[box_header]

Partner Główny

[/box_header]

[box_content]
mbankcorp

mBank świadczy swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu bankowości korporacyjnej oraz detalicznej, a także private banking. Tym, co od lat go wyróżnia są ludzie – najwyższej klasy fachowcy oraz innowacyjność. Pionierski system transakcyjny czy bankowość elektroniczna oraz mobilna dla korporacji wyznaczają trendy w całej branży, nie tylko w Polsce.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

mBank rozpoczął działalność 28 lat temu (jako BRE Bank), a od 23 lat notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Przez lata systematycznie budował swoje kompetencje w zakresie obsługi klientów korporacyjnych i stale wzbogacał ofertę, stawiając również na bankowość detaliczną, a także rozszerzając działalność na nowe rynki – czeski i słowacki. Po listopadowym rebrandingu – połączeniu wszystkich spółek dawnej Grupy BRE pod jedną nazwą – mBank obsługuje ponad 16 tys. klientów korporacyjnych oraz ponad 4,5 mln klientów detalicznych.[/toggle]
[/box_content]

[box_header]

Patronat

[/box_header]

[box_content]

psik

[/box_content]

[box_header]

Partner Premium

[/box_header]

[box_content]
Print

DNB Bank Polska S.A. jest obecny w Polsce od 2002 roku. Właścicielem banku jest grupa DNB – największa norweska grupa finansowa, legitymująca się wysokimi długoterminowymi ratingami (A+ wg Standard & Poor’s oraz A1 wg Moody’s). Grupa prowadzi swoją działalność w 19 krajach. DNB posiada oddziały w najważniejszych centrach finansowych świata m.in. w Londynie, Nowym Jorku czy Singapurze, a jego akcje notowane są na giełdzie w Oslo i w Londynie.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

DNB Bank Polska S.A. to specjalistyczny bank korporacyjny obsługujący duże przedsiębiorstwa i sektor publiczny. Bank skupia się na obsłudze i finansowaniu firm z wybranych sektorów, w tym szczególnie sektora energetycznego, TMT (Telekomunikacja, Media, Technologie), motoryzacyjnego oraz sektora publicznego.

[/toggle]
[/box_content]

[box_header]

Partner Merytoryczny

[/box_header]

[box_content]

kpmg

KPMG w Polsce od ponad 20 lat świadczy profesjonalne usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego, rachunkowego oraz doradztwa biznesowego. KPMG było jedną z pierwszych firm audytorsko-doradczych o międzynarodowym zasięgu obecnych na polskim rynku. Obecnie w KPMG w Polsce pracuje ponad 1200 osób w 7 biurach zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

KPMG w Polsce obsługuje Klientów ze wszystkich sektorów gospodarki, począwszy od nieruchomości, sprzedaży detalicznej i produkcji dóbr konsumpcyjnych, aż po sektor farmaceutyczny, telekomunikacyjny i bankowo finansowy. Nasi Klienci to polskie oraz międzynarodowe firmy i instytucje, które zwracają się do nas po wsparcie ze względu na wysoki standard świadczonych usług, specjalizacje branżowe i szeroką wiedzę na temat rynków lokalnych, regionalnych i globalnych zgromadzoną przez ponad 162 000 pracowników w 155 krajach.

W 2015 roku firma KPMG została ponownie uznana za najlepszą firmę audytorską w Polsce (wg Rankingu Audytorów „Rzeczpospolitej” i Gazety Giełdy „Parkiet” z dn. 27 marca 2015 r.) i wciąż pozostaje w czołówce najlepszych firm i doradców podatkowych (wg IX Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej z 5 marca 2015 r.).

[/toggle]

[/box_content]

[box_header]

Partner Złoty

[/box_header]

[box_content]

orlen big

Lider branży energetyczno-paliwowej w Europie Środkowo-Wschodniej, zarządzający największą siecią stacji paliw w regionie a także jeden z największych producentów petrochemikaliów.

