Jean-Andre Barbosa[hgroup]

Jean-Andre Barbosa

Wiceprezes Zarządu, Future Pipe Industries

[/hgroup]


Boczkowska

[hgroup]

 

Krystyna Boczkowska

Prezes spółki Robert Bosch i reprezentantka Grupy Bosch w Polsce

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Od ponad 25 lat współtworzy sukces firmy Bosch w naszym kraju. Działa m.in. w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej oraz w Kongresie Kobiet. Należy do najbardziej wpływowych kobiet w Polsce, nagradzana tytułami Kobieta Roku czy osoby zasłużonej dla rozwoju rynku motoryzacyjnego. Ukończyła Wydział Mechaniki Precyzyjnej PW oraz MBA Executive Studies in Finance.

[/toggle]


[hgroup]

 

Piotr Czarnecki

Prezes Zarządu, Raiffeisen Bank Polska S.A.

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Piotr Czarnecki jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku Organizacja i Zarządzanie. W roku 1994 ukończył studia podyplomowe na Harvard University na kierunku Investment Appraisal and Management, a w 2006 The Columbia Senior Executive Program na Columbia University. W latach 1990-2002 pełnił menedżerskie funkcje w Polskim Banku Rozwoju, Kredyt Banku, Rabobanku, Telekomunikacji Polskiej oraz był prezesem Zarządu spółki Getin SP S.A., którą z sukcesem wprowadził na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 2003r. kieruje jako Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Raiffeisen Bank Polska, a od początku 2013 r. połączonym Raiffeisen Polbank. Jest muzykiem (flecistą) i chórzystą z ponad 45-letnim stażem. Śpiewał w wielu warszawskich chórach i zespołach kameralnych, ostatnio w męskim zespole wokalnym Des Singers.

[/toggle]


[hgroup]

 

Joanna Erdman

Wiceprezes Zarządu, ING Bank Śląski S.A.

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Joanna Erdman jest związana z ING od 1996 r., kiedy rozpoczęła pracę w części korporacyjnej oddziału ING Bank N.V. z siedzibą w Warszawie. Wcześniej, w latach 1995-1996, pracowała w dziale Marketingu Banku Pekao SA. W latach 2001 – 2007 pełniła funkcję Dyrektora Centrum Klientów Strategicznych w Pionie Bankowości Korporacyjnej ING Banku Śląskiego. W 2007 roku objęła stanowisko Dyrektora Departamentu Klientów Strategicznych, z którego w 2010 roku awansowała na Dyrektora Banku nadzorującego cały Pion Klientów Strategicznych. W 2013 roku została powołana na stanowisko Wiceprezesa Zarządu.
Joanna Erdman ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie, na kierunku Finanse i Statystyka.

[/toggle]


[hgroup]

 

Zsolt Fekete

założyciel i Prezes spółek technologicznych Algotech Polska Sp. z o.o. i Geomant Polska Sp. z o.o.

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Ekspert, mentor,Absolwent University of Quebec at Montreal i SGH – Executive MBA , Budapest University of Economics Sciences and Public Administration
Od 20 lat związany z branżą contact center i rozwiązań telekomunikacyjnych. Doradza największym firmom w Polsce i zagranicą w zakresie optymalizacji procesowej i technologicznej komunikacji marek z ich klientami. Propagator idei Customer Experience Integration, wedle której doświadczenie klienta jest efektem doskonałego połączenia wizji, organizacji procesów i technologii. Aktywnie działający w zakresie Robotic Process Automation i Digital Signage.

[/toggle]


Gościniak

[hgroup]

 

Tomasz Gościniak

Wiceprezes i dyrektor generalny MicroStrategy Poland

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Absolwent Politechniki Śląskiej na wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki na kierunku Informatyka oraz studiów podyplomowych MBA na Uniwersytecie w Krakowie oraz Szkole Biznesu Uniwersytetu w Sztokholmie. W 2015 otworzył przewód doktorski na wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, podejmując tematykę związaną z sieciami neuronowymi oraz zarządzaniem informatyką w przedsiębiorstwie.

