[box_header]

Partnerzy Merytoryczni

[/box_header]

[box_content]

psik


 

kpmg

KPMG w Polsce od ponad 20 lat świadczy profesjonalne usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego, rachunkowego oraz doradztwa biznesowego, a stowarzyszona z KPMG w Polsce kancelaria prawnicza D.Dobkowski sp.k. oferuje kompleksowe usługi prawne.

KPMG było jedną z pierwszych firm audytorsko-doradczych o międzynarodowym zasięgu obecnych na polskim rynku. Obecnie w KPMG w Polsce pracuje ponad 1200 osób w 7 biurach zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

KPMG w Polsce obsługuje Klientów ze wszystkich sektorów gospodarki, począwszy od nieruchomości, sprzedaży detalicznej i produkcji dóbr konsumpcyjnych, aż po sektor farmaceutyczny, telekomunikacyjny i bankowo finansowy. Nasi Klienci to polskie oraz międzynarodowe firmy i instytucje, które zwracają się do nas po wsparcie ze względu na wysoki standard świadczonych usług, specjalizacje branżowe i szeroką wiedzę na temat rynków lokalnych, regionalnych i globalnych zgromadzoną przez ponad 155 000 pracowników w 155 krajach. W 2014 roku firma KPMG została ponownie uznana za najlepszą firmę audytorską w Polsce oraz najlepszą firmą audytorską spółek giełdowych (wg Rankingu Audytorów „Rzeczpospolitej” i Gazety Giełdy „Parkiet” z dn. 31 marca 2014 r.) i wciąż pozostaje w czołówce najlepszych firm i doradców podatkowych (wg VIII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej z 11 marca 2014 r.).

[/box_content]

[box_header]

Partner Główny

[/box_header]

[box_content]

mbank

mBank świadczy swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu bankowości korporacyjnej oraz detalicznej, a także private banking. Tym, co od lat go wyróżnia są ludzie – najwyższej klasy fachowcy oraz innowacyjność. Pionierski system transakcyjny czy bankowość elektroniczna oraz mobilna dla korporacji wyznaczają trendy w całej branży, nie tylko w Polsce.

mBank rozpoczął działalność 27 lat temu (jako BRE Bank), a od 22 lat notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Przez lata systematycznie budował swoje kompetencje w zakresie obsługi klientów korporacyjnych i stale wzbogacał ofertę, stawiając również na bankowość detaliczną, a także rozszerzając działalność na nowe rynki – czeski i słowacki. Po listopadowym rebrandingu – połączeniu wszystkich spółek dawnej Grupy BRE pod jedną nazwą – mBank obsługuje ponad 16 tys. klientów korporacyjnych oraz niemal 4,4 mln klientów detalicznych.

[/box_content]

[box_header]

Partnerzy

[/box_header]

[box_content]

cpg

City Parking Group to obecnie jeden z największych w Europie Środkowej operator parkingów. To firma, która w ostatnim okresie zdobywa wiele nagród i wyróżnień, a w swojej branży jest postrzegana jako bardzo prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo.

Spółka została założona w 1994 r. jako COOL AR. Rok później powstały pierwsze parkomaty własnej produkcji, dzięki którym w 1996 r. podpisano pierwszy kontrakt na obsługę Strefy Płatnego Parkowania w Grudziądzu. Ważnym momentem w historii przedsiębiorstwa było rozpoczęcie współpracy z firmą Siemens, która zaowocowała zleceniami na administrowanie Strefami Płatnego Parkowania w Bydgoszczy i Słupsku. Wkrótce przyszedł czas kolejnych sukcesów i coraz większych zleceń: 2004 – Wrocław (3 tys. miejsc parkingowych), 2007 – Łódź (kolejne 3 tys. miejsc parkingowych).

Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że w 2009 r. przedsiębiorstwem zainteresowały się fundusze inwestycyjne. W tym samym roku jej głównym udziałowcem został Royalton Capital Investors II. W 2011 r. nastąpiła zmiana nazwy na City Parking Group, a rok później przekształcenie w spółkę akcyjną.

Początek obecnego dziesięciolecia był dla CPG bardzo udany. W przeciągu czterech lat podwojono ilość obsługiwanych miejsc parkingowych, która obecnie sięga już 100 tys.

