[box_header]

Strategic Partner

[/box_header]

[box_content]

orlen big

Lider branży energetyczno-paliwowej w Europie Środkowo-Wschodniej, zarządzający największą siecią stacji paliw w regionie a także jeden z największych producentów petrochemikaliów.

Jednocześnie Koncern konsekwentnie rozwija segment wydobycia i obszar wytwarzania energii elektrycznej w kogeneracji.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]
Sztandarowymi projektami z zakresu energetyki jest budowa elektrociepłowni parowo-gazowej we Włocławku, która będzie produkowała energię i ciepło już w 2016 roku oraz bloku o większej mocy w Płocku, który zostanie oddany do eksploatacji pod koniec 2017 roku. W obszarze wydobycia, ORLEN aktywnie angażuje się w poszukiwania złóż gazu i ropy z łupków w Polsce, a poprzez swoje kanadyjskie spółki TriOil Resources Ltd. i Birchill Exploration LP, prowadzi wydobycie węglowodorów ze złóż niekonwencjonalnych w Kanadzie

[/toggle]
[/box_content]

[box_header]

Main Partners

[/box_header]

[box_content]

microsoft

Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą urządzeń i usług dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych, które pomagają w pełni realizować ich potencjał.
Wśród sztandarowych produktów oferowanych przez Microsoft jest system operacyjny Windows. Wraz z premierą Windows 8 – dostępnego już w najnowszej wersji Windows 8.1 – firma wprowadziła na rynek pierwszy, obsługiwany dotykowo system operacyjny z rodziny Windows, który działa na tradycyjnych komputerach oraz urządzeniach z ekranami dotykowymi, w tym również na tabletach PC.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]
Równocześnie z premierą Windows 8 Microsoft wprowadził na rynek pierwszy komputer sygnowany własnym logo – Microsoft Surface. System operacyjny Windows dostępny jest również w wersjach na platformę mobilną – Windows Phone oraz platformę serwerową – Windows Server.

Kluczową pozycję w portfolio firmy zajmuje również Microsoft Office, powszechnie używany zestaw aplikacji wspierających komunikację i produktywność. Pod nazwą Microsoft Office 2013 jest on dostępny w formie tradycyjnego oprogramowania instalowanego na urządzeniu. Jednocześnie pod nazwą Office 365 udostępniany jest jako zestaw aplikacji online albo instalowanych na urządzeniu, wraz z dodatkowymi usługami w chmurze, które w pełni wspierają mobilny styl pracy. Ponadto w ofercie spółki znajdują się również rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics.

Microsoft jest także liderem w zakresie rozwiązań dostarczanych w formie usług w modelu cloud computing i jako jedyny dostawca posiada kompleksową ofertę zarówno infrastruktury, platformy programistycznej oraz aplikacji w chmurze obliczeniowej. Całe środowisko tworzy spójną platformę Cloud OS, działającą w oparciu o m.in. Windows Azure.

Rozwiązania chmurowe oferowane przez Microsoft mogą być dostarczane klientom w modelu chmury publicznej, ale również w modelach chmury prywatnej oraz hybrydowej, która jest połączeniem obu modeli dostosowanym do potrzeb klienta.

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 100 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym około 350 osób w Polsce.

[/toggle]
[/box_content]

[box_content]

pzu

Grupa PZU to największa instytucja finansowa w Polsce i jedna z największych w naszej części Europy. Jest to polska firma obecna również na Litwie, Łotwie, w Estonii oraz na Ukrainie. Grupa oferuje szeroki zakres usług ubezpieczeniowych.

Co drugi ubezpieczający się Polak wybiera PZU. Zarządza również funduszami emerytalnymi, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Obecnie Grupa PZU zabezpiecza przyszłość finansową 12 milionów Polaków. Firma spełnia najwyższe standardy odpowiedzialnego i zrównoważonego zarządzania, co potwierdza obecność PZU w składzie Indeksu RESPECT – indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Prowadzone na szeroką skalę działania w czterech obszarach: bezpieczeństwo, edukacja, zdrowie i kultura są wyrazem dbałości firmy o jej interesariuszy. Za działania społecznie zaangażowane Grupa PZU zdobyła główną nagrodę w najnowszej edycji konkursu „Liderzy Filantropii” w kategorii firm, które przekazały najwięcej pieniędzy na cele społeczne.

