badowskaMałgorzata Badowska

Radca prawny, managing associate w Kancelarii GESSEL

Specjalizacja:

Transakcje fuzji i przejęć (M&A) na rynku niepublicznym, transakcje dotyczące pozyskania finansowania, bieżąca obsługa korporacyjna przedsiębiorców,
w szczególności spółek prawa handlowego.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Doświadczenie:
Prawnik w renomowanych kancelariach prawnych – Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak oraz Gromek i Partnerzy. Ponadto w latach w 2000-2001 w Biurze Prawnym Philip Morris Polska S.A. W latach 2003-2007 radca prawny w PLL LOT S.A. W 2004 roku uczestniczyła w zakładaniu, a następnie do 2007 roku prowadziła obsługę prawną pierwszej polskiej niskokosztowej linii lotniczej Centralwings. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje współpracę z funduszami private equity i venture capital w szeregu transakcji i wielu procesach restrukturyzacyjnych, w tym tworzeniu funduszy i akwizycjach. Doradza bankom i instytucjom finansowym, a także przedsiębiorcom, przy zawieraniu umów dotyczących pozyskania finansowania, w tym umów kredytowych oraz umów o emisję obligacji. Brała również udział w licznych transakcjach dotyczących restrukturyzacji zadłużenia, w transakcjach sekurytyzacyjnych oraz transakcjach dotyczących nabywania pakietów wierzytelności. Z Kancelarią GESSEL związana od 2010 roku.

Wykształcenie:

Studia prawnicze na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego (1998). Podyplomowe Studia z zakresu prawa konkurencji w Instytucie Ochrony Wynalazczości i Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego (1999). Wpisana na listę radców prawnych w OIRP w Warszawie w 2003 roku.
[/toggle]


bajnoPaweł Bajno

Partner, Radca Prawny Norton Rose Fulbright Piotr Strawa i Wspólnicy, sp. k.

Paweł Bajno jest partnerem w warszawskim biurze kancelarii prawnej Norton Rose Fulbright odpowiedzialnym za praktykę private equity. W swojej 19-letniej praktyce zawodowej koncentruje się na zagadnieniach prawa gospodarczego, w tym w szczególności zakresie transakcji fuzji i przejęć, kwestiach ładu korporacyjnego oraz zagadnieniach prawa rynków kapitałowych.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Paweł Bajno specjalizuje się w doradztwie prawnym na rzecz funduszy private equity i posiada bogate doświadczenie w zakresie transakcji realizowanych przez fundusze private equity oraz venture capital w Polsce oraz za granicą.

Przed podjęciem współpracy z Norton Rose Fulbright, Paweł był partnerem w warszawskim biurze kancelarii prawnej Dewey & LeBoeuf (obecnie Greenberg Traurig LLP).

Paweł Bajno ukończył w 1995 r. wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, od 2001 r. jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Paweł Bajno jest wyróżniany przez uznane instytucje i organizacje międzynarodowe jako lider w sektorze usług doradztwa prawnego m.in. przez Chambers Global Legal Directory: Corporate and M&A, 2015; Chambers Europe Legal Directory: Corporate and M&A, 2014 oraz Private Equity, 2009-2013, jak również przez IFLR 1000 jako Leading Lawyer in M&A.
Chambers Europe Legal Directory opisuje Pawła Bajno jako prawnika, który posiada wieloletnie doświadczenie na polskim rynku. Ma opinię bardzo solidnego prawnika, z którym współpracuje się z przyjemnością.

[/toggle]


benbenek2Marcin Benbenek

Partner, Royalton Partners

Marcin Benbenek dołączył do branży private equity w 2002 roku. Obecnie jest Partnerem w Royalton Partners SA, licencjonowanego menedżera AIF, z siedzibą w Luksemburgu. Spółka posiada oddziały w Polsce, w Czechach i w Szwajcarii. Odpowiada operacyjnie za Polskę i kraje bałtyckie.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Marcin Benbenek jest członkiem Rady Dyrektorów Royalton Capital Investors II, funduszu private equity, zarządzanego przez Royalton Partners SA.

