[divider type=”classic-1″]

[hgroup]

Gość Specjalny Gali

[/hgroup]

Nowiński[hgroup]

Prof. Wiesław Nowiński

Naukowiec, Agency for Science, Technology and Research w Singapurze

[/hgroup]

Jeden z najbardziej znanych polskich naukowców pracujący w Singapurze w Agency for Science, Technology and Research, profesor w dziedzinie nauk technicznych. Jest autorem komputerowej mapy mózgu i laureatem wielu prestiżowych światowych nagród, w tym III edycji konkursu „Wybitny Polak” i autorem wielu patentów. Występuje na najbardziej renomowanych, światowych uczelniach. Jak sam mówi, wrócił do kraju, by „budować Polskę innowacyjną”. Stwierdził w wywiadzie z Gazetą Wyborczą, że w ostatnim 25-leciu w Polsce zrobiliśmy transformację polityczną, gospodarczą, ale nie zrobiliśmy transformacji innowacyjnej. Profesor Nowiński wygłosi przemówienie inaugurujące uroczystą galę rozdania „Diamentów Private Equity”, toteż zebrani goście, uczestnicy, a także finaliści i laureaci tych prestiżowych nagród będą mieli niepowtarzalną okazję wysłuchać wystąpienia i dowiedzieć się o najnowszych pomysłach i idei profesora na reformację polskiej gospodarki i efektywne wdrożenie nowych technologii.

[divider type=”classic-1″]

[hgroup]

Prelegenci

[/hgroup]

Karol Bach

[hgroup]

Karol Bach

Dyrektor Zarządzający ds. Corporate Finance; Prezes Zarządu mCorporate Finance S.A, mBank

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Dyrektor Zarządzający mBanku ds. Corporate Finance; Prezes Zarządu mCorporate Finance S.A. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, posiada również tytuł MBA Harvard Business School. W mBanku od 2011 roku, gdzie jest odpowiedzialny za pion corporate finance. Jest współautorem strategii mBanku 2016-2020 oraz strategii Jeden Bank. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami w obszarze M&A, ECM oraz emisji papierów dłużnych. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w J.P. Morgan w Londynie oraz w EQT – funduszu PE w biurze warszawskim.

[/toggle]


Bajno

[hgroup]

Paweł Bajno

Partner, radca prawny, Norton Rose Fulbright Piotr Strawa i Wspólnicy sp.k.

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Kieruje praktyką private equity w warszawskim biurze kancelarii prawnej Norton Rose Fulbright. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe. Koncentruje się na zagadnieniach prawa gospodarczego, w szczególności na transakcjach M&A, kwestiach ładu korporacyjnego i zagadnieniach prawa rynków kapitałowych.

[/toggle]


Piotr Biernacki

[hgroup]

Piotr Biernacki

Dyrektor Departamentu Finansowania Strukturyzowanego, DNB Bank Polska S.A.

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Karierę rozpoczął w Banku Pekao S.A. W DNB od 2011 roku. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w bankowości korporacyjnej, między innymi w project finance (sektor nieruchomości oraz energetyka odnawialna) oraz leveraged finance. Obecnie kieruje Departamentem Finansowania Strukturyzowanego, w ramach którego prowadzone są transakcje konsorcjalne oraz lewarowane. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej.

[/toggle]


Rafał Błędowski

[hgroup]

Rafał Błędowski

Partner, CIC Corporate Finance

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych. Przeprowadził kilkadziesiąt transakcji fuzji i przejęć w tym z funduszami private equity, międzynarodowymi korporacjami jak również przedsiębiorcami.