Pracował przy tworzeniu pierwszej ogólnopolskiej sieci rozległej WAN dla Banku Śląskiego oraz uczestniczył w wielu ogólnopolskich i międzynarodowych projektach, m.in. dla operatorów telekomunikacyjnych (Exatel i Dialog), sektora bankowego oraz sektora obronnego (Pakt Północnoatlantycki). Jako jeden z pierwszych inżynierów w Polsce otrzymał tytuł inżynierski w dziedzinie telekomunikacji – CCIE. Przez ponad 10 lat związany z firmą Cisco Systems, gdzie projektował i wdrażał rozwiązania telekomunikacyjne, centrów przetwarzania danych oraz bezpieczeństwa dla różnych klientów, a także odpowiadał za wdrażanie krytycznych usług firmy na terytoriach Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Rosji. Od 2017 wiceprezes oraz dyrektor generalny MicroStrategy Poland.

[/toggle]


Grochowski

[hgroup]

 

Władysław Grochowski

Prezes Zarządu, Arche

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Prezes i współwłaściciel rodzinnej firmy deweloperskiej Arche, która przerodziła się w Grupę Arche. Absolwent szkoły filmowej, hodowca danieli. Urodzony optymista kochający ludzi i świat.
Tworzy polską sieć hoteli głownie w obiektach zabytkowych. Ostatnio otworzył Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim.
Marzy się mu sieć hoteli – jeśli nie największych, to najbardziej oryginalnych. Przez życie prowadzi go zasada, aby nie powielać cudzych pomysłów, dlatego każda inwestycja, której się podejmuje, musi być wyjątkowa.

[/toggle]


Anna-Jakób

[hgroup]

 

Anna Jakób

Członek Zarządu, GPEC

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Ukończyła Politechnikę Gdańską, na kierunku Zarzadzanie i Marketing, na specjalizacji systemy zarządzania oraz studia MBA w Akademii Leona Koźmińskiego.
Posiada dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie branży energetycznej. Od 2001 roku związana z Grupą GPEC, gdzie pracowała jako dyrektor ds. handlu, dyrektor ds. technicznych oraz zarządzała kilkoma spółkami Grupy.
Od 2016 r. pełni funkcję członka zarządu GPEC.

[/toggle]


Agaton

[hgroup]

 

Agaton Koziński

Redaktor, publicysta “Polska The Times”.

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Agaton Koziński – redaktor, publicysta “Polska The Times”. W przeszłości związany m.in. z Polską Agencją Prasową, Wprost. Był redaktorem naczelnym “Monitora Unii Europejskiej” i “Almanachu Energetycznego”. Regularny komentator tematyki politycznej i międzynarodowej w radio i telewizji.

[/toggle]


Anna-Jakób

[hgroup]

 

Michał Kreczmar

Dyrektor w zespole ds. transformacji cyfrowej (Director, Digital Transformation) PwC

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Ponad 20 lat w e-branży. Redaktor naczelny pierwszego polskiego czasopisma o internecie. Zasiadał w radzie nadzorczej IAB Polska i kierował działem internetowym wydawnictwa IDG Poland.
Związany z koncernami mediowymi, przemysłem reklamowym i e-commerce w Polsce. Przed dołączeniem do PwC był dyrektorem ds. e-commerce w Dentsu Aegis Network/Hypermedia. Realizował projekty dla firm z branży FMCG, sieci detalicznych i producentów przemysłowych.

[/toggle]


Lewandowski

[hgroup]

 

Marcin Lewandowski

Członek Zarządu, GPEC

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, na kierunku Inżynierii Lądowej i Środowiska i specjalizacji inżynieria sanitarna.
Od 2010 roku związany z GPEC. Karierę w Grupie rozpoczął zarządzając obszarem dyspozycji, a następnie jako dyrektor ds. finansowych Grupy GPEC zajmował się m.in. organizacją struktury grupy kapitałowej, modelem biznesowym oraz nadzorem właścicielskim spółek zależnych.
W latach 2014-2016 pełnił funkcję prezesa zarządu spółki Unikom (włączonej do struktury GPEC w październiku 2016 roku), której akwizycję skutecznie przeprowadził w 2014 roku.

[/toggle]


Maciej Panek

[hgroup]

Maciej Panek

Prezes Zarządu i właściciel Panek S.A. i UAB PANEK.