Zasiada w zarządach i/lub radach nadzorczych spółek portfelowych RCI II: Central European Airport Services- Litcargus, litewskiego wiodącego operatora obsługi naziemnej, Kom-Eko, polskiej spółki zarządzającej odpadami i utrzymaniem czystości, City Parking Group, firma zajmującą się organizacją i obsługą Stref Płatnego Parkowania i Parkingów w Polsce w Czechach i Słowacji.

Przed dołączeniem do Royalton Partners SA, Marcin Benbenek zajmował stanowiska kierownicze, w w mPunkt Polska, spółki portfelowej RCI I od 2002. Między 1999 i 2002 roku, Pan Benbenek pełnił funkcję Prezesa Zarządu Małopolskiej Giełdy Rolno -Towarowej, Rzeszów, spółki zajmującej sprzedażą produktów rolnych.

Od 1994 do 1999 roku pracował w KLM Cargo w Chicago i w Warszawie. W latach 1999 i 2012, pełnił funkcję członka i/lub przewodniczącego rad nadzorczych siedmiu polskich przedsiębiorstw: EuroLOT SA, JPRD S.A., Mera-Pnefal SA SA, Fabryka Wagonów Gniewczyna SA, Port Lotniczy Jasionka SA, PKO BP Inwestycje Sp z o.o., KZL Bydgoszcz Sp z o.o.

Posiada tytuł magistra prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studia MBA na University of Central Lancashire, Preston. Studiował administrację biznesu na National-Louis University w Chicago.
[/toggle]


bledowskiRafał Błędowski

Partner Holon Consultants

Posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych dla renomowanych międzynarodowych instytucji finansowych. Przeprowadził kilkadziesiąt transakcji fuzji i przejęć w tym z funduszami private equity, międzynarodowymi korporacjami jak i przedsiębiorcami.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Przed dołączeniem do zespołu Holon był menedżerem w AIG New Europe Fund – jednym z wiodących funduszy inwestycyjnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Przeprowadził kilka inwestycji kapitałowych oraz sprawował nadzór właścicielski z ramienia funduszu nad spółkami portfelowymi. Wcześniej pracował w ramieniu inwestycyjnym ABN AMRO Bank – wiodącej europejskiej grupie bankowej, gdzie przeprowadzał transakcje wykupów lewarowanych, emisji instrumentów dłużnych oraz finansowania projektów inwestycyjnych. Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie, Wydział Bankowości i Finansów oraz Staffordshire University (W. Brytania), Wydział Rynków Kapitałowych.

[/toggle]


borowiecMariusz Borowiec

Prezes, Augere Venture/ założyciel Satus Venture

Do 2014 r. Dyrektor Zarządzający/Wiceprezes Zarządu SATUS Venture oraz Prezes SATUS TFI SA. Od 2013 roku Prezes Zarządu struktury spółek AUGERE – nowej linii biznesowej – zarządzającej funduszami venture capital, inwestującymi w innowacyjne projekty seed, early, i growth stage oraz rozwijającej sieć aniołów biznesu wydzieloną z grupy SATUS.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Od roku 2005 w ramach grupy SATUS współzałożyciel 5 funduszy seed capital oraz 2 funduszy venture capital w ramach których dokonano łącznie ponad 90 inwestycji (branże; life science, IT, elektronika, technologie materiałowe, gry komputerowe, edukacja) a także sieci inwestorów prywatnych SATUS skupiającej około 100 inwestorów. Pełni także funkcję członka komitetów inwestycyjnych funduszy seed capital; JCI Venture, AI NOT, INFINI, Technopark Gliwice a wcześniej FZ KPT. Współzałożyciel TFI BDM S.A., w którym do roku 2010 pełnił funkcję Prezesa Zarządu. W latach 2000 – 2006, jako Członek Zarządu/Dyrektor Finansowy, zajmował się zarządzaniem strategicznym, inwestycyjnym i operacyjnym spółkami technologicznymi w ramach grup: Megachemie, Isoglass i Neoxe. Od roku 2000 prowadził działalność doradczą z zakresu coachingu zarządzania, skierowaną do MSP. Pracę zawodową rozpoczął w roku 1996, jako makler papierów wartościowych. Absolwent Politechniki Krakowskiej. Swoją wiedzę poszerzał na studiach podyplomowych z zakresu zarządzania przedsiębiorstwami na WSAiZ .