[/toggle]

[/box_content]

[box_content]

synthos

SYNTHOS S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie producentem kauczuków emulsyjnych oraz wiodącym europejskim producentem polistyrenu do spieniania.

SYNTHOS S. A. dostarcza zaawansowane technologicznie produkty najwyższej jakości. Podstawowe grupy produktowe to kauczuki syntetyczne, tworzywa styrenowe, dyspersje, lateksy i kleje.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Dynamiczny rozwój spółki w ostatnich latach sprawił, że stała się ona przedsiębiorstwem konkurencyjnym i przyjaznym dla środowiska. SYNTHOS S. A. stara się sprostać potrzebom swoich klientów w zakresie surowców, półproduktów i gotowych produktów chemicznych. SYNTHOS S.A. wyrosła z firm chemicznych: Dwory S.A. oraz Kaucuk a.s. Obecna nazwa firmy ”SYNTHOS” (wprowadzona w 2007), stanowi połączenie dwóch wyrazów greckiego pochodzenia – synthesis (łączenie) i orthos (prawidłowy). Nazwa odzwierciedla misję Spółki, którą jest produkcja i dostarczanie produktów chemicznych do dalszego przetwarzania, służących przede wszystkim do rozwoju działalności naszych klientów. Nazwa nawiązuje również do natury działalności spółki w zakresie syntezy chemiczne.

SYNTHOS S.A. zarządza dwiema firmami produkcyjnymi: Synthos Dwory 7 Sp. z o.o. S.K.A z siedzibą w Oświęcimiu i Synthos Kralupy a.s. z siedzibą w Kralupach (Czechy).

[/toggle]
[/box_content]

[box_header]

Gold Partners

[/box_header]

[box_content]

azoty3

Grupa Azoty to jedna z kluczowych europejskich grup z branży chemicznej, obecna w sektorze nawozów azotowych i wieloskładnikowych, tworzyw konstrukcyjnych, a także alkoholi OXO i plastyfikatorów.

Spółka Grupa Azoty S.A. zgromadziła komplementarne spółki w tym m.in. Grupę Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A., Grupę Azoty Z.Ch. „Police” S.A., Grupę Azoty ZAK S.A. oraz Grupę Azoty ATT Polymers GmbH, o różnych tradycjach i specjalizacjach, aby wykorzystać ich potencjał do realizacji wspólnej strategii, tworząc grupę kapitałową Grupa Azoty.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 30 czerwca 2008 roku, nieprzerwalnie również bo od 19 listopada 2009 roku Spółka jest notowana w Respect Index, a od 19 lutego 2013 roku należy także do portfela indeksu MSCI Emerging Markets. Od 23 września 2013 roku Spółka wchodzi w skład indeksu WIG30 – indeksu największych i najbardziej wartościowych spółek na GPW.

[/toggle]

[/box_content]

[box_content]payu

PayU jest największym dostawcą płatności internetowych dla e-biznesów i liderem tego rynku w Polsce. Współpraca z PayU to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa związanego z obsługą transakcji. W listopadzie 2012 r. spółka, jako pierwsza w kraju, uzyskała licencję instytucji płatniczej i podlega w związku z tym nadzorowi KNF. PayU jest częścią międzynarodowego koncernu Naspers, który skupia spółki procesujące płatności internetowe w 18 krajach na całym świecie, w tym w 7 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Od listopada 2011 r. oferuje wyjątkową usługę dla kupujących – konto PayU, w którym można zapisać preferowane metody płatności, m.in. szybki e-przelew PayU Express czy kartę płatniczą, i dzięki temu płacić za zakupy internetowe jednym kliknięciem, zarówno na komputerze, jak i telefonie. Dostępna jest aplikacja mobilna konta PayU na systemy iOS, Android i Windows Phone. Unikatowym i przełomowym produktem stworzonym przez PayU są pierwsze w Polsce raty przyznawane całkowicie online. PayU charakteryzuje najwyższa rozpoznawalność i zaufanie do marki wśród kupujących. Już co trzeci internauta w Polsce, który kupuje przez Internet korzysta z płatności PayU.
[/toggle]

[/box_content]
[box_content]
pfizer1

Pfizer Inc. to największa na świecie prywatna organizacja zajmująca się badaniami biomedycznymi. Odkrywamy i opracowujemy innowacyjne leki oraz szczepionki, które pozwalają ludziom cieszyć się dłuższym i zdrowszym życiem. Współpracujemy z licznymi partnerami w świecie nauki i przemysłu, dając dostęp do nowatorskich metod badań i nowych technologii, przeznaczając na badania blisko 7 mld USD rocznie. Obecna w Polsce od 1958, oferuje leki w kardiologii, neurologii, reumatologii, okulistyce, endokrynologii, urologii, onkologii, chorobach zakaźnych i układu oddechowego. Prowadzi także badania kliniczne.