Jednocześnie Koncern konsekwentnie rozwija segment wydobycia i obszar wytwarzania energii elektrycznej w kogeneracji.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Sztandarowymi projektami z zakresu energetyki jest budowa elektrociepłowni parowo-gazowej we Włocławku, która będzie produkowała energię i ciepło już w 2016 roku oraz bloku o większej mocy w Płocku, który zostanie oddany do eksploatacji pod koniec 2017 roku. W obszarze wydobycia, ORLEN aktywnie angażuje się w poszukiwania złóż gazu i ropy z łupków w Polsce, a poprzez swoje kanadyjskie spółki TriOil Resources Ltd. i Birchill Exploration LP, prowadzi wydobycie węglowodorów ze złóż niekonwencjonalnych w Kanadzie

[/toggle]
[/box_content]

[box_header]

Partnerzy

[/box_header]

[box_content]

augere

Innowacyjne projekty w różnych fazach rozwoju wymagają odmiennych kompetencji i narzędzi wsparcia. Wiemy, jak skutecznie prowadzić projekty i umożliwiać im wzrost i funkcjonowanie w coraz szerszym otoczeniu biznesowym. Nie tylko dostarczamy kapitał, ale jednocześnie wspieramy przedsiębiorców w podejmowaniu decyzji strategicznych, w nawiązywaniu kontaktów biznesowych na rynku krajowym i globalnym, budowaniu efektywnych zespołów z wykorzystaniem synergii i potencjału ekosystemu całej grupy.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Pomagamy w bieżącym zarządzaniu wyzwaniami, tworzeniu kampanii marketingowych, a także w kwestiach finansowo księgowych i prawnych. Kilkanaście lat doświadczeń poszczególnych członków zespołu w zakresie inwestycji kapitałowych, komercjalizacji innowacyjnych projektów oraz zarządzania technologicznymi spółkami, pozwala nam na efektywne prowadzenie procesów inwestycyjnych, w wymagającym i coraz dynamiczniej zmieniającym się otoczeniu biznesowym
[/toggle]
[/box_content]

[box_content]

cigno baner 1

Cigno Consulting to prężnie działająca firma zajmująca się kompleksowym doradztwem personalnym, obecna na polskim rynku od dziesięciu lat . Główna specjalizacja firmy to selekcja i rekrutacja personelu na stanowiska wyższego i średniego szczebla oraz doradztwo organizacyjne (w tym profile kompetencyjne, budowanie struktur organizacyjnych i wsparcie działów HR).

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Nasza metodologia została doceniona przez instytucje unijne i uzyskała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz – jako jedyna w swojej branży – programu „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” w ramach wspierania biznesu elektronicznego. W efekcie Cigno Consulting Group stało się jedną z najbardziej innowacyjnych firm doradztwa personalnego na polskim rynku.

Dzięki dofinansowaniu unijnemu nasza oferta cenowa jest niezwykle konkurencyjna w relacji cena do jakości świadczonych usług w porównaniu do innych podmiotów z branży. Wysoko wykwalifikowany zespół pracowników gwarantuje wykonanie usług według najwyższych standardów rynkowych. Cigno Consulting jest polskim partnerem wiodącej grupy Marlar International Search Network (MISN). Jako członek MISN pozostajemy w ścisłym kontakcie z czołowymi firmami specjalizującymi się w działaniach Executive Search na świecie.
Poprzez proces ciągłego doskonalenia procesów selekcji i rekrutacji, a także współpracę z prezesami i dyrektorami HR dużych organizacji Cigno Consulting osiąga znacząco wyższe od średniej rynkowej wskaźniki skuteczności mierzonej jako szybkość realizowanych procesów jak i poziom zadowolenia firm z pozyskanych kandydatów. Realizujemy też wyjątkowo trudne projekty na stanowiska, które wymagają znalezienia osób o kwalifikacjach unikalnych w skali globalnej.

[/toggle]
[/box_content]

[box_content]
emitel_logo_300x80px

EmiTel to wiodący operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. EmiTel jest krajowym liderem w zakresie prac związanych m.in. z cyfryzacją emisji radiowo-telewizyjnych, jak również rozwojem usług bazujących na nowoczesnych systemach łączności bezprzewodowej.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Firma z sukcesem wdrożyła sieć telewizji cyfrowej DVB-T w Polsce, prowadzi prace nad radiofonią cyfrową DAB+, a także dynamicznie rozwija usługi na bazie technologii Ethernet i IP, takie jak wirtualne sieci prywatne VPN, dostęp do Internetu, rozwiązania dostarczania treści multimedialnych, Digital Signage oraz zarządzany transfer plików FiDex. Oferta firmy obejmuje także projektowanie, instalację i doradztwo techniczne w systemach radiodyfuzyjnych i radiotelekomunikacyjnych oraz wynajem infrastruktury na potrzeby nadawców i operatorów. Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania oraz zastosowanie najnowszych technologii to podstawowe cechy oferty firmy.
[/toggle]
[/box_content]