[/toggle]


l
Henryk Ciesielski

Dyrektor w grupie wycen finansowych oraz doradztwa transakcyjnego American Appraisal w regionie Europy Środkowej.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie corporate finance oraz rozwijaniu i implementacji programów operacyjnego wzrostu wartości w ramach transakcji PE/VC.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Henryk Ciesielski, dyrektor w grupie wycen finansowych oraz doradztwa transakcyjnego American Appraisal w regionie Europy Środkowej oraz dyrektor zarządzający działalnością American Appraisal w Polsce. Specjalista w zakresie kompleksowych zagadnień związanych z wyceną przedsiębiorstw i aktywów oraz doradztwa transakcyjnego w regionie Europy Środkowej.

Henryk posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie corporate finance, przede wszystkim w zakresie wycen jak również w przeprowadzaniu procesów akwizycji oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw. Doradzał wielokrotnie klientom z wielu branż tradycyjnego przemysłu, usług oraz nowych technologii jak również funduszom private equity oraz instytucji finansowych. Aktualnie jego działalność skupia się na projektach doradczych buy-/sell-side w sytuacjach restrukturyzacji oraz rozwijaniu i implementacji programów operacyjnego wzrostu wartości w ramach transakcji PE/VC.

Równocześnie Henryk jest również członkiem komitetu inwestycyjnego jednego z funduszy venture capital oraz jest aktywny jako mentor dla wybranych szybko rozwijających się firm. Jako współorganizator wielu grup eksperckich jest częstym prelegentem konferencji z zakresu doradztwa transakcyjnego oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw.
[/toggle]


dabrowskiJarosław Dąbrowski

Prezes Zarządu DF Capital & Management

Aktywny w międzynarodowym sektorze finansowym, szczególnie na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej i Polski od ponad 15 lat. Zdobył szerokie doświadczenie w inicjowaniu i rozwijaniu przedsięwzięć gospodarczych, takich jak banki inwestycyjne i fundusze Private Equity. Obecnie szczególną uwagę skupia na rozwoju biznesu chińsko – europejskiego ze szczególnym uwzględnieniem rynków kapitałowych.


dmitrukBartłomiej Dmitruk

Zastępca Dyrektora Generalnego BESI w Polsce

W BESI odpowiada za zespół bankowości inwestycyjnej i korporacyjnej. W pracy koncentruje się na wiązaniu długoterminowych relacji z klientami oraz identyfikowaniu potencjalnych projektów dla poszczególnych obszarów produktowych Banku.


grauerPiotr Grauer

Dyrektor w grupie Corporate Finance KPMG w Polsce

Kwalifikacje – Chartered Financial Analyst (CFA), członek CFA Institute, Stany Zjednoczone; Magister nauk ekonomicznych, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, kierunki: Finanse i Bankowość, Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne; Magister nauk ścisłych, University of Derby, Wielka Brytania, kierunek: International Finance & Investment.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Piotr ma 15-letnie doświadczenie w doradztwie finansowym. Od 2006 roku pracuje w KPMG, gdzie specjalizuje się w doradztwie przy fuzjach i przejęciach (M&A), pełniąc kluczową rolę w różnego rodzaju projektach w tym zakresie.

W trakcie swej kariery w doradztwie Corporate Finance Piotr kierował kilkudziesięcioma projektami transakcyjnymi w Polsce i za granicą, głównie w sektorze dóbr konsumpcyjnych. Transakcje te obejmowały zarówno doradztwo dla właścicieli firm (indywidualnych i korporacji) przy sprzedaży przedsiębiorstw, jak i doradztwo dla inwestorów przy akwizycjach spółek w Polsce i w krajach sąsiednich. Piotr ma również doświadczenie przy bardziej złożonych transakcjach, takich jak wykupy menedżerskie i lewarowane (MBO/LBO) lub fuzje przedsiębiorstw.
[/toggle]


hazeArtur Haze

Dyrektor Zarządzający PineBridge Investments, Warszawa

Pan Haze dołączył do PineBridge w 2008 roku. Do jego obowiązków należy pozyskiwanie, negocjacje oraz zarządzanie inwestycjami w Europie Środkowej. Pan Haze jest przewodniczącym Rady Nadzorczej w spółkach Promedica Care Sp. z o.o., Dom Maklerski TMS Brokers S.A. oraz Małpka S.A..