Rafał rozpoczął swoja karierę zawodową w departamencie finansowania strukturalnego banku ABN Amro w biurach w Warszawie oraz Amsterdamie a następnie kontynuował w departamencie corporate finance w londyńskim biurze banku. W 1999 roku Rafał rozpoczął pracę dla wiodącego funduszu private equity w Europie Centralnej – AIG New Europe Fund, gdzie realizował liczne projekty inwestycyjne w Polsce, Rumunii oraz na Węgrzech.
W 2001 roku Rafał założył firmę doradczą – Capital Investment Consulting (obecnie CIC Corporate Finance). Rafał prowadził pierwotnie nadzór właścicielski nad spółkami portfelowymi funduszy inwestycyjnych. W CIC Corporate Finance Rafał przeprowadził kilkadziesiąt transakcji kapitałowych, w tym dla międzynarodowych korporacji, globalnych instytucji finansowych jak również dla polskich przedsiębiorców.
Rafał Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie, Wydział Bankowości i Finansów oraz Staffordshire University (W. Brytania), Wydział Rynków Kapitałowych.

[/toggle]


Paweł Borys

[hgroup]

Paweł Borys

Prezes Zarządu, Polski Fundusz Rozwoju

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Polski ekonomista i menadżer o bogatym doświadczeniu w bankowości, na rynku kapitałowym i w sektorze ubezpieczeń. Specjalizuje się w inwestycjach, zarządzaniu, analizach makroekonomicznych, planowaniu strategicznym i finansowym oraz restrukturyzacjach przedsiębiorstw.

Pracę rozpoczął jako główny ekonomista w Grupie Erste Bank w Polsce. Następnie był zarządzającym funduszami oraz szefem inwestycji w ramach funduszy inwestycyjnych w Grupie Deutsche Bank, drugiej największej firmie zarządzania aktywami na świecie. Budował także polską firmę specjalizującą się w inwestycjach na rynku private equity i venture capital, pełniąc funkcję Prezesa Zarządu spółki AKJ Investment TFI. W latach 2001 – 2005 pracownik Szkoły Głównej Handlowej, gdzie prowadził badania z zakresu teorii konwergencji ekonomiczej i zależności pomiędzy sektorem finansowym oraz rozwojem gospodarczym. Od początku 2010 do kwietnia 2016 roku był dyrektorem zarządzającym w PKO Banku Polskim, odpowiadającym za obszar analiz ekonomicznych, strategię i rozwój grupy kapitałowej oraz relacje inwestorskie. Z początkiem maja 2016 roku objął funkcję prezesa Polskiego Funduszu Rozwoju SA. Dwukrotnie nagrodzony za najlepsze wyniki inwestycyjne funduszy na polskim rynku. Został uznany za jednego z czterdziestu najlepszych polskich menadżerów. Autor szeregu publikacji prasowych i artykułów na temat bankowości, inwestycji, rynku kapitałowego oraz gospodarki. Zna biegle język angielski i niemiecki

[/toggle]


Paweł Borys

[hgroup]

Robert Dąbrowski

Dyrektor Inwestycyjny ds. Finansowania Klientów Strategicznych i Emisji Długu, ING Bank Śląski

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]
Robert Dąbrowski organizuje transakcje kredytowe zarówno konsorcjalne i jak bilateralne, w tym finansowania strukturalnego, dla kluczowych klientów ING Banku Śląskiego S.A. Jest również odpowiedzialny za organizację emisji nie skarbowych papierów dłużnych, w tym emisji własnych Banku. Z ING Bankiem związany od 2003r. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej. Uczestniczył w wielu transakcjach pozyskania finansowania, zarówno dłużnego (kredyty, emisja obligacji) jak i w postaci kapitału udziałowego/akcyjnego. Robert Dąbrowski jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

[/toggle]


MAciej Dyjas

[hgroup]

Maciej Dyjas

Partner Zarządzający i Prezes, Griffin Real Estate

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Maciej Dyjas jest Partnerem Zarządzającym i Prezesem w Griffin Real Estate; dynamicznie rozwijającej się grupie inwestycyjnej działającej na rynku nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej. Grupa powstała w 2006 i do tego czasu aktywnie inwestuje w Polsce, Niemczech i na Ukrainie.

Ponadto jest Partnerem Zarządzającym w Cornerstone Partners – firmie inwestycyjnej działającej w sektorze private equity w regionie CEE, która posiada imponującą listę transakcji w sektorach związanych z opieką medyczną i farmacją oraz handlem detalicznym i rynkiem towarów konsumpcyjnych, przemysłem oraz produkcją i infrastrukturą.

