Main Partner

mbankcorp

mBank świadczy swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu bankowości korporacyjnej oraz detalicznej, a także private banking. Tym, co od lat go wyróżnia są ludzie – najwyższej klasy fachowcy oraz innowacyjność. Pionierski system transakcyjny czy bankowość elektroniczna oraz mobilna dla korporacji wyznaczają trendy w całej branży, nie tylko w Polsce.

mBank rozpoczął działalność 30 lat temu (jako BRE Bank), a od 24 lat notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Przez lata systematycznie budował swoje kompetencje w zakresie obsługi klientów korporacyjnych i stale wzbogacał ofertę, stawiając również na bankowość detaliczną, a także rozszerzając działalność na nowe rynki – czeski i słowacki. Po listopadowym rebrandingu – połączeniu wszystkich spółek dawnej Grupy BRE pod jedną nazwą – mBank obsługuje ponad 19,5 tys. klientów korporacyjnych oraz prawie 5 mln klientów detalicznych.

Patron


psik

Premium Partner


[one_half]

Print

[/one_half]

[one_half_last]

DNB Bank Polska S.A. jest obecny w Polsce od 2002 roku. Właścicielem banku jest grupa DNB – największa norweska grupa finansowa, legitymująca się wysokimi długoterminowymi ratingami (A+ wg Standard & Poor’s oraz Aa2 wg Moody’s). Grupa prowadzi swoją działalność w 19 krajach. DNB posiada oddziały w najważniejszych centrach finansowych świata m.in. w Londynie, Nowym Jorku czy Singapurze, a jego akcje notowane są na giełdzie w Oslo i w Londynie.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

DNB Bank Polska S.A. to specjalistyczny bank korporacyjny obsługujący duże przedsiębiorstwa i sektor publiczny. Bank skupia się na obsłudze i finansowaniu firm z wybranych sektorów, w tym szczególnie sektora energetycznego, TMT (Telekomunikacja, Media, Technologie), motoryzacyjnego oraz sektora publicznego.

[/toggle]

[/one_half_last]

Gold Partner


[one_half]
innova

[/one_half]

[one_half_last]

Innova Capital należy do czołówki środkowoeuropejskich funduszy private equity, inwestujących w segmencie średnich przedsiębiorstw. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1994 r. do chwili obecnej fundusz Innova Capital zainwestował ponad 650 mln EUR w 45 przedsiębiorstw działających w 10 krajach regionu. W 2010 r. magazyn Unquote wyróżnił Innova Capital nagrodą Fundusz Roku Europy Środkowo-Wschodniej za emisję piątego funduszu Innova/5.

[/one_half_last]

Professional Partner


[one_half]

kpmg

[/one_half]

[one_half_last]

KPMG w Polsce od ponad 20 lat świadczy profesjonalne usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego, rachunkowego oraz doradztwa biznesowego. KPMG było jedną z pierwszych firm audytorsko-doradczych o międzynarodowym zasięgu obecnych na polskim rynku. Obecnie w KPMG w Polsce pracuje ponad 1200 osób w 7 biurach zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

KPMG w Polsce obsługuje Klientów ze wszystkich sektorów gospodarki, począwszy od nieruchomości, sprzedaży detalicznej i produkcji dóbr konsumpcyjnych, aż po sektor farmaceutyczny, telekomunikacyjny i bankowo finansowy. Nasi Klienci to polskie oraz międzynarodowe firmy i instytucje, które zwracają się do nas po wsparcie ze względu na wysoki standard świadczonych usług, specjalizacje branżowe i szeroką wiedzę na temat rynków lokalnych, regionalnych i globalnych zgromadzoną przez ponad 162 000 pracowników w 155 krajach.

W 2015 roku firma KPMG została ponownie uznana za najlepszą firmę audytorską w Polsce (wg Rankingu Audytorów „Rzeczpospolitej” i Gazety Giełdy „Parkiet” z dn. 27 marca 2015 r.) i wciąż pozostaje w czołówce najlepszych firm i doradców podatkowych (wg IX Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej z 5 marca 2015 r.).

