[box_header]Patroni[/box_header][box_content]
IESE.Patron.logotyp
IESE Business School działa od 1958 roku. Oferowane przez nią programy edukacyjne skutecznie łączą teorię z praktyką, dzięki czemu od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach szkół biznesu. Uczelnia posiada światowej klasy kampusy w Barcelonie, Madrycie, Nowym Jorku oraz biura w Monachium i Sao Paulo. [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]Kadrę IESE tworzą wybitni eksperci, którzy uzyskali doktoraty w najbardziej prestiżowych uczelniach na świecie. Prowadzone przez nich badania stanowią fundament wszystkich programów oferowanych przez IESE. Szkoła dysponuje 15 ośrodkami badawczymi zajmującymi się najważniejszymi dziedzinami biznesu, takimi jak finanse, logistyka, IT, strategia zarządzania i globalizacja.Uniwersytet Nawarry jest inicjatywą Opus Dei, czyli prałatury personalnej Kościoła katolickiego. Etyka, oparta na chrześcijańskiej tradycji, podkreśla znaczenie łączenia zarządzania z odpowiedzialnym przywództwem oraz pozytywną rolę przedsiębiorstw w społeczeństwie. Zgodnie z tymi pryncypiami programy IESE zawierają spersonalizowane podejście do edukacji w biznesie i podkreślają wymiar etyczny procesu podejmowania decyzji, które są niezbędne dla wzrostu osób oraz zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw.[/toggle]


insead_logo_300x80pxJako jedna z wiodących i największych na świecie podyplomowych szkół biznesu INSEAD łączy różnych ludzi, kultury i pomysły, aby zmieniać życie i przekształcać organizacje. Globalny punkt widzenia oraz różnorodność kulturowa znajdują odzwierciedlenie we wszystkich aspektach naszych badań i nauczania.[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Dzięki kampusom w Europie (Francja), Azji (Singapur) i Abu Dhabi edukacja biznesowa oraz badania prowadzone przez INSEAD obejmują aż trzy kontynenty. Nasza kadra – 145 znanych wykładowców z 35 krajów – co roku inspiruje ponad 1.000 słuchaczy na naszych kursach MBA, Executive MBA, specjalistycznych kursach podyplomowych (Master w dziedzinie finansów, Executive Master w dziedzinie doradztwa i coachingu dla realizacji zmian) oraz studiach doktoranckich. Ponadto co roku w programach edukacyjnych INSEAD uczestniczy ponad 9.000 członków kadry kierowniczej. Oprócz programów realizowanych w naszych trzech kampusach INSEAD prowadzi współpracę akademicką z Wharton School na Uniwersytecie Pensylwanii (Filadelfia i San Francisco), Kellogg School of Management na Uniwersytecie Northwestern niedaleko Chicago oraz Uniwersytetem Johnsa Hopkinsa/SAIS w Waszyngtonie. W Azji INSEAD współpracuje z Uniwersytetem Tsinghua w Pekinie. INSEAD jest członkiem założycielem w multidyscyplinarnej wyższej uczelni na Sorbonie, utworzonej w roku 2012, a poza tym współpracuje z Fundação Dom Cabral z Brazylii. Szkoła INSEAD stała się pionierem w dziedzinie międzynarodowej edukacji biznesowej wraz z ukończeniem studiów przez pierwszą grupę MBA w Europie, w kampusie Fontainebleau, w roku 1960. W 2000 r. szkoła INSEAD otworzyła kampus w Azji, w Singapurze, zaś w roku 2007 rozpoczęła działalność na Bliskim Wschodzie, oficjalnie otwierając kampus Abu Dhabi w 2010r. Na całym świecie, przez całe dekady, szkoła INSEAD stale prowadzi nowatorskie badania i wprowadza innowacje we wszystkich naszych programach, aby przekazać liderom biznesowym wiedzę i wrażliwość niezbędne do prowadzenia działalności w każdym miejscu na świecie. Te podstawowe wartości pozwoliły nam stać się prawdziwą „Międzynarodową Szkołą Biznesu”. Więcej informacji na temat INSEAD można znaleźć na www.insead.edu.