[/hgroup]
[toggle title=”read more” on=”0″]

Maciej Panek, Prezes Zarządu i właściciel Panek S.A. i UAB PANEK. Ukończył inwestycje kapitałowe w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz marketing i zarządzanie na Politechnice Wrocławskiej.Wiele rozwiązań biznesowych i inspiracji czerpie z obserwowania świata. Przenosi na grunt polski zagraniczne wzorce, które znajduje podczas licznych, dalekich podróży. Czynnie zajmuje się fotografią, komponuje muzykę filmową, uprawia bieganie.
Pasjonuje się coachingiem i rozwojem osobistym. W grudniu 2016 roku uzyskał dyplom European Mentoring & Coaching Council stając się certyfikowanym Mentorem.
W roku 2017 zarządzana przez niego spółka Panek S.A. osiągnęła przychód w wysokości blisko 60 mln złotych, otworzyła pierwsze oddziały za granicą i uruchomiła CarSharing w Warszawie.

[/toggle]


Piotr-Paszczyk

[hgroup]

Piotr Paszczyk

Prezes Zarządu, Grupa APN Promise.

[/hgroup]
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Absolwent Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytecie Warszawskim. Związany ze spółką APN Promise od początków jej istnienia. Ma ponad 25-letnie doświadczenie w branży IT, gdzie buduje rozwiązania w oparciu o oprogramowanie i sprzęt znanych, sprawdzonych producentów oraz usługi własne.

Od roku 1992 odpowiedzialny za sprzedaż, od roku 1998 – Członek Zarządu, natomiast od roku 2008 – Prezes APN Promise Sp. z o.o. Od roku 2011 wraz ze zmianami w strukturze spółki sprawuje funkcję Prezesa APN Promise S.A.Absolwent Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytecie Warszawskim. Związany ze spółką APN Promise od początków jej istnienia. Ma ponad 25-letnie doświadczenie w branży IT, gdzie buduje rozwiązania w oparciu o oprogramowanie i sprzęt znanych, sprawdzonych producentów oraz usługi własne.Od roku 1992 odpowiedzialny za sprzedaż, od roku 1998 – Członek Zarządu, natomiast od roku 2008 – Prezes APN Promise Sp. z o.o. Od roku 2011 wraz ze zmianami w strukturze spółki sprawuje funkcję Prezesa APN Promise S.A.

[/toggle]


pollak

[hgroup]

 

Artur Pollak

Prezes APA Group

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Ekspert w zakresie komputerowych systemów sterowania. Przewodził realizacji kilkunastu projektów związanych z automatyzacją skomplikowanych procesów technologicznych, tworząc fabryki określane mianem Industry 4.0 w Europie i Chinach, współpracując z takimi koncernami jak: VW, GM, Daimler oraz Siemens. Był konsultantem technicznym podczas budowy fabryki VW Poznań, gdzie odpowiadał za standaryzację i optymalizację procesu produkcyjnego. Obecnie pełni rolę Prezesa Zarządu APA Sp. z o.o. i APA Innovative Sp. z o.o, jest także Członkiem Rady Programowej Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej.

[/toggle]


Anna-Poliszkiewicz

[hgroup]

Anna Poliszkiewicz

Członek Zarządu Vistra Poland.

[/hgroup]
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Anna Poliszkiewicz jest Partnerem w grupie Vistra oraz Członkiem Zarządu Vistra Poland, wiodącego dostawcy w zakresie usług korporacyjnych. Vistra Poland zatrudnia przeszło 270 specjalistów wspierających klientów w zakresie księgowości, kadr i płac oraz sekretariatu korporacyjnego. Anna jest odpowiedzialna za jakość świadczonych usług oraz za relacje z klientami, jak również zarządza finansami biur Vistry w Europie Środkowo-Wschodniej. Wiąże się to z jej zamiłowaniem do ciągłego udoskonalania procesów oraz wdrażania nowych rozwiązań wspierających świadczone usługi. Anna jest członkiem ACCA oraz Biegłym Rewidentem.

[/toggle]


Boleslaw Rok

[hgroup]

Prof. ALK, dr hab. Bolesław Rok

Katedra Przedsiębiorczości i Etyki w Biznesie, Akademia Leona Koźmińskiego.