[/box_content]

[box_header]

Partners

[/box_header]

[box_content]

areva

Francuska firma AREVA jest światowym liderem w branży energetyki jądrowej. Oferta AREVY obejmuje pełen cykl produkcji energii jądrowej, projektowanie i budowę reaktorów oraz usługi towarzyszące.
Kluczowa pozycja AREVY wiąże się z doświadczeniem firmy i jej najwyższymi wymaganiami względem bezpieczeństwa.
AREVA inwestuje także w odnawialne źródła energii i we współpracy z partnerami tworzy rozwiązania o najwyższych standardach technologicznych.

W oparciu o miks energetyczny, łączący energię jądrową i odnawialną, 45 tysięcy pracowników AREVY tworzy model energetyczny przyszłości: dostarcza odbiorcom bezpieczną energię o mniejszej emisji dwutlenku węgla.

[/box_content]

[box_content]

auchan

Auchan został założony ponad 50 lat temu we Francji przez Gerard Mulliez. Pierwszy hipermarket Auchan w Polsce powstał w 1996 roku. Właścicielami Grupy Auchan jest Rodzina Mulliez (posiada 88% kapitału) oraz pracownicy firmy, do których należy 12 % kapitału w ramach akcjonariatu pracowniczego.

Na koniec 2015 roku, po zakończeniu integracji z firmą Real, Auchan w Polsce będzie zatrudniać ponad 20 tysięcy współpracowników w 80 sklepach.

[/box_content]

[box_content]

budimex

Budimex istnieje od ponad 40 lat, a jego realizacje można spotkać w kilkudziesięciu krajach na trzech kontynentach. Obecnie, jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno – usługowe Budimex koncentruje się na rynku polskim.

Jako generalny wykonawca firma działa w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej; budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Firma stopniowo zwiększa swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Od 1995 roku spółka notowana jest na warszawskiej GPW, a od roku 2011 wchodzi w skład indeksu RESPECT – najbardziej odpowiedzialnych spółek giełdowych. Jej inwestorem strategicznym jest hiszpańska firma o globalnym zasięgu – Ferrovial. Grupa Budimex zatrudnia ponad 5 tys. osób i współpracuje rocznie z 11 tys. kontrahentów. Do Grupy Budimex należą: Budimex Nieruchomości oraz Mostostal Kraków.

[/toggle]

[/box_content]

[box_content]

ciech

Ciech to jedna z największych polskich firm działająca nieprzerwanie od 1945 r. i obecnie jeden z liderów europejskiego rynku chemicznego o globalnym zasięgu działania. W jej skład wchodzi 7 spółek produkcyjnych jak również firmy handlowe oraz usługowe.

Podstawowymi segmentami działalności, zbudowanej przez Ciech, Grupy Chemicznej są: segment sodowy (zakłady produkcyjne w Polsce, Niemczech i Rumunii), segment organiczny (Zakłady Chemiczne Organika – Sarzyna oraz Ciech Pianki) oraz segment krzemiany i szkło (Vitrosilicon).

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Głównymi produktami Grupy są: soda kalcynowana i oczyszczona, sól, żywice poliestrowe i epoksydowe, środki ochrony roślin i produkty szklane oraz inne chemikalia mające zastosowanie w przemysłach: szklarskim, meblowym, spożywczym, budownictwie i rolnictwie. Od lutego 2005 r. Ciech notowany jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Największym akcjonariuszem spółki jest KI Chemistry (51,14%).
[/toggle]
[/box_content]

[box_content]

elavon

Elavon — globalny lider w obsłudze płatności bezgotówkowych od ponad 20 lat. Zapewnia nowoczesne i efektywne rozwiązania płatnicze dla wszystkich rodzajów płatności i każdego środowiska ich przetwarzania. Wyznacza standardy pod względem wygody dokonywania płatności, ich przetwarzania oraz innowacyjności. Elavon cieszy się zaufaniem ponad 1,3 mln klientów z całego świata: od międzynarodowych korporacji po małe przedsiębiorstwa. W Polsce działa od 10 lat i świadczy usługi ponad 20 tys. firm. Będąc w pierwszej 5 globalnych dostawców usług płatniczych i mając wsparcie US Bank, piątego największego banku komercyjnego w USA, jest partnerem, który pomaga firmom się rozwijać.

