PROGRAM

15:00 – 15:30

Rejestracja, powitanie i networking

15:30 – 15:45

Wystąpienie: Daniel Dziewit – Terapeuta uzależnień, Autor książek, Fundator i Członek Zarządu Fundacji „Odzyskaj siebie”

„Skutki technologicznego uzależnienia”

15:45 – 16:45

Debata: Cyfrowe Pokolenie – dokąd zaprowadzi świat?

16:45 – 17:15

Otwarta debata z uczestnikami spotkania Executive Club Women 

* Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie

PRELEGENCI

Prof. Rafał Ohme

Prof. Rafał Ohme

CEO,
Firm Mindset

Prof. Rafał Ohme, ekspert w dziedzinie emocji, mózgu i technologii. Założyciel firm Firm Mindset i iCode tworzących innowacyjne narzędzia dla HR i marketingu.

Sylwia Bilska

Sylwia Bilska

General Manager,
Edenred Polska

Dynamiczny lider biznesu odnoszący sukcesy w technologii, eCommerce i Payments. Od ponad 15 lat komercjalizuje digital i digitalizuje biznesy na rynkach rozwiniętych i rozwijających się. Obecnie General Manager, Członek Zarządu Edenred – globalnego lidera rozwiązań technologicznych w obszarach motywacji i angażowania pracowników, a także budowania lojalności w biznesie oraz zwiększania sprzedaży na rynku B2B2C. Doświadczenie zawodowe zdobywała w działach marketingu, sprzedaży i strategii, pracując na poziomie C-level dla firm, takich jak: Tesco Central Europe, PayU Poland i Central Europe, Avon, Philip Morris oraz Oriflame. Członek rad nadzorczych firm technologicznych i FinTech oraz członek zarządu Polskiej Izby Informatyzacji i Telekomunikacji. Od blisko dekady wspiera mentoringiem kobiety i startupy. W 2016 nagrodzona Digital Champion Award przez Forum Liderów Cyfrowego Biznesu, rok później otrzymała tytuł Charyzmatycznego Lidera, nadany przez magazyn WhyStory. Znalazła się na liście „25 Najbardziej Przedsiębiorczych Kobiet 2022” przygotowanym przez Gazetę Finansową oraz dwukrotnie wyróżniona tytułem Strong Woman in IT w 2021 r. i 2023 r. W swoim corocznym rankingu magazyn Home & Market wymienił ją na swojej liście - 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce, 2024 r. Prawnik z wykształcenia, absolwentka European Executive MBA.

Daniel Dziewit

Daniel Dziewit

Terapeuta uzależnień, Autor książek,
Fundator i Członek Zarządu
Fundacji „Odzyskaj siebie”

Daniel Dziewit, terapeuta uzależnień, autor książek, założyciel Młodzieżowego Centrum Terapii w Konstancinie-Jeziornie oraz fundator i członek zarządu Fundacji „Odzyskaj siebie”. Prelegent podczas konferencji oraz gość w programach radiowych i telewizyjnych. Autor poradników cyfrowych dla Instytutu Spraw Obywatelskich, tekstów w Newsweek Psychologia Nastolatka.

Bogi Gabrovic

Bogi Gabrovic

Director of Client Relations & Corporate Affairs,
CTP Polska

Bogi Gabrovic pełni funkcję Director of Client Relations & Corporate Affairs w CTP Polska. Jest też członkinią zarządu lokalnego oddziału spółki. Współodpowiada za rozwój biznesu, w tym portfela nieruchomościowego CTP obejmującego obecnie ponad 2,8 mln mkw. gruntów w polskim banku ziemi. Jest też odpowiedzialna za strategiczne zarządzanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami oraz bieżące funkcjonowanie firmy. Swoje działania koncentruje na ekspansji lokalnego biznesu, będącego aktualnie jednym z trzech kluczowych rynków wzrostu w portfelu Grupy, a także rozbudowie silnego zespołu ekspertów i ścisłej współpracy z interesariuszami biznesowymi. Jej zdolność do ustalania priorytetów inwestycyjnych oraz kompetencje lidera przyczyniły się do zdecydowanego ugruntowania pozycji CTP na polskim rynku. Bogi ma ponad 25-letnie doświadczenie w ocenie inwestycji, pozyskiwaniu kapitału, jak również w zarządzaniu aktywami, ryzykiem i funduszami we wszystkich klasach nieruchomości komercyjnych, które zdobywała, pracując między innymi dla międzynarodowych organizacji w USA oraz w Europie. Wyróżnia się wysokim poziomem przedsiębiorczości i rozwiniętymi zdolnościami przywódczymi uzyskanymi podczas prowadzenia własnej działalności gospodarczej w USA. W swojej karierze wielokrotnie przeprowadzała firmy przez złożone transakcje ekspansji, reorganizacji i rozwoju kapitałowego. Przed dołączeniem do CTP Polska była związana z markami, takimi jak Golub GetHouse, White Star Real Estate czy PwC.

Beata Radomska

Beata Radomska

CEO,
Executive Club

Prekursorka budowania relacji biznesowych na najwyższym szczeblu. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, niemieckojęzycznego programu MBA na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie menedżerskie. Pracowała dla dużych sieci handlowych HIT i Otto. Zarządzała kilkusetosobowymi sieciami sprzedaży w instytucjach finansowych: austriackiej firmie brokerskiej Allfinanz i Skarbiec Asset Management Holding (grupa BRE Bank). Od kilkunastu lat związana również z branżą executive search jako Managing Partner w Cigno Consulting, która prowadzi działalność z zakresu selekcji i rekrutacji oraz doradztwa personalnego. Pomysłodawczyni oraz Prezes Zarządu Executive Club, najbardziej elitarnej organizacji zrzeszającej top management. Współpracowała z otoczeniem wszystkich prezydentów III RP, a także z najbardziej wpływowymi politykami krajów Unii Europejskiej i intelektualistami z takich ośrodków naukowych jak: Oxford, LSE, London Business School, IESE. Odpowiada za strategię klubu, który integruje elity biznesowe oraz jest platformą wymiany poglądów i inspiracji dla najwyższej kadry menedżerskiej. Konsekwentnie promuje różnorodność, inkluzywność i równe traktowanie w biznesie. Wspiera również inicjatywy charytatywne poprzez łączenie biznesu z wyselekcjonowanymi fundacjami prowadzonymi przez charyzmatycznych liderów. Uhonorowana m.in. medalem „Honoris Gratia”.

Ewa Wernerowicz

Ewa Wernerowicz

Przewodnicząca Rady Nadzorczej,
Soonly Finance

W marcu 2023 r., w wyniku wykupu managerskiego, przejęła 100% udziałów w spółce Soonly Finance (dawniej Vivus). Manager z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych instytucjach finansowych. Ekspertka rynku fintech. Członek Rady Pracodawców RP. Odpowiada tam za obszar współpracy między start-upami, a korporacjami oraz ekosystemem usług finansowych. Uczestniczyła w tworzeniu nowych instytucji finansowych na polskim rynku - Polbank EFG, Citifinancial oraz Vivus, który został liderem rynku pożyczek i zredefiniował dostępność finansowania online. Jest aktywną promotorką idei autentycznego przywództwa i budowy kultury organizacyjnej firm jako źródła sukcesu firmy. Jest absolwentką IESE Business School, Szkoły Głównej Handlowej oraz Akademii Morskiej w Gdyni.

Lokalizacja

Kontakt