Partnerzy Główni


canon

Oferta Canon dla biznesu łączy rozwiązania do druku i obsługi elektronicznych oraz papierowych dokumentów firmowych. Doradzamy, jak maksymalizować wydajność na każdym etapie ich przetwarzania – od optymalizacji procesów, takich jak obsługa faktur, po rozwiązania do zarządzania skomplikowanymi procesami dla księgowości, działu obsługi przesyłek czy HR.

Wścisły związek pomiędzy naszymi technologiami sprzętu i oprogramowania umożliwia zabezpieczenie dokumentów w trakcie ich obiegu i zmian na każdym etapie życia informacji. Dzięki technologicznemu DNA, doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy na temat procesów biznesowych, świadczymy także usługi outsourcingu i doradztwa zarządczego.


pfizer1

Pfizer to wiodąca na świecie firma farmaceutyczna, koncentrująca swoje działania na zaspokojeniu najważniejszych potrzeb medycznych w kluczowych obszarach terapeutycznych. Celem firmy Pfizer jest nie tylko tworzenie nowych leków – wyzwania medycyny rozpatruje ona w szerszym kontekście, wykracza poza sferę medyczną, zapewnia informację, edukację i wsparcie, które pomagają pacjentom uzyskać dostęp do potrzebnych terapii oraz stosować je w sposób zapewniający najlepsze rezultaty, wierząc, że współpraca w obrębie ochrony zdrowia jest kluczowa dla przyspieszenia tempa innowacji. Innowacyjne rozwiązania przyczyniają się przede wszystkim do wydłużenia i poprawy jakości życia pacjentów. Korzyści z tego są jednak znacznie szersze, gdyż obejmują skalę makro: większą produktywność czyli większe przychody z tytułu pracy, a mniejsze koszty społeczne dla systemu ochrony zdrowotnej.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Pfizer w liczbach na świecie:

– ok. 7 mld dolarów przeznaczanych na badania i rozwój rocznie
– produkty dostępne w ponad 170 krajach
– ponad 90 tys. pracowników
– 58 placówek produkcyjnych
– 12,5 tys. naukowców w laboratoriach w USA, Europie i Japonii
– kilkaset nowatorskich projektów badawczych

Pfizer w liczbach w Polsce:

– 60 lat obecności na rynku
– ponad 100 zarejestrowanych produktów leczniczych
– ponad 300 pracowników
– kilkadziesiąt aktywnie prowadzonych badań klinicznych w kilkuset ośrodkach

Firma Pfizer oferuje na polskim rynku produkty lecznicze wydawane na receptę, w tym nowoczesne leki biologiczne, szczepionki i leki onkologiczne, a także produkty wydawane bez recepty oraz suplementy diety. Firma inwestuje w obszary terapeutyczne wymagające szczególnej uwagi ze względów medycznych. Główne obszary zainteresowań firmy to onkologia, szczepionki, choroby rzadkie, choroby zapalne i immunologia, choroby układu krążenia i metaboliczne oraz leczenie bólu.

W czerwcu 2017 roku firma Pfizer uruchomiła w Warszawie międzynarodową platformę wspierającą monitorowanie niepożądanych działań leków (Drug Safety Unit Platform) w Europie, Afryce i Bliskim Wschodzie. Inwestycja, która tylko w tym roku wyniosła milion dolarów, pokazuje, że Polska jest ważnym punktem na mapie Europy. Firma Pfizer dba nie tylko o zdrowie pacjentów, ale także angażuje środki w rozwój polskiej gospodarki, zatrudniając dobrze wykształconych polskich specjalistów, naukowców i badaczy – dla kilku osób możliwość zatrudnienia była okazją do powrotu do Polski, po latach pracy w uznanych zachodnich ośrodkach badawczych. Platforma to kolejny, niezwykle istotny element procesu wprowadzania na rynek bezpiecznych i skutecznych terapii. Firma bierze pełną odpowiedzialność nie tylko za rozwijanie i wprowadzanie nowych leków na rynek, ale także kontrolę nad bezpieczeństwem i skutecznością wtedy, gdy leki są już dostępne dla dużych populacji pacjentów.
Firma Pfizer i jej działania zyskują uznanie otoczenia, o czym świadczą otrzymane nagrody i tytuły, między innymi: Executive Club Responsible Business Awards 2016 w kategorii “Outstanding CSR project”, Orzeł Innowacji 2017 i Lider 2016 dla aplikacji HTbox w kategorii „Medycyna i Farmacja” w konkursie technologicznym „Lider 2016” organizowanym przez „Gazetę Bankową”, Srebrny Lider Ochrony Zdrowia 2017 OSOZ w kategorii „Innowacyjne Pomysły” za portal edukacyjny Akademia Dobrego Farmaceuty, Przyjaciel Polskiej Kardiologii 2016.