City Parking Group działa obecnie w blisko 100 miastach (m. in. w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Toruniu, Bydgoszczy, Bytomiu, Lublinie, Pradze). Sprawne funkcjonowanie spółki na tak dużym obszarze jest możliwe dzięki doskonałemu zarządzaniu przez grupę doświadczonych menadżerów. CPG współpracuje przy realizacji kontraktów z wieloma producentami systemów parkingowych i parkomatów, co umożliwia dobór infrastruktury spełniającej nawet najwyższe oczekiwania klientów. Wymaga to jednakże zapewnienia doskonałej obsługi technicznej. Wysoko wykwalifikowane służby serwisowe CPG zapewniają niezawodność stosowanego sprzętu, a zespół informatyków zapewnia bieżącą obsługę oraz rozwój specjalistycznego oprogramowania.

Grupa zatrudnia obecnie ponad 200 pracowników w 3 krajach. Zespół ten pracuje nie tylko nad sprawnym realizowaniem zadań firmy, lecz również nad wprowadzeniem na rynek nowoczesnych rozwiązań i innowacji. Do najbardziej interesujących należą te, które w znacznym stopniu ułatwiają kierowcom korzystanie z parkingów. City Parking Group wprowadził, jako pierwszy operator w Polsce, możliwość wnoszenia opłaty w parkomatach kartami zbliżeniowymi typu PayPass i PayWave.

Kolejną już funkcjonującą nowością jest udostępnienie zakupu abonamentów parkingowych przez internet. Aktualnie dobiegają końca prace nad innowacyjnym systemem płatności mobilnych w połączeniu z dynamiczną informacją dla kierowców, który w niedalekiej przyszłości zintegrowany zostanie z nawigacją i systemem naprowadzania na wolne miejsce parkingowe. Zarówno rozwój nowości technologicznych, jak i realizacja coraz większych i wymagających kontraktów, możliwe są dzięki silnemu i stabilnemu zapleczu finansowemu spółki.


cms_logo_300x80px

CMS Polska jest cieszącą się uznaniem międzynarodową kancelarią prawniczą świadczącą kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe na rzecz przedsiębiorstw, instytucji finansowych oraz organów administracji. Jesteśmy jedną z największych i najbardziej doświadczonych międzynarodowych kancelarii w Polsce – działamy na polskim rynku od 20 lat.

W biurze CMS Polska w Warszawie pracuje ponad 140 prawników, którzy oferują wszechstronne doradztwo prawne dla klientów działających we wszystkich kluczowych sektorach gospodarki. CMS Polska jest współzałożycielem CMS – największej sieci kancelarii prawnych w Europie, zatrudniającej ponad 5 000 pracowników w 50 miastach w 31 krajach. Nasza międzynarodowa sieć czyni z nas jednego z największych dostawców usług prawniczych w Europie.

emitel_logo_300x80px

EmiTel to wiodący operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. EmiTel jest krajowym liderem w zakresie prac związanych m.in. z cyfryzacją emisji radiowo-telewizyjnych, jak również rozwojem usług bazujących na nowoczesnych systemach łączności bezprzewodowej.

Firma z sukcesem wdrożyła sieć telewizji cyfrowej DVB-T w Polsce, prowadzi prace nad radiofonią cyfrową DAB+, a także dynamicznie rozwija usługi na bazie technologii Ethernet i IP, takie jak wirtualne sieci prywatne VPN, dostęp do Internetu, rozwiązania dostarczania treści multimedialnych, Digital Signage oraz zarządzany transfer plików FiDex. Oferta firmy obejmuje także projektowanie, instalację i doradztwo techniczne w systemach radiodyfuzyjnych i radiotelekomunikacyjnych oraz wynajem infrastruktury na potrzeby nadawców i operatorów. Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania oraz zastosowanie najnowszych technologii to podstawowe cechy oferty firmy.

fidea

FIDEA jest wiodącą niezależną firmą doradczą w obszarze fuzji i przejęć na rynku polskim. Utworzona w 2005 roku przez zespół doświadczonych bankierów inwestycyjnych, FIDEA ugruntowała swoją pozycję rynkową działając przy licznych prestiżowych transakcjach dla szerokiego grona klientów polskich i zagranicznych.

