolegle przez osobnego wykonawcę robót budowlanych. Łączna długość planowanych odcinków wynosi 6,6 kilometra, w tym 3,4 km trasy obejmie odcinek zachodni. W kierunku wschodnim – północnym zbudowane zostanie 3,2 km trasy.

 Ciągłość inwestycji:

Budowa dwóch stacji na Woli i Bemowie oraz trzech stacji na Targówku (3+2) będzie kolejnym etapem rozbudowy II linii metra. Dla odcinka wschodniego stacja na osiedlu Zacisze i dwie stacje zlokalizowane na osiedlu Bródno zakończą II linię metra. Na Bemowie natomiast zaplanowano budowę następnych trzech stacji oraz nową Stację Techniczno – Postojową, która zlokalizowana zostanie w Morach.

[/toggle] [/one_half_last]


[one_half]

SKM

[/one_half]

[one_half_last]

Szybka Kolej Miejska spółka z o.o w Warszawie powstała w 2005 roku. Obecnie posiada 28 pojazdów i kursuje na 4 trasach, łącząc centrum Warszawy z jej dzielnicami oraz satelickimi miastami: Otwockiem, Sulejówkiem Miłosną, Pruszkowem oraz Legionowem i Wieliszewem. Rocznie spółka przewozi ponad 25 mln pasażerów, stanowiąc istotny element systemu transportu komunikacji miejskiej aglomeracji warszawskiej. SKM posiada własną, nowoczesną Stację Techniczno-Postojową pozwalającą obsłużyć docelowo 50 pojazdów i sprawnie realizować zadania przewozowe.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Pociągi SKM są nowoczesne, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i wyposażone w klimatyzację, monitoring, elektroniczną informację, kasowniki oraz automaty biletowe. Spółka jest pierwszym przewoźnikiem w stolicy, który umożliwił pasażerom naładowanie baterii telefonu, tabletu czy czytnika książek podczas podróży. SKM posiada również rozbudowany system powiadamiania pasażerów o opóźnieniach i utrudnieniach w ruchu pociągów, poprzez aplikację mobilną, wiadomości SMS, profil na Facebooku oraz stronę internetową.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half] Warbud [/one_half] [one_half_last] [/one_half_last]


[one_half] wkb [/one_half] [one_half_last]

WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr jest wiodącą polską kancelarią prawną, świadczącą kompleksowe usługi prawne z zakresu kluczowych dziedzin prawa gospodarczego.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Prawnicy kancelarii doradzają m.in. w sprawach z zakresu zamówień publicznych, restrukturyzacji, prawa korporacyjnego, własności intelektualnej i TMT, prawa ubezpieczeniowego, energetycznego, nieruchomości, ochrony środowiska, pracy oraz ochrony konkurencji, posiadają też bogate doświadczenie w prowadzeniu transakcji fuzji i przejęć oraz postępowań sądowych i arbitrażowych. Wysoki poziom usług odzwierciedlają liczne rekomendacje w polskich i zagranicznych rankingach firm prawniczych, przyznawane zarówno kancelarii, jak i indywidualnym prawnikom.

Kancelaria wspiera klientów z wielu sektorów, w tym z branży budowlanej, energetycznej, transportowej, drogowej, lotniczej, gospodarowania odpadami oraz wodno-kanalizacyjnej, a także gospodarki komunalnej. Szeroki zakres specjalizacji i doskonała znajomość tych sektorów gospodarki pozwala prawnikom WKB z sukcesem doradzać w najbardziej złożonych inwestycjach infrastrukturalnych.

[/toggle] [/one_half_last]

Partner Merytoryczny


[one_half] cigno baner 1 [/one_half] [one_half_last]

Cigno Consulting to prężnie działająca firma zajmująca się kompleksowym doradztwem personalnym, obecna na polskim rynku od dziesięciu lat.

Główna specjalizacja firmy to selekcja i rekrutacja personelu na stanowiska wyższego i średniego szczebla oraz doradztwo organizacyjne (w tym profile kompetencyjne, budowanie struktur organizacyjnych i wsparcie działów HR).

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Nasza metodologia została doceniona przez instytucje unijne i uzyskała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz – jako jedyna w swojej branży – programu „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” w ramach wspierania biznesu elektronicznego. W efekcie Cigno Consulting Group stało się jedną z najbardziej innowacyjnych firm doradztwa personalnego na polskim rynku.

