DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ CZŁONKIEM EXECUTIVE CLUB?

Członkostwo w Executive Club to przede wszystkim możliwość uczestniczenia w  prestiżowych wydarzeniach  co roku – konferencjach branżowych oraz o tematyce ogólnogospodarczej, debatach i Wieczorach Klubowych, a także spotkaniach networkingowych. Wydarzenia dedykowane są top managementowi, reprezentującemu najważniejsze firmy w Polsce.

W ramach członkostwa w Executive Club oferujemy także udział w Programie Usług Wzajemnych – projekcie, który ma na celu promocję działalności firm zrzeszonych w Klubie oraz zachęcenie firm członkowskich do nawiązania lub zacieśnienia współpracy. W wydawanym przez nas katalogu, Klubowicze mają możliwość zamieszczenia oferty na swoje produkty i usługi, z których inni Członkowie mogą skorzystać na atrakcyjnych warunkach.

Na szczególną uwagę zasługuje również wydawany przez nas Executive Magazine – klubowy kwartalnik, cieszący się dużym uznaniem w środowisku biznesowym. Zamieszczone w nim, starannie przygotowane publikacje, dostarczają wielu aktualnych informacji o bieżących trendach, technologiach i szeroko pojętych inwestycjach. Dzięki różnorodnej tematyce i przystępnej formie, każdy czytelnik znajduje inspiracje zarówno dla siebie jak i swojego biznesu. Członkostwo pozwala na dowolne zagospodarowanie powierzchni w wybranych wydaniach.

Więcej informacji o członkostwie w Executive Club uzyskają Państwo u Opiekuna Klubu pod dresem: anna.karasinska@executiveclub.pl

Elitarność i staranna selekcja członków

Kształtując Klub opieramy się na rekomendacji a do członkostwa zapraszamy
jedynie wyróżniających się liderów biznesu.

Wymiana wiedzy i doświadczeń


Przedstawiciele najwyższego szczebla zarządzania w odpowiednio wyselekcjonowanym gronie mogą identyfikować wspólne wyzwania, podejmować nowe inicjatywy i wymieniać się doświadczeniami podczas organizowanych spotkań.

Aktualne problemy gospodarcze i wysoki poziom merytoryczny spotkań

Od lat dbamy by pozom merytoryczny inicjatyw Executive Club był w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających uczestników. Dokładamy również wszelkich starań aby podejmowane były najbardziej aktualne tematy z perspektywy różnych dziedzin biznesu. Nad poziomem merytorycznym spotkań czuwa Rada Przedsiębiorczości, Zarządzania i Innowacji, działająca pod przewodnictwem
prof. Michała Kleibera.

Kameralne spotkania klubowe oraz prestiżowe konferencje branżowe

Nasi Członkowie mają możliwość uczestniczenia w szeregu wydarzeń organizowanych z wielką starannością. Konferencje branżowe, debaty klubowe
i nieformalne spotkania w doborowym gronie to jedynie część naszej działalności.

Współpraca ze światem nauki i polityki

 

Czynnikiem wyróżniającym nasze wydarzenia jest stała, wieloletnia współpraca
z autorytetami ze świata nauki i biznesu. Do udziału w wydarzeniach Klubu zapraszamy elitarne grono ekspertów, a prelegentami są zawsze wyróżniający się specjaliści w swoich dziedzinach.

Unikalna idea i ugruntowana pozycja

Klub został stworzony przez biznesmenów i dla biznesmenów. Jest pierwszą
i największą organizacją o takim profilu w Polsce. Posiada ugruntowaną pozycję oraz rozpoznawalną i prestiżową markę.