[/box_content]

[box_content]
emitel_logo_300x80px

EmiTel to wiodący operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. EmiTel jest krajowym liderem w zakresie prac związanych m.in. z cyfryzacją emisji radiowo-telewizyjnych, jak również rozwojem usług bazujących na nowoczesnych systemach łączności bezprzewodowej.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Firma z sukcesem wdrożyła sieć telewizji cyfrowej DVB-T w Polsce, prowadzi prace nad radiofonią cyfrową DAB+, a także dynamicznie rozwija usługi na bazie technologii Ethernet i IP, takie jak wirtualne sieci prywatne VPN, dostęp do Internetu, rozwiązania dostarczania treści multimedialnych, Digital Signage oraz zarządzany transfer plików FiDex. Oferta firmy obejmuje także projektowanie, instalację i doradztwo techniczne w systemach radiodyfuzyjnych i radiotelekomunikacyjnych oraz wynajem infrastruktury na potrzeby nadawców i operatorów. Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania oraz zastosowanie najnowszych technologii to podstawowe cechy oferty firmy.
[/toggle]
[/box_content]

[box_content]
enea

Grupa Kapitałowa ENEA to nowoczesny wytwórca, sprzedawca i dystrybutor energii elektrycznej. Ma prawie 2,4 miliona Klientów i 12,5 % udziału w sprzedaży na rynku detalicznym energii elektrycznej w Polsce.
(Całkowita sprzedaż w ramach obrotu energią wynosi 17,3 TWh, w tym sprzedaż odbiorcom detalicznym: 16,4 TWh. Liczba Klientów: 2.364.000, w tym: Klienci biznesowi: 229.000, gospodarstwa domowe: 2.135.000.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Jej sieć dystrybucyjna pokrywa 1/5 powierzchni kraju, głównie województwa: Wielkopolskie, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie i Zachodniopomorskie.
Prawie 8% energii wytwarzanej w kraju pochodzi z elektrowni Grupy. ENEA Wytwarzanie S.A. w Kozienicach to największy w kraju producent prądu z węgla kamiennego. 10 działających w elektrowni bloków ma łączną osiągalną moc 2913 MW. GK ENEA prowadzi najważniejszą w tej chwili inwestycję w polskiej energetyce – w elektrowni w Kozienicach powstaje najnowocześniejszy w kraju blok 1075 MW, spełniających wszystkie, nawet najostrzejsze europejskie normy ekologiczne. Grupa inwestuje w odnawialne źródła energii: elektrownie wodne, farmy wiatrowe i biogazownie.
Spółki Grupy oferują także całą gamę usług związanych z elektroenergetyką. Firma włącza się w życie małych i dużych społeczności, wspiera sport, kulturę, prowadzi działalność edukacyjną i charytatywną.
[/toggle]

[/box_content]

[box_content]ms

MasterCard (NYSE:MA), www.mastercard.com, jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Produkty i rozwiązania MasterCard ułatwiają codzienne funkcjonowanie działalności handlowej, takiej jak zakupy, podróże, prowadzenie firmy i zarządzanie finansami. Sprawiają, że są one bezpieczniejsze i sprawniejsze dla każdego użytkownika. Śledź nas na Twitterze @MasterCardNews, przyłącz się do dyskusji na CashlessPioneers Blog oraz zapisz się, aby otrzymywać najnowszy biuletyn od Engagement Bureau.

[/toggle]

[/box_content]

[box_content]

nowystyl

Grupa Nowy Styl to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Unikatowy model biznesowy Grupy pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę wyposażania wnętrz w oparciu o dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Dzięki doświadczeniu oraz zapleczu technologiczno-produkcyjnemu każda oferta jest “szyta na miarę”.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Elastyczne podejście do Klienta, innowacyjność i otwarta na zmiany kultura organizacyjna Grupy doprowadziła ją na pozycję jednej z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w swojej branży w Europie. Z przychodami ze sprzedaży bliskimi 300 mln euro rocznie. Firma posiada własną, międzynarodową sieć dystrybucyjną obejmującą 19 lokalnych struktur sprzedaży na całym świecie (na wszystkich najważniejszych rynkach europejskich, a także w Stanach Zjednoczonych i na Bliskim Wschodzie). Zatrudniając lokalnych menedżerów i pracowników maksymalnie skutecznie dociera do klientów, dopasowując ofertę i zapewniając profesjonalny serwis.