[/toggle]

[/one_half_last]

Partnerzy Gali


[one_half]
BASF

[/one_half]

[one_half_last]

Portfolio BASF w Polsce obejmuje chemię przemysłową, tworzywa sztuczne, środki ochrony roślin, chemię budowlaną (w tym domieszki do betonu), lakiery oraz katalizatory samochodowe. Jesteśmy w Polsce partnerem firm z bardzo wielu gałęzi przemysłu. Zatrudniamy tu ponad 600 pracowników, a obroty grupy w Polsce w 2014 roku wyniosły 770 milionów Euro. Prowadzimy m.in. zakłady w Środzie Śląskiej koło Wrocławia (katalizatory), w Myślenicach koło Krakowa.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Jesteśmy dumni ze współpracy z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie i Ogrodami Doświadczeń Humanitarium we Wrocławiu. Od 2010 roku BASF Polska jest wyłącznym partnerem laboratorium chemicznego dla dzieci i młodzieży w CNK odwiedzanego rocznie przez 10 tys. osób. Podobna umowa zawarta została w 2014 roku z Humanitarium, a w kwietniu tego roku otworzyliśmy laboratorium dla uczniów warszawskiej szkoły im. Willy’ego Brandta. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, dążącą do lepszej ochrony klimatu i promującą inteligentną energię (smart energy). W 2015 roku świętujemy w Polsce i na świecie 150 lat istnienia. To dla nas szczególny rok, podczas którego chcemy zainicjować dyskusje na temat największych wyzwań ludzkości. Nasz jubileusz obchodzimy wspólnie z czterema polskimi uczelniami. Uniwersytety Warszawski i Wrocławski oraz Politechniki Warszawska i Wrocławska w 2015 także świętują okrągłe rocznice swoich wydziałów chemicznych. Wspólnie połączyliśmy siły i “inteligentną energię” na rzecz promocji chemii w Polsce. Odwiedź nas w związku z tym na Creator Space Online (https://creator-space.basf.com/) i podziel się swoimi pomysłami. Więcej informacji na www.basf.pl oraz na naszym profilu na Facebook.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half] Kajima [/one_half] [one_half_last]

Kajima – Japoński Generalny Wykonawca Budowlany – obecny na rynku polskim od 16 lat. Jesteśmy wiarygodnym partnerem w realizacji specjalistycznych inwestycji kubaturowych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Kajima w Polsce została założona 16 lat temu jako część ogólnoświatowej korporacji Kajima Corporation. Od momentu rozpoczęcia działalności w Polsce staliśmy się godnym zaufania partnerem biznesowym, zdolnym do realizacji specjalistycznych projektów budowalnych, zapewniając wysoką jakość pracy w uzgodnionych terminach i za określony budżet.

Kajima Poland ma rosnące portfolio zrealizowanych i kontynuowanych projektów kubaturowych zarówno dla klientów krajowych i zagranicznych we wszystkich sektorach: przemysłowym, logistycznym, handlowym, retailowym, biurowym oraz mieszkaniowym.

Kajima Poland realizuje wszelkiego typu inwestycje budowlane, zgodnie z wymaganiami swoich klientów.

Korzystamy ze wsparcia naszych macierzystych organizacji. Dzięki temu mamy dostęp do nowoczesnego know-how, które stosujemy w postaci praktycznych rozwiązań systemowych. To pozwala nam na realizację najbardziej skomplikowanych i wymagających inwestycji. Szczególną uwagę przywiązujemy do trzymania się harmonogramów projektowych, ograniczeń kosztowych i norm jakości.

Kajima Poland jest jedną z wiodących firm w branży budowlanej jeśli chodzi o jakość wykonania i dbałość o środowisko. Na bieżąco śledzimy pojawianie się nowych norm i stosujemy je w naszych nowych koncepcjach, które pomagają zwiększać wartość projektów.  Jesteśmy gotowi również pełnić rolę asesorów projektów. Zapewniamy certyfikaty BREEAM i LEED.

Bezpieczeństwo i higiena pracy jest dla nas najwyższym priorytetem. W uznaniu naszego podejścia do procesu budowlanego zostaliśmy wielokrotnie uhonorowani nagrodami Państwowej Inspekcji Pracy.

Cenimy naszych partnerów biznesowych. W 2015 oraz 2016 roku otrzymaliśmy Certyfikat Złoty Płatnik. Certyfikat przyznawany jest firmom za zachowanie najwyższych standardów płatniczych. Euler Hermes wyłania rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej.

Nasze godne uwagi osiągnięcia uzyskane w 2017 roku:

 • Gazele Biznesu 2016
 • 2 nagrody na “5th Manufacturing Excellence and Industrial Property Awards” w kategoriach:
  • Construction Company of the Year
  • BTS Project of the year, over 30.000 m2
 • “Best Development Partner of Panattoni Europe”. Nagroda otrzymana podczas corocznej gali.

