[hgroup]

Paweł Borys

Prezes Zarządu, Polski Fundusz Rozwoju

[/hgroup]


[hgroup]

Mariusz Gajewski

Dyrektor ds. sprzedaży w Europie Środkowej i Wschodniej, FIS Technology Service

[/hgroup] [toggle title=”Read more” on=”0″]

Mariusz Gajewski absolwent SGH, PJWSTK, University of Quebec at Montreal. Od 2000 roku związany z sektorem IT dostarczającym rozwiązania dla sektora finansowego m. In. BusinessObjects, SAS Institute, BMC. W 2017 objął stanowisko Dyrektora ds Sprzedaży w Fidelity Information Services.

[/toggle]


[hgroup]

Michał Góra

Prezes Zarządu, Alfavox

[/hgroup] [toggle title=”Read more” on=”0″]

Ekspert Customer Care w globalnych projektach na rynkach USA, Indii, Argentyny i Meksyku. Strateg i wizjoner. Autor przełomowych rozwiązań technologicznych dla branży finansowej, w tym wirtualnych oddziałów. Wyznacza strategiczny kierunek rozwoju we wszystkich obszarach działania firmy. Doceniając ludzi i wartość kapitału ludzkiego, ukształtował Alfavox jako silnego gracza odnoszącego sukcesy na międzynarodowych rynkach. Partnerstwo z klientami i doskonałe rozpoznawanie potrzeb wpisał w misję i strategię działania firmy. W efekcie jego pracy Alfavox jako lider na rynku polskim działa także w 12 krajach, realizując projekty m.in. dla Grupy Aviva, T-Mobile Usługi Bankowe, Alior Bank i firm z Grupy Virgin. Pasjonat doświadczania wrażeń kulturalnych na wszystkich kontynentach, do dziś zwiedził 250 miast na całym świecie.

[/toggle]


[hgroup]

Karolina Kalkowska

Dyrektor Zarządzający Jakością, PIKA

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Z PIKA Sp. z o. o. związana od 2007 roku. Obecnie jest odpowiedzialna za strategiczne działania w obszarze „Quality Management”, Ład Organizacyjny oraz wdrożenie RODO w spółce. Od 2015 roku pełni rolę sekretarza w Zarządzie Pomorskiego Związku Pracodawców Lewiatan.

[/toggle]


[hgroup]

Łukasz Kosonowski

Partner, Szef Zespołu Doradztwa Transakcyjnego, MDDP

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Doradca podatkowy, radca prawny, partner i szef Zespołu Doradztwa Transakcyjnego. Jest specjalistą w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, podatków międzynarodowych oraz podatku od nieruchomości. Posiada bogate doświadczenie w zakresie opodatkowania inwestycji, restrukturyzacji i związanego z tym planowania podatkowego oraz doradztwa transakcyjnego (badania due diligence, przeglądy podatkowe). Doradza zarówno inwestorom indywidualnym, jak i dużym inwestorom instytucjonalnym. Jest wykładowcą na studiach podyplomowych w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych i podatków międzynarodowych.
Jest również autorem wielu publikacji w prasie fachowej i codziennej.

[/toggle]


[hgroup]

Robert Ługowski

Partner Zarządzający CobinAngels

[/hgroup]


[hgroup]

Bartosz Łyskawiński

Prezes Zarządu, Safli

[/hgroup] [toggle title=”Read more” on=”0″]

CEO Safli, Rent4Move i Storico. Przedsiębiorca i twórca nowych rozwiązań biznesowych i technologicznych. Podczas studiów na University of San Diego w Kalifornii zainspirował się ideą self-storage i utworzył jeden z pierwszych tego typu biznesów w Polsce. Zarządza nieruchomościami komercyjnymi o powierzchni 56 000 m2 w centrum Poznania. Zainspirowany doświadczeniem w Storico oraz budownictwie utworzył kolejne firmy oparte na nowych technologiach. Znajduje innowacyjne podejście do przestarzałych rozwiązań. Widząc możliwości rynkowe i technologiczne w branży carsharingu utworzył Rent4Move. SAFLI to firma odpowiadająca na braki w zakresie tworzenia nowej wartości w obrębie technologii dla nieruchomości komercyjnych oraz ekonomii dzielenia. Ukończył program ICAN Management oraz Strategic Leadership Academy.

[/toggle]


[hgroup]