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Pan Haze ma znaczące doświadczenie operacyjne i inwestycyjne w sektorach: opieki zdrowotnej, usług finansowych, sprzedaży detalicznej oraz dystrybucji i logistyki.

W okresie 2001-2007, pan Haze był Dyrektorem Generalnym i Prezesem w firmie farmaceutycznej, zajmującej się dystrybucją, FarmPlus. Firma ta w owym czasie stała się liderem rynku przedhurtowego w Polsce, a w roku 2006 została sprzedana Tamro / Phoenix.

Wcześniej pan Haze pracował, jako starszy specjalista ds. inwestycji w szwedzkiej firmy private equity Oresa Ventures. Podczas swojej pracy otworzył biura w Moskwie i Warszawie oraz zakończył kilka transakcji w sektorze opieki zdrowotnej oraz usług biznesowych.

W latach 1995-1997 pan Haze był konsultantem zarządu dla firmy Arthur Andersen w Szwecji. W tym czasie był głównie zaangażowany w działania z zakresu kontroli, M & A i restrukturyzacji rynku średnich firm prywatnych.
Ma tytuł magistra Administracji i Ekonomii Uniwersytetu w Uppsali w Szwecji. Posiada szwedzkie i polskie obywatelstwo.

[/toggle]


kalkowskaKarolina Kalkowska

Prokurent w PIKA Sp. z o.o.
Dyrektor Zarządzający PIKA TECHNOLOGIE S.A.

Z PIKA Sp. z o. o. związana od 2007 roku. Obecnie jest odpowiedzialna za doradztwo oraz wsparcie merytoryczne w inicjatywach strategicznych realizowanych przez PIKA Sp. z o.o.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]W lutym 2015 roku objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego w PIKA TECHNOLOGIE S.A., w spółce odpowiedzialnej za nowoczesne technologie wspierające procesy biznesowe realizowane przez PIKA Sp. z o.o.

[/toggle]


kuligKrzysztof Kulig

Managing Partner at Innova Capital

Krzysztof Kulig jest Partnerem Zarządzającym w firmie Innova Capital, należącej do czołówki funduszy private equity inwestujących w segmencie średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowej.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Odpowiada za rozwój inwestycji w usługi finansowe i B2B w całym regionie, a także za utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi spółki oraz inwestorami. Pan Kulig posiada ponad 13-letnie doświadczenie na europejskim rynku private equity i może pochwalić się udokumentowanym aktywnym uczestnictwem w szeregu transakcji w całym regionie.

Zanim dołączył do Innova pełnił funkcję Wiceprezesa i Dyrektora Zarządzającego w Euronet Services Poland. Wcześniej pracował na stanowisku Głównego Konsultanta i Kierownika w firmie Heidrick & Struggles, gdzie zajmował się operacjami w sektorach e biznesu i usług profesjonalnych.

Pan Kulig posiada dyplom MBA z Uniwersytetu Calgary w Kanadzie. Jest również absolwentem Uniwersytetu Kent w Canterbury w Anglii.
[/toggle]


PLJanusz Lewandowski

Przewodniczący Rady Gospodarczej przy Prezesie Rady Ministrów

Janusz Lewandowski (ur. 1951) – doktor nauk ekonomicznych, poseł do Parlamentu Europejskiego. Był wykładowcą na Uniwersytecie Gdańskim i uczelniach zagranicznych, zakładał Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową w Gdańsku.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

W latach 1980-1989 był doradcą ekonomicznym NSZZ „Solidarność”, a w 1988 współzałożycielem Kongresu Liberalno-Demokratycznego. Poseł na Sejm I, III i IV kadencji, były minister przekształceń własnościowych w rządach Jana Krzysztofa Bieleckiego (1990-1991) i Hanny Suchockiej (1992-1993). W wyborach europejskich 13 czerwca 2004 został wybrany z listy Platformy Obywatelskiej. Przez dwa i pół roku był przewodniczącym komisji budżetowej Parlamentu Europejskiego, następnie objął funkcję jej wiceprzewodniczącego. W latach 2010-2014 Komisarz UE ds. budżetu i programowania finansowego. W roku 2014 ponownie wybrany do Parlamentu Europejskiego.