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
psik
[/one_half]

[one_half_last]

Sieć Squire Patton Boggs posiada ponad 1500 prawników w 45 biurach zlokalizowanych w 21 krajach. Działamy skutecznie na zróżnicowanych rynkach, tak lokalnych, regionalnych jak i międzynarodowych, opracowujemy modele biznesowe i wdrażamy je w różnych obszarach działalności.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]
Rozumiemy potrzeby inwestorów private equity i ich potrzebę uzyskania kompetentnych i wszechstronnych, opartych na obszernej wiedzy i doświadczeniu porad prawnych w zakresie planowanych transakcji oraz inwestycji odbywających się w szybkim tempie i w konkurencyjnym środowisku. Kancelaria Squire Patton Boggs miała zaszczyt reprezentować niedawno fundusz Avallon MBO Fund II przy inwestycji w międzynarodową grupę Novo Tech/Grass Tech (m.in. wyspecjalizowanego dostawcę części dla koncernów motoryzacyjnych), PEM zarządzającą funduszem MCI.TechVentures 1.0 przy rekordowym wyjściu tego funduszu i managerów z Travelplanet/Invia (grupa nr 1 na rynku sprzedaży usług turystycznych przez internet w regionie CEE) oraz CEE Equity Partners przy inwestycji w Energy 21 (operator elektrowni wiatrowej).

[/toggle]

[/one_half_last]

Partners


[one_half]

abcdata

[/one_half]

[one_half_last]

ABC Data S.A. jest liderem rynku dystrybucji sprzętu IT w Europie Środkowo-Wschodniej. Jako jedyna firma w branży zbudowała silną pozycję w ośmiu państwach regionu i prowadzi bezpośrednią działalność w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Litwie, Łotwie, Estonii oraz na Węgrzech. Ponad 25-letnie doświadczenie w dystrybucji sprzętu komputerowego, oprogramowania i elektroniki użytkowej pozwoliło Spółce stworzyć najszerszą na rynku ofertę 180 tysięcy produktów przeszło 1000 renomowanych marek.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

W ubiegłym roku do portfolio produktowego włączone zostały nowe kategorie takie jak produkty smart, artykuły papiernicze i biurowe, zabawki oraz narzędzia i elektronarzędzia. Firma jest obecnie czołowym dostawcą sprzętu dla operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, a jej udział w rynku dystrybucji do operatorów Telco wynosi 60%. Dzięki inwestycji w zakup i rozwój iSource, ABC Data jest również największym dystrybutorem produktów Apple’a w Polsce. Spółka oferuje też specjalistyczne usługi z wartością dodaną realizowane w ramach stale rozwijanego Działu Rozwiązań Zaawansowanych Value+.
Dzięki systematycznemu rozwojowi i wieloletnim inwestycjom w internetowe platformy obsługi klientów, firma zajmuje czołową pozycję w zakresie sprzedaży on-line. Obecnie ponad 85 procent zleceń realizowanych jest online poprzez system InterLink, autorską i uznaną na rynku internetową platformę sprzedaży oraz obsługi klientów. Rozmieszczenie magazynów w Warszawie i Sosnowcu pozwala firmie na zapewnienie dostaw w standardzie 24-godzinnym w regionie całej Europy Środkowo-Wschodniej.
Spółka dynamicznie się rozwija. W czerwcu 2015 ABC Data zaprezentowała nową strategię rozwoju i budowy wartości Spółki. Koncentruje się ona na wzroście organicznym na rynku polskim oraz rynkach CEE opartym na silnej orientacji na współpracy z producentami i rozwijaniu portfolio klientów oraz na ciągłym doskonaleniu jakości świadczonych usług. Celem firmy jest osiągnięcie do 2018 roku pozycji regionalnego lidera nowoczesnej dystrybucji IT oraz zwiększenie udziałów w polskim rynku do 25% (z 21,5%) a w rynku CEE do 10% (z 6,1%).
Wysoka pozycja rynkowa ABC Data potwierdzona została licznymi nagrodami i wyróżnieniami. W latach 2009 – 2016 ABC Data została sześciokrotnie wyróżniona nagrodą EMEA Channel Academy dla najlepszego dystrybutora regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Jest to prestiżowy tytuł o przyznaniu którego decydują najwięksi światowi producenci branży IT. W 2015 roku spółka po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w głównym rankingu raportu Computerworld TOP 200 utrzymując status największej firmy informatycznej na rynku polskim.
Jako pierwsza firma z Polski została członkiem GTDC, prestiżowego stowarzyszenia obejmującego największych dystrybutorów IT na świecie. Od 17 czerwca 2010 roku ABC Data notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

augere

[/one_half]

