Patron


psik

Main Partners


Griffin


Griffin


mbankcorp

mBank świadczy swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu bankowości korporacyjnej oraz detalicznej, a także private banking. Tym, co od lat go wyróżnia są ludzie – najwyższej klasy fachowcy oraz innowacyjność. Pionierski system transakcyjny czy bankowość elektroniczna oraz mobilna dla korporacji wyznaczają trendy w całej branży, nie tylko w Polsce.

mBank rozpoczął działalność 31 lat temu (jako BRE Bank), a od 25 lat notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Przez lata systematycznie budował swoje kompetencje w zakresie obsługi klientów korporacyjnych i stale wzbogacał ofertę, stawiając również na bankowość detaliczną, a także rozszerzając działalność na nowe rynki – czeski i słowacki. Po listopadowym rebrandingu – połączeniu wszystkich spółek dawnej Grupy BRE pod jedną nazwą – mBank obsługuje prawie 21 tys. klientów korporacyjnych oraz ponad 5 mln klientów detalicznych.

Premium Partner


[one_half]

 

 

Print

[/one_half]

[one_half_last]

DNB Bank Polska S.A. jest obecny w Polsce od 2002 roku. Właścicielem banku jest grupa DNB – największa norweska grupa finansowa, legitymująca się wysokimi długoterminowymi ratingami (A+ wg Standard & Poor’s oraz Aa2 wg Moody’s). Grupa prowadzi swoją działalność w 19 krajach. DNB posiada oddziały w najważniejszych centrach finansowych świata m.in. w Londynie, Nowym Jorku czy Singapurze, a jego akcje notowane są na giełdzie w Oslo i w Londynie.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

DNB Bank Polska S.A. to specjalistyczny bank korporacyjny obsługujący duże przedsiębiorstwa i sektor publiczny. Bank skupia się na obsłudze i finansowaniu firm z wybranych sektorów, w tym szczególnie sektora energetycznego, TMT (Telekomunikacja, Media, Technologie), motoryzacyjnego oraz sektora publicznego.

[/toggle]

[/one_half_last]

Gold Partners


[one_half]
capital park

[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]


 

[one_half]
Promedica24_Logo_Claim

[/one_half]

[one_half_last]

Promedica24 to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się świadczeniem usług opieki domowej. W ciągu 13-letniej działalności, do pracy w roli opiekuna seniorów pozyskała ponad 28 tysięcy opiekunek, zaś liczba klientów firmy przekroczyła 22 tysiące. Promedica24 świadczy usługi dla klientów na terenie Niemiec, Anglii i Polski. W ich imieniu poszukuje i przygotowuje do pracy kandydatów z Polski, Rumunii, Bułgarii i Niemiec, zapewniając im legalną formę współpracy i organizując pobyt za granicą.

[/one_half_last]

Professional Partner


[one_half]

kpmg

[/one_half]

[one_half_last]

KPMG w Polsce od 1990 r. świadczy usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego, rachunkowego oraz doradztwa biznesowego, a stowarzyszona z KPMG w Polsce kancelaria prawna D.Dobkowski sp.k., kompleksowe usługi prawne. Zatrudniamy ponad 1 500 osób w 7 biurach zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi..

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Doradzamy polskim i międzynarodowym firmom oraz instytucjom ze wszystkich sektorów gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem branży dóbr konsumpcyjnych, usług finansowych, private equity, motoryzacyjnej, nieruchomości i budownictwa, technologii informacyjnych, mediów i komunikacji (TMT), transportowej (TSL), produkcji przemysłowej, a także sektora publicznego.

U podstaw sukcesu KPMG leżą wysoka jakość oferowanych usług oraz ludzie, których kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 174 tysiące pracowników w 155 krajach świata. Dzięki temu świadczymy usługi kompleksowo, a jednocześnie każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

 www.kpmg.pl

[/toggle]
[/one_half_last]

Partners


[one_half]

bankpekao_logo_300x80px

[/one_half]

[one_half_last]

Bank Pekao SA działa od ponad 80 lat, jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Pod względem wartości aktywów jest drugim co do wielkości bankiem w Polsce, natomiast biorąc pod uwagę siłę kapitałową mierzoną współczynnikiem wypłacalności,

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Bank Pekao jest liderem wśród dużych banków w Polsce i jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie (współczynnik Core Tier 1 na koniec kwartału 2012 r. na poziomie 19%).

