Nowe technologie w biznesie, konferencje biznesowe

Executive Club to prestiżowa organizacja, która już od 15 lat zrzesza największych liderów biznesu. Organizujemy konferencje biznesowe dla różnych branż, w tym także poświęcone nowym technologiom w biznesie i skutecznym strategiom zarządzania firmą. Naszą misją jest networking biznesowy, czyli nawiązywanie relacji biznesowych mające na celu wymianę wiedzy i doświadczeń, a także współpracę na rzecz wspólnych celów. Zorganizowana przez nas konferencja dla przedsiębiorców „Executive Forum” jest tego doskonałym przykładem!

Strategia rozwoju biznesu opiera się na kreatywnych ludziach

8 lipca w hotelu Sheraton Grand Warsaw mieliśmy przyjemność zorganizować VIII edycję „Executive Forum”, którego hasłem przewodnim było: „Przedsiębiorczość – Ekspansja – Innowacja”. Wydarzenie podzielone było na część merytoryczną składającą się z 3 wystąpień oraz 3 paneli dyskusyjnych, oraz na część wieczorną, czyli galę „European Leadership Awards”. Do udziału w wystąpieniach zaproszono takich przedstawicieli top managementu jak: Nancy Giordano – futurystka i kuratorka TEDx w Austin, Peter Cochrane – Profesor University College London uznawany na całym świecie za guru doradztwa technologiczno-biznesowego dla rządów i organizacji na całym świecie oraz Artur Pollak, Prezes Zarządu Spółki APA Group, menedżer międzynarodowych projektów Industry 4.0 oraz popularyzator nowych technologii w biznesie.

Wśród moderatorów dyskusji poświęconych innowacjom w biznesie, strategiom rozwoju firmy oraz metodom zarządzania firmą znaleźli się prof. Piotr Wachowiak – Prorektor ds. nauki i zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, prof. Michał Kleiber – Wiceprezes Europejskiej Akademii Nauk i Sztuk, Prezydent ECCOMAS oraz prof. Roman Sobiecki – Dziekan Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Zwieńczeniem wydarzenia „Executive Forum” była wieczorna gala rozdania nagród „European Leadership Awards”. Nagrody te przyznawane są najlepszym przedsiębiorstwom i liderom kadr zarządzających. Otrzymują je podmioty, które wyznaczają najwyższe standardy przywództwa i kierownictwa, wykazują wyjątkowe zaangażowanie w rozwój gospodarczy naszego kraju oraz prowadzą strategie biznesowe w oparciu o godną podziwu etykę i odpowiedzialność społeczną.

Nominacje do nagród zostały wytypowane na podstawie wniosków Kapituły Konkursowej. Następnie wyłoniono zwycięzców w 7 kategoriach. Wśród laureatów „European Leadership Awards” znaleźli się między innymi Jacek Pawlak – Prezes Zarządu Spółki Toyota Motor Poland (w kategorii CEO of the Year) oraz Leszek Gierszewski – Prezes Zarządu Spółki Drutex (w kategorii Visionary Entrepreneur). Podwójnie nagrodzona (w kategoriach Innovation of the Year oraz Technology Leader) została także firma Dell Technologies. Wieczór zakończył się koncertem zespołu „Boogie Night” oraz, jak przystało na konferencje dla przedsiębiorców – bankietem networkingowym.

Konferencje biznesowe 2021

Zapraszamy do lektury pełnej relacji z tegorocznej edycji „Executive Forum” oraz zapoznania się z pełną listą laureatów „European Leadership Awards”. Zachęcamy również do udziału w przyszłych konferencjach biznesowych 2021 dotyczących zarządzania w firmie, nowych technologii w biznesie i innowacji. Szczegóły dotyczące konferencji:

Kontakt

Partnerstwo:
Anna Wojciechowska
anna.wojciechowska@executiveclub.pl
tel: +48 530-306-046

Uczestnictwo:
Olga Suchecka
olga.suchecka@executiveclub.pl
tel: +48 516-188-118

Media:
Eliza Stańczyk
eliza.stanczyk@executiveclub.pl
tel: +48 570-105-421

Patronaty:
Klaudia Karasińska
klaudia.karasinska@executiveclub.pl
tel: +48 570-105-464