Andrzej Mierzwa

Partner Zarządzający, 21 Concordia

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Andrzej Mierzwa jest Partnerem Zarządzającym 21 Concordia, doradcy inwestycyjnego funduszu 21 Concordia. W latach 1996-2012 Pan Mierzwa był założycielem i Partnerem Zarządzającym w Concordii, firmie doradztwa inwestycyjnego. Wyspecjalizował się w transakcjach międzynarodowych fuzji i przejęć jak sprzedaż Agros S.A. do Pernod Ricard, zakup Polmosu Poznań/Wódka Wyborowa przez Pernod Ricard, zakup TPSA przez France Telecom, zakup Polskiego Towarzystwa Finansowego przez Banco Santander, sprzedaż Warta S.A. do KBC i sprzedaż HTL-Strefa do funduszu EQT. W latach 1989-1995 był współzałożycielem i Dyrektorem Central Europe Trust Co. Ltd – londyńskiej firmy doradztwa strategicznego – doradzał m.in. British Gypsum, Hutchison Telecom, Heinz. Jako doradca Ministra Prywatyzacji przeprowadził transakcje sprzedaży polskich przedsiębiorstw inwestorom takim jak: Jacobs Suchard, Bahlsen, United Biscuits. Doradzał zarządom Stalexport S.A. i Stomil Olsztyn S.A. przy ich wejściu na warszawską giełdę. W latach 1985-89 pracował w amerykańskiej firmie konsultingu strategicznego Booz Allen and Hamilton, Inc w Paryżu i Londynie. Doradzał m.in. rządom Francji, Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii przy projektach restrukturyzacji i prywatyzacji dużych przedsiębiorstw, oraz zarządom France Telecom, US West, RTL, IBM, Digital Equipment Corporation. Andrzej Mierzwa otrzymał dyplom MBA z Thunderbird School of Global Management w 1987 roku, a wcześniej studiował na Wydziale Handlu Zagranicznego na katowickiej Akademii Ekonomicznej przed jego wyjazdem z Polski w 1982 roku. Mówi po polsku, angielsku, francusku.

[/toggle]


[hgroup]

Adam Pantkowski

Członek Zarządu, Vortex Energy Holding AG

[/hgroup]


[hgroup]

Michał Pawlik

Założyciel i CEO, SMEO

[/hgroup]


[hgroup]

Jacek Pogonowski

Przewodniczący Rady Nadzorczej Konsalnet Holding SA, Partner Value4Capital

[/hgroup]

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Współzałożyciel Value4Capital, spółki zarządzającej funduszami typu „private equity”, skupionej na inwestycjach w średniej wielkości spółki z regionu Europy Środkowej i Wschodniej. Ekspert z ponad 20 letnim doświadczeniem w dziedzinie fuzji i przejęć oraz inwestycji. Zasiadał w Zarządzie PSIK oraz w Komitecie Inwestycyjnym KFK (Krajowy Fundusz Kapitałowy). Przez 5 lat Prezes Zarządu spółki Konsalnet Holding SA, krajowego lidera branży ochrony osób i mienia w Polsce. Obecnie Przewodniczący Rady Nadzorczej Konsalnet. Jacek Pogonowski jest także członkiem licznych organizacji w tym Business Center Club i Polskiej Rady Biznesu.

[/toggle]


[hgroup]

Tomasz Stamirowski

Prezes Zarządu, Avallon

[/hgroup]


[hgroup]

Prof. dr hab. Włodzimierz Szpringer

Kierownik Katedry Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw, Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie, Szkoła Główna Handlowa

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Profesor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie) oraz Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Zarządzania). Wykładowca i ekspert z zakresu bankowości i prawa bankowego, polityki i prawa konkurencji, prawnych i ekonomicznych zagadnień e-biznesu, prawa nowych technologii oraz ekonomicznej analizy prawa i oceny skutków regulacji. Współpracuje z European Association of Law and Economics, Consumer Finance Network (European Credit Research Institute), European Consumer Debt Network, European Coalition for Responsible Credit, Pracował w składzie Expert Group „Customer Mobility in Relation to Bank Accounts” przy DG Internal Market & Services i Rady Konsultacyjnej PESEL 2.(MSWiA), wykładał jako Visiting Professor na uniwersytetach niemieckich, kierował polską grupą badawczą European Network for Better Regulation (ENBR) – VI Program Ramowy UE. Członek Rady Programowej kierunku „Ekonomiczna analiza prawa” w SGH. Autor ponad 200 publikacji naukowych i licznych ekspertyz dla naczelnych organów państwa, m.in. Komisji „Przyjazne Państwo” Sejmu RP, Rządu, UOKiK, UKIE, ZBP, KPF i SKEF.

[/toggle]


[hgroup]

dr hab. prof. SGH Rafał Tuzimek

Profesor nadzwyczajny, Zakład Rynków Kapitałowych i Teorii Finansów, Instytut Finansów, Szkoła Główna Handlowa

[/hgroup]


[hgroup]

Andrzej Tymecki

Wiceprezes Zarządu, BiometrIQ

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Ekspert z obszaru nowych technologii od przeszło 20 lat związany z branżą ICT. Doświadczenie zdobył w trakcie pracy na stanowiskach eksperckich i zarządczych m. in. w Netia, Orange, Exatel oraz organach nadzorczych spółek kapitałowych. Od 1998 r. przewodniczy delegacji Polski w międzynarodowych komitetach normalizacyjnych IEC oraz CENELEC. Sponsor jednego z pierwszych projektów SOC w branży telekomunikacyjnej w Polsce. Obecnie działa aktywnie jako przedsiębiorca i inwestor wspierając rozwój innowacyjnych spółek i nowatorskich koncepcji.

[/toggle]


[hgroup]

Ewa Wernerowicz

Prezes Zarządu, Vivus Finance

[/hgroup]


[hgroup]

Radzym Wójcik

Adwokat, Baker McKenzie

[/hgroup]