Bank Pekao SA dysponuje drugą co do wielkości siecią oddziałów (1003 placówek w całym kraju) oraz oferuje swoim klientom dostęp do sieci ponad 5500 bezpłatnych bankomatów w Polsce i ok. 20 000 w Europie. W grupie kapitałowej Pekao znajdują się również największe w Polsce Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, fundusz emerytalny, dwa wiodące na polskim rynku domy maklerskie, oraz spółki zajmujące się leasingiem i faktoringiem.

Bank Pekao SA należy do Grupy UniCredit, jednej z wiodących międzynarodowych instytucji finansowych, która działa w 22 europejskich krajach poprzez sieć 9300 placówek oraz zatrudnia ok. 156 tys. osób.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
cms_logo_300x80px
[/one_half]

[one_half_last]

CMS jest międzynarodową kancelarią prawniczą świadczącą kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe na rzecz przedsiębiorstw, instytucji finansowych oraz organów administracji. Jesteśmy jedną z największych i najbardziej doświadczonych międzynarodowych kancelarii w Polsce – działamy na polskim rynku od ponad 20 lat. W biurze CMS w Warszawie pracuje ponad 140 prawników, którzy doradzają klientom działającym we wszystkich kluczowych sektorach gospodarki.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Po połączeniu z firmami Nabarro i Olswang, które miało miejsce 1 maja tego roku, CMS stał się szóstą największą kancelarią prawną świata pod względem liczby zatrudnionych prawników oraz szóstą w Wielkiej Brytanii pod względem uzyskiwanych przychodów. CMS zatrudnia obecnie na świecie 5 000 prawników, w 39 krajach i 70 biurach. Dzięki licznym biurom na całym świecie, eksperci CMS dostarczają usługi prawne dostosowane do lokalnych potrzeb klientów, osadzonych w globalnym kontekście.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

http://www.cushmanwakefield.pl/
[/one_half]

[one_half_last]

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera klientów w podejmowaniu decyzji wpływających na sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i spędzają wolny czas. Fachowa wiedza i doświadczenie 43 tysięcy pracowników w ponad 60 krajach stanowią nieocenioną pomoc dla najemców i inwestorów zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych na świecie. Jej przychody są szacowane na 5 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą pośrednictwo w wynajmie powierzchni, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, zarządzanie obiektami (C&W Services), globalna obsługa najemców, zarządzanie inwestycjami i aktywami (DTZ Investors) oraz usługi w zakresie realizacji projektów i inwestycji deweloperskich, reprezentacji najemców, wyceny i doradztwa. Więcej informacji na stronie www.cushmanwakefield.com oraz na Twitterze: @CushWake.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
gessellogo

[/one_half]

[one_half_last]

Kancelaria GESSEL od ponad 20 lat świadczy usługi doradztwa prawnego na rzecz krajowych i zagranicznych przedsiębiorców oraz osób fizycznych w niemalże wszystkich sektorach gospodarki, w tym m.in.: branży finansowej, budownictwie, nieruchomościach, branży spożywczej, transportowej, handlu, farmaceutyce, mediach, IT. Działalność Kancelarii skoncentrowana jest na obsłudze transakcji w sektorze prywatnym, w projektach prywatyzacyjnych oraz w zakresie inwestycji bezpośrednich.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Doradzając Klientom Kancelaria zwraca szczególną uwagę na ich interesy ekonomiczne oraz aktualne mechanizmy rynkowe. Nasze porady stanowią połączenie wiedzy prawniczej ze znajomością aktualnych realiów biznesowych właściwych dla poszczególnych sektorów gospodarki.

Kancelaria GESSEL oraz pracujący w niej prawnicy od lat otrzymują rekomendacje analityków i firm prawniczych z Polski i zagranicy. W oparciu o badania, opinie klientów oraz własne poszukiwania, analitycy przyznają rekomendacje dla kancelarii i prawników w poszczególnych obszarach praktyki.

Nasze doświadczenie i osiągnięcia w zakresie fuzji i przejęć, rynków kapitałowych, prawa konkurencji oraz prawa spółek zaowocowało wielokrotnymi rekomendacjami m.in. dziennika Rzeczpospolita, magazynu FORBES oraz wydawnictw zagranicznych Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, Europe’s Leading Lawyers for Business, oraz Practical Law Company.[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
ing

[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]


[one_half]mci

[/one_half]

[one_half_last]

Private Equity Managers – European Leading Growth Capital Firm With Passion for Digital Transformation.