[/toggle]

Partnerzy Złoci


Future Pipe

Future Pipe Industries jest światowym liderem w dziedzinie inżynieryjnych, efektywnych rur z włókna szklanego. Mamy 13 fabryk i 20 biur sprzedaży na czterech kontynentach, współpracujemy z największymi firmami z branży budowlanej. Posiadamy najszerszą na świecie ofertę systemów rur z włókna szklanego; Future Pipe Industries zbudowało solidną renomę w zakresie projektowania, wytwarzania i instalowania niestandardowych rozwiązań w zakresie rurociągów dla wiodących firm w dziedzinie infrastruktury, ropy i gazu, przemysłu, gospodarki wodnej i morskiej.


Micro

MicroStrategy jest światowym liderem w dostarczaniu analitycznego i mobilnego oprogramowania dla przedsiębiorstw. Prekursor w dziedzinie BI oraz analityce, który umożliwia decydentom podejmowanie lepszych decyzji i zmianę sposobu, w jaki prowadzą biznes. Dostarcza klientom nie tylko światowej klasy software, ale także wsparcie ekspertów w implementacji unikalnej i inteligentnej aplikacji w każdej firmie. microstrategy.com.


skanska

Skanska jest jedną z wiodących firm deweloperskich i budowlanych w Europie. Poza Skandynawią, firma działa w zakresie budownictwa ogólnego i inżynieryjnego w Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach i na Słowacji. W Europie Środkowo-Wschodniej buduje nieruchomości komercyjne w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech, a w Pradze i Warszawie również mieszkania.
Skanska działa w zgodzie z globalnymi trendami urbanizacji oraz zrównoważonego rozwoju. Wprowadzała na rynek Europy Środkowo-Wschodniej pionierskie rozwiązania, takie jak certyfikacje budynków LEED i WELL. Jest pierwszym na świecie deweloperem, który na skalę komercyjną będzie pokrywał biurowce półprzezroczystymi ogniwami fotowoltaicznymi z perowskitów. Technologia perowskitowa to korzyści dla deweloperów, najemców budynków i społeczności: atrakcyjne koszty wdrożenia, mniejsze zużycie i koszty energii oraz niższy ślad węglowy.
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na krótsze umowy najmu, Skanska zainwestowała w największą sieć elastycznych powierzchni biurowych w Polsce – Business Link. Zgodnie z planem ekspansji zakładającym uruchomienie biur w 10 budnykach Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej, w 2018 roku Business Link otworzy swoje pierwsze zagraniczne biuro w Pradze.
W 2017 roku Skanska osiągnęła 37 mld SEK przychodu i zatrudniała około 16 000 pracowników w Europie.

Partnerzy


[one_half]

algotech
[/one_half]

[one_half_last]

Algotech Polska jest dostawcą oraz integratorem rozwiązań teleinformatycznych wspierających procesy tworzenia i implementacji doświadczenia Klienta.
Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy o zasięgu europejskim działającej od 1992 roku.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Jako grupa tworzymy unikalne kompetencje w zakresie prowadzenia złożonych projektów biznesowych. Wspomagamy naszych Klientów we wdrożeniu zmian, co jest charakterystyczną cechą dla projektów informatycznych w obszarze aplikacji biznesowych.Jesteśmy uznanym partnerem sprawdzonych dostawców technologii dla rozwiązań wspierających tworzenie tzw. Customer Journey. Nasza domena to wsparcie komunikacji i interakcji, które są kluczowymi elementami budowania zadowolenia Klienta.Jako pierwsi w Polsce wdrażaliśmy rozwiązania w obszarze biometrii. Wspieramy rynek oraz uczestniczymy w pracach otwierających polskie ramy prawne na zastosowanie tych technologii w procesach biznesowych.
W roku 2018 skupiamy się na wsparciu transformacji cyfrowej naszych Klientów poprzez proponowanie technologii podpisu elektronicznego/biometrycznego i Digital Signage.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