Przed dołączeniem do Griffin i Cornerstone, był Partnerem Zarządzającym i Prezesem Grupy Eastbridge – prywatnej firmy inwestycyjnej z siedzibą w Luxemburgu, która działa na różnych rynkach (CEE, krajach Beneluxu, Stanach Zjednoczonych) oraz zróżnicowanych sektorach takich jak nieruchomości, towary konsumpcyjne, media, handel detaliczny, edukacja, ubezpieczenia i biotechnologia. 

Maciej Dyjas ma wykształcenie wyższe w dziedzinie biznesu, zarządzania i informatyki zdobyte na uniwersytetach w Polsce i w Niemczech (Uniwersytet Warszawski/Uniwersytet w Stuttgarcie). Jest Członkiem Polskiej Rady Biznesu. Mieszkał w Niemczech i USA; obecnie mieszka w Polsce.

[/toggle]


Gdański

[hgroup]

Przemysław Gdański

Wiceprezes Zarządu ds. Bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej w mBanku

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego na Uniwersytecie Gdańskim i rocznego programu w zakresie bankowości i finansów międzynarodowych w Loughborough University w Wielkiej Brytanii. W 2012 r. ukończył Advanced Management Program (AMP) na IESE Business School.

Z bankowością korporacyjną i inwestycyjną jest związany od ponad 25 lat. W latach 1993 – 1995 pracował w IBP Bank SA, następnie w ABN AMRO Bank w Polsce, w Rumunii i w centrali w Amsterdamie. W latach 2002 – 2006 był Dyrektorem Zarządzającym, kierującym Obszarem Dużych Firm w Banku BPH SA.

Od maja do listopada 2006 roku – CEO i Dyrektor Generalny Calyon Bank Polska i Calyon Oddział w Polsce. W listopadzie 2006 roku został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Banku BPH, odpowiedzialnego za bankowość korporacyjną i finansowanie nieruchomości. Z dniem fuzji prawnej wydzielonej części Banku BPH z Bankiem Pekao SA został Wiceprezesem Zarządu odpowiedzialnym za Pion Bankowości Korporacyjnej, Rynków i Bankowości Inwestycyjnej Pekao SA. Od 2008 Członek Zarządu Banku odpowiedzialny za Pion Bankowości Korporacyjnej. Obecnie pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu, odpowiedzialnego za Bankowość Korporacyjną i Inwestycyjną.

[/toggle]


Mira

[hgroup]

Mira Kantor-Pikus, Executive MBA

Partner, Head of Strategic Advisory, Cushman & Wakefield Polska

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Mira Kantor-Pikus jest Partnerem w firmie Cushman & Wakefield. Od ponad 4 lat kieruje zespołem ds. doradztwa strategicznego w ramach działu Rynków Kapitałowych. Ma ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w bankowości, branży inwestycyjnej, finansowaniu zarówno nieruchomości, jak i firm. Doradza klientom polskim i międzynarodowym w zakresie długu, struktur funduszowych, pozyskiwaniu kapitału, zarządzaniu długiem oraz restrukturyzacjach. Wcześniej pracowała w ING Lease, gdzie  była odpowiedzialna m.in. za projekty deweloperskie i finansowanie strukturyzowane w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz w Banku Austria, gdzie doradzała w zakresie finansowania korporacyjnego. Brała udział w wielu transakcjach na rynku nieruchomości, zajmowała się doradztwem dłużnym i zarządzaniem długiem dotyczącym portfeli nieruchomościowych oraz pojedynczych aktywów, a także tworzeniem strategii funduszowych oraz finansowaniem strukturyzowanym dla polskich i międzynarodowych klientów.