[one_half_last]

Innowacyjne projekty w różnych fazach rozwoju wymagają odmiennych kompetencji i narzędzi wsparcia. Wiemy, jak skutecznie prowadzić projekty i umożliwiać im wzrost i funkcjonowanie w coraz szerszym otoczeniu biznesowym. Nie tylko dostarczamy kapitał, ale jednocześnie wspieramy przedsiębiorców w podejmowaniu decyzji strategicznych, w nawiązywaniu kontaktów biznesowych na rynku krajowym i globalnym, budowaniu efektywnych zespołów z wykorzystaniem synergii i potencjału ekosystemu całej grupy. W działaniach na rynku globalnym wspiera nas nasz partner merytoryczny Wellington Partners.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Pomagamy w bieżącym zarządzaniu wyzwaniami, tworzeniu kampanii marketingowych, a także w kwestiach finansowo księgowych i prawnych. Kilkanaście lat doświadczeń poszczególnych członków zespołu w zakresie inwestycji kapitałowych, komercjalizacji innowacyjnych projektów oraz zarządzania technologicznymi spółkami, pozwala nam na efektywne prowadzenie procesów inwestycyjnych, w wymagającym i coraz dynamiczniej zmieniającym się otoczeniu biznesowym

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

bain

[/one_half]

[one_half_last]

Bain & Company jest firmą konsultingową, do której zwracają się światowi liderzy biznesu w celu poprawy wyników swoich firm. Bain pomaga klientom w zakresie strategii, operacji, technologii, organizacji oraz fuzji i przejęć. Jest również światowym liderem we współpracy z funduszami inwestycyjnymi.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Sukces w Bain mierzony jest wynikami klientów. Dzięki wsparciu firmy, jej klienci uzyskują czterokrotnie wyższe niż przeciętne wzrosty wartości akcji. Firma powstała w 1973 roku, a obecnie liczy 53 biura w 34 krajach na świecie. Dodatkowe informacje o firmie na www.bain.com oraz na Twitterze @BainAlerts.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

bankpekao_logo_300x80px

[/one_half]

[one_half_last]

Bank Pekao SA działa od ponad 80 lat, jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Pod względem wartości aktywów jest drugim co do wielkości bankiem w Polsce, natomiast biorąc pod uwagę siłę kapitałową mierzoną współczynnikiem wypłacalności,

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Bank Pekao jest liderem wśród dużych banków w Polsce i jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie (współczynnik Core Tier 1 na koniec kwartału 2012 r. na poziomie 19%).

Bank Pekao SA dysponuje drugą co do wielkości siecią oddziałów (1003 placówek w całym kraju) oraz oferuje swoim klientom dostęp do sieci ponad 5500 bezpłatnych bankomatów w Polsce i ok. 20 000 w Europie. W grupie kapitałowej Pekao znajdują się również największe w Polsce Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, fundusz emerytalny, dwa wiodące na polskim rynku domy maklerskie, oraz spółki zajmujące się leasingiem i faktoringiem.

Bank Pekao SA należy do Grupy UniCredit, jednej z wiodących międzynarodowych instytucji finansowych, która działa w 22 europejskich krajach poprzez sieć 9300 placówek oraz zatrudnia ok. 156 tys. osób.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]

 

cigno baner 1

[/one_half]

[one_half_last]

Cigno Consulting to prężnie działająca firma zajmująca się kompleksowym doradztwem personalnym, obecna na polskim rynku od dziesięciu lat.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Główna specjalizacja firmy to selekcja i rekrutacja personelu na stanowiska wyższego i średniego szczebla oraz doradztwo organizacyjne (w tym profile kompetencyjne, budowanie struktur organizacyjnych i wsparcie działów HR).