APA Group
[/one_half]

[one_half_last]

Jesteśmy liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie. Do naszych klientów należą tacy giganci światowego przemysłu jak: VW, Eisenmann, FIAT, OPEL, 3M, MAN, Lila Logistik, Asi Group, Budizol, DB Schenker, Tesla; czy prestiżowe uczelnie – Politechnika Śląska i Politechnika Częstochowska.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Nasze rozwiązania wyróżnia intuicyjność, niezawodność i innowacyjność. Przenosimy doświadczenia i know-how zdobyte w branży przemysłowej na obszar inteligentnej automatyki stosowanej w biznesie, życiu codziennym i miastach. W centrum naszych działań zawsze znajduje się człowiek i jego potrzeby. Działamy wszędzie tam, gdzie trzeba oswoić technologię i uczynić ją bardziej użyteczną. Gdzie liczy się pomysł i praktyczny wymiar projektu. Naszym celem jest uczynienie przestrzeni miejskiej bardziej przystępnej. Wymyślenie jej na nowo. Dla Ciebie.

APA Group
Your City. Reinvented.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

apn-promise
[/one_half]

[one_half_last]

Mamy za sobą wiele lat doświadczeń. Działając od 1991 roku współtworzyliśmy i zmienialiśmy polski rynek technologiczny. Jako największy w Polsce Certyfikowany Partner Microsoft, czujemy się odpowiedzialni za sukces naszych klientów i partnerów, dlatego jednym z najważniejszych zadań, które przed sobą stawiamy, jest zrozumienie ich potrzeb.
Wspieramy klientów i partnerów na każdym etapie ich kontaktu z technologią – nasza grupa ponad 200 specjalistów, architektów, programistów oraz inżynierów pomaga planować zakupy licencyjno-sprzętowe, wdraża, integruje, szkoli, zapewnia wsparcie technologiczne oraz tworzy aplikacje dedykowane.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Technologia jest dla nas naturalnym środowiskiem działania, dzięki czemu stale optymalizujemy jakość naszych usług oraz aplikacji. Działamy z pasją i codzienne, nawet najmniejsze potrzeby, inspirują nas do tworzenia nowych rozwiązań i usług.
Działalność APN Promise bazuje na 4 filarach:
• Sprzedaży oprogramowania (m.in. Microsoft, Cisco, Fortinet czy Symantec)
• Wdrażaniu rozwiązań infrastrukturalnych, pracy grupowej oraz bezpieczeństwa
• Tworzeniu aplikacji własnych (w tym dedykowanych)
• Dystrybucji oprogramowania wraz ze wsparciem dla Resellerów
Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa, praktycznie ze wszystkich sektorów gospodarki, administracja publiczna, służba zdrowia i edukacja. Mamy doświadczenia w branży:
• Finansowej i ubezpieczeniowej (zaufali nam m.in. Bank Pekao SA, Credit Agricole, Getin Bank, mBank, PZU SA)
• Energetycznej (zaufali nam m.in. URE, PGNiG, PSE, PGE, Grupa Lotos, ENEA, Tauron)
• Handlu Detalicznego (współpracujemy z EuroNet, Media Markt Polska, Komputronik, PEPCO Poland, Inter Cars)
• Mediów i telekomunikacji (współpracujemy z ITI, Agora, Cyfrowy Polsat, Netia, Polskie Radio, P4, T-Mobile)
• Administracji Publicznej (zaufały nam liczne Ministerstwa, Urzędy Wojewódzkie czy też jednostki administracji lokalnej.
• Służbie Zdrowia (LUX MED, Medicover oraz szpitale publiczne.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