[/toggle]


Tomasz Czechowicz

[hgroup]

Maciej Kowalski

Partner, MCI Capital / Private Equity Managers

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, kierunek Finanse i Bankowość. Ukończył studia doktoranckie w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywał kolejno w Deloitte i Orange Polska S.A a ostatnio w CAG Sp. z o.o. Sp.k., gdzie prowadził transakcje prywatne i publiczne w sektorach telekomunikacji, internetowym, e-commerce, dystrybucji, handlu detalicznego, infrastruktury, przemysłowym, spożywczym, energii odnawialnej. Odpowiedzialny za spółki na etapie buy-out/PE.

[/toggle]


Dieter

[hgroup]

Dieter Lobnig

Dyrektor Zarządzający, Departament Finansowania Strukturyzowanego i Nieruchomości Komercyjnych, Bank Pekao S.A

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Dieter obecnie kieruje Departamentem Bankowości Inwestycyjnej i Finansowania Strukturalnego, odpowiedzialnym za Leveraged Finance, Project Finance i finansowanie nieruchomości w Banku Pekao.

Dieter ma niemal 20- letnie doświadczenie w pracy przy projektach finansowania strukturyzowanego w Europie Środkowo – Wschodniej. Przed objęciem w 2005 roku stanowiska Dyrektora Biura Finansowania Strukturalnego w Banku BPH pracował w Bank of Tokyo – Mitsubishi w Wiedniu i Londynie oraz w obszarze syndykacji kredytów korporacyjnych Banku Austria Creditanstalt w Wiedniu.

W ostatnim czasie był zaangażowany w finansowanie większości flagowych projektów w Polsce, włączając wykupy lewarowane, inwestycje nieruchomościowe oraz był odpowiedzialny za doradztwo i organizację finansowania dla największych projektów w kraju, np.: Smyk, Wirtualna Polska, Żabka, projekt Efektywnej Rafinacji dla Grupy Lotos (Lotos EFRA), spalarnia śmieci dla Sita/ Marguerite i Miasta Poznań czy inwestycje nieruchomościowe Blackstone.

Dieter jest absolwentem University of Business Administration and Economics w Wiedniu.

[/toggle]


Marcin Macieszczak

[hgroup]

Marcin Macieszczak

Radca prawny, wspólnik zarządzający, kancelaria GESSEL

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Radca prawny, wspólnik zarządzający Kancelarii GESSEL. Kieruje praktyką M&A Kancelarii GESSEL. Specjalizuje się w transakcjach fuzji i przejęć na rynku publicznym i prywatnym, w tym zwłaszcza realizowanych przez fundusze private equity i venture capital.

[/toggle]


Marcin Macieszczak

[hgroup]

Leszek Muzyczyszyn

Senior Partner, Innova Capital

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Pan Muzyczyszyn dołączył do Innova w roku 2008. Wcześniej przez trzy lata pełnił funkcję dyrektora Darby Private Equity, prowadząc polski oddział. Zakres jego odpowiedzialności obejmował finansowanie typu mezzanine oraz inwestycje w fundusze private equity w rozlicznych sektorach i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Przed pracą w Darby Leszek Muzyczyszyn spędził łącznie osiem lat w Allianz Specialized Investments, gdzie był członkiem zespołu zarządzającego Funduszem Emerging Europe Fund.

Do głównych zadań pana Muzyczyszyna należy prowadzenie tej funkcji portfela, która nadzoruje proces rozwoju inwestycji funduszu Innova. Jest ponadto zaangażowany w koordynowanie finansowania i zaciągania zobowiązań kredytowych dla nowych inwestycji oraz dla spółek portfelowych. Brał również udział w prowadzeniu inwestycji w Meritum Bank, Expander Advisors i Bakalland/Delecta.

Pan Muzyczyszyn posiada tytuł magistra prawa (z wyróżnieniem) uzyskany na Uniwersytecie Warszawskim oraz dyplom MBA Cass Business School w Londynie. Leszek Muzyczyszyn jest prezesem Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych.

[/toggle]


Marcin Macieszczak

[hgroup]

Piotr Paszczyk

Prezes Zarządu, Grupa APN Promise

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Absolwent Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki na Uniwersytecie Warszawskim. Związany ze spółką APN Promise od początków jej istnienia. Ma ponad 25-letnie doświadczenie w branży IT, gdzie buduje rozwiązania w oparciu o oprogramowanie i sprzęt znanych, sprawdzonych producentów oraz usługi własne.