Nasza metodologia została doceniona przez instytucje unijne i uzyskała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz – jako jedyna w swojej branży – programu „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” w ramach wspierania biznesu elektronicznego. W efekcie Cigno Consulting Group stało się jedną z najbardziej innowacyjnych firm doradztwa personalnego na polskim rynku.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
cms_logo_300x80px
[/one_half]

[one_half_last]

CMS jest cieszącą się uznaniem międzynarodową kancelarią prawniczą świadczącą kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe na rzecz przedsiębiorstw, instytucji finansowych oraz organów administracji.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej doświadczonych międzynarodowych kancelarii w Polsce – działamy na polskim rynku od ponad 20 lat. W warszawskim biurze CMS pracuje 140 prawników, którzy doradzają klientom działającym we wszystkich kluczowych sektorach gospodarki. Zakres naszej działalności obejmuje m.in. praktyki takie jak: bankowość i finanse, fuzje i przejęcia, infrastruktura i finansowanie projektów, nowe technologie, ochrona konkurencji i konsumentów, ochrona środowiska, nieruchomości i budownictwo, podatki, zamówienia publiczne, rozwiązywanie sporów, prawo energetyczne, gospodarcze, korporacyjne, farmaceutyczne, prawo pracy i ochrona własności intelektualnej i danych osobowych.

Dysponujemy jednym z największych na polskim rynku zespołów prawników (27 prawników) doradzających w transakcjach fuzji i przejęć, private equity oraz rynków kapitałowych. Dodatkowo w ramach sieci CMS współpracujemy w renomowanymi prawnikami z szeregu jurysdykcji europejskich, mających bogate doświadczenie w zakresie transakcji transgranicznych. W tym roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę “CEE Law Firm of the Year 2016” przyznawaną przez Chambers & Partners.

W międzynarodowych rankingach kancelarii prawniczych, nasza praktyka w zakresie fuzji i przejęć zaliczana jest do najlepszych w Polsce, a CMS jest od trzech lat wskazywana przez Bloomberg jako kancelaria prawna nr 1 w zakresie transakcji fuzji i przejęć pod względem liczby transakcji w Europie i Europie Środkowo-Wschodniej.

Oferujemy kompleksową obsługę transakcji fuzji i przejęć, w tym projektów restrukturyzacyjnych, oraz wsparcie prawne na każdym etapie transakcji, od strukturyzowania, poprzez przygotowanie dokumentów na potrzeby przeprowadzenia due diligence, po sporządzanie i negocjowanie umowy sprzedaży, umowy inwestycyjnej czy umowy akcjonariuszy oraz dokumentów finansowania akwizycyjnego. Oferujemy również pełną obsługę korporacyjną spółek.

Posiadamy też ogromne doświadczenie w reprezentowaniu klientów w transakcjach na rynkach kapitałowych, w tym dotyczących ofert publicznych, dual listingu, wezwań na akcje oraz nabycia pakietów akcji w spółkach giełdowych. Doradzamy również klientom w sytuacjach kryzysowych, w tym w związku z wrogimi przejęciami.

Nasi prawnicy mają duże doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych struktur transakcji (podatkowych oraz korporacyjnych) pod kątem maksymalizacji korzyści dla klientów. Znamy także doskonale kwestie regulacyjne, które pojawiają się przy nabywaniu podmiotów działających w różnych branżach. Podczas wieloletniej praktyki wypracowaliśmy skuteczne procedury efektywnego zarządzania złożonymi projektami i transakcjami oraz koordynowania pracy pozostałych doradców i międzynarodowych zespołów prawników.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
emitel_logo_300x80px
[/one_half]

[one_half_last]

EmiTel to wiodący operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. EmiTel jest krajowym liderem w zakresie prac związanych m.in. z cyfryzacją emisji radiowo-telewizyjnych, jak również rozwojem usług bazujących na nowoczesnych systemach łączności bezprzewodowej.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Firma z sukcesem wdrożyła sieć telewizji cyfrowej DVB-T w Polsce, prowadzi prace nad radiofonią cyfrową DAB+, a także dynamicznie rozwija usługi na bazie technologii Ethernet i IP, takie jak wirtualne sieci prywatne VPN, dostęp do Internetu, rozwiązania dostarczania treści multimedialnych, Digital Signage oraz zarządzany transfer plików FiDex. Oferta firmy obejmuje także projektowanie, instalację i doradztwo techniczne w systemach radiodyfuzyjnych i radiotelekomunikacyjnych oraz wynajem infrastruktury na potrzeby nadawców i operatorów. Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania oraz zastosowanie najnowszych technologii to podstawowe cechy oferty firmy.
[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
gessellogo