Grupa zarządza m.in funduszami: MCI.TechVentures, MCI.EuroVentures oraz MCI.CreditVentures. PE Managers pracuje ze spółkami, które działają w obszarze nowej gospodarki: fintech, e-commerce, marketplaces, IoT, SaaS, e-travel.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

17-letni track record, to ponad 30 zrealizowanych wyjść z inwestycji oraz IRR na poziomie 23%. 50% portfolio stanowią spółki działające poza Polską. Jesteśmy obecni od Londyn do Moskwy, od Sztokholmu do Tel Avivu.

Ostatnie kluczowe transakcje dotyczyły sprzedaży lidera rynku e-travel w Europie Środkowo-Wschodniej, Invia (46% IRR) oraz pakietu udziałów w WP (60% IRR).

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
promise

[/one_half]

[one_half_last]

Jesteśmy dostawcą rozwiązań informatycznych dla dużych i średnich przedsiębiorstw, administracji publicznej, instytucji edukacyjnych oraz służby zdrowia. Nasze rozwiązania budujemy w oparciu o oprogramowanie i sprzęt znanych, sprawdzonych producentów oraz usługi własne. Dobierając technologie zwracamy uwagę na ich funkcjonalność, łatwość dopasowania do specyfiki obsługiwanych przez nas rynków oraz możliwość optymalnego wykorzystania w długim okresie czasu.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań w obszarach podstawowej infrastruktury (Core Infrastructure), zarządzania usługami IT (ITSM), produktywności biznesowej (Business Productivity), analizy i prezentacji danych (Power BI) oraz infrastruktury sieciowej (Data Center).

Na poziomie oprogramowania naszym strategicznym partnerem jest firma Microsoft. Jako Licensing Solution Provider (LSP) posiadamy uprawnienia do obsługi wszystkich umów dostępnych w ofercie Microsoft. Dodatkowo jesteśmy w stanie dostarczyć oprogramowanie ponad 500 innych producentów.

Nasze projekty usługowe obejmują analizę biznesową, tworzenie koncepcji rozwoju IT, projektowanie rozwiązań informatycznych, implementację i integrację nowych rozwiązań z istniejącą infrastrukturą, budowę systemów dedykowanych, szkolenia, wsparcie powdrożeniowe i serwisowe.

Od strony sprzętowej wykorzystujemy rozwiązania technologiczne takich firm jak HPE, Dell, NetApp, Cisco oraz komplementarne systemy innych producentów.

Usługi szkoleniowe prowadzone są w ramach Centrum Edukacyjnego Promise, które jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym Microsoft oraz centrum egzaminacyjnym PEARSON VUE.

[/toggle]

[/one_half_last]

Gala Partners


[one_half]

bzwbk

[/one_half]

[one_half_last]

Bank Zachodni WBK jest trzecią siłą sektora bankowego w Polsce. Coraz silniejszą pozycję zawdzięcza dynamicznemu rozwojowi, dobrym produktom, innowacyjności, konsekwentnemu budowaniu marki i stałemu dążeniu do perfekcji w relacjach z klientami.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

W roku 2011 Bank Zachodni WBK dołączył do międzynarodowej Grupy Santander, która obsługuje ponad 100 mln klientów,  w 14 tysiącach oddziałów, w 30 krajach świata. Jest obecna m.in. w Hiszpanii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Portugalii, USA, Chile, Brazylii, Argentynie, Puerto Rico, Peru i Meksyku. Dzięki różnorodności rynków jest to jedna z największych grup finansowych świata i największa instytucja finansowa w strefie euro.[/toggle]
[/one_half_last]

[one_half]

 

cic

[/one_half]

[one_half_last]

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą doradczą pracującą przy transakcjach kapitałowych dla międzynarodowych korporacji i instytucji finansowych, w tym funduszy private equity a także dla niezależnych przedsiębiorców.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Prowadzimy transakcje kapitałowe: począwszy od pozyskania kapitału na rozwój, poprzez wykupy menedżerskie, fuzje i przejęcia a na sprzedaży spółek kończąc. Pozyskujemy też finansowanie dłużne na rozwój przedsiębiorstw oraz realizacje transakcji.

Przeprowadziliśmy kilkadziesiąt transakcji kapitałowych na rynkach Europy Centralnej o wartości kilku miliardów złotych. Każdorazowo istotnie zwiększaliśmy wartość firm dla naszych klientów oraz znajdowaliśmy dla nich lepsze rozwiązania transakcyjne.