Od roku 1992 odpowiedzialny za sprzedaż, od roku 1998 – Członek Zarządu, natomiast od roku 2008 – Prezes APN Promise Sp. z o.o. Od roku 2011 wraz ze zmianami w strukturze spółki sprawuje funkcję Prezesa APN Promise S.A.

Obecnie zarządza całą grupą, która składa się z kilkunastu spółek, takich jak: APN Promise S.A., Sevenet S.A., TTS Company Sp. z o.o., RET-ALL Sp. z o.o., Predictes Sp. z o.o., Alterkom Sp. z o.o., Supremo Sp. z o.o. oraz APN ISV-HUB Sp. z o. o.

[/toggle]


Cezary Pietrasik

[hgroup]

Cezary Pietrasik

Dyrektor na Europę Środkowo-Wschodnią, Warburg Pincus

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Cezary Pietrasik jest dyrektorem na Europę Środkowo-Wschodnią w londyńskim biurze Warburg Pincus. Jest on również częścią funduszowego zespołu sektorowego, zajmującego się handlem detalicznym, dobrami konsumenckimi i ochroną zdrowia. Cezary Pietrasik prowadził m.in. inwestycję w INEA (operatora kablowego w Wielkopolsce), Gemini (sieć aptek i wiodącą aptekę internetową w Polsce), był zaangażowany w zakup udziałów w United Internet (niemieckim operatorze telekomunikacyjnym), wezwanie publiczne na akcje Accelya KALE (globalnego dostawcę oprogramowania rozliczeniowego dla linii lotnicznych) oraz zakup Restauravia Group (hiszpańskiej sieci restauracji) przez AmRest. Przed dołączeniem do Warburg Pincus pracował jako Associate Director w warszawskim biurze funduszu Mid Europa Partners.

Przed 2006 członek zespołu fuzji i przejęć w JP Morgan w Londynie, gdzie doradzał przy transakcjach w sektorze telekomunikacji, mediów i technologii. Wcześniej krótko związany z biurem McKinsey w Warszawie.

Pan Pietrasik jest absolwentem SGH i London School of Economics.

[/toggle]


Marcin Macieszczak

[hgroup]

Adam Pietruszkiewicz

Dyrektor Zarządzający, Coast2Coast Capital

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Adam kieruje biurem Coast2Coast w Warszawie. Dołączył do C2C na początku 2016 r. z misją zbudowania silnego zespołu transakcyjnego skupiającego się na akwizycjach w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest odpowiedzialny za budowanie platform C2C tj. Ascendis, Bounty Brands i Maison Brands poprzez akwizycje. Na przestrzeni 18 lat doświadczenia w branży private equity inwestował i zarządzał inwestycjami w sektorach dóbr konsumenckich, materiałów budowlanych, urządzeń medycznych, telekomunikacyjnych, produktów przemysłowych, technologii i usług biznesowych.

[/toggle]


Pogonowski

[hgroup]

Jacek Pogonowski

Partner, Value4Capital Advisers; Prezes Zarządu Konsalnet Holding S.A.

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Jacek rozpoczął karierę zawodową w 1991 r. w Arthur Andersen w Warszawie. W 1995 r. przeszedł do warszawskiego oddziału Grupy Banku Austria – IB Austria Financial Advisors. Po przejęciu IB Austria przez ERSTE Jacek został członkiem Zarządu w Erste Investments, gdzie stał na czele działu fuzji i przejęć.
W 1998 r. przeszedl do Baring Private Equity Partners (BPEP),spółki zarządzajacej Funduszem w wysokości 86mln Eur, gdzie zrealizował najwiekszą inwestycję tego funduszu i odgrywał aktywną rolę w zarządzaniu spółkami poraelowymi w Polsce i w regionie. W 2004 r. Jacek wraz z pozostałymi partnerami wykupił działającą w Europie środkowej i wschodniej część biznesu BPEP. Następnie w 2005r. firma została sprzedana grupie SGAM, a Jacek kierował jej warszawskim biurem. W październiku 2011 wraz z dwoma partnerami Jacek Pogonowski założył Value4Capital i zarządza funduszem V4C Eastern Europe. W lutym 2014 Jacek został prezesem spółki Konsalnet Holdings S.A. przejmując funkcję operacyjną największej spółki Funduszu. W latach 2005 – 2010 był Prezesem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych (PSIK) oraz wiceprzewodniczacym Komitetu Inwestycyjnego Krajowego Funduszu Kapitałowego (KFK). W przeszłości zasiadał także w Radzie Nadzorczej spółki notowanej na GPW.

