Nowe technologie w budownictwie - konferencje i networking w branży wpływają na rozwój biznesu

Executive Club to prestiżowa organizacja biznesowa, która już od 15 lat zrzesza największych liderów, reprezentujących zarówno polskie, jak i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Naszą misją jest networking biznesowy, czyli nawiązywanie relacji biznesowych w celu wymiany wiedzy i doświadczeń oraz współpracy. Organizujemy spotkania biznesowe oraz konferencje – budownictwo polskie, nowe technologie w budownictwie, polska infrastruktura drogowa – to tematy, które także nas interesują!

Konferencja Infrastruktura Polska i Budownictwo – specjaliści

3 marca 2020 w hotelu The Westin Warsaw mieliśmy przyjemność zorganizować XI edycję konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo”. Zaproszeni eksperci przybliżyli aktualne zagadnienia podczas całodniowej serii debat, podzielonych na trzy tematyczne panele dyskusyjne oraz dwa wystąpienia. Wśród moderatorów dyskusji znaleźli się tacy specjaliści jak Jan Styliński – Prezes Zarządu Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, dr Jakub Majewski – Prezes Fundacji ProKolej oraz Wiktor Piwkowski – Członek Zarządu Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Rozmawiano między innymi o rozwoju infrastruktury liniowej i punktowej w Polsce, inwestycjach infrastrukturalnych oraz przyszłości budownictwa drogowego i budownictwa mostowego. Do wygłoszenia wystąpień zaproszono gości specjalnych – dra Libora Lochmana – Dyrektora Zarządzającego Wspólnotą Kolei Europejskich oraz Zarządców Infrastruktury Kolejowej (CER) oraz Filipa Polita – Menadżera Sprzedaży Krajowej we FlexSim InterMarium.

Zwieńczeniem wydarzenia była wieczorna gala rozdania „Diamentów Infrastruktury i Budownictwa”, dla najbardziej wyróżniających się podmiotów w branżach. W kategorii Realizacja Roku – Budownictwo Kubaturowe, statuetkę otrzymały takie firmy jak ERBUD SA, NDI SA oraz PKO Bank Polski SA. Jako lider polskiej infrastruktury drogowej został nagrodzony PORR SA, Spółką Budowlaną Roku okrzyknięto BUDIMEX SA, natomiast tytuł lidera technologii w budownictwie zdobyła firma HB Reavis Poland. To tylko niektóre z przyznanych nagród. W tym roku wręczono bowiem aż 20 statuetek w 9 kategoriach!

Polskie budownictwo infrastrukturalne, zarówno infrastruktura punktowa, jak i liniowa, rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Udział w eventach takich jak „Infrastruktura Polska i Budownictwo” pozwala zdobyć wiedzę na temat aktualnych trendów oraz nowych technologii w budownictwie. Generalni wykonawcy mogą wymieniać się know-how oraz dzielić ogromnym doświadczeniem w dziedzinie techniki budowlanej.

Networking niesie nieocenione korzyści w każdej branży. Uczestnicy biznesowych wydarzeń networkingowych 2021 mogą rozszerzyć swoją sieć kontaktów – pozyskać nowych cennych klientów, podwykonawców, kontrahentów i partnerów biznesowych. Budownictwo w Polsce, a także inne branże wdrażają wiele innowacji właśnie dzięki takim eventom i spotkaniom biznesowym. A na tym nam, członkom i założycielom Executive Club zależy najbardziej! Zapraszamy do lektury pełnej relacji z tegorocznej edycji „Infrastruktura Polska i Budownictwo”. Zachęcamy również do udziału w przyszłych konferencjach 2021 – o wszystkich terminach będziemy informować na bieżąco. Szczegóły dotyczące konferencji:

Kontakt

Partnerstwo:
Anna Wojciechowska
anna.wojciechowska@executiveclub.pl
tel: +48 530-306-046

Uczestnictwo:
Olga Suchecka
olga.suchecka@executiveclub.pl
tel: +48 516-188-118

Media:
Eliza Stańczyk
eliza.stanczyk@executiveclub.pl
tel: +48 570-105-421

Patronaty:
Klaudia Karasińska
klaudia.karasinska@executiveclub.pl
tel: +48 570-105-464