[/one_half]

[one_half_last]

Kancelaria GESSEL od ponad 20 lat świadczy usługi doradztwa prawnego na rzecz krajowych i zagranicznych przedsiębiorców oraz osób fizycznych w niemalże wszystkich sektorach gospodarki, w tym m.in.: branży finansowej, budownictwie, nieruchomościach, branży spożywczej, transportowej, handlu, farmaceutyce, mediach, IT. Działalność Kancelarii skoncentrowana jest na obsłudze transakcji w sektorze prywatnym, w projektach prywatyzacyjnych oraz w zakresie inwestycji bezpośrednich.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Doradzając Klientom Kancelaria zwraca szczególną uwagę na ich interesy ekonomiczne oraz aktualne mechanizmy rynkowe. Nasze porady stanowią połączenie wiedzy prawniczej ze znajomością aktualnych realiów biznesowych właściwych dla poszczególnych sektorów gospodarki.

Kancelaria GESSEL oraz pracujący w niej prawnicy od lat otrzymują rekomendacje analityków i firm prawniczych z Polski i zagranicy. W oparciu o badania, opinie klientów oraz własne poszukiwania, analitycy przyznają rekomendacje dla kancelarii i prawników w poszczególnych obszarach praktyki.

Nasze doświadczenie i osiągnięcia w zakresie fuzji i przejęć, rynków kapitałowych, prawa konkurencji oraz prawa spółek zaowocowało wielokrotnymi rekomendacjami m.in. dziennika Rzeczpospolita, magazynu FORBES oraz wydawnictw zagranicznych Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, Europe’s Leading Lawyers for Business, oraz Practical Law Company.[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
mci

[/one_half]

[one_half_last]

Private Equity Managers – European Leading Growth Capital Firm With Passion for Digital Transformation.
Grupa zarządza m.in funduszami: MCI.TechVentures and MCI.EuroVentures. PE Managers pracuje ze spółkami, które działają w obszarze nowej gospodarki: fintech, e-commerce, marketplaces, IoT, SaaS, e-travel.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

15-letni track record, to ponad 30 zrealizowanych wyjść z inwestycji oraz IRR na poziomie 23%. 50% portfolio stanowią spółki działające poza Polską. Jesteśmy obecni od Londyn do Moskwy, od Sztokholmu do Tel Avivu.
Jedną z naszych ostatnich transakcji była sprzedaż lidera rynku e-travel w Europie Środkowo-Wschodniej, Invia, która pozwoliła nam uzyskać 11-sto krotny zwrot z pierwotnej inwestycji przy 46% IRR.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
payu

[/one_half]

[one_half_last]

PayU to globalny dostawca usług płatniczych dla e-biznesów.
Firma jest liderem rynku płatności internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej i procesuje transakcje dla kilkudziesięciu tysięcy merchantów w regionie, w tym m.in. dla partnerów takich jak: Allegro, AmRest, AVON, Blue Air, MAKRO, Orange, PKP Intercity, PLAY, Showroom.pl, TUi, Virgin Mobile.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Zakres usług płatniczych oferowanych przez PayU obejmuje m.in. płatności jednym kliknięciem, płatności mobilne w aplikacji sklepu, całkowicie online-owe raty. PayU charakteryzuje najwyższa rozpoznawalność i zaufanie do marki wśród kupujących. W Polsce co trzeci internauta, który kupuje przez Internet, korzysta z płatności PayU.
Właścicielem międzynarodowej grupy PayU, działającej w 16 krajach na czterech kontynentach, jest południowoafrykański koncern Naspers, który pod względem liczby obsługiwanych klientów w e-commerce zajmuje trzecią pozycję na świecie i charakteryzuje się największą dynamiką wzrostu.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

pika
[/one_half]