[/hgroup]
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Zastępca dyrektora Centrum Etyki Biznesu i Innowacji Społecznych Akademii Leona Koźmińskiego. Od trzydziestu lat związany z biznesem jako przedsiębiorca i doradca. Współzałożyciel Forum Odpowiedzialnego Biznesu, współautor corocznego Rankingu Odpowiedzialnych Firm dla Dziennika Gazety Prawnej, koordynator międzynarodowych projektów z zakresu innowacji na rzecz zrównoważonego rozwoju. Członek m.in. Rady Programowej Instytutu Innowacyjna Gospodarka, Komisji Sędziowskiej Polish National Sales Awards, konkursu Dyrektor Marketingu Roku, Rady Nadzorczej mFundacji, Rady Programowej United Nations Global Compact, Sieci Sensownego Biznesu.

[/toggle]


Sieczko

[hgroup]

 

Michał Sieczko

Senior Manager działu usług profesjonalnych, Canon

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Skupia się na rozwoju działalności Canon Polska w zakresie usług dodanych i kompleksowych rozwiązań w zakresie digitalizacji informacji, zarządzania przepływem danych, automatyzacji pracy i procesów w oparciu o produkty i doświadczenie branżowe Canon.
Przed dołączeniem do Canon zdobył 18to letnie doświadczenie w branży IT w firmach takich jak Procter&Gamble, Teradata czy Sii. Pracował zarówno po stronie biznesu jak i dostawców rozwiązań w różnych modelach biznesowych (dostarczanie kompleksowych projektów, outsourcing usług). Jego specjalizacja to zarządzanie projektami i programami, wprowadzanie nowych produktów na rynek i zarządzanie zespołami kompetencyjnymi w różnych obszarach technologicznych.
Michał pracował dla wielu klientów z sektora finansowego i telekomunikacyjnego w Polsce i za granicą.
Doświadczenie Michała to połączenie pracy dla globalnych korporacji i jak i rozwijających się firm na styku dojrzałych technologii i innowacyjnych rozwiązań.
W swojej pracy Michał tworzył innowacyjne rozwiązania z zakresu Big Data / Data analytics, technologii mobilnych oraz systemów organizujących i automatyzujących pracę dużych organizacji (obieg informacji, ERP, CRM).

[/toggle]


Sieczko

[hgroup]

 

Rafał Trusiewicz

Prezes Zarządu, Katharsis Development

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Założyciel i Prezes spółki deweloperskiej Katharsis Development sp. z o.o., której celem stało się wprowadzenie nowej jakości w branży nieruchomości komercyjnych. Pomysłodawca marki HopStop – prężnie rozwijającej się polskiej sieci centrów handlowych typu convenience. Radca Prawny, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży rynku nieruchomości oraz ich komercjalizacji (Wybrany przez Magazyn “Forbes” jako jeden z pięciu najlepszych prawników w 2011). Pomysłodawca i autor koncepcji zagospodarowania terenów PKP. Członek prestiżowej kazachskiej organizacji KPLA. Absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Warszawskim, które ukończył z wyróżnieniem. Ukończył również studia z prawa angielskiego i prawa UE Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Uniwersytetem w Cambridge oraz studia z prawa amerykańskiego zorganizowane przez Uniwersytet Floryda. Stypendysta Uniwersytetu Europy Środkowej w Budapeszcie, otrzymał także stypendium Uniwersytetu Europy Środkowej na Uniwersytecie Oxford. Posiada dyplom World Law Institute z Cornell University. Na Uniwersytecie w Leiden uczestniczył w programie LL.M. dotyczącym Europejskiego Prawa Handlowego. Mecenas sztuki, filantrop.

[/toggle]


urbański

[hgroup]

 

dr Paweł Urbański

Dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Dr Paweł Urbański- przez większość kariery zawodowej łączył doświadczanie biznesowe z akademickim. Posiada dyplom Doktora Nauk Ekonomicznych Imperial College London dyplom Inżyniera oraz MBA na Politechnice Warszawskiej. Był wykładowcą a obecnie również Dyrektorem Szkoły Biznesu PW. Jest współzałożycielem INVEN Group – firmy o profilu dewelopersko-inwestycyjnym działającej w obszarze energetyki oraz Przewodniczącym Rady Nadzorczej Columbus Energy, wiodącego dostawcy systemów fotowoltaicznych w Polsce. W latach 2006-2008 był Członkiem Zarządu PSE i Prezesem PGE. Był też Partnerem w brytyjskiej firmie doradczej CET (Central Europe Trust). W ramach CET nadzorował i współtworzył wiele projektów doradczych i inwestycyjnych dla największych polskich i międzynarodowych firm energetycznych.