[/toggle]


lobnigDieter Lobnig

Dyrektor Zarządzający Departamentem Finansowania Strukturyzowanego i Nieruchomości Komercyjnych UniCredit Corporate & Investment Banking Bank Pekao

Dieter obecnie kieruje Departamentem Bankowości Inwestycyjnej i Finansowania Strukturalnego, odpowiedzialnym za Leveraged Finance, Project Finance i finansowanie nieruchomości w Banku Pekao.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Dieter ma niemal 20- letnie doświadczenie w pracy przy projektach finansowania strukturyzowanego w Europie Środkowo – Wschodniej. Przed objęciem w 2005 roku stanowiska Dyrektora Biura Finansowania Strukturalnego w Banku BPH pracował w Bank of Tokyo – Mitsubishi w Wiedniu i Londynie oraz w obszarze syndykacji kredytów korporacyjnych Banku Austria Creditanstalt w Wiedniu.

W ostatnim czasie był zaangażowany w finansowanie większości flagowych projektów w Polsce, włączając wykupy lewarowane, inwestycje nieruchomościowe oraz był odpowiedzialny za doradztwo i organizację finansowania dla największych projektów w kraju, np.: Wirtualna Polska, Żabka, projekt Efektywnej Rafinacji dla Grupy Lotos, spalarnia śmieci dla Sita/ Marguerite i Miasta Poznań czy inwestycje nieruchomościowe Blackstone.

Dieter jest absolwentem University of Business Administration and Economics w Wiedniu.

[/toggle]


Ireneusz MiskiIreneusz Miski

Prezes Zarządu Tieto Poland

Ireneusz urodził się w Brzegu w 1977 r. W 2001 r. ukończył Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu z tytułem magistra ekonomii o specjalizacji finanse i bankowość. W 2003 r. uzyskał certyfikat ACCA, a w roku 2010 ukończył IFL Executive Course na Stockholm School of Economics oraz otrzymał tytuł FCCA.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Ma ponad kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte podczas pracy w firmach audytorskich, doradczych i IT zarówno na rynku polskim oraz za granicą, m.in. w Nowej Zelandii oraz USA.

W latach 2001-2007 pracował jako audytor zewnętrzny w KPMG, gdzie przeszedł całą ścieżkę kariery, od stanowiska asystenta działu, po manadzera działu audytowego. Oprócz obowiązków związanych z audytem sprawozdań finansowych odpowiedzialny był za rozwój lokalnego biura KPMG we Wrocławiu.

Pracę w Tieto Poland rozpoczął 2007 r., na stanowisku dyrektora finansowego odpowiedzialnego za spółki z grupy w Polsce, Czechach oraz na Białorusi. Ireneusz koordynował szereg projektów związnych z reoorganizacją wewnętrzną finansów korporacji m.in. odpowiedzialny był z utworzenie centrum usług wspólnych w Rydze. Zajmował się finansami jako Biznes Finance Partner w rejonie CEE&Russia oraz New Markets. Obecnie pełni tą rolę w nowo powstającej lini biznesowej Networking and Connected Products oraz pełni rolę Country Managera w Polsce.

Ireneusz jest również członkiem rady nadzorczej ZPPZ Lewiatan, członkiem rady krajowej ACCA, wykładowcą SEL, programu MBA w WSB oraz ekspertem CSR.

Swój wolny czas poświęca rodzinie, jest fanem joggingu, pływania oraz histori najnowszej. Mieszka we Wrocławiu z żoną i dwójką dzieci.

[/toggle]


nowohonskiMaciej Nowohoński

Członek Zarządu Orange Polska ds. Finansów

Pan Maciej Nowohoński, ur. 1973, jest Członkiem Zarządu Orange Polska ds. Finansów od marca 2014. Z Orange Polska związany jest od 2003 roku – pełnił różne role o rosnącym zakresie odpowiedzialności w obszarze finansów, w tym w szczególności funkcję Kontrolera Grupy Orange Polska w latach 2006-2014.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

W latach 2010-2011 Maciej zajmował także stanowisko Członka Zarządu w spółce Emitel natomiast w latach 2011-2013 był Członkiem Zarządu ds. Finansów w spółce PTK Centertel. Maciej zasiada też w radach nadzorczych wybranych spółek Grupy Orange Polska. Przed dołączeniem do zespołu Orange pracował między innymi w Arthur Andersen i Andersen Business Consulting. Jest absolwentem kierunku Handel Zagraniczny Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz szkoły biznesu Hogeschool van Arnhem en Nijmegen w Holandii.

