Maciej Bardan[hgroup]

Maciej Bardan

Wiceprezes Zarządu Raiffeisen Polbank

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Maciej Bardan od 1 czerwca 2014 r. zajmuje stanowisko I Wiceprezesa Zarządu Raiffeisen Polbank. Odpowiada m.in. za bankowość detaliczną, bankowość prywatną i zarządzanie doświadczeniem klienta. Wdrożył nową strategię biznesową w obszarze bankowości detalicznej Raiffeisen Polbank, stawiając na budowanie długotrwałej, opartej na zaufaniu, partnerstwie, wygodzie i lojalności, relacji z klientami i zrewolucjonizował rynek bankowy w Polsce, oferując klientom ekosystem finansowy oparty na popularnym Wymarzonym Koncie Osobistym wraz z produktami towarzyszącymi i nowoczesnymi rozwiązaniami cyfrowymi.
Maciej Bardan rozpoczął karierę zawodową w 1989 r. Przez 10 lat związany był z Citibank Poland. W 2001 roku dołączył do Raiffeisen Bank Polska, gdzie na stanowisku członka zarządu, a później wiceprezesa odpowiadał za zarządzanie ryzykiem i finansami. W 2008 roku został Menadżerem Krajowym (Country Manager) Grupy KBC w Polsce i prezesem Kredyt Banku, którym kierował do czasu fuzji z BZ WBK w 2013 roku.
Maciej Bardan ukończył Szkołę Główną Planowania i Statystyki w Warszawie (obecne SGH), gdzie uzyskał tytuł magistra ekonomii oraz szkolenia dla kierownictwa wyższego szczebla (Advanced Management Programs) na Harvard i Wharton.

[/toggle]


Elżbieta Kacprzykowska[hgroup]

Elżbieta Kacprzykowska

Dyrektor Biura Sprzedaży i obsługi Polis, KUKE SA

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

.

[/toggle]


Karolina Kalkowska[hgroup]

Karolina Kalkowska

Prokurent w PIKA Sp. z o.o. oraz Dyrektor Zarządzający Jakością

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Z PIKA Sp. z o. o. związana od 2007 roku. Obecnie jest odpowiedzialna za strategiczne działania w obszarze „Quality Management”, Ład Organizacyjny oraz wdrożenie RODO w spółce. Od 2015 roku pełni rolę sekretarza w Zarządzie Pomorskiego Związku Pracodawców Lewiatan.

[/toggle]

 


Andrzej-Kozłowski[hgroup]

Andrzej Kozłowski

Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Pan Andrzej J. Kozłowski pełni funkcję Prezesa Zarządu EmiTel S.A. od 1 stycznia 2018 r. Posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w Polsce oraz zagranicą. Przed objęciem obecnego stanowiska, w latach 2009-2017 zajmował stanowisko Dyrektora Wykonawczego ds. Strategii i Zarządzania Projektami w PKN ORLEN S.A. Pełnił również funkcję Członka Zarządu Unipetrol a.s. w Czechach odpowiedzialnego za Strategię i M&A, Przewodniczącego Rady Nadzorczej ORLEN Upstream Sp z o.o. w Polsce oraz Członka Rady Dyrektorów ORLEN Upstream Canada Ltd. w Kanadzie. Wcześniej, przez ponad 10 lat związany był z sektorem telekomunikacyjnym i nowych technologii. Pracował jako Dyrektor Biura Strategii i Współpracy z Regulatorem w TP EmiTel, Dyrektor Projektów w Prokom S.A., Kierownik Projektów w Telekomunikacji Polskiej, a także konsultant w amerykańskiej firmie doradczej AMS Management Systems gdzie realizował projekty w Portugalii, Niemczech oraz USA. Pan Kozłowski jest absolwentem WSB – National-Louis University w Nowym Sączu na kierunku Zarządzanie i Marketing. Posiada także dyplom MBA Maastricht School of Management w zakresie strategii korporacyjnej i polityki przemysłowej.

[/toggle]


Maciej-Radzki[hgroup]

Maciej Radzki

Maciej Radzki – Dyrektor Departamentu Bankowości Przedsiębiorstw, Bank Millennium SA

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Maciej Radzki – związany jest z segmentem bankowości korporacyjnej od przeszło 15 lat. Uczestnik wielu programów i szkoleń. Absolwent MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W latach 2002-2006 pracował w Pekao Faktoring, gdzie zajmował się faktoringiem międzynarodowym jako analityk kredytowy. W 2006 roku rozpoczął pracę w Banku BGŻ S.A (Grupa Rabobank), gdzie współtworzył i rozwijał ofertę faktoringu, zbudował sieć specjalistów i kierował sprzedażą faktoringu i trade finance na stanowisku menedżera produktu, a następnie zastępcy dyrektora Departamentu Produktów i Usług Bankowości Korporacyjnej. Na kanwie tych doświadczeń, w kolejnym kroku z sukcesem zbudował sieć sprzedaży produktów bankowości transakcyjnej i skarbu.
Od 2011 roku związany z Bankiem Millennium, gdzie na stanowisku Dyrektora Departamentu Bankowości Przedsiębiorstw kieruje Makroregionem Centralnym – Wschodnim. Prywatnie amator fotografowania, narciarstwa i żeglarstwa.

[/toggle]


Arkadiusz-Zabłoński

Dyrektor Biura Transakcji Zagranicznych,Bank Gospodarstwa Krajowego

[/hgroup] [toggle title=”Czytaj więcej” on=”0″]

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Administracji i Zarządzania w Warszawie. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w bankowości korporacyjnej oraz finansowaniu projektów inwestycyjnych. Zajmował się także rynkiem kapitałowym (licencja maklera papierów wartościowych) oraz nadzorem właścicielskim (były członek rad nadzorczych spółek z grupy kapitałowej PKO Bank Polski SA). Doświadczenie bankowe zdobywał między innymi w Deutsche Bank Polska, Pekao SA oraz PKO Bank Polski.
W Banku Gospodarstwa Krajowego od 2011 r. Obecnie odpowiada za rozwój bezpośredniego finansowania eksportu oraz ekspansji zagranicznej polskich przedsiębiorstw, zarówno w ramach programów rządowych, jak i działalności własnej BGK.

[/toggle]