arche

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa Arche powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, która od roku 1991 świadczy profesjonalne usługi deweloperskie. Przez ten czas powstało wiele interesujących projektów i inwestycji w Warszawie oraz Łodzi. Łącznie wybudowano ponad 6000 domów i mieszkań.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Obecnie w ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania w Piasecznie pod Warszawą oraz mieszkania i apartamenty w Warszawie w prestiżowych dzielnicach Wilanów i Ursynów, a także mieszkania i lofty na terenie osiedla Tobaco Park i inwestycji Matejki w Łodzi. W swojej ofercie Arche poza mieszkaniami posiada apartamenty oraz pokoje hotelowe w systemie Condo w Warszawie, Lublinie, Łodzi i Częstochowie.
Grupa Arche w swoim portfolio posiada również 8 hoteli. Część z nich zlokalizowana jest w obiektach zabytkowych: Pałac Łochów, Pałac Sieniawa k. Rzeszowa, Hotel Tobaco w Łodzi, Zamek Biskupi Janów Podlaski. Pozostałe to hotele miejskie: Hotel Puławska Residence w Warszawie, Arche Hotele w Siedlcach i Częstochowie, Apartamenty Hotelowe w Konstancinie-Jeziornie.
Poza działalnością deweloperską i hotelową Grupa Arche zarządza siecią barów Kuchnia za ścianą w Warszawie oraz Parkiem Handlowym w Siedlcach. Projekty Arche otrzymały wiele wyróżnień i nagród zarówno w branży deweloperskiej, hotelowej jak i gastronomicznej.
Arche stale wspiera Fundację Leny Grochowskiej, przekazując 1 % swojego przychodu na sprowadzanie repatriantów z Kazachstanu.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

bosch

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług. Zatrudnia około 390 000 pracowników na całym świecie. W 2016 roku spółka wygenerowała obrót w wysokości 73,1 mld euro. Firma prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods, oraz Energy and Building Technology.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Jako wiodące przedsiębiorstwo IoT, Bosch oferuje innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów (Smart Homes), inteligentnych miast (Smart Cities) oraz zintegrowanej w sieci mobilności i zintegrowanego przemysłu. Wykorzystując swoje doświadczenie w technologii sensorów, oprogramowania i usług, Bosch oferuje swoim klientom zintegrowane rozwiązania z jednego źródła. Strategicznym celem Grupy Bosch jest dostarczanie rozwiązań dla świata zintegrowanego w internecie. Innowacyjne produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia, jednocześnie budząc entuzjazm użytkowników. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas”.
Z uwzględnieniem dystrybutorów i partnerów serwisowych, Bosch prowadzi sprzedaż i produkcję niemal we wszystkich krajach świata. Podstawą przyszłego wzrostu przedsiębiorstwa jest innowacyjność. Bosch zatrudnia 59 000 pracowników w działach badań i rozwoju w 120 ośrodkach R&D na całym świecie.

Wiecej: www.bosch.com, www.iot.bosch.com

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

enea
[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]


[one_half]

GPEC

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa GPEC – lider branży ciepłowniczej, jeden z kluczowych inwestorów na Pomorzu. Nieustannie poszerza swoją działalność o kolejne obszary, wykraczając poza produkcję i dystrybucję ciepła. Stale poszukuje i wdraża nowe rozwiązania w dziedzinach takich jak Facility Management, SMART czy ESCO. Misją Grupy jest dostarczanie kompleksowych usług, budowanie świadomości odbiorców oraz wdrażanie innowacji technologicznych. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu na rynku, zaangażowanym pracownikom i odważnemu modelowi zarządzania, Grupa GPEC tworzy nowatorskie rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby klientów i zmieniającej się rzeczywistości.

