VIII edycja Executive Forum już 8 lipca w Warszawie!

8 lipca w hotelu Sheraton Grand Warsaw odbędzie się VIII edycja „Executive Forum”. Hasłem przewodnim konferencji będzie „Przedsiębiorczość – Ekspansja – Innowacja”. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszystkich niezbędnych wymogów sanitarnych.

W części merytorycznej, która składać się będzie z trzech paneli dyskusyjnych oś tematyczna skupi się głównie na roli lidera w rozwoju przedsiębiorstw przyszłości. Prelegenci poruszą tematy związane z modelami biznesowymi w dobie sztucznej inteligencji i pandemii koronawirusa oraz szansach i barierach na ekspansję zagraniczną polskich przedsiębiorstw.

Nie zabraknie też wystąpień wybitnych ekspertów z zagranicy. Wystąpienia online wygłoszą następujący goście specjalni:

  • Nancy Giordano – jedna z najlepszych futurystek na świecie, wykładowca na Singularity University i kurator TEDx w Austin;
  • Peter Cochrane – profesor University College London, guru doradztwa technologiczno – biznesowego dla rządów i organizacji na całym świecie;
  • David Rönnegard – wykładowca INSEAD i na Uniwersytecie w Göteborgu, wybitny autorytet w dziedzinie etyki i odpowiedzialności społecznej, były wykładowca London School of Economics.

 

Podczas wieczornej części wydarzenia obędzie gala rozdania statuetek „European Leadership Awards”. W ten sposób uhonorowani zostaną liderzy i podmioty, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju polskiej gospodarki w ostatnim roku.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz uczestnictwie znajdą Państwo na dedykowanej stronie konferencji pod tym linkiem

 

Patroni Honorowi: Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Patronat: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Partnerzy Główni: Enea, Pfizer Polska

Partnerzy Złoci: Dassault Systemes, Edenred, PGNiG

Partnerzy: Algotech, APA Group, Bank Gospodarstwa Krajowego, Hexe Capital, Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Główny Patron Medialny: Money.pl