[one_half_last]

PIKA Sp. z o.o. jest uznanym ekspertem i twórcą nowoczesnych rozwiązań umożliwiających kompleksowy outsourcing procesów związanych z zarządzaniem informacjami biznesowymi.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Od ponad 23 lat PIKA Sp. z o.o. wspiera największe polskie przedsiębiorstwa w różnych segmentach rynku, wprowadzając innowacyjne systemy skutecznego zarządzania informacją i dokumentacją biznesową. Dzięki odważnemu stosowaniu nowoczesnych technologii PIKA jest dziś liderem w zakresie efektywnego, inteligentnego zarządzania informacją oraz obiegiem dokumentacji.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
promise

[/one_half]

[one_half_last]

APN Promise jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla dużych i średnich przedsiębiorstw, administracji publicznej oraz służby zdrowia. Nasze rozwiązania budujemy w oparciu o oprogramowanie i sprzęt znanych i sprawdzonych producentów oraz usługi własne. Dobierając technologie zwracamy uwagę na ich funkcjonalność, łatwość dopasowania do specyfiki obsługiwanych przez nas rynków oraz możliwości optymalizacji wykorzystania w długim okresie czasu.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań w obszarach podstawowej infrastruktury (Core Infrastructure), zarządzania usługami IT (ITSM), produktywności biznesowej (Business Productivity) oraz infrastruktury sieciowej (Data Center) .
Na poziomie oprogramowania naszym strategicznym partnerem jest firma Microsoft. Jako Licensing Solution Provider (LSP) posiadamy uprawnienia do obsługi praktycznie wszystkich rodzajów umów dostępnych w ofercie Microsoft, łącznie z najnowszą Microsoft Products and Services Agreement (MPSA). Dodatkowo jesteśmy w stanie dostarczyć oprogramowanie ponad 500 innych producentów.
Nasze projekty usługowe obejmują analizę biznesową, tworzenie koncepcji rozwoju IT, projektowanie rozwiązań informatycznych, implementację i integrację nowych rozwiązań z istniejącą infrastrukturą, budowę systemów dedykowanych, szkolenia, wsparcie powdrożeniowe oraz wsparcie serwisowe.
Od strony sprzętowej wykorzystujemy rozwiązania technologiczne takich firm jak HP, Dell, NetApp czy Cisco oraz komplementarne systemy innych producentów.
Usługi szkoleniowe prowadzone są w ramach Centrum Edukacyjnego Promise, które jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym Microsoft oraz centrum egzaminacyjnym PEARSON VUE.

[/toggle]

[/one_half_last]


[one_half]
pzu

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa PZU to największa instytucja finansowa w Polsce i jedna z największych w naszej części Europy. Jest to polska firma obecna również na Litwie, Łotwie, w Estonii oraz na Ukrainie. Grupa oferuje szeroki zakres usług ubezpieczeniowych.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Zarządza również funduszami emerytalnymi, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi. Obecnie Grupa PZU zabezpiecza przyszłość finansową 12 milionów Polaków. Firma spełnia najwyższe standardy odpowiedzialnego i zrównoważonego zarządzania, co potwierdza obecność PZU w składzie Indeksu RESPECT – indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie na GPW. Prowadzone na szeroką skalę działania w czterech obszarach: bezpieczeństwo, edukacja, zdrowie i kultura są wyrazem dbałości firmy o jej interesariuszy. Za działania społecznie zaangażowane Grupa PZU zdobyła główną nagrodę w konkursie „Liderzy Filantropii” w kategorii firm, które przekazały najwięcej pieniędzy na cele społeczne.