Będąc doświadczonym i niezależnym zespołem profesjonalistów cechuje nas obiektywizm podejmowanych działań i decyzji. Realizując powierzone nam zadania, przede wszystkim staramy się zrozumieć potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Unikalne podejście do każdego zadania jest fundamentem naszych działań. Rozumiemy, że nie ma dwóch takich samych transakcji, a każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie wymagające kreatywności, optymizmu oraz wytrwałości. Przy każdej transakcji staramy się znaleźć unikalne rozwiązanie szyte na miarę.

Tworzymy silny zespół uzupełniających się kompetencyjnie osób. Stawiamy na wspólny sukces, który budujemy wraz z naszymi klientami.

Realizujemy postawione nam cele wyłącznie w oparciu o najwyższe standardy etyczne. Dzięki przestrzeganiu przez nas tych zasad zdobyliśmy zaufanie zarówno wśród naszych klientów jak i uczestników rynku kapitałowego (fundusze inwestycyjne, banki, inwestorzy).

Wytrwale dążymy do obranego celu

[/toggle]
[/one_half_last]


 

[one_half]

c2c

[/one_half]

[one_half_last]

Coast2Coast jest inwestorem finansowym używającym własnego kapitału i długu do przeprowadzania inwestycji zamiast pozyskiwania funduszy od podmiotów trzecich. Strategia Coast2Coast polega na pozyskiwaniu i budowaniu platform, które tworzą synergie i umożliwiają dalsze rozwijanie firm przy jednoczesnym zapewnieniu, że w każdej firmie będzie działać silny zespół zarządzający, skoncentrowany na codziennych zadaniach.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Aktywny nadzór właścicielski w spółkach portfelowych umożliwia znaczącą poprawę wyników operacyjnych oraz finansowych. W ten sposób Coast2Coast konsekwentnie przynosi zyski dla swoich właścicieli i współinwestorów. Do dzisiaj przeprowadził ponad 25 transakcji o łącznej wartości ponad 250 milionach euro.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
norton
[/one_half]

[one_half_last]

Norton Rose Fulbright jest globalną praktyką prawniczą. Świadczymy pełen zakres usług prawniczych na rzecz wiodących na świecie przedsiębiorstw i instytucji finansowych. Kancelaria współpracuje z ponad 3800 prawnikami i posiada biura w ponad 50 miastach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej, Azji, Australii, Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji Środkowej.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Nasza praktyka koncentruje się na doradztwie prawnym w odniesieniu do wszystkich kluczowych sektorów gospodarki w tym: instytucji finansowych; energetyki; infrastruktury, górnictwa i rynków surowców; transportu; nowych technologii i innowacji; biotechnologii oraz opieki zdrowotnej.

W każdym miejscu na świecie prowadzimy działalność w oparciu o te same zasady: jakość, jedność i uczciwość. Naszym celem jest zapewnienie możliwie jak najwyższych standardów usług prawniczych w każdym z naszych biur oraz utrzymanie takiego poziomu jakości przez każdego naszego pracownika.

[/toggle]
[/one_half_last]


 

[one_half]
payu

[/one_half]

[one_half_last]

Value4Capital jest firmą private equity inwestującą w średniej wielkości spółki działające w Europie Środkowej. Koncentrujemy się na inwestycjach w wykupy (buy-out) przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji rynkowej, działających w Polsce oraz w innych krajach UE z regionu Europy Centralnej. Inwestujemy w spółki, które poprzez rozwój organiczny oraz akwizycje – stają się liderami w swoich sektorach. Dotychczasowe inwestycje to m.in. Home.pl, Konsalnet, MedLife.

[/one_half_last]

 

Security Partner


[one_half]

Print

[/one_half]

[one_half_last]

Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa ponad 20 lat, oferując pełen zakres usług bezpieczeństwa – od usług ochrony fizycznej, przez obsługę gotówki, konwoje, zabezpieczenia techniczne i monitoring po ratownictwo.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Firma zatrudnia około 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 350 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień, w tym dwie nagrody Superbrands.
Świadczy usługi w każdym z segmentów rynku – ochronie fizycznej, monitoringu i obsłudze gotówki. Zapewnia ochronę fizyczną ponad 3200 obiektów, usługi monitoringu świadczy dla ok. 60 tysięcy Klientów. Wśród Klientów Konsalnetu są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, jednostki wojskowe a także porty lotnicze.

[/toggle]

[/one_half_last]

Technical Partner


[one_half]
probrand_logo_tech_white 180KB
[/one_half]