Działalność Pana Macieja Nowohońskiego wykonywana poza przedsiębiorstwem Orange Polska S.A. nie jest konkurencyjna w stosunku do działalności Orange Polska S.A.

[/toggle]


asterpAster Papazyan

Commercial Director, PayU CEE

Aster Papazyan dołączył do PayU – spółki będącej częścią Grupy Naspers – w sierpniu 2013. Od 2006 roku był związany z firmą Dell, gdzie jako dyrektor generalny polskiego oddziału, a wcześniej szef sprzedaży, zarządzał m.in. obszarem Commercial Business i odpowiadał za budowanie pozycji firmy na polskim rynku.

[toggle title=”Czytaj więcej ” on=”0″]

Wcześniej zajmował stanowisko dyrektora sprzedaży w polskim Orange, a także był związany z wieloma polskimi firmami zajmującymi się dystrybucją produktów FMCG i elektroniki domowej. W przeszłości pracował w Ambasadzie Armenii w Polsce, gdzie był odpowiedzialny za rozwój relacji gospodarczych pomiędzy krajami.

Aster jest absolwentem Wydziału Marketingu i Zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego. W 2010 roku ukończył prestiżowy program Executive MBA na biznesowej uczelni IMD w Lozannie.

[/toggle]


popiolekMichał Popiołek

Dyrektor Departamentu Finansowania Strukturalnego i Mezzanine w mBanku SA

Przez ostatnie 18 lat Michał pracował w sektorze bankowości inwestycyjnej, z czego 15 lat w mBanku. Początkowo był odpowiedzialny za inwestycje kapitałowe. W 2006 roku zainicjował i rozwinął nowy obszar działalności mBanku – Mezzanine Finance.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Od 2008 roku pracuje na obecnym stanowisku zarządzając portfelem finansowania strukturalnego o wartosci kilku miliardów złotych. Przed dołączeniem do mBanku, Michał pracował w firmach konsultingowych (corporate finance, systemy controllingowe) oraz w innych bankach (Bank Handlowy w Warszawie, Polski Bank Inwestycyjny). Brał udział w wielu transakcjach fuzji i przejęć zarówno od strony doradczej jak i organizacji finansowania.

Michał był członkiem Rad Nadzorczych wielu firm (Xtrade S.A., BPT Telbank S.A., Mennica S.A., eCard S.A., BRE Agent Transferowy). Obecnie jest członkiem Rad Nadzorczych Grupy Vectra, mBank Hipoteczny S.A. Uzyskał tytuł magistra finansów i bankowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz ukończył Advanced Management Program w IESE Business School w Barcelonie.
[/toggle]


pietruszkiewiczAdam Pietruszkiewicz

Partner w ICENTIS Capital

Kieruje projektami inwestycyjnymi, nadzoruje działania zespołu transakcyjnego jak również wspiera ICENTIS w procesie fundraisingu. Dołączył do zespołu ICENTIS na początku 2014.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Poprzednio przez 13 lat pracował w The Riverside Company, globalnym funduszu private equity inwestującym w małe i średnie przedsiębiorstwa, mającym biura w dziewięciu krajach Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji. Adam w warszawskim biurze Riverside zajmował stanowisko Dyrektora odpowiedzialnego za transakcje, proces due diligence i wzrost wartości spółek portfelowych funduszu poprzez bezpośrednie zarządzanie i nadzór. Podczas pracy w Riverside był zaangażowany w 14 procesów transakcyjnych, z czego 9 stanowiły inwestycje bezpośrednie, a 5 transakcje typu „add-on”. Adam był zaangażowany również w 4 wyjścia z inwestycji. Ostatnio pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej w spółkach Keycast Group, Bohemia Interactive Simulations i Tropikal Pet, będących inwestycjami portfelowymi Riverside. Branże, w których posiada szerokie doświadczenie to między innymi rynek materiałów budowlanych, sprzęt medyczny, telekomunikacja, rynek przemysłowy, IT / oprogramowanie, dobra konsumpcyjne oraz usługi. Przed dołączeniem do Riverside, pracował w spółce portfelowej amerykańskiego funduszu Schooner Capital, gdzie zdobył unikalne doświadczenie operacyjne.