[/toggle]
[/one_half_last]

Gala Partners


[one_half]

cic

[/one_half]

[one_half_last]

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą doradczą pracującą przy transakcjach kapitałowych dla międzynarodowych korporacji i instytucji finansowych, w tym funduszy private equity a także dla niezależnych przedsiębiorców.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Prowadzimy transakcje kapitałowe: począwszy od pozyskania kapitału na rozwój, poprzez wykupy menedżerskie, fuzje i przejęcia a na sprzedaży spółek kończąc. Pozyskujemy też finansowanie dłużne na rozwój przedsiębiorstw oraz realizacje transakcji.
Przeprowadziliśmy kilkadziesiąt transakcji kapitałowych na rynkach Europy Centralnej o wartości kilku miliardów złotych. Każdorazowo istotnie zwiększaliśmy wartość firm dla naszych klientów oraz znajdowaliśmy dla nich lepsze rozwiązania transakcyjne.
Będąc doświadczonym i niezależnym zespołem profesjonalistów cechuje nas obiektywizm podejmowanych działań i decyzji. Realizując powierzone nam zadania, przede wszystkim staramy się zrozumieć potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Unikalne podejście do każdego zadania jest fundamentem naszych działań. Rozumiemy, że nie ma dwóch takich samych transakcji, a każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie wymagające kreatywności, optymizmu oraz wytrwałości. Przy każdej transakcji staramy się znaleźć unikalne rozwiązanie szyte na miarę.
Tworzymy silny zespół uzupełniających się kompetencyjnie osób. Stawiamy na wspólny sukces, który budujemy wraz z naszymi klientami.
Realizujemy postawione nam cele wyłącznie w oparciu o najwyższe standardy etyczne. Dzięki przestrzeganiu przez nas tych zasad zdobyliśmy zaufanie zarówno wśród naszych klientów jak i uczestników rynku kapitałowego (fundusze inwestycyjne, banki, inwestorzy).
Wytrwale dążymy do obranego celu.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]

Print

[/one_half]

[one_half_last]

Dealdone jest firmą oferującą bezpieczny i mobilny dostęp do dokumentów poufnych dla klientów biznesowych w formie Virtual Data Room. Specjalizujemy się w technologiach umożliwiających obieg i pracę na dokumentach poufnych, których kontrola i bezpieczeństwo są krytyczne z punktu widzenia prowadzonych procesów biznesowych.

[/one_half_last]


[one_half]

haitong

[/one_half]

[one_half_last]

Haitong Bank jest pierwszym globalnym uczestnikiem rynków kapitałowych z właścicielem wywodzącym się z Azji, prowadzącym na taką skalę działalność w obszarze bankowości inwestycyjnej w Polsce.
Jego zespół ponad 60 lokalnych ekspertów świadczy pełen zakres usług bankowości inwestycyjnej.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Posiadanie właściciela takiego jak Haitong jest ważnym wyróżnikiem na polskim rynku – umożliwia wykorzystanie jego doświadczenia brokerskiego zdobytego na giełdach w Chinach, a także wysokiej kapitalizacji Grupy. Haitong wypełnia ważną niszę w usługach bankowości inwestycyjnej w Polsce, budując most między rynkami Chin i Europy Środkowo-Wschodniej.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
norton
[/one_half]

[one_half_last]

Hogan Lovells to kancelaria prawna o globalnym zasięgu oferująca kompleksowe usługi doradztwa prawnego oraz podatkowego w ponad 45 biurach zlokalizowanych na 6 kontynentach.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Warszawskie biuro Hogan Lovells jest jedną z wiodących kancelarii prawnych w Polsce. Klienci warszawskiego biura Hogan Lovells korzystają z usług i wiedzy eksperckiej ponad 75 prawników i specjalistów w różnych dziedzinach prawa oraz sektorach gospodarki. Kompleksowo doradzamy w zakresie m. in. projektów infrastrukturalnych, PPP, zamówień publicznych, nieruchomości, prawa spółek, M&A, podatków, bankowości i finansów, prawa upadłościowego i naprawczego, prawa konkurencji/antymonopolowego własności intelektualnej, prawa pracy, postępowań sądowych/arbitrażu.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
norton
[/one_half]

[one_half_last]

Norton Rose Fulbright jest globalną praktyką prawniczą. Świadczymy pełen zakres usług prawniczych na rzecz wiodących na świecie przedsiębiorstw i instytucji finansowych. Kancelaria współpracuje z ponad 3800 prawnikami i posiada biura w ponad 50 miastach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej, Azji, Australii, Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji Środkowej.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Nasza praktyka koncentruje się na doradztwie prawnym w odniesieniu do wszystkich kluczowych sektorów gospodarki w tym: instytucji finansowych; energetyki; infrastruktury, górnictwa i rynków surowców; transportu; nowych technologii i innowacji; biotechnologii oraz opieki zdrowotnej.