[box_content]

innova
Innova Capital należy do czołówki środkowoeuropejskich funduszy private equity inwestujących w segmencie średnich przedsiębiorstw. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1994 r. do chwili obecnej Innova zainwestowała blisko 500 mln EUR w 40 przedsiębiorstw działających w 10 krajach regionu. W 2010 r. magazyn Unquote wyróżnił Innova nagrodą Fundusz Roku Europy Środkowo-Wschodniej za emisję piątego funduszu Innova/5.

[/box_content]

[box_content]

gessellogo

Kancelaria GESSEL od ponad 20 lat świadczy usługi doradztwa prawnego na rzecz krajowych i zagranicznych przedsiębiorców oraz osób fizycznych w niemalże wszystkich sektorach gospodarki, w tym m.in.: branży finansowej, budownictwie, nieruchomościach, branży spożywczej, transportowej, handlu, farmaceutyce, mediach, IT. Działalność Kancelarii skoncentrowana jest na obsłudze transakcji w sektorze prywatnym, w projektach prywatyzacyjnych oraz w zakresie inwestycji bezpośrednich.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Doradzając Klientom Kancelaria zwraca szczególną uwagę na ich interesy ekonomiczne oraz aktualne mechanizmy rynkowe. Nasze porady stanowią połączenie wiedzy prawniczej ze znajomością aktualnych realiów biznesowych właściwych dla poszczególnych sektorów gospodarki.

Kancelaria GESSEL oraz pracujący w niej prawnicy od lat otrzymują rekomendacje analityków i firm prawniczych z Polski i zagranicy. W oparciu o badania, opinie klientów oraz własne poszukiwania, analitycy przyznają rekomendacje dla kancelarii i prawników w poszczególnych obszarach praktyki.

Nasze doświadczenie i osiągnięcia w zakresie fuzji i przejęć, rynków kapitałowych, prawa konkurencji oraz prawa spółek zaowocowało wielokrotnymi rekomendacjami m.in. dziennika Rzeczpospolita, magazynu FORBES oraz wydawnictw zagranicznych Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, Europe’s Leading Lawyers for Business, oraz Practical Law Company.[/toggle]

[/box_content]

[box_content]

holon

Holon jest niezależną firmą, działającą na rynku doradztwa finansowego i strategicznego. Pracujemy dla właścicieli i zarządów dużych i średnich firm, zarówno międzynarodowych korporacji jak i pochodzących z Europy Centralnej. Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji kapitałowych, dłużnych oraz doradztwie strategicznym. Specjalizujemy się transakcjach fuzji i przejęć w tym w szczególności z funduszami private equity, pozyskiwaniu kapitału na rozwój jak również doradztwie strategicznym.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]
Nasze usługi obejmują w szczególności:

• Transakcje sprzedaży spółek
• Przejęcia i połączenia
• Pozyskiwanie kapitału
• Wykupy lewarowane LBO/MBO
• Doradztwo strategiczne
• Wyceny i analizy

Wśród naszych klientów są zarówno korporacje międzynarodowe takie jak: Nippon Express (logistyka), Swisscom (telekomunikacja), Tchibo (specjalistyczny handel sieciowy), Elecnor (budownictwo), Hochtief Polska (budownictwo), Goodyear Dunlop (przetwórstwo tworzyw), Sarantis (FMCG), EBOiR (bankowość), jak również polskie: Netia (telekomunikacja), PGNiG (surowce), Zakłady Azotowe Tarnów (ciężka chemia). Pracowaliśmy również dla szeregu firm prywatnych takich jak: Grupa Nowy Szpital (ochrona zdrowia), Obram (produkcja przemysłowa), Druk-Pak (produkcja opakowań kartonowych), Jenox Akumulaotry (produkcja przemysłowa), Agrico (produkcja spożywcza), Polo Market (handel sieciowy żywność), Diverse (handel sieciowy odzież), Proryb (produkcja żywności), Paola (produkcja żywności), Flexergis (opakowania), Opek (logistyka), Pharma CF (kosmetyki), Organika Malbork (przetwórstwo tworzyw), Kakadu (handel sieciowy), Autopart (produkcja części samochodowych), Elmilk (produkcja żywności) i wiele innych.
[/toggle]
[/box_content]