Firma codziennie wyposaża nowe biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne. Na liście referencyjnej figurują m.in. wielkie międzynarodowe korporacje, instytucje kulturalne takie jak NOSPR czy Opera w Monachium, oraz wszystkie polskie stadiony, na których odbyły się mistrzostwa EURO 2012. Na krzesłach Grupy obradowali przywódcy państw podczas szczytu NATO w Lizbonie; zasiadają na nich urzędnicy w niemieckim Urzędzie Kanclerskim oraz publiczność w Leicester Square Theatre w Londynie, a w najbliższym czasie również na stadionie Olympique w Lyon.

Aby móc sprostać gustom i potrzebom Klientów na całym świecie, w portfolio Grupy znajduje się 6 marek produktowych: Nowy Styl, BN Office Solution, Grammer Office, Rohde & Grahl, Forum Seating i Baltic Wood. Ofertę rozwiązań meblowych można zobaczyć w 15 showroomach zlokalizowanych m.in. w Warszawie, Londynie, Paryżu, Dusseldorfie, Monachium, Pradze, Bratysławie i Moskwie. Swoje produkty Grupa Nowy Styl wytwarza w kilkunastu zakładach produkcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze technologie, zlokalizowanych w Polsce, Niemczech, na Ukrainie i w Rosji.
[/toggle]

[/box_content]

[box_content]

pge

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Działalność GK PGE obejmuje wydobycie węgla brunatnego, wytwarzanie energii elektrycznej i ciepła, obrót hurtowy, dystrybucję i sprzedaż energii elektrycznej.

[/box_content]

[box_content]
philips

Philips Lighting, światowy lider branży oświetleniowej, zatrudnia obecnie w Polsce blisko 5 tysięcy pracowników w 4 zakładach produkcyjnych oraz w organizacji sprzedażowej. Firma należy do największych inwestorów zagranicznych na polskim rynku. Dzięki blisko 90-letniej historii obecności w naszym kraju, marka Philips cieszy się uznaniem klientów, partnerów i pracowników.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Tworząc innowacje i kreując trendy mamy na uwadze wyzwania, przed którymi stoi świat i nasi partnerzy. Wspieramy naszych interesariuszy dostarczając im zintegrowane rozwiązania oświetleniowe we wszystkich segmentach rynku. Opracowaliśmy systemy inteligentnego oświetlenia dla biur, sklepów, miast oraz domów, którymi można zarządzać a dodatkowo integracja oprogramowania umożliwia tworzenie nowych funkcji, rozwiązań i usług.

[/toggle]
[/box_content]

[box_content]

press

Spółka PRESS GLASS prowadzi działalność w zakresie przetwórstwa szkła płaskiego dla budownictwa. Produkty spółki są obecne na rynkach większości krajów europejskich oraz poza Europą w Ameryce Północnej i Azji. Głównymi odbiorcami są producenci stolarki okiennej i drzwiowej, firmy wykonujące fasady szklane i przeszklenia wewnętrzne różnego typu.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Firma prowadzi również produkcję szyb dla producentów paneli solarnych i fotowoltaicznych oraz firm wykorzystujących szkło pojedyncze hartowane w dużym wolumenie.

[/toggle]
[/box_content]

[box_content]pwc_logo_300x80px
PwC jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi doradcze. Korzystając z wiedzy i kwalifikacji blisko 195.000 pracowników w 157 krajach, budujemy relacje z klientami dzięki usługom świadczonym w oparciu o zasady najwyższej jakości, przejrzystości i uczciwości w działaniu. W Polsce PwC zatrudnia zespół ponad 2000 specjalistów i kadry wspierającej w siedmiu miastach: w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Nasza oferta jest kierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki-zarówno
do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.
PwC cieszy się opinią znakomitego pracodawcy. Od kilku lat zdobywamy wszystkie najważniejsze nagrody przyznawane przez środowisko akademickie – jesteśmy Pracodawcą Roku w rankingu AIESEC Polska, a także Idealnym Pracodawcą w badaniu Universum Student Survey.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. W roku 2005 PwC założyła Fundację „Podaruj siebie”, której celem statutowym jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. W jej działania aktywnie angażują się nasi pracownicy. Promujemy zachowania i postawy proekologiczne i prospołeczne, podejmujemy działania w zakresie wyrównywania szans w środowisku pracy, przestrzegamy zasad etyki i przejrzystości działań biznesowych. Współdziałamy z organizacjami biznesowymi, angażując się w działalność mającą na celu promowanie przedsiębiorczości. Doradzamy również pro bono inicjatywom społecznym, za co zostaliśmy wyróżnieni nagrodą im. Jacka Kuronia.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z informacjami o naszej firmie, która na świecie działa już ponad 150 lat, w Polsce zaś jest obecna od 1990 roku.