[/toggle]


Marcin Prusak

[hgroup]

Marcin Prusak

Członek Zarządu ds. Bankowości Korporacyjnej, DNB Bank Polska S.A.

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Marcin Prusak ma ponad 15-letnie doświadczenie w bankowości. Swoją karierę zawodową rozpoczął w Raiffeisen Bank Polska SA, gdzie realizował transakcje w formule finansowania strukturalnego na rzecz klientów reprezentujących różne sektory. Z Grupą DNB związany jest od 2006 roku. W DNB Bank Polska odpowiedzialny był głównie za obszar dużych korporacji, finansowania strukturalnego i project finance. W okresie restrukturyzacji Banku był współautorem nowej strategii opartej na specjalizacji sektorowej oraz głębokiej integracji z Grupą DNB oraz wdrażał ją w obszarze bankowości korporacyjnej w Polsce.

Od 2013, jako Zarządzający Pionem Biur Sektorowych odpowiedzialny był za rozwój współpracy z dużymi przedsiębiorstwami, w tym koordynację zespołów branżowych: Biura TMT ( (telekomunikacja, media, technologie), Biura Energii i Paliw, Biura Przemysłu Wytwórczego i Spożywczego, Biura Handlu i Usług oraz Biura Sektora Publicznego.

Marcin Prusak jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej.

[/toggle]


Marek Sawicki

[hgroup]

Marek Sawicki

Radca prawny, Szef Departamentu Transakcji i Prawa Spółek, CMS

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Marek Sawicki, jest radcą prawnym i partnerem kierującym Departamentem Transakcji i Prawa Spółek w CMS Polska. Jest także szefem Zespołu ds. Sektora Farmaceutycznego i Ochrony Zdrowia. Specjalizuje się w prawie spółek, prawie handlowym i prawie cywilnym. Od ponad dziesięciu lat doradza w zakresie fuzji i przejęć oraz transakcji private equity /venture capital, między innymi w sektorze farmaceutycznym i ochrony zdrowia. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu transakcji międzynarodowych. Wśród jego klientów znajdują się zarówno klienci instytucjonalni, jak i spółki prywatne.

[/toggle]


Rafał Wiza

[hgroup]

Rafał Wiza

Szef Zespołu Doradczego dla sektora Private Equity KPMG w Polsce

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Rafał dołączył do KPMG w 2000 r. i jest szefem grupy Private Equity KPMG w Polsce. Odpowiedzialny jest za relacje pomiędzy dedykowanym zespołem partnerów ze strony KPMG a przedstawicielami funduszy Private Equity. Zespół Private Equity w KPMG składa się z partnerów specjalizujących się w wyszukiwaniu targetów inwestycyjnych, optymalnych restrukturyzacjach podatkowych dla funduszy jak i dla właścicieli sprzedających swoje przedsiębiorstwa, wycenach, projektach due diligence, ukierunkowanych na oczekiwania funduszy projektach audytowych oraz w doradztwie operacyjnym. Jednym z celów wspomnianego zespołu jest szeroka promocja funduszy Private Equity wśród właścicieli przedsiębiorstw i wśród społeczeństwa. Ponadto, Rafał jest odpowiedzialny za zarządzanie i koordynację wielu projektów due diligence i badań sprawozdań finansowych .

[/toggle]