DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ CZŁONKIEM EXECUTIVE CLUB?

Członkostwo w Executive Club to przede wszystkim możliwość uczestniczenia w  prestiżowych wydarzeniach co roku – konferencjach branżowych oraz o tematyce ogólnogospodarczej, debatach i Wieczorach Klubowych, a także spotkaniach networkingowych. Wydarzenia dedykowane są top managementowi, reprezentującemu najważniejsze firmy w Polsce.

Spotkania klubowe, w bliskiej i przyjacielskiej atmosferze, służą wymianie poglądów wiedzy i doświadczeń. Executive Club to wyjątkowa społeczność, która skoncentrowana jest na tworzeniu dla klubowiczów nowych możliwości biznesowych. 

W ramach członkostwa w Executive Club oferujemy także możliwość publikacji wywiadu, artykułu lub reklamy na łamach czasopisma Executive Magazine, a także na portalu executivemagazine.pl

Executive Magazine – klubowy kwartalnik, cieszący się dużym uznaniem w środowisku biznesowym i top managemencie. Zamieszczone w nim, starannie przygotowane publikacje, dostarczają wielu aktualnych informacji o bieżących trendach, technologiach i szeroko pojętych inwestycjach. Dzięki różnorodnej tematyce i przystępnej formie, każdy czytelnik znajduje inspiracje zarówno dla siebie jak i swojego biznesu.

Więcej informacji o członkostwie w Executive Club uzyskają Państwo u Opiekuna Klubu pod adresem: karla.glodek@executiveclub.pl

Elitarność i staranna selekcja członków

Kształtując Klub opieramy się na rekomendacji a do członkostwa zapraszamy jedynie wyróżniających się liderów biznesu, w szczególności top management.

Wymiana wiedzy i doświadczeń

 

Przedstawiciele najwyższego szczebla kadry zarządzającej w odpowiednio wyselekcjonowanym gronie mogą identyfikować wspólne wyzwania, podejmować nowe inicjatywy i wymieniać się doświadczeniami podczas organizowanych spotkań.

Aktualne problemy gospodarcze i wysoki poziom merytoryczny spotkań

Od lat dbamy by poziom merytoryczny inicjatyw Executive Club był w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających uczestników. Dokładamy również wszelkich starań aby podejmowane były najbardziej aktualne tematy z perspektywy różnych dziedzin biznesu. Nad poziomem merytorycznym spotkań czuwa Rada Przedsiębiorczości, Zarządzania i Innowacji, działająca pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera.

Kameralne spotkania klubowe oraz prestiżowe konferencje branżowe

Nasi Członkowie mają możliwość uczestniczenia w szeregu wydarzeń organizowanych z wielką starannością. Konferencje branżowe, debaty klubowe i nieformalne spotkania networkingowe w doborowym gronie to jedynie część naszej działalności.

Współpraca ze światem nauki i polityki

 

Czynnikiem wyróżniającym nasze wydarzenia jest stała, wieloletnia współpraca z autorytetami ze świata nauki i biznesu. Do udziału w wydarzeniach Klubu zapraszamy elitarne grono ekspertów oraz top managementu, a prelegentami są zawsze wyróżniający się specjaliści w swoich dziedzinach.

Unikalna idea i ugruntowana pozycja

Klub został stworzony przez biznesmenów i dla biznesmenów. Jest pierwszą i największą organizacją o takim profilu w Polsce. Posiada ugruntowaną pozycję oraz rozpoznawalną i prestiżową markę.