[/toggle]

[/box_content]

[box_content]

sap

SAP, lider na rynku oprogramowania dla przedsiębiorstw, pomaga uzyskiwać lepsze wyniki przedsiębiorstwom każdej wielkości i z każdej branży. Rozwiązania firmy SAP pozwalają przedsiębiorstwom i ich pracownikom efektywniej współpracować i lepiej wykorzystywać posiadane informacje biznesowe w celu zdobycia przewagi nad konkurencją ― zarówno na zapleczu, jak i na sali spotkań zarządu, w magazynie i w sklepie, z wykorzystaniem komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych.[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Aplikacje i usługi SAP umożliwiają ponad 282 tys. klientów prowadzenie działalności w sposób przynoszący zyski, szybkie dostosowywanie się do nowych warunków oraz zrównoważony rozwój. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.sap.com.[/toggle]

[/box_content]

[box_content]

totalizator

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich spółek, która od 60 lat działa nieprzerwanie na rynku gier liczbowych i loterii pieniężnych. Dysponujemy siecią ponad 14 tysięcy punktów sprzedaży pracujących w systemie online. Wykorzystuje on najnowsze rozwiązania techniczne, umożliwiające między innymi zawieranie zakładów w czasie rzeczywistym.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Dzięki Totalizatorowi Sportowemu rzesze Polaków mogły i nadal mogą cieszyć się z wygranych, setki, jeśli nie tysiące, mogły zrealizować nawet najśmielsze marzenia, a miliony korzystały z obiektów sportowych, które powstały dzięki funduszom przekazywanym przez spółkę.

[/toggle]

[/box_content]

[box_header]

Executive Club Partners

[/box_header]

[box_content]

bzwbk

Bank Zachodni WBK jest trzecią siłą sektora bankowego w Polsce. Coraz silniejszą pozycję zawdzięcza dynamicznemu rozwojowi, dobrym produktom, innowacyjności, konsekwentnemu budowaniu marki i stałemu dążeniu do perfekcji w relacjach z klientami.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

W roku 2011 Bank Zachodni WBK dołączył do międzynarodowej Grupy Santander, która obsługuje ponad 100 mln klientów, w 14 tysiącach oddziałów, w 30 krajach świata. Jest obecna m.in. w Hiszpanii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Portugalii, USA, Chile, Brazylii, Argentynie, Puerto Rico, Peru i Meksyku. Dzięki różnorodności rynków jest to jedna z największych grup finansowych świata i największa instytucja finansowa w strefie euro.

[/toggle]
[/box_content]

[box_header]

Gala Partners

[/box_header]

[box_content]

erbud

Spółka Erbud powstała w 1990 roku, od 2007 roku notowana jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
Grupa Erbud jest jedną z czołowych firm budowlanych w Polsce.Świadczy usługi generalnego wykonawstwa i podwykonawcze w segmencie komercyjnym, użyteczności publicznej, energetycznym, mieszkaniowym oraz inżynieryjno-drogowym na terenie Polski oraz innych krajów europejskich, w tym głównie: w Niemczech i Belgii.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]
Do grupy Erbud należą: PBDI, Budlex, Erbud Industry, GWI oraz Erbud International.

Wysoki standard realizowanych przez Erbud inwestycji potwierdzają posiadane certyfikaty: ISO, AQAP oraz BS OHSAS. Erbud wyróżnia się wykonawstwem wielu prestiżowych obiektów zarówno w kraju, jak i za granicą.

