IESE.Patron.logotyp
IESE Business School działa od 1958 roku. Oferowane przez nią programy edukacyjne skutecznie łączą teorię z praktyką, dzięki czemu od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach szkół biznesu. Uczelnia posiada światowej klasy kampusy w Barcelonie, Madrycie, Nowym Jorku oraz biura w Monachium i Sao Paulo. [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]Kadrę IESE tworzą wybitni eksperci, którzy uzyskali doktoraty w najbardziej prestiżowych uczelniach na świecie. Prowadzone przez nich badania stanowią fundament wszystkich programów oferowanych przez IESE. Szkoła dysponuje 15 ośrodkami badawczymi zajmującymi się najważniejszymi dziedzinami biznesu, takimi jak finanse, logistyka, IT, strategia zarządzania i globalizacja.Uniwersytet Nawarry jest inicjatywą Opus Dei, czyli prałatury personalnej Kościoła katolickiego. Etyka, oparta na chrześcijańskiej tradycji, podkreśla znaczenie łączenia zarządzania z odpowiedzialnym przywództwem oraz pozytywną rolę przedsiębiorstw w społeczeństwie. Zgodnie z tymi pryncypiami programy IESE zawierają spersonalizowane podejście do edukacji w biznesie i podkreślają wymiar etyczny procesu podejmowania decyzji, które są niezbędne dla wzrostu osób oraz zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw.[/toggle]


sgh_logo_300x80px

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest renomowaną warszawską uczelnią, posiadającą wyróżnienia niezależnych instytucji, jak Perspektywy, Rzeczpospolita, Home&Market czy Business Center Club. W 2015 r. uplasowała się na 5. miejscu w rankingu uczelni niepublicznych wydawnictwa „Perspektywy”, uzyskała również wyróżnienie w kategorii „Najwyższa Jakość Studiów” w ramach Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Rektorem AFiB Vistula jest prof. dr hab. Witold Orłowski. Z Uczelnią związani są wybitni eksperci, m.in. dr Marek Kulczycki – prezes FM Bank PBP, prof. Krzysztof Rybiński – b. wiceprezes NBP, prof. Andrzej Olechowski – b. minister finansów i b. minister spraw zagranicznych czy prof. Longin Pastusiak – b. wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO. AFiB Vistula oferuje studia I i II stopnia, studia inżynierskie, podyplomowe, MBA, seminaria doktorskie. Od roku akademickiego 2014/2015 w AFiBV można zdobyć dyplom University of London / London School of Economics.[/toggle]


politechnika-warszawska


politechnika
Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej (Warsaw University of Technology Business School) jest jednym z liderów kształcenia menedżerskiego w Polsce.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Powstała w 1991 roku w wyniku wspólnego przedsięwzięcia Politechniki Warszawskiej i trzech renomowanych szkół europejskich:
HEC School of Management Paris – druga szkoła biznesu w Europie wg Financial Times 2012, najbardziej prestiżowa szkoła biznesu we Francji, London Business School – czwarta na świecie w rankingu Global MBA 2013 wg Financial Times • Norwegian School of Economics – najlepsza państwowa szkoła handlowa w Norwegi, 44 miejsce w Europie według Financial Times 2012Studia MBA realizowane w Szkole są jednymi z najstarszych w Polsce, zajmują czołowe pozycje w rankingach polskich programów MBA. Programy International MBA i Executive MBA posiadają Klasę Mistrzowską Ratingu SEM Forum, a także zajęły 1 pozycję w rankingu MBA Home&Market 2012.W europejskim rankingu TOPMBA 2011 przygotowanym przez globalne firmy rekrutujące menedżerów Szkoła zajęła 15 miejsce w Europie. W rankingu Eduniversal 2013 program Executive MBA zajął 3 miejsce w Europie Środkowo-Wschodniej.Potwierdzeniem najwyższych standardów jakości realizacji studiów MBA w Szkole Biznesu PW jest międzynarodowa akredytacja dla programów EPAS nadana przez EFMD (European Fundation for Management Development) – organizację skupiającą wiodące światowe szkoły biznesu.

Oferta programowa:

• Executive MBA – dwuletnie, zaoczne studia w języku angielskim, dla kadr menedżerskich średniego i najwyższego szczebla,

• International MBA – roczne, dzienne studia w języku angielskim, w programie m.in. warsztaty korporacyjne oraz projekty w przedsiębiorstwach.

• Studium Farmakoekonomiki, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego – jednosemestralne, zaoczne studium podyplomowe prowadzone w języku polskim dla osób pracujących w sektorze farmaceutycznym oraz służby zdrowia.

• Akademia Psychologii Przywództwa – nowe jednosemestralne studium podyplomowe, w zakresie psychologii przywództwa i relacji w biznesie.

• Akademia Firm Rodzinnych – roczne studium podyplomowe dla kadry zrządzającej i właścicieli firm rodzinnych na Mazowszu

• Szkoła oferuje również programy” in-house” przygotowane zgodnie z potrzebami firm

Silnym atutem Szkoły jest multikulturowy, europejski charakter studiów zarówno po stronie wykładowców jak i studentów. Zajęcia prowadzone są przy użyciu interaktywnych metod dydaktycznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Kadrę profesorską stanowią najwyższej klasy specjaliści – wykładowcy renomowanych polskich i zagranicznych uczelni. Silny nacisk kładziony jest również na udział w zajęciach praktyków z renomowanych firm.

[/toggle]


sgh_logo_300x80px
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie jest najstarszą uczelnią ekonomiczną w Polsce. Statystycznie co trzeci ekonomista w Polsce w XX w. był jej absolwentem. Obecnie studiuje w niej około 10 tysięcy studentów, a każdego roku jej mury opuszcza blisko dwa tysiące absolwentów.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]Znajdują oni pracę m.in. w bankach, instytucjach finansowych, firmach doradczych i koncernach międzynarodowych. SGH oferuje kilkanaście kierunków studiów na poziomie licencjackim i magisterskim w języku polskim i angielskim, a także studia doktoranckie oraz ponad 130 studiów podyplomowych i dwa programy MBA. Jako jedyna w Polsce SGH należy do prestiżowego stowarzyszenia CEMS Global Alliance in Management Education, w skład którego wchodzi 28 uczelni biznesowych na świecie wraz z partnerskimi firmami.[/toggle]