Dzięki swej niezależności, FIDEA oferuje starannie wybranym klientom, doradztwo na najwyższym światowym poziomie, wolne od wszelkich konfliktów interesów, zawsze z osobistym zaangażowaniem założycieli firmy .

gessel

Założona w 1993 roku Kancelaria GESSEL jest jedną z wiodących kancelarii na polskim rynku usług prawniczych. Świadczymy usługi doradcze w niemalże wszystkich sektorach gospodarki, w tym m.in.: branży finansowej, budownictwie, nieruchomościach, branży spożywczej, transportowej, handlu, farmaceutyce, mediach, IT.

Obsługujemy transakcje prawa polskiego i niemieckiego. Obszary działania Kancelarii to: fuzje i przejęcia oraz private equity i venture capital, transakcje kapitałowe, prawo papierów wartościowych, prawo spółek, prawo handlowe, prawo konkurencji, prawo własności intelektualnej, prawo pracy, prawo farmaceutyczne, prawo podatkowe, Private Lawyer, zamówienia publiczne, nieruchomości, postępowania sądowe i arbitrażowe, inwestycje zagraniczne, obsługa inwestorów niemieckojęzycznych.

innova

Innova Capital należy do czołówki środkowoeuropejskich funduszy private equity inwestujących w segmencie średnich przedsiębiorstw. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1994 r. do chwili obecnej Innova zainwestowała blisko 500 mln EUR w 40 przedsiębiorstw działających w 10 krajach regionu. W 2010 r. magazyn Unquote wyróżnił Innova nagrodą Fundusz Roku Europy Środkowo-Wschodniej za emisję piątego funduszu Innova/5.

pika

PIKA Sp. z o.o. to lider rynku zarządzania informacją i wiedzą na bazie dokumentów. PIKA oferuje szeroki zakres usług: od tradycyjnej archiwizacji informacji poczynając, po automatyzację procesów biznesowych (digitalizacja dokumentów), profesjonalne doradztwo, audyt przepływu informacji w firmie, na wdrożeniach systemów obiegu informacji kończąc.

Poprzez Centra Operacyjne zlokalizowane w największych miastach w Polsce, PIKA świadczy usługi na terenie całego kraju, efektywnie i sprawnie reagując na potrzeby Klienta.

Firma wykorzystuje najnowsze technologie, utrzymując wysoki standard obsługi oraz innowacyjność rozwiązań. Wykorzystywane przez PIKA inteligentne systemy przetwarzania informacji (m. in. Business Intelligence, Cloud Computing czy Big Data) umożliwiają bieżące analizowanie i dostarczanie klientowi wiedzy niezbędnej do budowania trafnych decyzji biznesowych.

Pozycję firmy potwierdzają liczne nagrody i uznania, w tym: wielokrotnie przyznane firmie przez „Puls Biznesu” Gazele Biznesu, Gryf Gospodarczy dla dynamicznie rozwijającej się firmy, tytuł „Przedsiębiorstwa Fair Play” oraz Medal Najwyższej Jakości Quality International, czy ostatnio Orły Pomorza.

Wśród klientów PIKA są firmy m. in.: z sektora finansowego (banków, inwestycji, ubezpieczeń), energetycznego, telekomunikacyjnego, budowlanego, FMCG czy usług medycznych. PIKA posiada również klientów na terenie Czech oraz Słowacji i planuje ekspansję na kolejne rynki zagraniczne.

PIKA tworzy spokojną przestrzeń, gdzie klienci mogą myśleć o rzeczach wielkich. Think Big! Myśl o wielkich rzeczach… – resztę zrobimy za Ciebie.


partner

[/box_content]

[box_header]

Partner Strategiczny Gali

[/box_header]

[box_content]

qumak_logo_300x80px

Qumak to polska spółka giełdowa projektująca, realizująca i serwisująca innowacyjne rozwiązania dla biznesu. Kompetencje informatyczne łączy z bogatym doświadczeniem technologiczno-infrastrukturalnym. Wiedza eksperckiej kadry i partnerstwo ze światowymi liderami technologicznymi sprawiają, że firma dysponuje unikalnym na polskim rynku potencjałem.

Odbiorcami spółki Qumak są przedsiębiorstwa działające m.in. w sektorach telekomunikacyjnym, bankowo-finansowym, energetycznym oraz instytucje i urzędy administracji publicznej.

