Najbardziej oczekiwane wydarzenie roku, podczas którego spotkali się prezesi i przedstawiciele największych firm z sektora Private Equity, znakomite osobistości ze świata polityki i biznesu.

Prowadzący: Olga Kozierowska i Cezary Szymanek

19:30 – 20:00 Welcome drink
20:00 – 20:10 Wystąpienie otwierające Galę – Prezydent Aleksander Kwaśniewski
20:10 – 21:00 Ceremonia wręczenia nagród “Diamenty Private Equity”
21:00 – 21:30 Występ zespołu muzycznego
21:30 – 24:00 Bankiet

Dress code: BLACK TIE

Prowadzący

Olga Kozierowska – bizneswoman, dziennikarka, z ciekawostek, muzyk instrumentalista

Posiada wielkozierowska_olga_180x270pxoletnie doświadczenie w biznesie zdobyte na rynkach europejskich w regionie środkowej i południowo-wschodniej Europy. Pracowała m.in. w GeoPost Group, Unilever Polska, Welbilt UK i KLM. W 2008 roku założyła własną firmę Sukces Pisany Szminką. Na działania tej marki, z zakresu wsparcia i promocji przedsiębiorczości kobiet, składają się Program „Sukces Pisany Szminką” telewizyjny (TVN24) i radiowy (Radio PiN), Cykl konferencji dla kobiet, Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku, biznesowy portal www.sukcespisanyszminka.pl, szkolenia i warsztaty oraz książka pod tym samym tytułem.

 

 

Cezary Szymanek – dziennikarz z kilkunastoletnim doświadczeniem.

szymanek_180x270pxWspółtwórca sukcesu biznesowego Radia PiN, gdzie pełnił rolę szefa Działu Informacji. Prowadząc jednocześnie rozmowy z ludźmi świata ekonomii o gospodarce. Autor wywiadów dla “Rzeczpospolitej” i “Bloomberg BusinessWeek Polska”. Laureat Nagrody im. W. Gra bskiego przyznawanej przez NBP dla najlepszego dziennikarza ekonomicznego oraz “Ostrego Pióra”, wyróżnienia BCC. Wcześniej związany z ITI, gdzie współtworzył internetowe ramię Grupy. Był również reportażystą w telewizji RTL7 oraz współpracownikiem działu publicystyki w TVP1, gdzie prowadził codzienne rozmowy z osobowościami świata polityki i gospodarki.