[/one_half_last]


[one_half]
ing

[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]


[one_half]
ing

[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]


[one_half]
Katharsis_Development (1)
[/one_half]

[one_half_last]

Spółkę Katharsis Development sp. z o.o. tworzy zgrany zespół, którego głównym celem stało się wprowadzenie nowej jakości w branży nieruchomości komercyjnych. Planujemy, realizujemy i popularyzujemy inwestycje w segmencie convenience centers. Długoterminowa strategia Katharsis Development zakłada oddanie do użytku wartościowego portfela projektów pod wspólną nazwą HopStop.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Projekty HopStop to kompleksowe obiekty handlowe, harmonijnie wkomponowane w przestrzeń publiczną. Posiadamy  inwestycje w Zamościu, Radomiu, Olsztynie, Ostrowie Wielkopolskim, Siedlcach oraz innych miastach Polski.Przywiązujemy duże znaczenie do badania dynamiki ośrodków, w których realizujemy nasze inwestycje. Dostosowujemy taktykę biznesową do potrzeb i zwyczajów zakupowych lokalnych społeczności. Stawiamy na jakość rozwiązań architektonicznych. Tworzymy proste, ale przemyślane centra handlowe. Wprowadzamy na rynek obiekty, w których sami chcielibyśmy robić codzienne zakupy: projekty estetyczne, doskonale skomunikowane, umożliwiające sprawną realizację potrzeb konsumenckich, które niejednokrotnie integrują powierzchnię handlowo-usługową  z nowoczesnymi dworcami PKS.  Wyróżnia nas umiejętność trafnej analizy i kompleksowego planowania atrakcyjnych projektów nieruchomościowych.Nad pracami naszego zespołu czuwa Pan Rafał Trusiewicz – założyciel i Prezes Katharsis Development sp. z o.o., radca prawny posiadający wieloletnie doświadczenie w branży rynku nieruchomości oraz ich komercjalizacji. Pan Rafał Trusiewicz jest absolwentem wydziału prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył również studia z prawa angielskiego i prawa UE Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Uniwersytetem w Cambridge oraz studia z prawa amerykańskiego zorganizowane przez Uniwersytet Floryda. Stypendysta Uniwersytetu Europy Środkowej w Budapeszcie, otrzymał także stypendium Uniwersytetu Europy Środkowej na Uniwersytecie Oxford. Posiada dyplom World Law Institute z Cornell University. Członek prestiżowej kazachskiej organizacji KPLA, mecenas sztuki, filantrop.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
ing
[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]


[one_half]

lyreco
[/one_half]

[one_half_last]

Działając w 42 krajach na 4 kontynentach, Lyreco plasuje się wśród światowych liderów w dziedzinie dostarczania rozwiązań dla biur i miejsc pracy. Obecne w Polsce od 1998 roku obejmuje swoją siecią dostaw obszar całego kraju i jest największą firmą biuro-serwisową w Polsce. Strategia Lyreco opiera się na połączeniu sił i wspólnym użytkowaniu systemów.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie pracowników wszystkich filii, Grupa Lyreco jest w stanie zaoferować lokalnym i międzynarodowym klientom taki sam zakres usług i produktów na całym świecie. Mając w stałej dostępności prawie 8000 produktów, w każdym roku wprowadzanych jest do oferty około 1000 nowości. Od markowych artykułów po ekskluzywne produkty marki własnej Lyreco w alternatywnych cenach. Rozszerzając swoją ofertę, Lyreco wprowadziło w ostatnich latach do swojego katalogu rozwiązania w kilku nowych obszarach: BHP – Produkty Ochrony Osobistej, Print Services – usługa druku, a także Nespresso Business Solutions jako wyłączny dystrybutor marki Nespresso. Niezależnie od tego, jakiej wielkości jest firma, Lyreco jest w stanie zapewnić najwyższy standard zarządzania zakupami, w celu osiągnięcia założonych celów, bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów. Dzięki wyjątkowym ludziom i rozwiązaniom technologicznym gwarantuje dostawę o bezkonkurencyjnym współczynniku realizacji 99,7%. Od wielu lat realizujemy strategię społecznej odpowiedzialności biznesu. Już w roku 2004 przystąpiliśmy do inicjatywy ONZ – United Nations Global Compact. Jest to zobowiązanie do dostosowania w swoich działaniach i strategii dziesięciu powszechnie przyjętych zasad w zakresie praw człowieka, pracy, ochrony środowiska i przeciwdziałania korupcji. W roku 2012 przygotowaliśmy i wdrażamy pięcioletnią strategię zrównoważonego działania EKO PRZYSZŁOŚĆ w Polsce i na całym świecie. Naszą misją jest bycie najlepszym dostawcą rozwiązań dla biznesu w zakresie tworzenia efektywnego środowiska pracy i zapewnienie w przyszłości zrównoważonego rozwoju dla wszystkich interesariuszy. Strategia oparta jest na 3 filarach, w których określiliśmy i realizujemy nasze zobowiązania i sprawdzamy ich realizację poprzez zdefiniowane wskaźniki sukcesu (KPI).

