Mówcy konferencji na najwyższym, światowym poziomie

Executive Club zorganizował już kilkanaście webinariów, debat oraz konferencji dla przedsiębiorców. Wydarzenia obracały się wokół różnorodnych tematów, takich jak na przykład biznes w dobie pandemii COVID-19, automatyzacja i cyfryzacja biznesu, czy też społeczna odpowiedzialność firm. W ubiegłym roku wiele konferencji odbyło się w formie online – były one transmitowane na żywo, w czasie rzeczywistym, dodatkowo, na naszym kanale YouTube oraz profilach w mediach społecznościowych, znalazły się zarchiwizowane relacje. W kolejnych latach planowane są zarówno webinaria i debaty online, jak i powrót do stacjonarnej formy wydarzeń.

Im lepszy prelegent na konferencji, tym większy prestiż wydarzenia

Nie od dziś wiadomo, że im lepsi mówcy, tym większe zainteresowanie konferencją. W Executive Club wiemy o tym doskonale, dlatego do udziału w naszych wydarzeniach zapraszamy wyłącznie uznanych mówców ze świata nauki, biznesu i polityki. Prelegenci, którzy posiadają ekspercką wiedzę oraz doświadczenie i chcą się nimi dzielić, mają pozytywny wpływ na prestiż wydarzenia. Dzięki profesjonalnym mówcom dyskusja utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie, jest inspirująca oraz pod wieloma względami – wizjonerska.

Dobry prelegent na konferencji to osoba, która wyróżniać się charyzmą, otwartym umysłem i nieszablonowym podejściem do tematu. Jednocześnie mówca musi posiadać ogromną wiedzą, a także bogate doświadczenie praktyczne. Taki prelegent oraz głoszone przez niego tezy zapadają szybko w pamięć. Co więcej, niosą one rozwiązanie problemów, z którymi wielu przedsiębiorców spotyka się na co dzień.

Prelegenci konferencji

Celem działalności Executive Club jako organizacji biznesowej jest dostarczanie uczestnikom konferencji aktualnej wiedzy oraz stwarzanie możliwości do dyskusji z praktykami i teoretykami biznesu. W trosce o najlepszą jakość wydarzeń zapraszamy do roli mówców autorytety świata nauki, gospodarki oraz polityki. Spełnianie wysokich oczekiwań uczestników spotkań to nasz priorytet. Dlatego też na konferencję jako prelegentów zapraszamy wyłącznie elitarne grono ekspertów, wyróżniających się w swoich dziedzinach.

Na naszych wydarzeniach wystąpili już mówcy, tacy jak:

  • Timothy Garton Ash – brytyjski historyk, profesor w St. Antony’s College na Uniwersytecie Oksfordzkim;

  • Nancy Giordano – jedna z najlepszych futurystek na świecie, gościnny wykładowca na Singularity University i kurator TEDx w Austin;

  • Tomáš Sedláček – czeski ekonomista, wykładowca na Uniwersytecie Karola w Pradze, a także doradca ekonomiczny prezydenta Václava Havla;

  • Ivan Mikloš – słowacki polityk i ekonomista, były minister prywatyzacji, wicepremier, minister transportu i minister finansów.

Lista wybitnych prelegentów, którzy zaszczycili swoją obecnością wydarzenia Executive Club, wciąż rośnie!

Dlaczego warto wziąć udział w konferencjach, debatach oraz webinariach organizowanych przez Executive Club?

Wydarzenia organizowane przez Executive Club mają na celu szerzyć wiedzę biznesową oraz inspirować przedsiębiorców do działania zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu. Udział w debatach, webinariach oraz konferencjach, na które zaproszono najwybitniejszych prelegentów, pozwala na podążanie za trendami i nowymi technologiami, stwarza także okazję do networkingu. Uczestnictwo w panelach dyskusyjnych oraz konferencjach, na które zaproszono profesjonalnych mówców, umożliwia czerpanie nauki, i co za tym idzie, rozwijanie firmy czy biznesu.

Aby poznać szczegółową listę mówców EC, kliknij poniższy przycisk:

Kontakt

Partnerstwo:
Anna Wojciechowska
anna.wojciechowska@executiveclub.pl
tel: +48 530-306-046

Uczestnictwo:
Olga Suchecka
olga.suchecka@executiveclub.pl
tel: +48 516-188-118

Media:
Eliza Stańczyk
eliza.stanczyk@executiveclub.pl
tel: +48 570-105-421

Patronaty:
Klaudia Karasińska
klaudia.karasinska@executiveclub.pl
tel: +48 570-105-464