[/box_content]

[box_header]

Partner Gali

[/box_header]

[box_content]

espirito

 

Espirito Santo Investment Bank to międzynarodowy bank inwestycyjny, działający w najważniejszych centrach finansowych na trzech kontynentach. Jest częścią Banco Espirito Santo Group, wiodącej instytucji finansowej na Półwyspie Iberyjskim.

W Polsce, Espirito Santo Investment Bank oferuje pełen zakres usług bankowości inwestycyjnej, w tym m.in. obsługę maklerską, doradztwo inwestycyjne i corporate finance, kompleksowe wsparcie w zakresie M&A i rozwiązania project finance.

Dzięki profesjonalnemu zespołowi ponad 50 lokalnych ekspertów, Espirito Santo Investment Bank łączy doskonałą znajomość polskiego rynku z międzynarodową perspektywą grupy bankowej o globalnym zasięgu, zapewnia elastyczność w rozwoju innowacyjnych rozwiązań i efektywnie wspiera klientów w realizacji ich celów. Espirito Santo Investment Bank aktywnie promuje Polskę jako interesujący rynek dla inwestycji w ramach swojej szerokiej bazy klientów na całym świecie.


infosys

Infosys BPO Poland jest największą poza granicami Indii filią Infosys Limited – giganta na międzynarodowym rynku nowoczesnych usług dla biznesu oraz globalnego dostawcy zintegrowanych usług doradztwa biznesowego i technologicznego, outsourcingu i IT.

Polskie centrum Infosys z siedzibą w Łodzi zatrudnia około 2000 specjalistów, świadczących usługi BPO i ITO dla klientów z 48 krajów świata w 24 językach. Do głównych obszarów specjalizacji centrum należą usługi finansowo- księgowe i zakupowe, obsługa procesów logistycznych, zarządzanie bazami danych oraz obsługa procesów zaawansowanych, takich jak: zarządzanie ryzykiem, obsługa podatkowa oraz transformacje biznesowe. Infosys BPO Poland jest jedną z firm założycielskich Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce (ABSL), największej organizacji branżowej w regionie Europy Środkowo – Wschodniej skupiającej firmy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

montagu_logo_300x80px

Montagu jest wiodącym inwestorem na rynku private equity o ogólnoeuropejskim zasięgu, z biurami w Londynie, Manchesterze, Paryżu, Düsseldorfie i Warszawie. Warszawskie biuro Montagu, obsługujące Europę Środkowo-Wschodnią zostało otwarte w 2009 roku. Przez ponad 40 lat działalności na rynku, Montagu uczestniczył w ponad 400 inwestycjach w spółki z różnych branż.

Specjalizuje się w wykupach menedżerskich przedsiębiorstw o wartości od €100 mln do €1 mld i koncentruje się na wspieraniu istniejących zarządów spółek, w które inwestuje. Obecnie firma realizuje inwestycje w ramach czwartego funduszu. Łączna wartość zarządzanych aktywów przekracza €4 mld. Fundusz regularnie osiąga wysokie zwroty z inwestycji oraz zapewnia firmom kontakty biznesowe, wsparcie kapitałowe i strategiczne oraz dostęp do bazy wiedzy i doświadczenia. Dzięki temu umożliwia swoim spółkom portfelowym maksymalne wykorzystanie swoich możliwości i osiągnięcie sukcesu na rynku.

ms

MasterCard (NYSE:MA), www.mastercard.com, jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach.

Produkty i rozwiązania MasterCard ułatwiają codzienne funkcjonowanie działalności handlowej, takiej jak zakupy, podróże, prowadzenie firmy i zarządzanie finansami. Sprawiają, że są one bezpieczniejsze i sprawniejsze dla każdego użytkownika. Śledź nas na Twitterze @MasterCardNews, przyłącz się do dyskusji na CashlessPioneers Blog oraz zapisz się, aby otrzymywać najnowszy biuletyn od Engagement Bureau.

Promedica24_Logo_Claim

Promedica24 – Lider branży usług opiekuńczych. Spółka obecna na rynku od 10 lat. Posiada 28 oddziałów na terenie naszego kraju i ambitne plany dalszej ekspansji. Działa także na rynku niemieckim i brytyjskim, oferując usługi opieki domowej dla klientów indywidualnych. W Polsce, Bułgarii, Rumunii i na Słowacji Promedica24 prowadzi rekrutacje personelu opiekuńczego.

[/box_content]