[box_content]

komeko

KOM-EKO S.A. jest jednym z wiodących, najbardziej dynamicznych i innowacyjnych przedsiębiorstw na polskim rynku odbioru i zagospodarowania odpadów. Potwierdzeniem tego faktu jest przyznany w 2011 roku w konkursie Ministra Środowiska tytuł „Lidera Polskiej Ekologii”. Spółka jest również dwukrotnym laureatem w latach 2011-2012 Narodowego Konkursu Ekologicznego pod patronatem Prezydenta RP „Firma Przyjazna Środowisku”.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Założona w 1994 roku spółka od samego początku koncentruje się na działaniach na rzecz ekologii i ochrony środowiska. W początkowym okresie główną działalnością firmy były usługi sanitarno – inżynieryjne, rekultywacja terenów zdegradowanych realizowanych oraz systematycznie rozwijana działalność na polu odbioru odpadów. Dążąc do zapewnienia klientom kompleksowej obsługi, oraz wychodząc naprzeciw nowym uregulowaniom prawnym w zakresie ochrony środowiska począwszy od 2002r. KOM-EKO bierze czynny udział w tworzeniu kompleksowego programu odbioru i zagospodarowania odpadów dla miasta Lublina. Równocześnie rozpoczyna się budowa i sukcesywny rozwój Zakładu Zagospodarowania Odpadów, który w 2013 roku zyskał status Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych.

Na terenie instalacji zagospodarowaniu poddawane są w procesie MBP (mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów) zmieszane odpady komunalne, procesowi sortowania poddawane są odpady opakowaniowe oraz kompostowane są odpady zielone. Warto podkreślić, iż oddana do użytku w 2012r. instalacja MBP była pierwszym tego typu kompleksowym i spełniającym wymogi ochrony środowiska rozwiązaniem w Polsce południowej i wschodniej.

Łączna ilość przetwarzanych przez KOM-EKO odpadów kształtuje się na poziomie 100 000 ton odpadów rocznie – na składowisko kierowane jest jedynie 27% odpadów. Firma osiąga wysoki, 30% poziom odzysku odpadów opakowaniowych. KOM-EKO jest również znaczącym w skali kraju producentem paliwa alternatywnego (RDF) z odpadów. Kontynuując od 2006 roku strategiczną współpracę z grupą Cemex Polska, w piecach cementowych spalanych jest blisko 50 tysięcy ton rocznie wytwarzanego przez KOM-EKO paliwa.

Równolegle do działalności przetwórczej firma prowadzi działalność w zakresie edukacji ekologicznej. W ramach współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska spółka powołała do życia w 2010r. pierwsze w Polsce Centrum Edukacyjno-Demonstracyjne, w którym zwiedzający mają szansę zapoznać się z zasadami postępowania z odpadami od momentu ich wytworzenia, przez ich selektywną zbiórkę po ich finalne zagospodarowanie. Co roku centrum odwiedza blisko 1000 gości począwszy od dzieci i młodzieży szkolnej, studentów po samorządowców.

[/toggle]

[/box_content]

[box_content]

norton

Norton Rose Fulbright jest globalną praktyką prawniczą. Świadczymy pełen zakres usług prawniczych na rzecz wiodących na świecie przedsiębiorstw i instytucji finansowych. Kancelaria współpracuje z ponad 3800 prawnikami i posiada biura w ponad 50 miastach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej, Azji, Australii, Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji Środkowej.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Nasza praktyka koncentruje się na doradztwie prawnym w odniesieniu do wszystkich kluczowych sektorów gospodarki w tym: instytucji finansowych; energetyki; infrastruktury, górnictwa i rynków surowców; transportu; nowych technologii i innowacji; biotechnologii oraz opieki zdrowotnej.