Adam posiada szerokie doświadczenie w negocjacjach dotyczących fuzji i przejęć i szeroką sieć kontaktów w Europie Środkowo-Wschodniej, zwłaszcza w Polsce.

Ukończył Uniwersytet w Bostonie, gdzie studiował na kierunku Business Administration ze specjalizacją w zarządzaniu międzynarodowym i stosunkach międzynarodowych

[/toggle]


pucilowskiŁukasz Puciłowski

Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej Promedica24

Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej Promedica24. Absolwent kierunku Zarządzanie i Marketing na Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Ukończył także roczne podyplomowe Studium Menedżerskie oraz Studium Zarządzania Zasobami Pracy w Szkole Głównej Handlowej.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Związany z branżą usług opiekuńczych od 2012 roku, kiedy to dołączył do struktur jako Wiceprezes Zarządu. Równocześnie sprawował funkcję Dyrektora Generalnego, odpowiedzialnego za kluczowe obszary w Spółce: sprzedaż i ekspansję, rekrutację oraz marketing. Odpowiedzialny za rozwój rynku opieki w Polsce, a także za granicą: w Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii. W latach 1998-2012 związany z Grupą Kapitałową Impel, gdzie zarządzał trzema liniami biznesowymi.
[/toggle]


Dariusz_proDariusz Prończuk

Partner Zarządzający Enterprise Investors

Dariusz Prończuk jest Partnerem Zarządzającym w Enterprise Investors (EI) oraz członkiem organów nadzorczych kilku spółek z portfela inwestycyjnego firmy. Ma ponad 26-letnie doświadczenie w branży private equity i corporate finance w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Rozpoczął pracę w Enterprise Investors w roku 1993. Zrealizował ponad 20 inwestycji, głównie w branżach: usług finansowych, IT, materiałów budowlanych i FMCG w tym w takie spółki jak Lukas, Comp Rzeszów (obecne Asseco Poland), Comp, Magellan, Kruk oraz AVG Technologies.

[/toggle]


salvatoreSalvatore Santoro

Szef Pionu Bankowości Inwestycyjnej, DNB Sweden

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w bankowości inwestycyjnej różnych sektorów przemysłowych, w tym infrastrukturalnego, energetycznego, a także branży zakładów użyteczności publicznej.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Obecnie kieruje pionem bankowości inwestycyjnej w DNB Szwecja. Wcześniej pracował dla Royal Bank of Scotland w zespole Global Banking and Markets w Londynie, gdzie specjalizował się w dużych przejęciach przedsiębiorstw infrastrukturalnych zlokalizowanych w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce.

[/toggle]


tamborskiPaweł Tamborski

Prezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie

Od lipca 2014 r. Prezes Zarządu. Od roku 2012, jako Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa, nadzorował prowadzone procesy prywatyzacyjne w tym projekty realizowane na publicznym rynku kapitałowym. Koordynował współpracę z firmami doradczymi, bankami inwestycyjnymi i inwestorami.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Odpowiadał za działania mające na celu promocję polskich rynków finansowych i kapitałowych wśród inwestorów międzynarodowych. Nadzorował od strony właścicielskiej grupę spółek i instytucje finansowe, w których Skarb Państwa posiada istotne udziały. Koordynował tworzenie i realizację polityki dywidendowej Skarbu Państwa.

W latach 2010-2012 w Wood & Co, niezależnym banku inwestycyjnym specjalizującym się w realizacji transakcji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Paweł Tamborski pełnił funkcję Szefa Bankowości Inwestycyjnej.

Poprzednio, począwszy od roku 1994 – w Unicredit Group (w tym czasie CAIB, część Creditanstalt Bankverein AG). Wcześniej Bank Staropolski S.A. gdzie rozpoczął swoją karierę związaną z rynkiem kapitałowym jako makler papierów wartościowych i współorganizator jednego z pierwszych biur maklerskich, następnie Biuro Maklerskie Wielkopolskiego Banku Kredytowego S.A. (obecnie BZ WBK S.A.).