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
ms
[/one_half]

[one_half_last]

Mastercard  jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługuje najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach. Produkty i rozwiązania Mastercard ułatwiają codzienne funkcjonowanie działalności handlowej, takiej jak zakupy, podróże, prowadzenie firmy  i zarządzanie finansami. Sprawiają, że są one bezpieczniejsze i sprawniejsze dla każdego użytkownika.

[/one_half_last]


[one_half]

poldornd

[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]


[one_half]

pwc-K100

[/one_half]

[one_half_last]

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 236 tysięcy osób dostarczających naszym klientom najwyższą jakość usług. PwC w Polsce jest obecne od ponad 26 lat. Obecnie posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, a także Centrum Kompetencyjne w Gdańsku oraz dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. Spółki PwC  w Polsce zatrudniają prawie 4 500 osób.
[/one_half_last]


[one_half]
raiffeisen_polbank
[/one_half]

[one_half_last]

Raiffeisen Bank Polska S.A. rozpoczął działalność w 1991 roku. Oferuje pełen zakres usług finansowych dla klientów indywidualnych, w tym najzamożniejszych pod marką bankowości prywatnej Friedrich Wilhelm Raiffeisen, a w bankowości korporacyjnej koncentruje się na segmencie małych i średnich przedsiębiorstw.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

W skład grupy kapitałowej Raiffeisen Bank Polska S.A. wchodzą m.in.: Raiffeisen Investment Polska Sp. z o.o., Raiffeisen Solutions Sp. z o.o. prowadząca internetowy kantor RKantor.com oraz Raiffeisen TFI S.A. W 2012 roku Raiffeisen Bank Polska S.A. awansował do grona największych banków w Polsce za sprawą połączenia z Polbank EFG S.A.
Z usług Banku korzysta ponad 800 tysięcy klientów za pośrednictwem sieci 235 placówek na terenie całej Polski oraz systemów bankowości elektronicznej i przez nowoczesne centrum obsługi telefonicznej.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
spar
[/one_half]

[one_half_last]

Idea naszej sieci została zbudowana wokół niezależności, globalnego, ale jednocześnie lokalnego myślenia, wartości rodzinnych i przedsiębiorczości. Nici, które spajają naszą sieć na całym świecie, zapewniają jakość cieszącą się zaufaniem w aż 44 krajach. Dzięki takiemu podejściu każdego dnia na całym świecie obsługujemy ponad 13 milionów Klientów. Aż 250 z ponad 12500 sklepów SPAR znajduje się w Polsce, w której sieć rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku. Liczba naszych sklepów rośnie z miesiąca na miesiąc.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]
SPAR Polska to sieć sklepów, których właścicielami są polscy przedsiębiorcy, wywodzący się z lokalnych społeczności. Pracujemy wspólnie pod marką SPAR, aby zapewnić naszym Klientom wysoką jakość, niskie ceny i szeroki wybór produktów dopasowany do ich codziennych potrzeb. Dlatego asortyment SPAR to znane i lubiane marki, ale także lokalne produkty i wyjątkowa oferta marek własnych. Wspierając lokalnych producentów jednoczymy lokalne społeczności i zapewniamy różnorodny wybór produktów z okolicy, którą cenią nasi Klienci.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

APA Group
[/one_half]

[one_half_last]

Vistra, plasująca się w światowej czołówce firm w branży, oferuje wyjątkowo szerokie spektrum usług i rozwiązań biznesowych. Firma, obecna w ponad 40 krajach na świecie, zatrudnia wyspecjalizowany zespół ekspertów, którzy biegle poruszają się w międzynarodowym otoczeniu biznesowym, co przekłada się na sukcesy Klientów.
W Polsce Vistra obecna jest w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Poznaniu i Wrocławiu, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala wpierać zagranicznych inwestorów w zakresie wejścia na rynek i sekretariatu korporacyjnego, jak również księgowości oraz kadr i płac.