W każdym miejscu na świecie prowadzimy działalność w oparciu o te same zasady: jakość, jedność i uczciwość. Naszym celem jest zapewnienie możliwie jak najwyższych standardów usług prawniczych w każdym z naszych biur oraz utrzymanie takiego poziomu jakości przez każdego naszego pracownika.

[/toggle]
[/box_content]

[box_content]payu

PayU jest największym dostawcą płatności internetowych dla e-biznesów i liderem tego rynku w Polsce. Współpraca z PayU to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa związanego z obsługą transakcji. W listopadzie 2012 r. spółka, jako pierwsza w kraju, uzyskała licencję instytucji płatniczej i podlega w związku z tym nadzorowi KNF. PayU jest częścią międzynarodowego koncernu Naspers, który skupia spółki procesujące płatności internetowe w 18 krajach na całym świecie, w tym w 7 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Od listopada 2011 r. oferuje wyjątkową usługę dla kupujących – konto PayU, w którym można zapisać preferowane metody płatności, m.in. szybki e-przelew PayU Express czy kartę płatniczą, i dzięki temu płacić za zakupy internetowe jednym kliknięciem, zarówno na komputerze, jak i telefonie. Dostępna jest aplikacja mobilna konta PayU na systemy iOS, Android i Windows Phone. Unikatowym i przełomowym produktem stworzonym przez PayU są pierwsze w Polsce raty przyznawane całkowicie online. PayU charakteryzuje najwyższa rozpoznawalność i zaufanie do marki wśród kupujących. Już co trzeci internauta w Polsce, który kupuje przez Internet korzysta z płatności PayU.
[/toggle]

[/box_content]

[box_content]

bankpekao_logo_300x80px

Bank Pekao SA działa od ponad 80 lat, jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Pod względem wartości aktywów jest drugim co do wielkości bankiem w Polsce, natomiast biorąc pod uwagę siłę kapitałową mierzoną współczynnikiem wypłacalności,

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Bank Pekao jest liderem wśród dużych banków w Polsce i jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie (współczynnik Core Tier 1 na koniec kwartału 2012 r. na poziomie 19%).

Bank Pekao SA dysponuje drugą co do wielkości siecią oddziałów (1003 placówek w całym kraju) oraz oferuje swoim klientom dostęp do sieci ponad 5500 bezpłatnych bankomatów w Polsce i ok. 20 000 w Europie. W grupie kapitałowej Pekao znajdują się również największe w Polsce Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, fundusz emerytalny, dwa wiodące na polskim rynku domy maklerskie, oraz spółki zajmujące się leasingiem i faktoringiem.

Bank Pekao SA należy do Grupy UniCredit, jednej z wiodących międzynarodowych instytucji finansowych, która działa w 22 europejskich krajach poprzez sieć 9300 placówek oraz zatrudnia ok. 156 tys. osób.

[/toggle]
[/box_content]

[box_content]
pika

PIKA Sp. z o.o. to ogólnopolska firma oraz lider na rynku zarządzania informacją i wiedzą na bazie dokumentów. PIKA posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na rzecz największych organizacji w kraju oraz posiada również klientów na terenie Czech oraz Słowacji, tym samym planując ekspansję na kolejne rynki zagraniczne.

Celem PIKA Sp. z o.o. jest wsparcie biznesu w zarządzaniu procesów biznesowych, jego rozwoju oraz uwolnieniu pełnego potencjału w myśl idei „Think Big! Myśl o rzeczach wielkich a resztę zrobimy za Ciebie ..”
PIKA Sp. z o.o. poprzez wsparcie procesów biznesowych oferuje szeroki zakres usług : zaczynając od tradycyjnej archiwizacji informacji, po automatyzację procesów biznesowych (digitalizacja dokumentów), profesjonalne doradztwo, audyt przepływu informacji w firmie, na wdrożeniach systemów obiegu informacji kończąc.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Poprzez Centra Operacyjne zlokalizowane w największych miastach w Polsce, PIKA świadczy usługi na terenie całego kraju, efektywnie i sprawnie reagując na potrzeby Klienta.

Firma wykorzystuje najnowsze technologie, utrzymując wysoki standard obsługi oraz innowacyjność rozwiązań. Wykorzystywane przez PIKA inteligentne systemy przetwarzania informacji, umożliwiają bieżące analizowanie i dostarczanie klientowi wiedzy niezbędnej do budowania trafnych decyzji biznesowych.