W Unicredit CAIB zarządzał zespołem bankowości inwestycyjnej w Warszawie (Szef Bankowości Inwestycyjnej i członek zarządu UniCredit CAIB Poland). Od roku 2008 był współodpowiedzialny za prowadzenie londyńskiego zespołu rynków kapitałowych Europy Środkowo-Wschodniej (ECM CEE).

W trakcie swojej kariery w Grupie Unicredit Paweł Tamborski był odpowiedzialny za doradztwo dla wielu polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, przedsiębiorców i inwestorów przy przygotowaniu i realizacji różnorodnych transakcji na publicznym i niepublicznym rynku kapitałowym. Obejmowały one pozyskiwanie kapitału poprzez emisje akcji, obligacji, obligacji zamiennych, transakcje w zakresie fuzji i przejęć a także transakcje prywatyzacyjne.

Przewodniczący Rady Nadzorczej Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A i Rady Nadzorczej Towarowa Giełda Energii S.A.
Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Posiada licencję maklera papierów wartościowych wydaną w 1991 roku.

[/toggle]


rafalwizaRafał Wiza

Szef Zespołu Doradczego dla sektora Private Equity KPMG w Polsce

Rafał dołączył do KPMG w 2000 r. i jest szefem grupy Private Equity KPMG w Polsce. Odpowiedzialny jest za relacje pomiędzy dedykowanym zespołem partnerów ze strony KPMG a przedstawicielami funduszy Private Equity.
[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Zespół Private Equity w KPMG składa się z partnerów specjalizujących się w wyszukiwaniu targetów inwestycyjnych, restrukturyzacjach podatkowych, wycenach, projektach due diligence, projektach audytowych oraz w doradztwie operacyjnym. Jednym z celów wspomnianego zespołu jest szeroka promocja funduszy Private Equity wśród właścicieli kapitału prywatnego i wśród społeczeństwa. Ponadto, Rafał jest odpowiedzialny za zarządzanie i koordynację wielu projektów związanych z badaniem sprawozdań finansowych, a wspólnie z Markiem Gajdzińskim za zarządzaniem działem Knowledge Management w KPMG.
[/toggle]


alistairAlistair de Villiers

Członek Zarządu, DNB Bank Polska S.A.

Alistair de Villiers jest członkiem zarządu DNB Bank Polska S.A. odpowiedzialnym za bankowość korporacyjną. Z norweską Grupą DNB jest związany od 2006 roku, w strukturach DNB w Polsce pracuje od 2012 roku.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Ma duże doświadczenie w finansowaniu transakcji lewarowanych, z sukcesem realizował projekty finansowe dla klientów z różnych sektorów, w tym przede wszystkim dla sektora TMT (technologia, media, telekomunikacja). Kierowany przez niego polski zespół ekspertów bardzo aktywnie działa na polskim rynku private equity, o czym świadczą transakcje z klientami, takimi jak m.in. Emitel, Ultimo, Eden Springs, INEA, Polsat, Polkomtel i WSiP.
[/toggle]


monikaMonika Żochowska

Prezes Zarządu i współtwórca Phenicoptere Sp. Z o.o. i marki GLOV Hydro Demaquillage

Monika Żochowska – Prezes Zarządu i współtwórca Phenicoptere Sp. Z o.o. i marki GLOV Hydro Demaquillage, która promuje innowacyjne podejście do zmywania makijażu tylko za pomocą wody i najnowszych technologii. Projekt został wyróżniony nagrodami Start-up Roku 2012, Stylowy Kosmetyk 2013 oraz Nominacje do Europejskiego Symbolu Innowacji 2014. Produkty są obecnie dostępne w sprzedaży w 17 krajach.

[toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Jednocześnie Monika jest Certyfikowanym Znawcą Diamentów HRD Antwerpii i właścicielem Diamond Advisory. Ekspert ds. diamentów w CNBC. Monika jest Magistrem Marketingu i Zarzadzania Uniwersytetu Warszawskiego. Studiowała również na Uniwersytecie Północnej Florydy i na Politechnice Walencji w Hiszpanii. Przed prowadzeniem własnego biznesu zdobyła doświadczenie w kilku międzynarodowych korporacjach na 3 różnych kontynentach.

[/toggle]