arval_logoArval Service Lease powstał w 1989 roku we Francji. Należący do sektora usług finansowych Grupy BNP Paribas, jednego z sześciu najbezpieczniejszych banków na świecie, jest europejskim liderem w branży wynajmu długoterminowego i zarządzania flotami samochodów służbowych

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Będąc pionierem w dziedzinie leasingu operacyjnego, dysponując odpowiednim know-how niezbędnym do kreowania strategicznych kierunków rozwoju flot firmowych, Grupa Arval utworzyła swoje oddziały w 23 krajach na czterech kontynentach, zarządzając parkiem samochodowym liczącym ponad 680.000 pojazdów.

W Polsce Arval działa już 13 lat, zarządzając flotą ponad 16.000 pojazdów u 650 klientów i posiada aż 17% udział w rynku usług Full Service Leasing.
Misją spółki Arval jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie outsourcingu floty samochodowej, w szczególności w ramach Full Service Leasingu, który w ostatnich latach stał się jednym z kluczowych narzędzi wspierających rozwój przedsiębiorczości. Świadczone przez nas usługi oraz wyspecjalizowane doradztwo w zakresie rynku Car Fleet Management, pozwalają naszym klientom na optymalizacje kosztów zarządzania parkiem pojazdów służbowych, lepsze planowanie wydatków flotowych, zwiększając tym samym swobodę operacyjną w obszarze właściwym dla działalności danej firmy.
[/toggle]


bre_bank_167x60pxBRE Bank kieruje swoją ofertę do największych krajowych i międzynarodowych firm działających w Polsce, dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw sektora MSP, jednostek sektora publicznego i instytucji finansowych. Bank obsługuje obecnie 14 tys. klientów korporacyjnych.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

W 2010 roku w kategorii kredytów konsorcjalnych BRE był drugim najbardziej aktywnie finansującym polskie przedsiębiorstwa bankiem w kraju. Współorganizował też jedną z największych emisji obligacji korporacyjnych dla wiodącej grupy energetycznej. BRE Bank uhonorowano w konkursie “Best Emerging Market Banks in CEE” organizowanym przez prestiżowy międzynarodowy magazyn Global Finance i uznano najlepszym bankiem w Polsce. BRE Bank został także uznany najlepszym bankiem w Polsce przez prestiżowy Euromoney Magazine w dorocznym konkursie Euromoney Awards for Excellence.

[/toggle]


datapoint.logoDATAPOINT to pierwsza firma oferująca usługę VDR (ang. Virtual Data Room) dedykowaną na polski rynek, rozszerzająca obecnie swoją działalność o inne kraje Europy Centralnej i Wschodniej.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Firma dąży do tego, aby zastosowanie VDR stało się standardem przy obsłudze procesów Due Diligence w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, a DATAPOINT najlepiej ocenianym dostawcą tego rozwiązania pod względem jakości obsługi klienta oraz korzyści dostarczanych dla biznesu.

Virtual Data Room DATAPOINT to aplikacja internetowa, której celem jest optymalizacja badania dokumentacji spółki przez podmioty zainteresowane jej zakupem (Due Diligence). Datapoint umożliwia wykonanie badania w formie elektronicznej, z dostępem do dokumentacji 24h na dobę z dowolnego miejsca na ziemi, dzięki czemu pozwala skrócić czas jego trwania i zmniejszyć koszty. Dzięki zastosowanym mechanizmom bezpieczeństwa (szyfrowanie komunikacji poprzez certyfikat EV SSL 256bit, certyfikacja w zakresie normy ISO 27 OO1, monitoring aktywności, model nadawania uprawnień), DATAPOINT daje gwarancję ochrony i poufności udostępnianej dokumentacji, jak i całego procesu.

DATAPOINT jest liderem na rynku polskim, z doświadczeniem obejmującym realizację kilkudziesięciu projektów, o łącznej wartości ponad 18 mld złotych, związanych z organizacyjną obsługą transakcji kapitałowych, w tym projekty o charakterze:
– Prywatyzacje
– Pozyskiwanie kapitału (IPO, prywatna emisja obligacji)
– Projekty z zakresu fuzji i przejęć
– Sprzedaż nieruchomości komercyjnych

Użytkownicy systemu Datapoint VDR to kilkanaście tysięcy osób z ponad kilkuset niezależnych firm, w tym największe firmy doradcze, kancelarie prawne, czy fundusze z całego świata.