Pozycję firmy potwierdzają liczne nagrody i uznania, w tym: wielokrotnie przyznane firmie przez „Puls Biznesu” Gazele Biznesu, Gryf Gospodarczy dla dynamicznie rozwijającej się firmy, tytuł „Przedsiębiorstwa Fair Play” oraz Medal Najwyższej Jakości Quality International, czy ostatnio Orły Pomorza.

W 2014 roku w wyniku zakupu firmy informatycznej została utworzona Grupa PIKA, w skład której wchodzi PIKA Sp. z o.o. i PIKA TECHNOLOGIE S.A.
[/toggle]

[/box_content]

[box_header]

Partnerzy Gali

[/box_header]

[box_content]

Basic RGB

BESI to międzynarodowy bank inwestycyjny będący częścią Grupy Novo Banco, działający wcześniej pod nazwą Espirito Santo Investment Bank. W Polsce BESI oferuje kompleksowe usługi bankowości inwestycyjnej, w tym m.in. doradztwo w zakresie pozyskania kapitału, usługi corporate finance, obsługę na rynkach kapitałowych akcji i obligacji, kompleksowe wsparcie w zakresie fuzji i przejęć oraz finansowanie strukturyzowane.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

BESI Oddział w Polsce to zespół 60 lokalnych ekspertów, dzięki któremu łączymy doskonałą znajomość polskiego rynku z międzynarodową praktyką. Jesteśmy obecni w Polsce od 6 lat i w tym czasie z sukcesem doradzaliśmy przy projektach strategicznych w transakcjach prywatnych oraz transakcjach na rynkach kapitałowych m.in. dla Ministerstwa Skarbu Państwa, wielu polskich spółek i przedsiębiorców oraz funduszy private equity.

[/toggle]

[/box_content]

[box_content]ms

MasterCard (NYSE:MA), www.mastercard.com, jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Produkty i rozwiązania MasterCard ułatwiają codzienne funkcjonowanie działalności handlowej, takiej jak zakupy, podróże, prowadzenie firmy i zarządzanie finansami. Sprawiają, że są one bezpieczniejsze i sprawniejsze dla każdego użytkownika. Śledź nas na Twitterze @MasterCardNews, przyłącz się do dyskusji na CashlessPioneers Blog oraz zapisz się, aby otrzymywać najnowszy biuletyn od Engagement Bureau.

[/toggle]

[/box_content]

[box_content]

montagu_logo_300x80px

Montagu jest wiodącym inwestorem na rynku private equity o ogólnoeuropejskim zasięgu, z biurami w Londynie, Manchesterze, Paryżu, Düsseldorfie i Warszawie. Warszawskie biuro Montagu, obsługujące Europę Środkowo-Wschodnią zostało otwarte w 2009 roku. Przez ponad 40 lat działalności na rynku, Montagu uczestniczył w ponad 400 inwestycjach w spółki z różnych branż.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Specjalizuje się w wykupach menedżerskich przedsiębiorstw o wartości od €100 mln do €1 mld i koncentruje się na wspieraniu istniejących zarządów spółek, w które inwestuje. Obecnie firma realizuje inwestycje w ramach czwartego funduszu. Łączna wartość zarządzanych aktywów przekracza €4 mld. Fundusz regularnie osiąga wysokie zwroty z inwestycji oraz zapewnia firmom kontakty biznesowe, wsparcie kapitałowe i strategiczne oraz dostęp do bazy wiedzy i doświadczenia. Dzięki temu umożliwia swoim spółkom portfelowym maksymalne wykorzystanie swoich możliwości i osiągnięcie sukcesu na rynku.

[/toggle]
[/box_content]

[box_content]
Promedica24_Logo_Claim

Promedica24 – Lider branży usług opiekuńczych. Spółka obecna na rynku od 10 lat. Posiada 28 oddziałów na terenie naszego kraju i ambitne plany dalszej ekspansji. Działa także na rynku niemieckim i brytyjskim, oferując usługi opieki domowej dla klientów indywidualnych. W Polsce, Bułgarii, Rumunii i na Słowacji Promedica24 prowadzi rekrutacje personelu opiekuńczego.
[/box_content]

[box_content]
Print

[/box_content]