Platforma społecznościowa Executive Club Network – ECNentwork powstała w odpowiedzi na potrzeby wyrażane przez Członków Executive Club jako nowoczesne narzędzie do nawiązywania i rozwijania kontaktów biznesowych na szczeblu top managementu w Internecie.

ECNentwork jest pionierskim projektem społecznościowym dla kadry zarządzającej, reprezentantów świata nauki oraz dziennikarzy.
Twórcy projektu inspirowali się wyłącznie najlepszymi wzorami budowania społeczności w Internecie, tworząc unikalny kanał komunikacji dla wybranych.
Na platformie ECNentwork publikowane są ściśle wyselekcjonowane treści z obszarów biznesu, polityki, lifestyle, które mogą sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców.

Członkowie Executive Club, którzy zarejestrują się na platformie, zyskują pełny dostęp do licznych funkcjonalności:

  • możliwość przeglądania profili użytkowników zrzeszonych w Executive Club
  • możliwość bezpośredniego kontaktu i wymiany informacji pomiędzy członkami Klubu i użytkownikami Platformy poprzez specjalnie zaprojektowany komunikator
  • sekcja z analizami aktualnych zagadnień biznesowych przygotowanych przez ekspertów najlepszych szkół biznesu w Polsce i na świecie oraz praktyków zarządzania z najlepszych przedsiębiorstw działających na polskim rynku
  • możliwość wymiany doświadczeń i wieloosobowej dyskusji w oparciu o panel Think Tank, działający na zasadzie Q&A
  • kalendarz wydarzeń Executive Club z bezpośrednich opcji rejestracji na nadchodzące spotkania po promocyjnych cenach
  • informacje o ciekawych wydarzeniach biznesowych od instytucji partnerskich
  • specjalne oferty z obszaru lifestyle dostępne tylko dla użytkowników ECNentwork

Na Platformie wyodrębniono dwa poziomy użytkowników – pełny, dla członków Executive Club oraz tzw. profil użytkownika Platformy ECNentwork z ograniczonym dostępem do niektórych funkcji. Działanie Platformy jest kierowane do grupy managerów, wzbogacone udziałem ekspertów i partnerów związanych z Executive Club.

[box_header]Dla Członków[/box_header]

[box_content]

[loginform]

[/box_content]