[/toggle]

kozminski_logo_300x80px
Akademia Leona Koźmińskiego jest niepubliczną szkołą wyższą o statusie akademii. Została założona w 1993 roku. Według międzynarodowego rankingu „Financial Times” jest najlepszą szkołą biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 13 lat zwycięża w krajowych rankingach edukacyjnych publikowanych przez „Perspektywy” i „Rzeczpospolitą”.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]Posiada międzynarodowe akredytacje AACSB, EQUIS i AMBA. W ramach tzw. oceny parametrycznej jednostek naukowych dla badań w zakresie nauk ekonomicznych uzyskała najwyższą, pierwszą kategorię.W ALK studiuje 8000 osób. Akademia prowadzi studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie w języku polskim i angielskim, a także studia podyplomowe, w tym programy MBA. W ofercie uczelni znajdują się również szkolenia, kursy, korporacyjne programy rozwojowe, organizacja konferencji, seminariów i spotkań, pozyskiwanie zewnętrznego finansowania na usługi szkoleniowo-doradcze oraz badawcze.[/toggle]

 


malik

Malik Switzerland jest światowym liderem holistycznych rozwiązań zarządczych i edukacji menedżerskiej ukierunkowanej na wyniki. Współpracuje z firmami, rządami i organizacjami non-profit na całym świecie. Od ponad 40 lat projektuje i wdraża koncepcje oraz modele zarządcze adekwatne do złożoności organizacji.

 


sgh_logo_300x80px
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie jest najstarszą uczelnią ekonomiczną w Polsce. Statystycznie co trzeci ekonomista w Polsce w XX w. był jej absolwentem. Obecnie studiuje w niej około 10 tysięcy studentów, a każdego roku jej mury opuszcza blisko dwa tysiące absolwentów.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]Znajdują oni pracę m.in. w bankach, instytucjach finansowych, firmach doradczych i koncernach międzynarodowych. SGH oferuje kilkanaście kierunków studiów na poziomie licencjackim i magisterskim w języku polskim i angielskim, a także studia doktoranckie oraz ponad 130 studiów podyplomowych i dwa programy MBA. Jako jedyna w Polsce SGH należy do prestiżowego stowarzyszenia CEMS Global Alliance in Management Education, w skład którego wchodzi 28 uczelni biznesowych na świecie wraz z partnerskimi firmami.[/toggle]

politechnika
Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej (Warsaw University of Technology Business School) jest jednym z liderów kształcenia menedżerskiego w Polsce.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]Powstała w 1991 roku w wyniku wspólnego przedsięwzięcia Politechniki Warszawskiej i trzech renomowanych szkół europejskich:
• HEC School of Management Paris – druga szkoła biznesu w Europie wg Financial Times 2012, najbardziej prestiżowa szkoła biznesu we Francji,
• London Business School – czwarta na świecie w rankingu Global MBA 2013 wg Financial Times • Norwegian School of Economics – najlepsza państwowa szkoła handlowa w Norwegi, 44 miejsce w Europie według Financial Times 2012Studia MBA realizowane w Szkole są jednymi z najstarszych w Polsce, zajmują czołowe pozycje w rankingach polskich programów MBA. Programy International MBA i Executive MBA posiadają Klasę Mistrzowską Ratingu SEM Forum, a także zajęły 1 pozycję w rankingu MBA Home&Market 2012.W europejskim rankingu TOPMBA 2011 przygotowanym przez globalne firmy rekrutujące menedżerów Szkoła zajęła 15 miejsce w Europie. W rankingu Eduniversal 2013 program Executive MBA zajął 3 miejsce w Europie Środkowo-Wschodniej.Potwierdzeniem najwyższych standardów jakości realizacji studiów MBA w Szkole Biznesu PW jest międzynarodowa akredytacja dla programów EPAS nadana przez EFMD (European Fundation for Management Development) – organizację skupiającą wiodące światowe szkoły biznesu.

Oferta programowa:

• Executive MBA – dwuletnie, zaoczne studia w języku angielskim, dla kadr menedżerskich średniego i najwyższego szczebla,

• International MBA – roczne, dzienne studia w języku angielskim, w programie m.in. warsztaty korporacyjne oraz projekty w przedsiębiorstwach.

• Studium Farmakoekonomiki, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego – jednosemestralne, zaoczne studium podyplomowe prowadzone w języku polskim dla osób pracujących w sektorze farmaceutycznym oraz służby zdrowia.

• Akademia Psychologii Przywództwa – nowe jednosemestralne studium podyplomowe, w zakresie psychologii przywództwa i relacji w biznesie.

• Akademia Firm Rodzinnych – roczne studium podyplomowe dla kadry zrządzającej i właścicieli firm rodzinnych na Mazowszu

• Szkoła oferuje również programy” in-house” przygotowane zgodnie z potrzebami firm

Silnym atutem Szkoły jest multikulturowy, europejski charakter studiów zarówno po stronie wykładowców jak i studentów. Zajęcia prowadzone są przy użyciu interaktywnych metod dydaktycznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Kadrę profesorską stanowią najwyższej klasy specjaliści – wykładowcy renomowanych polskich i zagranicznych uczelni. Silny nacisk kładziony jest również na udział w zajęciach praktyków z renomowanych firm.

[/toggle]

 

[/box_content]