[/one_half_last]


[one_half]

walterherz

[/one_half]

[one_half_last]

Walter Herz jest firmą doradczą działającą w sektorze nieruchomości komercyjnych, która oferuje kompleksowe usługi podmiotom związanym z tym segmentem rynku. Zapewnia strategiczne doradztwo w zakresie inwestycji i wynajmu oraz usługi związane z administrowaniem nieruchomościami, zarządzaniem projektami i opracowaniem analiz. Doradza inwestorom, najemcom i właścicielom nieruchomości.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]
BZespół specjalistów buduje trwałe relacje z klientami, oparte na wysokiej jakości świadczonych usług, ścisłej współpracy i zaufaniu. Dajemy naszym klientom dostęp do rzetelnych informacji, kontaktów i szerokiej wiedzy o sytuacji na rynku, by zapewnić firmom wymierne korzyści. Elastyczne podejście do niestandardowych zadań pozwala nam efektywnie rozwiązywać ewentualne problemy. Zapewniamy klientom wsparcie i najlepsze rozwiązania długoterminowe, bazujące na analizie trendów rynkowych.

[/toggle]
[/one_half_last]


Partner Merytoryczny


[one_half]
Cigno Consulting

[/one_half]

[one_half_last]

Cigno Consulting to prężnie działająca firma zajmująca się kompleksowym doradztwem personalnym, obecna na polskim rynku od dziesięciu lat.Główna specjalizacja firmy to selekcja i rekrutacja personelu na stanowiska wyższego i średniego szczebla oraz doradztwo organizacyjne (w tym profile kompetencyjne, budowanie struktur organizacyjnych i wsparcie działów HR).

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]
Nasza metodologia została doceniona przez instytucje unijne i uzyskała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz – jako jedyna w swojej branży – programu „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” w ramach wspierania biznesu elektronicznego. W efekcie Cigno Consulting Group stało się jedną z najbardziej innowacyjnych firm doradztwa personalnego na polskim rynku.

[/toggle]
[/one_half_last]

Partner Gali


gtc

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Środkowej i Wschodniej. Od powstania w 1994 r. Grupa zrealizowała 66 najwyższej jakości, nowoczesne, obiekty biurowe i handlowe z łączną powierzchnią całkowitą wynoszącą blisko1,2 miliona m kw. w całej Europie Środkowej i Wschodniej.

Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 36 budynków komercyjnych oferujących 614.000 m kw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie i Zagrzebiu. Ponadto Grupa realizuje 349.000 m kw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Środkowej i Wschodniej, z których 110.000 jest w trakcie budowy.

Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie WIG30 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu. Walory spółki wchodzą także w skład międzynarodowego indeksu Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 index.


gtc

Panek S.A. to polski lider branży Rent a Car, firma obecna na rynku od 18 lat, zarządzana przez Prezesa Macieja Panka.
Z usług Panek S.A korzysta ponad 40 000 Klientów rocznie. Flota PANEK liczy ponad 2 000 nowych samochodów wszystkich popularnych segmentów, w tym także auta dostawcze. Firma świadczy usługi z zakresu wynajmu średnio i długoterminowego, wynajmu z OC sprawcy oraz wynajmu korporacyjnego dla dużych firm . Współpracuje ze wszystkimi największymi firmami ubezpieczeniowymi i brokerami.
PANEK S.A. posiada ponad 60 oddziałów, obejmuje swoim zasięgiem cały kraj oraz część Litwy. Posiada przedstawicielstwa na wszystkich polskich lotniskach oraz na lotnisku w Wilnie.
W 2017 roku firma PANEK uruchomiła w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach usługę PANEK CarSharing, czyli możliwość wypożyczania samochodu na minuty, godziny i dni.