W każdym miejscu na świecie prowadzimy działalność w oparciu o te same zasady: jakość, jedność i uczciwość. Naszym celem jest zapewnienie możliwie jak najwyższych standardów usług prawniczych w każdym z naszych biur oraz utrzymanie takiego poziomu jakości przez każdego naszego pracownika.

[/toggle]
[/one_half_last]


[one_half]
Promedica24_Logo_Claim

[/one_half]

[one_half_last]

Promedica24 to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się świadczeniem usług opieki domowej. W ciągu 12-letniej działalności, do pracy w roli opiekuna seniorów pozyskała ponad 24 tysiące opiekunek, zaś liczba klientów firmy przekroczyła 19 tysięcy. Promedica24 świadczy usługi dla klientów na terenie Niemiec, Anglii i Polski. W ich imieniu poszukuje i przygotowuje do pracy kandydatów z Polski, Rumunii, Bułgarii i Niemiec, zapewniając im legalną formę współpracy i organizując pobyt za granicą.

[/one_half_last]


[one_half]
payu

[/one_half]

[one_half_last]

Value4Capital jest firmą private equity inwestującą w średniej wielkości spółki działające w Europie Środkowej. Koncentrujemy się na inwestycjach w wykupy (buy-out) przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji rynkowej, działających w Polsce oraz w innych krajach UE z regionu Europy Centralnej. Inwestujemy w spółki, które poprzez rozwój organiczny oraz akwizycje – stają się liderami w swoich sektorach. Dotychczasowe inwestycje to m.in. Home.pl, Konsalnet, MedLife.

[/one_half_last]


[one_half]

złota 44

[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]

Supporting Partner


[one_half]
Polityka
[/one_half]

[one_half_last]

Martis CONSULTING jest największą firmą PR pod względem liczby obsługiwanych spółek z najbardziej prestiżowych indeksów warszawskiej giełdy – WIG30. Jedyną firmą PR mającą status EDUPartnera GPW – Dobre Praktyki oraz jedyną firmą PR będącą partnerem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przy Podyplomowych Studiach Relacji Inwestorskich i Komunikacji Finansowej.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Martis CONSULTING to renomowana firma konsultingowa, która działa na rynku od 2001 roku. Zajmuje się kształtowaniem wizerunku firm w mediach oraz wśród społeczności inwestorów; świadczy usługi z zakresu komunikacji z rynkiem finansowym i doradztwa strategicznego dla przedsiębiorstw i instytucji. Posiada doświadczenie w zakresie wspierania spółek giełdowych w obszarze komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, w tym przy publicznych ofertach sprzedaży akcji i innych transakcjach na rynku kapitałowym. Przygotowuje i wdraża strategie oraz programy społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Wspiera firmy m.in. w procesie raportowania według międzynarodowych standardów i realizowaniu programów etycznych, w tym w opracowywaniu kodeksów etyki. Firma należy do Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Jest członkiem Międzynarodowej Organizacji Niezależnych Firm Public Relations – IPREX.

[/toggle]

[/one_half_last]

Networking Partner


[one_half]

Networking Partner

Print

[/one_half]

[one_half_last]

[/one_half_last]

Security Partner


[one_half]

Print

[/one_half]

[one_half_last]

Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa ponad 20 lat, oferując pełen zakres usług bezpieczeństwa – od usług ochrony fizycznej, przez obsługę gotówki, konwoje, zabezpieczenia techniczne i monitoring po ratownictwo.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Firma zatrudnia około 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 350 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień, w tym dwie nagrody Superbrands.
Świadczy usługi w każdym z segmentów rynku – ochronie fizycznej, monitoringu i obsłudze gotówki. Zapewnia ochronę fizyczną ponad 3200 obiektów, usługi monitoringu świadczy dla ok. 60 tysięcy Klientów. Wśród Klientów Konsalnetu są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, jednostki wojskowe a także porty lotnicze.

[/toggle]

[/one_half_last]