[/toggle]


esi_logoEspirito Santo Investment Bank to międzynarodowy bank inwestycyjny, działający w najważniejszych centrach finansowych na trzech kontynentach. Jest częścią Banco Espirito Santo Group, wiodącej instytucji finansowej na Półwyspie Iberyjskim.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

W Polsce Espirito Santo Investment Bank oferuje pełen zakres usług bankowości inwestycyjnej, w tym m.in. obsługę maklerską, doradztwo inwestycyjne i corporate finance, kompleksowe wsparcie w zakresie M&A i rozwiązania project finance. Dzięki profesjonalnemu zespołowi ponad 50 lokalnych ekspertów Espirito Santo Investment Bank łączy doskonałą znajomość polskiego rynku z międzynarodową perspektywą grupy bankowej o globalnym zasięgu, zapewnia elastyczność w rozwoju innowacyjnych rozwiązań i efektywnie wspiera klientów w realizacji ich celów. Espirito Santo Investment Bank aktywnie promuje Polskę jako interesujący rynek dla inwestycji w ramach swojej szerokiej bazy klientów na całym świecie.
[/toggle]

 

holon


kghmKGHM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. zostało zarejestrowane w czerwcu 2009 roku a jego wyłącznym Akcjonariuszem jest KGHM Polska Miedź S.A.

 

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Idea stworzenia Towarzystwa powstała jednak już wcześniej w zamysłach Zarządu KGHM Polska Miedź S.A. Akcjonariusz, lider polskiej gospodarki i potentat światowy w wydobyciu i przetwórstwie miedzi i srebra stanowi połączenie wieloletniej historii z nowoczesnym podejściem do biznesu, co daje solidne podstawy do działania i rozwoju Towarzystwa na rynku finansowym. Powołanie KGHM TFI S.A. wpisuje się w realizację długoterminowej strategii KGHM Polska Miedź, ponieważ utworzenie własnego Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych daje polskiemu koncernowi miedziowemu możliwość stopniowego angażowania się w przedsięwzięcia spoza podstawowego profilu działalności.

Specjalistyczna wiedza zarządu i pracowników, poparta dużym doświadczeniem to podstawa działalności KGHM TFI S.A. Dodatkowo pozycja Akcjonariusza, jako firmy rozpoznawalnej na całym świecie, daje możliwość nieograniczonego czerpania tak z doświadczeń własnych, jak i specjalistów zagranicznych. Towarzystwo otrzymując od Komisji Nadzoru Finansowego zezwolenie na wykonywanie działalności, jednocześnie otrzymało zezwolenie na utworzenie i zarządzanie funduszami KGHM I FIZ Aktywów Niepublicznych oraz KGHM II FIZAN i KGHM III FIZAN.

[/toggle]


burgerRoland Berger Strategy Consultants jest jedną z wiodących międzynarodowych firm doradztwa strategicznego, założoną w 1967 r. Zatrudnia blisko 2500 pracowników w 47 biurach zlokalizowanych w 35 krajach.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Firma realizuje projekty na głównych rynkach w zakresie doskonalenia procesów, restrukturyzacji, doradztwa w procesach fuzji i przejęć oraz strategii i marketingu. Nasze globalne Centra Kompetencyjne specjalizują się w konkretnych dziedzinach i obszarach funkcjonalnych. Starannie do nich dobieramy interdyscyplinarne zespoły w celu dostarczania rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta. W Roland Berger tworzymy nowatorskie strategie wspólnie z klientami w oparciu o nasze wyjątkowe kompetencje. Wyróżniamy się doświadczeniem i kreatywnością, łącząc perspektywę globalną i lokalną. W Polsce Roland Berger przeprowadził projekty m.in. dla sektorów: petrochemicznego, energetycznego, bankowego, handlowego, lotniczego oraz stoczniowego. Więcej informacji na www.rolandberger.pl
[/toggle]

WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr jest dynamicznie rozwijającą się polską kancelarią prawniczą. W 2004 r. zatrudnialiśmy 20 prawników w chwili obecnej jest ich ponad 50.


wkb

WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr jest dynamicznie rozwijającą się polską kancelarią prawniczą. W 2004 r. zatrudnialiśmy 20 prawników w chwili obecnej jest ich ponad 50.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

W tym czasie udało nam się zbudować pozycję specjalistów w takich dziedzinach jak prawo zamówień publicznych, prawo energetyczne, prawo konkurencji, prawo ubezpieczeniowe, prawo pracy, prawo nieruchomości, IP/TMT, prawo upadłościowe i prawo infrastrukturalne. Największymi zespołami WKB są: zespół fuzji i przejęć i prawa korporacyjnego oraz zespół sporów sądowych i arbitrażowych. Staliśmy się kancelarią pierwszego wyboru dla największych kancelarii zagranicznych nie mających swoich oddziałów w Polsce. Z roku na rok zwiększamy liczbę rekomendacji w prestiżowych rankingach międzynarodowych takich jak Chambers i Legal 500. Doradzając Klientom pamiętamy, że naszą rolą jest zawsze rozwiązywanie problemów biznesowych, które wymagają specjalistycznej oceny prawnej.
[/toggle]