17 czerwca w hotelu Sheraton Grand Warsaw odbędzie się IX edycja „Executive Innovation Forum”

Jest to wyjątkowe wydarzenie skupiające liderów biznesu, którzy dzięki twórczej dyskusji z wybitnymi przedstawicielami świata nauki oraz wymianie poglądów i doświadczeń wytyczają nowe ścieżki rozwoju w innowacyjnej gospodarce.

Relacja ze spotkania klubowego „Electromobility in Smart City”

19 maja br. odbyła się druga edycja spotkania klubowego „Electromobility in Smart City”, organizowanego przez Executive Club. Eksperci z sektora elektromobilności spotkali się w celu omówienia istotnych kwestii dotyczących zrównoważonego rozwoju miast w dobie postępu technologii. Spotkanie odbyło się w warszawskim Klubie Sosnowym, a transmisja wydarzenia dostępna jest na kanale Executive Club w serwisie YouTube.

Debata „Electromobility in Smart City” już 19 maja 2021

19 maja 2021 roku w Klubie Sosnowym w Warszawie odbędzie się organizowane przez Executive Club spotkanie klubowe pod hasłem „Electromobility in Smart City”. Celem spotkania klubowego jest merytoryczna dyskusja na temat zrównoważonego rozwoju miast w dobie postępu technologii. Transmisja wydarzenia zostanie udostępniona poprzez kanał Executive Club w serwisie Youtube.

Relacja z debaty „Szlachetne Zdrowie”

21 kwietnia br. odbyła się czwarta edycja debaty „Szlachetne Zdrowie”, organizowanej przez Executive Club. Eksperci z sektora medycznego spotkali się w celu omówienia istotnych kwestii dotyczących działań profilaktycznych oraz opieki ambulatoryjnej. Spotkanie odbyło się online, a transmisję na żywo można było śledzić na kanale YouTube.

Szlachetne Zdrowie | ONLINE | 21.04.2021

21 kwietnia 2021 roku odbędzie się organizowana przez Executive Club debata pod hasłem „Szlachetne Zdrowie”. Czwarta edycja spotkania ma na celu dyskusję i wypracowanie rozwiązań pozwalających usprawnić system ochrony zdrowia w Polsce oraz omówienie innowacji technologicznych, które są jego wsparciem. Spotkanie toczyć się będzie w formule online, a transmisja zostanie udostępniona poprzez kanał Executive Club w serwisie Youtube.

Debata: Innowacyjność, Chmura, Cyberbezpieczeństwo

8 grudnia odbędzie się debata organizowana przez Executive Club, która skupi grono wybitnych ekspertów z zakresu cyfryzacji i bezpieczeństwa. Spotkanie toczyć się będzie w formule online, a transmisja zostanie udostępniona poprzez kanał Executive Club w serwisie Youtube.

Cyberprzestrzenne korzyści i zagrożenia korzystania z „chmury”

8 grudnia odbyła się debata klubowa, zorganizowana przez Executive Club. Po raz kolejny eksperci w dziedzinie technologii chmury oraz cyberbezpieczeństwa spotkali się w celu omówienia istotnych kwestii dotyczących innowacji cyfrowych i bezpieczeństwa w sieci. Spotkanie odbyło się online, a transmisję na żywo można było śledzić na kanale YouTube.

Przyszłość w naszych rękach, czyli relacja z konferencji Sustainable Economy Summit

24 listopada odbyła się VI edycja konferencji „Sustainable Economy Summit”, podczas której dyskutowano o zrównoważonym rozwoju oraz związanej z nim odpowiedzialności społecznej i środowiskowej. Tegoroczna edycja konferencji organizowanej przez Executive Club przybrała wyjątkową formę – wydarzenie odbyło się online, a transmisja na żywo była prowadzona na kanale YouTube, gdzie wciąż można ją obejrzeć. W program szóstej edycji konferencji wpisały się 2 panele dyskusyjne, 2 wystąpienia, 2 wywiady oraz ogłoszenie nominacji „Sustainable Economy Awards”.

Companies facing the challenges of sustainable development

The "Sustainable Economy Summit" conference will be organized on November 24 for the sixth time. The event will be held entirely online and creates an opportunity to debate the involvement of entrepreneurs in activities for sustainable development and responsible business.

„Digital People – Cyfrowa transformacja biznesu” – druga edycja debaty o trendach i technologiach, które zmieniają biznes

7 października w hotelu Bristol w Warszawie odbędzie się debata organizowana przez Executive Club. Tematami przewodnimi części merytorycznej składającej się z dwóch paneli dyskusyjnych będą: cyfrowa transformacja biznesu oraz praktyczna strona automatyzacji. Współorganizatorem debaty jest Hexe Capital, a Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Cyfryzacji.

VIII edycja Executive Forum już wkrótce w Warszawie!

8 lipca w hotelu Sheraton Grand Warsaw odbędzie się VIII edycja „Executive Forum”. Hasłem przewodnim konferencji będzie „Przedsiębiorczość – Ekspansja – Innowacja”. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszystkich niezbędnych wymogów sanitarnych.

Executive Forum 2020

W tym roku odbędzie się już ósma edycja Executive Forum organizowanego przez Executive Club. Hasło przewodnie konferencji to "Przedsiębiorczość - Ekspansja - Innowacja". Jednym z prelegentów wydarzenia będzie Grzegorz Słomkowski, Członek Zarządu PAIH.

Agrobiznes 4.0 - nowe wyzwania dla rolnictwa

30 czerwca 2020 r. w Hotelu Bristol w Warszawie odbyła się debata pod hasłem „Agrobiznes 4.0”, która skupiła grono ekspertów sektora rolnictwa w Polsce. Spotkanie odbyło się pod patronatem honorowym m.in. Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

strona:   1  2  3  4  5