Kim jesteśmy

Executive Club jest organizacją biznesową zrzeszającą przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005, w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki.

Klub inspiruje, integruje elity biznesowe, pomaga identyfikować potrzeby liderów zarządzania oraz służy budowaniu relacji i rozwojowi polskiego biznesu. Jest to pierwsza i największa organizacja o takim profilu w Polsce, czyli klub biznesowy o ugruntowanej pozycji zbudowanej w oparciu o współpracę z najważniejszymi podmiotami rynkowymi z kraju i z zagranicy.

Klub nie jest związany w żaden sposób z działalnością jakiejkolwiek partii politycznej, ani nie bierze udziału w ich promowaniu.

Apolityczność

Klub, jako organizacja biznesowa, nie jest związany w żaden sposób z działalnością jakiejkolwiek partii politycznej, ani nie bierze udziału w ich promowaniu. Inicjatywy Executive Club nie mają charakteru lobbingowego.

Misja

Executive Club jako organizacja biznesowa zrzeszająca przedstawicieli top managementu, za swoją szczególną misję przyjął stworzenie platformy wymiany doświadczeń, wiedzy i idei. Jest to możliwe dzięki unikalnej współpracy praktyków biznesu i wybitnych przedstawicieli środowisk akademickich.

Cele:

  • Stworzenie w Polsce środowiska wspierającego top management
    w doskonaleniu metod i praktyk biznesowych.
  • Rozwój biznesu i promowanie wartości firm członkowskich, opartych na najwyższych standardach przywództwa.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku liderów biznesu.
  • Nawiązywanie kontaktów biznesowych i networking w nowoczesnej formule.
  • Wspieranie inicjatyw członków Klubu.

Zarząd I Rada Executive Club

Beata Radomska
Prezes
Zarządu Executive Club

Dysponuje wieloletnim doświadczeniem menadżerskim, zarówno na poziomie zarządu, jak i kierowania działami sprzedaży oraz rozwoju. Zbudowana przez lata aktywnej obecności w środowisku polskich przedsiębiorców sieć kontaktów umożliwiła jej stworzenie prestiżowej platformy wymiany wiedzy, idei i doświadczeń biznesowych, jaką jest Executive Club.

Funkcję Prezesa Zarządu Executive Club pełni od 2005 r. Jest absolwentką Wydziału Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości. Ukończyła studia MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.


W latach 2003-2005 piastowała stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju w grupie HRC. Wcześniej pełniła rolę Managera ds. Sprzedaży w Skarbiec Emerytura i Skarbiec Serwis Finansowy. Karierę zawodową rozpoczynała zdobywając doświadczenie w branży retail i ubezpieczeniowej.

Prof. dr hab. Michał Kleiber
Przewodniczący Rady Executive Club

Wiceprezes Europejskiej Akademii Nauk i Sztuk, Prezydent międzynarodowej organizacji The European Community on Computational Methods in Applied Sciences (ECCOMAS). Prezes Polskiej Akademii Nauk w latach 2007-2015. 

Laureat licznych nagród naukowych, w tym najbardziej prestiżowej krajowej nagrody naukowej przyznawanej przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej, odznaczony wysokimi odznaczeniami państwowymi przyznawanymi za osiągnięcia badawcze, m.in: belgijskim, francuskim i japońskim. 

Doktor honoris causa licznych uczelni w kraju i za granicą oraz członek wielu zagranicznych akademii nauk. W latach 2001-2005 Minister Nauki i Informatyzacji, w latach 2006-2010 Społeczny Doradca Prezydenta RP ds. edukacji i badań.

Gościli u nas

José María Aznar

Premier Hiszpanii w latach 1996-2004

Prof. Guy Standing

Profesor School of Oriental and African Studies, University of London, członek Academy of Social Sciences

Hermann Simon

Przewodniczący rady nadzorczej Simon-Kucher & Partners Strategy & Marketing Consultants

Sony Kapoor

Dyrektor think tanku Re-Define, CEO Court Jesters Consulting

Chris Lowney

Ekonomista i pisarz, były jezuita i dyrektor zarządzający banku J.P. Morgan

Eamon Gilmore

Były Wicepremier i Minister Spraw Zagranicznych i Handlu w rządzie Irlandii

Prof. Patrick Barwise

Profesor Zarządzania i Marketingu, London Business School

Joschka Fischer

Minister Spraw Zagranicznych Niemiec w latach 1998-2005

Tomáš Sedláček

Szef Departamentu Strategii Makroekonomicznej ČSOB

Ivan Mikloš

Wicepremier i Minister Finansów Słowacji (2002-2006, 2010-2012)

Alfred Gusenbauer

Kanclerz Austrii w latach 2007-2008

Filary Działalności Klubu

Mądre przywództwo

W erze nieustannego rozwoju technologicznego, zachodzących zmian społecznych oraz gospodarczych  przywództwo staje się coraz trudniejszym wyzwaniem. Mądre przywództwo pomaga firmom wykorzystać  pełnię swoich możliwości i działać na korzyść całego społeczeństwa. Executive Club współpracuje z czołowymi autorytetami z międzynarodowych szkół biznesu, którzy inspirują liderów i dostarczają wiedzy na temat najnowszych trendów w biznesie oraz wyznaczają nowe ścieżki na drodze do efektywnego i mądrze zarządzanego przedsiębiorstwa.

Współpraca biznesu z nauką

Wydarzenia Executive Club to  platforma służąca merytorycznej debacie  pomiędzy nauką a biznesem. Stawiamy na rozwój gospodarki oparty na potencjale intelektualnym swoich obywateli. Nasza organizacja ściśle współpracuje z uczelniami z Polski i zagranicy takimi jak: IESE Business School, London School of Economics, INSEAD, Szkoła Główna Handlowa, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Warszawski, Akademia Leona Koźmińskiego

Zrównoważony rozwój

Executive Club wspiera społeczną odpowiedzialność biznesu, która  jest odpowiedzią firm na globalne wyzwania wynikające z celów dotyczących zrównoważonego rozwoju. Coraz więcej  przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, że wszelkie działania, które prowadzą do długoterminowych korzyści dla społeczeństwa, jednocześnie tworzą
nową wartość dodaną dla firmy.

Wydarzenia Executive Club W Pigułce

Klub organizuje dla swoich członków spotkania cykliczne, by umożliwić im wymianę idei, nawiązywać nowe kontakty oraz inspirować do wyzwań biznesowych.

Podczas debat i konferencji  szukamy mechanizmów mogących utrwalać dynamiczny  rozwój gospodarczy kraju. Przede wszystkim zależy nam na wypracowaniu systemowych rozwiązań, które w długiej perspektywie czasu okażą się skuteczne.

Międzynarodowe Executive Innovation Forum, konferencje branżowe oraz debaty klubowe co roku skupiają wybitne grono ekspertów. Należą do nich m.in.: znakomici mówcy oraz przedstawiciele najwyższych władz państwowych z Polski i z zagranicy, naukowcy i uczeni z najbardziej renomowanych światowych uczelni oraz wizjonerzy ze świata biznesu.

Współpraca Partnerska

Oferując między innymi bogaty kalendarz wydarzeń, zapraszamy do wspólnego budowania merytorycznego zaplecza spotkań,
a także do współpracy reklamowej oraz sponsoringowej.

Współpraca z Executive Club to możliwość dotarcia do elitarnej grupy menedżerów – liderów, aktywnie działających w biznesie,
jak również możliwość efektywnego wypromowania firmy lub produktu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

Aleksandra Walaszek
aleksandra.walaszek@executiveclub.pl
tel: +48 516-188-118