Debata: Innowacyjność, Chmura, Cyberbezpieczeństwo

8 grudnia odbędzie się debata organizowana przez Executive Club, która skupi grono wybitnych ekspertów z zakresu cyfryzacji i bezpieczeństwa. Spotkanie toczyć się będzie w formule online, a transmisja zostanie udostępniona poprzez kanał Executive Club w serwisie Youtube.

Cyberprzestrzenne korzyści i zagrożenia korzystania z „chmury”

8 grudnia odbyła się debata klubowa, zorganizowana przez Executive Club. Po raz kolejny eksperci w dziedzinie technologii chmury oraz cyberbezpieczeństwa spotkali się w celu omówienia istotnych kwestii dotyczących innowacji cyfrowych i bezpieczeństwa w sieci. Spotkanie odbyło się online, a transmisję na żywo można było śledzić na kanale YouTube.

Przyszłość w naszych rękach, czyli relacja z konferencji Sustainable Economy Summit

24 listopada odbyła się VI edycja konferencji „Sustainable Economy Summit”, podczas której dyskutowano o zrównoważonym rozwoju oraz związanej z nim odpowiedzialności społecznej i środowiskowej. Tegoroczna edycja konferencji organizowanej przez Executive Club przybrała wyjątkową formę – wydarzenie odbyło się online, a transmisja na żywo była prowadzona na kanale YouTube, gdzie wciąż można ją obejrzeć. W program szóstej edycji konferencji wpisały się 2 panele dyskusyjne, 2 wystąpienia, 2 wywiady oraz ogłoszenie nominacji „Sustainable Economy Awards”.

Companies facing the challenges of sustainable development

The "Sustainable Economy Summit" conference will be organized on November 24 for the sixth time. The event will be held entirely online and creates an opportunity to debate the involvement of entrepreneurs in activities for sustainable development and responsible business.

„Digital People – Cyfrowa transformacja biznesu” – druga edycja debaty o trendach i technologiach, które zmieniają biznes

7 października w hotelu Bristol w Warszawie odbędzie się debata organizowana przez Executive Club. Tematami przewodnimi części merytorycznej składającej się z dwóch paneli dyskusyjnych będą: cyfrowa transformacja biznesu oraz praktyczna strona automatyzacji. Współorganizatorem debaty jest Hexe Capital, a Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Cyfryzacji.

VIII edycja Executive Forum już wkrótce w Warszawie!

8 lipca w hotelu Sheraton Grand Warsaw odbędzie się VIII edycja „Executive Forum”. Hasłem przewodnim konferencji będzie „Przedsiębiorczość – Ekspansja – Innowacja”. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszystkich niezbędnych wymogów sanitarnych.

Executive Forum 2020

W tym roku odbędzie się już ósma edycja Executive Forum organizowanego przez Executive Club. Hasło przewodnie konferencji to "Przedsiębiorczość - Ekspansja - Innowacja". Jednym z prelegentów wydarzenia będzie Grzegorz Słomkowski, Członek Zarządu PAIH.

Agrobiznes 4.0 - nowe wyzwania dla rolnictwa

30 czerwca 2020 r. w Hotelu Bristol w Warszawie odbyła się debata pod hasłem „Agrobiznes 4.0”, która skupiła grono ekspertów sektora rolnictwa w Polsce. Spotkanie odbyło się pod patronatem honorowym m.in. Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

strona:   1  2  3  4