Debaty online oraz konferencje

Executive Club zorganizował już kilkanaście debat online oraz konferencji stacjonarnych przeznaczonych dla przedsiębiorców, w tym między innymi z zakresu automatyzacji i cyfryzacji biznesu, zarządzania biznesem zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju oraz na temat najnowszych trendów technologicznych. Dlaczego warto w nich uczestniczyć?

Debaty – gospodarka bez nich nie istnieje

Debaty dla biznesu Executive Club mają na celu szerzyć przydatną wiedzę, a także inspirować przedsiębiorców w codziennej działalności. Dlaczego warto w nich uczestniczyć? Przede wszystkim po to, by wspomóc rozwój firmy i branży. Udział w debatach z ekspertami wiąże się z wieloma korzyściami. Dzięki debatom online możliwy jest łatwy dostęp do profesjonalnej wiedzy, bez potrzeby wygospodarowania dużych zasobów czasowych, nakładów finansowych czy też skomplikowanych operacji logistycznych, np. udawania się do innych miast. Tymczasem debaty przedsiębiorców w formie stacjonarnej stwarzają okazję do networkingu i pozyskania cennych klientów, partnerów oraz patronów.

 

 

Udana debata przedsiębiorców – czyli jaka?

W Executive Club dbamy o jak najwyższą jakość organizowanych wydarzeń. Nad prawidłowym przebiegiem debaty z ekspertami czuwa wiele osób, między innymi moderator oraz lider dyskusji. Zadaniem moderatora jest nadzorowanie harmonogramu wydarzenia, natomiast lider odpowiada za sprawy merytoryczne. Dodatkowo debata liderów ma wsparcie w postaci realizatora, czyli osoby odpowiedzialnej za wszystkie sprawy organizacyjne. Dzięki temu uczestnicy mogą liczyć na to, że nic nie zakłóci przebiegu debaty online lub offline.

Debaty z ekspertami – najlepszy sposób na zdobycie cennej wiedzy

Do udziału w debatach klubowych Executive Club zapraszamy najwybitniejszych ekspertów z różnych dziedzin. Odwiedzili nas już między innymi Jakub Jagielak – Dyrektor ds. rozwoju w Cyber Security, a także Michał Kanownik – Prezes Zarządu ZIPSEE „Cyfrowa Polska”. Debaty przedsiębiorców cieszą się dużym zainteresowaniem także wśród patronów i partnerów. Patronowało nam już np. Ministerstwo Cyfryzacji czy Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Wspierali nas także tacy giganci jak Huawei, Atende oraz Syngenta.

 

Debaty przedsiębiorców – wydarzenia stacjonarne, transmisje na żywo oraz relacje online

Spotkania przedsiębiorców zrzeszonych w Executive Club to nie tylko konferencje stacjonarne, to także debaty online. Aby uczestniczyć w wirtualnej debacie liderów biznesu, wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu. Wydarzenia są transmitowane na żywo, w czasie rzeczywistym. Dodatkowo na naszym kanale YouTube oraz profilach w mediach społecznościowych – LinkedIn i Facebook można znaleźć relacje ze zorganizowanych wcześniej wydarzeń.

 

Debaty przedsiębiorców ułatwiają podążanie za trendami, pokazują, jak w praktyce wykorzystać najnowsze technologie. Tym samym wpływają one na rozwój gospodarki w kraju. W szczególności, w dobie pandemii COVID-19, bardzo istotne jest, by reprezentanci polskiego biznesu – pracownicy oraz osoby decyzyjne, zgłębiali wiedzę i wpływali na kształtowanie się dobrych gałęzi gospodarki. Dzięki organizowanym przez Executive Club wydarzeniom jest to możliwe bez wychodzenia z domu. Zapraszamy do sprawdzenia kalendarza z nadciągającymi debatami i konferencjami. Debaty liderów adresowane są do szerokiego grona odbiorców – zarówno pracowników, jak i osób decyzyjnych w firmie. Wierzymy, że będziemy mogli spotkać się z Państwem i wspólnie uczestniczyć w wielu ciekawych panelach dyskusyjnych.

 

Aby przejść do debat, kliknij poniższy przycisk:

Kontakt

Partnerstwo:
Anna Wojciechowska
anna.wojciechowska@executiveclub.pl
tel: +48 530-306-046

Uczestnictwo:
Olga Suchecka
olga.suchecka@executiveclub.pl
tel: +48 516-188-118

Media:
Eliza Stańczyk
eliza.stanczyk@executiveclub.pl
tel: +48 570-105-421

Patronaty:
Klaudia Karasińska
klaudia.karasinska@executiveclub.pl
tel: +48 570-105-464