Executive Club - wytyczamy kierunek rozwoju gospodarki

Skuteczny networking biznesowy (business networking) sprzyja tworzeniu trwałych relacji zawodowych. Rozmowy networkingowe stwarzają okazję do znalezienia nowych pracowników, klientów, podwykonawców i partnerów biznesowych. Dzięki nim można rozszerzyć sieć kontaktów oraz wymienić się cennymi informacjami i, co za tym idzie, rozwijać dalej przedsiębiorstwo. Na przełomie ostatnich kilku lat przedsiębiorcy zaczęli doceniać networking biznesowy, nie tylko ten lokalny, ale także na arenie międzynarodowej (business network international). Ty także możesz dołączyć do elitarnego klubu biznesowego, który zrzesza największych działaczy różnych branż i organizuje prestiżowe eventy biznesowe! Zapraszamy do wstąpienia w szeregi Executive Club!

Executive Club to organizacja biznesowa, która już od 15 lat zrzesza przedstawicieli top managementu, reprezentujących najważniejsze polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Począwszy od roku 2005, w Klubie skupieni są liderzy biznesu o ugruntowanej pozycji, którzy swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju polskiej gospodarki. Klub inspiruje, integruje elity biznesowe, pomaga identyfikować potrzeby liderów zarządzania oraz służy budowanie relacji i rozwojowi polskiego biznesu. Jest to pierwsza i największa organizacja o takim profilu w Polsce, zbudowana na podstawie współpracy z najważniejszymi podmiotami rynkowymi z kraju i z zagranicy.

Networking biznesowy, konferencje biznesowe 2021

Najważniejszą misją Executive Club jest networking biznesowy, czyli nawiązywanie relacji biznesowych w celu wymiany wiedzy i doświadczeń oraz późniejszej współpracy. Organizujemy prestiżowe eventy biznesowe, konferencje biznesowe 2021 oraz spotkania branżowe, na których poruszane są między innymi takie zagadnienia, jak zrównoważony rozwój, kluczowe kierunki rozwoju przedsiębiorstw produkcyjnych, czy też odpowiedzialność społeczna firm.

W samym tylko 2020 roku zorganizowaliśmy cztery potężne, bardzo udane konferencje o tematyce biznesu i rozwoju. Warszawa aż huczała z powodu wydarzeń takich jak XI edycja konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo”, VIII edycja eventów biznesowych „Executive Forum”, czy też konferencja „Top Industry Summit”.

Zwieńczeniem konferencji w Warszawie były uroczyste gale rozdania nagród dla przedsiębiorstw, które w sposób szczególny wyróżniły się w naszym kraju i osiągnęły sukces w nowej rzeczywistości gospodarczej. Udało nam się zorganizować VI edycję „Sustainable Economy Summit” w formie online. Eventy biznesowe składały się z części merytorycznej, podzielonej na kilka tematycznych paneli dyskusyjnych. Do udziału w wystąpieniach zaproszono czołowych ekspertów ze świata biznesu. Konferencje biznesowe 2021 będą dotyczyły najważniejszych aspektów dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości w biznesie. Będziemy na bieżąco zamieszczać aktualizacje o eventach biznesowych 2021, które odbędą się już niedługo.

Zaplanuj business networking w 2021 roku!

Dzięki uczestnictwu w spotkaniach biznesowych 2021 organizowanych przez Executive Club możesz zdobyć nowych i bardzo cennych klientów, podwykonawców, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Kontakty biznesowe pozyskane podczas rozmów networkingowych są znaczące dla dalszego rozwoju przedsiębiorstwa. Dajemy Ci nieograniczony dostęp do wiedzy oraz możliwość wymiany doświadczeń zawodowych. Udział w spotkaniach branżowych pozwoli Ci pielęgnować relacje biznesowe, a także wdrożyć w firmie innowacje, które podniosą jej konkurencyjność, nie tylko na rynku lokalnym, ale i międzynarodowym. Nie czekaj, odwiedź nasze forum biznesowe i dołącz w 2021 roku do prestiżowego klubu biznesowego Executive Club. Szybko przekonasz się, że business networking to dla Twojej działalności milowy krok w stronę świetlanej przyszłości!

Szczegóły dotyczące Executive Club:

Kontakt

Partnerstwo:
Anna Wojciechowska
anna.wojciechowska@executiveclub.pl
tel: +48 530-306-046

Uczestnictwo:
Olga Suchecka
olga.suchecka@executiveclub.pl
tel: +48 516-188-118

Media:
Eliza Stańczyk
eliza.stanczyk@executiveclub.pl
tel: +48 570-105-421

Patronaty:
Klaudia Karasińska
klaudia.karasinska@executiveclub.pl
tel: +48 570-105-464