[/toggle]

[/box_content]

[box_content]
tmobile

T-Mobile Polska jest jednym z największych operatorów komórkowych w Polsce, obsługując prawie 15,7 mln klientów. Świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dzięki rozpoczętej w 2014 r. integracji z GTS Poland może oferować w ramach swojego portfolio, oprócz usług mobilnych i stacjonarnych, także pełen pakiet usług ICT. Tym samym z operatora mobilnego T-Mobile Polska staje się operatorem zintegrowanym.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Klienci T-Mobile mają także możliwość korzystania z pełnej palety usług finansowych w ramach T-Mobile Usługi Bankowe – najbardziej zaawansowanego i innowacyjnego przykładu synergii banku i telekomu. Współzałożycielem i obecnie jedynym właścicielem T-Mobile Polska jest globalny koncern telekomunikacyjny – Grupa Deutsche Telekom (DT), do której należą m.in. T-Mobile i T-Systems.

T-Mobile Polska obejmuje niemal 100% populacji Polski zasięgiem swojej sieci 3G oraz ponad połowę populacji zasięgiem 4G LTE dzięki najnowocześniejszej, całkowicie zmodernizowanej infrastrukturze sieciowej. Jej doskonałość została potwierdzona w niezależnym badaniu jakości sieci.
[/toggle]

[/box_content]

[box_content]

qumakQumak jest polską spółką giełdową, działającą na rynku nowoczesnych technologii teleinformatycznych. Projektuje, wdraża i serwisuje innowacyjne rozwiązania dla sektora prywatnego i publicznego, m.in. tworzy zaawansowane systemy do zarządzania dużymi organizacjami,buduje inteligentne i przyjazne środowisku obiekty, pracuje nad usprawnieniem komunikacji w aglomeracjach miejskich, tworząc inteligentne systemy transportowe, realizuje infrastrukturę lotniskową w portach lotniczych i lądowiska dla śmigłowców.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Spółka oferuje kompleksową obsługę wdrożeń w dwunastu obszarach technologicznych, w ramach których świadczy usługi obejmujące: konsulting i doradztwo, projektowanie i wdrażanie rozwiązań, wsparcie techniczne i serwisowe oraz rozbudowę rozwiązań w miarę zmieniających się potrzeb klienta.

[/toggle]
[/box_content]

[box_header]

Institutional Partner

[/box_header]

[box_content]

siemacha

Stowarzyszenie SIEMACHA jest jedną z największych organizacji społecznych w Polsce, którą wyróżnia systemowa strategia pomocy, sieciowy charakter działania i silna tożsamość instytucjonalna. Stowarzyszenie rozwija sieć nowoczesnych placówek, które zapewniają młodym ludziom warunki dynamicznego rozwoju osobistego i społecznego. SIEMACHA w pionierski sposób łączy wychowanie, sport i terapię w spójny system pedagogiczny. Wychowanie, dzięki dopełnieniu przez sport i terapię, zwiększa potencjał i efektywność. Sport, w kontekście wychowania i terapii, odzyskuje funkcję edukacyjną. Terapia natomiast, poprzez bliskość wychowania i sportu, staje się bardziej przystępna i wolna od piętnujących stereotypów. Z bezpłatnej oferty Stowarzyszenia korzysta ponad 2000 wychowanków dziennie, blisko 150 dzieci znajduje opiekę całodobową, a 500 młodych zawodników regularnie trenuje w Akademii Sportu Progres Jerzego Dudka

[/box_content]

[box_header]

Automotive Partner

[/box_header]

[box_content]
bmw

BMW Group, w której portfolio znajdują się marki BMW, MINI oraz Rolls-Royce, jest światowym liderem wśród producentów samochodów i motocykli segmentu premium. Oferuje również usługi finansowe, a także z zakresu mobilności. Firma posiada 30 zakładów produkcyjnych i montażowych w 14 państwach oraz ogólnoświatową sieć sprzedaży w ponad 140 krajach.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

W 2014 roku BMW Group sprzedała na całym świecie ok. 2,118 mln samochodów oraz 123 000 motocykli. W 2014 r. jej zysk przed opodatkowaniem wyniósł 8,71 mld euro przy dochodach 80,40 mld euro (dane za rok finansowy). Na dzień 31 grudnia 2014 r. globalne zatrudnienie sięgało 116 324 pracowników.

Źródłem sukcesu BMW Group jest długofalowe planowanie oraz działanie w sposób odpowiedzialny. Ważną częścią strategii firmy jest zrównoważony rozwój w aspekcie społecznym i ochrony środowiska w całym łańcuchu dostaw, pełna odpowiedzialność za produkt oraz zobowiązania na rzecz oszczędzania zasobów. Polityka ta stanowi integralną część strategii rozwoju przedsiębiorstwa.

[/toggle]
[/box_content]