[/toggle] [/one_half_last]


[one_half]
Okonplast

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa OKNOPLAST to międzynarodowa firma, należąca do ścisłej czołówki producentów okien i drzwi z PVC w Europie. Prowadzi działalność na 13 rynkach: Austrii, Czech, Francji, Niemiec, Polski, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Włoch i Węgier. W czerwcu 2013 roku ogłoszono utworzenie Grupy OKNOPLAST, w skład której wchodzą trzy marki: OKNOPLAST, WnD i Aluhaus zapewniając jeszcze większe zróżnicowanie oferty produktowej i jej precyzyjne dopasowanie do potrzeb klientów.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]
Grupa OKNOPLAST działa w segmencie Premium. W portfolio grupy znajdują się okna i drzwi zewnętrzne PVC, rolety oraz szeroka gama dodatków i akcesoriów. Spółka uruchomiła również produkcję własnych pakietów szybowych. Jako jedna z nielicznych, Grupa OKNOPLAST oferuje autorskie rozwiązania, dostępne wyłącznie pod własną marką. Produkty grupy charakteryzują się zaawansowanymi rozwiązaniami w dziedzinie energooszczędności oraz najwyższą precyzją i niepowtarzalną estetyką wykonania. Produkowane przez Grupę OKNOPLAST okna i drzwi spełniają najwyższe standardy jakości i ekologii.
Grupa OKNOPLAST jest posiadaczem licznych prestiżowych wyróżnień i nagród m.in. Złoty Champion Budowlana Marka Roku (2016), Najlepszy eksporter w konkursie Orły Eksportu Województwa Małopolskiego (2016), National Champion w konkursie European Awards (2014/2015), „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” (2013).
Siedziba Grupy OKNOPLAST zlokalizowana jest w Ochmanowie pod Krakowem. Aktualnie w firmie pracuje 1500 osób.
Więcej informacji na stronie: www.oknoplast.com.pl

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
Palisander

[/one_half]

[one_half_last]

Założona w 1993 roku i wywodząca się z Podlasia firma, to dziś czołowy dostawca szalunków w Polsce. Sieć oddziałów zapewnia kompleksową obsługę budów w każdej części kraju oraz w krajach sąsiednich. Palisander to również największy dostawca szalunków z wyłącznie polskim kapitałem. Oferta firmy obejmuje pełen wachlarz systemów, pozwalających na realizację każdej, nawet najbardziej skomplikowanej budowy. Przedsiębiorstwo sukcesywnie poszerza ofertę również o kompleksowe rozwiązania z zakresu BHP.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Na osiągnięcie dzisiejszej pozycji firmy wpłynęło głównie zaangażowanie i właściwy dobór fachowej kadry, którą stanowi ponad 150 pracowników. To między innymi inżynierowie z pasją, z dużym doświadczeniem wyniesionym z placów budów. Wielu z nich pracuje w firmie od lat, sukcesywnie poszerzając swoją wiedzę z zakresu szalunków. Inżynierowie Palisander opracowują innowacje produktowe, przeprowadzają badania, dobierają odpowiednie szalunki do stawianych im zadań, wykonują projekty szalunkowe, sprawdzają wytrzymałość zaprojektowanej konstrukcji, a także regularnie odwiedzają swoje budowy. Ich doświadczenie pomaga przy realizacji skomplikowanych i nietypowych inwestycji, zarówno kubaturowych, przemysłowych czy inżynieryjnych.
Przez 25 lat firma zaopatrzyła w szalunki tysiące budów. Były to zarówno charakterystyczne biurowce w ścisłym centrum Warszawy, a także wielkie osiedla, zarówno w stolicy jak i w pozostałych miastach na terenie kraju. Niezliczona liczba obiektów przemysłowych, inżynieryjnych, użyteczności publicznej, czy galerii handlowych powstało z wykorzystaniem szalunków firmy.
Palisander to również prekursor innowacji w branży szalunkowej. Zarówno produktowych jak i usługowych. Innowację usługową stanowi pierwszy w branży system zarządzania jakością najmu szalunków QLOS, gdzie Q oznacza najwyższą jakość w zakresie: L- logistyki, O – obsługi, S –szalunków. Dzięki skupieniu się na poprawie i utrzymaniu jakości w tych trzech istotnych obszarach, firma oferuje najwyższy standard obsługi na rynku.
Od 25 lat Palisander kompleksowo wspiera budowy.

[/toggle]

[/one_half_last]