[/toggle]


Bartłomiej-Zagrodnik

[hgroup]

 

Bartłomiej Zagrodnik

prezes-zarządu-Walter-Herz

[/hgroup]


zielinski

[hgroup]

 

prof. dr hab. inż. Cezary Zieliński

Prodziekan ds. Ogólnych, Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, Politechnika Warszawska

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Zatrudniony w Politechnice Warszawskiej od 1985 na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych w Instytucie Automatyki i Informatyki Stosowanej (IAIS). W latach: 2002-2005 sprawował na tym wydziale funkcję prodziekana ds. nauki i współpracy międzynarodowej, 2005-2008 zastępcy dyrektora Instytutu Automatyki i Informatyki Stosowanej (IAIS) ds. naukowych, 2008-2016 funkcje dyrektora tego instytutu, a obecnie prodziekana ds. ogólnych. Od 1996 jest kierownikiem Zespołu Programowania Robotów i Rozpoznawania Wzorców. W latach 1990 i 1992 spędził 9 miesięcy na Loughborough University of Technology w Wielkiej Brytanii. W latach 2003-2007 oraz obecnie jest członkiem Komitetu Prognoz Polska 2000 Plus przy prezydium Polskiej Akademii Nauk. Od 2007 roku jest członkiem Komitetu Automatyki i Robotyki Polskiej Akademii Nauk. Tworzył ogólnopolskie konsorcja badawcze realizujące projekty w dziedzinie robotyki. Kierował zespołem polskim w dwóch projektach realizowanych w ramach 7 Programu Ramowego Komisji Unii Europejskiej. Kierował ponad 20 projektami finansowanymi ze źródeł krajowych. Jest autorem ponad 200 prac naukowych z zakresu robotyki i techniki cyfrowej. Jego badania koncentrują się na programowaniu i sterowaniu robotów.

[/toggle]


Dariusz Żuk

[hgroup]

 

Dariusz Żuk

Współtwórca i CEO Business Link

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Współtwórca i CEO wiodącego w CEE ekosystemu startupów i zmieniających się korporacji – business.link. Jego wizją jest stworzenie w CEE nowego ruchu i modelu ekonomii opartego na lean korporacjach będących hubami kompetencji wspieranych przez tysiące startupów i wykreowanie 3 unicornów do 2020 roku.
W ramach ekosystemu funkcjonują:
business.linki – wiodąca w CEE sieć 15 coworków. Business Link skupia w sobie ponad 1000 startupów i korporacji na ponad 30 tys. m2, ulokowanych w głównych miastach Polski. Zarówno startupy, jak i korporacje mogą korzystać 24/7 z designerskich miejsc coworkingowych, a także uczestniczyć w organizowanych przez bChange programach akceleracyjnych oraz społecznościowych.
kademickie Inkubatory Przedsiębiorczości – AIP to największa sieć 56 inkubatorów w Europie, ulokowana na terenie wyższych uczelni w całej Polsce. Aktualnie funkcjonuje w nich 2200 startupów. Od początku, w inkubatorach działało 12 000 projektów. AIP to miejsca umożliwiające nowej firmie funkcjonowanie bez konieczności rejestrowania jej na rynku, umożliwiając najłatwiejszy w Europie start w biznesie. Dzięki AIP rocznie powstaje w Polsce 1% nowych firm.
AIP Seed Capital i bValue. Zadaniem pierwszego jest wsparcie startupów na ich wczesnym etapie rozwoju. Do tej pory AIPSC zainwestował w ponad 100 projektów, takich jak: Qpony.pl, Glov, CallPage czy Sidly. Natomiast działania funduszu bValue mają na celu inwestycje w startupy, które są już na kolejnych etapach rozwoju. Fundusz ten, został stworzony wraz z wiodącymi przedsiębiorcami w Polsce (twórcy Work Service, Allegro, Medicalgorithmics, easyPack czy Bakalland), których dotychczasowy biznes wart jest ponad 1 mld PLN.
Co więcej Darek współtworzył również ideę Polski Przedsiębiorczej oraz Studenckiego Forum BCC.
Za kreowanie i promowanie przedsiębiorczości w Polsce, został odznaczony przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi. Ponadto jest laureatem nagrody specjalnej Business Centre Club, a od Tygodnika Wprost otrzymał jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w Polsce – Nagrodę Kisiela.

[/toggle]